átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

fizika - Dürer F kategória

országos 1. helyen végzett

Sipos Balázs (12.C), Bana Bálint (12.C), Makai Petra (11.B)

Felkészítő: Kovács Benedek

testnevelés - GYORSKORCSOLYA VI.KCS.(LÁNY)

városi 1. helyen végzett

Pitti Panna (12.D)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - GYORSKORCSOLYA VI.KCS.(FIÚ)

városi 3. helyen végzett

Kolláth Bence (12.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - GYORSKORCSOLYA VI.KCS.(FIÚ)

városi 2. helyen végzett

Kovács Zsombor (12.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - GYORSKORCSOLYA V.KCS.(FIÚ)

városi 1. helyen végzett

Pitti Péter (9.B)

Felkészítő: Túróczy Attila

informatika - Kódkupa - IIOT válogatóverseny

országos döntőbe jutott

Suszter Roland (11.C), Kiss Dániel Bendegúz (11.B), Molnár István Ádám (9.B), Nagy Martin (9.B)

Felkészítő: Csató Endre

informatika - infO(1) CUP - international junior competitive programming competition

nemzetközi 9. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

informatika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, I. alkalmazás kategória

regionális fordulóban részt vett

Csató Balázs (12. B)

Felkészítő: Takács Imre

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport

országos 86. helyen végzett

Nagy Martin (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

informatika - Diákolimpiai válogatóverseny

országos bejutott helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!