átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

kémia - OKTV I. kategória

országos fordulóba jutott

Fenyvesi Bence (11.B)

Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Nyéki Attila

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 1. kategória

országos fordulóba jutott

Kiss Hunor (9.C)

Felkészítő: Fazekas Krisztina

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 1. kategória

országos fordulóba jutott

Dudás Dorka (9.D)

Felkészítő: Fazekas Krisztina

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 2. kategória

országos fordulóba jutott

Manuel Dominik Ádám (10.D)

Felkészítő: Dr. Ladányiné Varga Karolina

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 2. kategória

országos fordulóba jutott

Varga Ildikó Kata (10.B)

Felkészítő: Szalontainé Batta Barbara

BARCS Országos Angol nyelvi Verseny 2. kategória

országos fordulóba jutott

Kéki Edit (10.B)

Felkészítő: Szalontainé Batta Barbara

testnevelés - KOSÁRLABDA B33 (LÁNY) V-VI. korcsoport

regionális 7. helyen végzett

Kakas Lilla Judit (12.A), Győri Éda Boglárka (10.A), Bodrogi Éva (12.B), Tasnádi Panna (12.B)

Felkészítő: Letek László

testnevelés - KOSÁRLABDA B33 (LÁNY) V-VI. korcsoport

megyei 3. helyen végzett

Varga Laura Klára (9.A), Győri Éda Boglárka (10.A), Bodrogi Éva (12.B), Tasnádi Panna (12.B)

Felkészítő: Letek László

testnevelés - KOSÁRLABDA (LÁNY) V-VI. korcsoport "B"

megyei 2. helyen végzett

Kakas Lilla Judit (12.A), Szabó Hanna (12.A), Tasnádi Panna (12.B), Farkas Orsolya (12.C), Bubnó Judit (12.D), Varga Zsófia (12.D), Erdei Zora (11.B), Kis Dorka (11.B), Demeter Sarolta (11.B), Gáspár Sára (11.A), Melcher Kinga (9.B)

Felkészítő: Letek László

testnevelés - FLOORBALL (LÁNY) VI. korcsoport

regionális 3. helyen végzett

Pitti Panna (12.D), Lalik Réka (12.D), Mester Ajsa (12.D), Demeter Bianka (12.D), Fülöp Alexa (12.D)

Felkészítő: Péter Ágnes

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!