1. kép

A Nemzeti Népegészségügyi Központ tájékoztatója

Földes Ferenc Gimnázium ballagás 2020

#Érettségi

Az #érettségi című digitális, televíziós felkészítő program minden adása a Miskolc Televízió YouTube csatornáján elérhető és letölthető.

Érettségi tájékoztató 2020

2020.04.28.

Végzősök ünnepsége 2020

Szép hagyománya a Földes Ferenc Gimnáziumnak az az ünnepség, ahol azokat a végzősöket köszöntjük, akik kiemelkedő tanulmányi, közösségi, kulturális és sporttevékenységet folytattak a gimnáziumban eltöltött négy, öt vagy hat év során. Sajnos, ebben a tanévben, a koronavírus járvány miatt nincs módunk ezt megszervezni élőben, de nagyon fontosnak tartjuk, hogy a legkiválóbb végzőseinket most is megünnepeljük, ezért digitális formában készítettünk számukra egy kis műsort és a tablóképük segítségével így is láthatjuk, hogy kik voltak az évfolyamon a legkiemelkedőbbek. Szeretettel gratulálunk Nekik.

Az első kisfilmben egy rövid műsorral és kedves emlékeket felidéző fotókkal köszöntünk Benneteket, kedves Végzősök. A második kisfilm a jutalmazottakat mutatja be. A mellékelt pdf-ek pedig a részletes eredménylistát tartalmazzák.

Köszönjük a Földes Ferenc Gimnázium Öregdiák Egyesületének, hogy ahogy évek óta már, most is támogatta a legkiválóbbak jutalmazását.

A műsor és a kisfilmek szerkesztője, rendezője Merkelné Vodila Noémi tanárnő volt. Segítői: Kiss Lea, Tálas Lilla 11. A, Merkel Tamás és Kundrák Ádám 11.B osztályos tanulók. Köszönjük!

A végzősök digitális ünnepségének elkészítéséhez sok segítséget nyújtottak az osztályfőnökök, Rémiás Ferenc, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Biró István, Csetneki Csilla, Pilz Mónika, Dióssi Erika, Victor Benjámin. Valamint Krajnyákné Kovács Darina és Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet.

Végzősök tanulmányi jutalmazása 2019/2020

Végzősök sportolói jutalmazása 2019/2020

2020.04.23.

MKMK pénztári nyitva tartás

2020.04.23.

Érettségi 2020

Tisztelt Tanulók, Pedagógusok, Szülők!

2020. április 16-án délelőtt, Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentette, hogy a Kormány döntött az írásbeli érettségi vizsgák május 4-vel kezdődő megtartásáról.
A vizsgaszervezés iskolai részleteiről intézményünk honlapján tájékoztatást adunk.

Fazekas Róbert
Megbízott igazgató

A Kormány döntése alapján az idei érettségi vizsgákra május 4-től, a járványhelyzetre való tekintettel szinte kizárólag írásbeli formában kerül sor

A Kormány 119/2020. (IV. 16.) Korm. rendelete a veszélyhelyzet során az érettségi vizsgák 2020. május–júniusi vizsgaidőszakban történő megszervezéséről (szerkesztett változat)