átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport

országos 2. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport

regionális fordulóban részt vett

Kun Tamás (10.B)

Felkészítő: Csató Endre

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, II. korcsoport

regionális fordulóban részt vett

Bottyán Márton Péter (10.B)

Felkészítő: Csató Endre

informatika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, II. programozás kategória

országos döntőbe jutott

Révész Máté (12.B)

Felkészítő: Csató Endre

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

országos 22. helyen végzett

Kozári Dominik (12.B)

Felkészítő: Csató Endre

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

országos 23. helyen végzett

Kiss Dániel Bendegúz (11.B)

Felkészítő: Csató Endre

informatika - Dusza Árpád programozói csapatverseny 11-13. kategória

országos 3. helyen végzett

Suszter Roland (11.C), Kiss Dániel Bendegúz (11.B), Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítő: Csató Endre

matematika - Bolyai Csapatverseny

országos 8. helyen végzett

Pitti Péter (9.B), Pocsay Levente László (9.B), Szolyák Balázs (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor, dr Győry Ákos

OKTV 2. fordulóba jutott 2021/22

Kendi Pál Dávid (12.A) Angol nyelv I. (felkészítő: Dr. Ladányiné Varga Karolina)

Marsalkó Petra (12.B) - Angol nyelv I. (felkészítő: Szalontainé Batta Barbara)

Konecsni Botond (11.D) - Biológia II. (felkészítő: Nyéki Attila)

Lalik Réka (12.D) - Biológia II. (felkészítő: Szentesi Csilla)

Gyurcsik Petra (12.E) - Dráma (felkészítő: Pászthy-Sipos Andrea)

Sipos Balázs (12.C) - Fizika II. (felkészítő: Kovács Benedek)

Molnár Zalán (11.B) - Francia nyelv I. (felkészítő: Kéri Henriett)

Csató Balázs (12.B) - Informatika I. (felkészítő: Takács Imre)

OKTV döntős 2021/22

Révész Máté (12.B) - Informatika II. (felkészítő: Csató Endre)

Fenyvesi Bence (11.B) - Kémia I. (felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Nyéki Attila)

Fenyvesi Lilla Anna (11.A) - Spanyol nyelv I. (felkészítő: Havasiné Schultz Mária)

Molnár Zalán (11.B) - Francia nyelv I. (felkészítő: Kéri Henriett)

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!