átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Értékelés

 

Comenius-reunion professeur

Selon le programme provisoire distribué par...

Report Miskolc FR

Du 07 au 12 avril 2013, au Földes Ferenc Gimnázium à Miskolc et dans des lieux d’éducation extrascolaires en Hongrie...

Report Orléans FR

Du 18 au 20 septembre, au Lycée Saint-Paul Bourdon Blanc à Orléans a eu lieu la première rencontre qui a commencé la réalisation...

   
Report Münster FR

Du 3 au 8 octobre 2011, à l’Overberg Kolleg à Münster et dans quelques lieux d’éducation extrascolaires à Bremenhaven...

   
Evaluation Munster DE Ungarn

BEWERTUNGSBOGEN FUER DIE SCHUELER

   
Evaluatioan - Plzen - English HU

Évaluation élèves séjour Plzen

   
Evaluation - Plzen - teacher - English HU

FORMULAIRE DE L’EVALUATION POUR LES ENSEIGNANTS

   
Students total evaluation Münster

FORMULAIRE DE L’EVALUATION POUR LES ÉLÈVES

   
Water Students Resultat

ENQUÊTE pour deux générations - Questions pour les Jeunes 

   
Water Parents Resultat

ENQUÊTE pour deux générations - Questions pour les Parents

   
Water Questionnaires - résultat - Hongrie

ENQUÊTE pour deux générations - Questions - Hongrie 

   
Questionnaire water

ENQUÊTE pour deux générations – quetionnaire>

   
Questionnaire - Individual water consumption

Water consumption of your household – calculations

   
Questionnaire water

Biological and mechanical clearing of water

   
Questionnaire eau

Quelques questions relatives à l’eau

   
Questionnaire transport

You and your journey… – quetionnaire

   
Questionnaire nutrition

You and your food… – quetionnaire

   

Versenyeredmények


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B),
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B),
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B),
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A Felkészítő tanár: Sebő Sára


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!