átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Dürer C kategória 2021 regionális (2)

országos fordulóba jutott

Peiker Flóra (9.b), Pocsay Levenete László (9.b), Szolyák Balázs (9.b)

Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos

Dürer C kategória 2021 regionális

országos fordulóba jutott

Havas Petra (9.b), Nagy Martin (9.b), Koós Andor (9.b)

Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos

Dürer B kategória 2021 regionális

regionális 1. hely, csapat (döntőbe jutott)

Rácz Kata (8.b), Gáthi Donát (8.b), Szörényi Zalán (7.b)

Felkészítő tanár(ok): Gulyás Tibor, dr Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

Dürer K kategória 2021 regionális

regionális 1. hely, csapat (döntőbe jutott)

Dienes Fülöp István (12.b), Leskó Dániel (12.d), Molnár Eszter (10.d)

Felkészítő tanár(ok): Endrész Gyöngyi

OKTV francia nyelv I. 2021

2. fordulóba jutott

Molnár Zalán (11.B)

Felkészítő tanár(ok): Kéri Henriett

OKTV biológia II. 2021

2. fordulóba jutott

Lalik Réka (12.D)

Felkészítő tanár(ok): Szentesi Csilla

OKTV biológia II. 2021

2. fordulóba jutott

Konecsni Botond (11.D)

Felkészítő tanár(ok): Nyéki Attila

OKTV angol nyelv I. 2021

2. fordulóba jutott

Marsalkó Petra (12.B)

Felkészítő tanár(ok): Szalontainé Batta Barbara

OKTV angol nyelv I. 2021

2. fordulóba jutott

Kendi Pál Dávid (12.A)

Felkészítő tanár(ok): Dr. Ladányiné Varga Karolina

OKTV fizika II. 2021

2. fordulóba jutott

Sipos Balázs (12.C)

Felkészítő tanár(ok): Kovács Benedek

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!