átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

matematika - MATEGYE megyei

megyei 9. helyen végzett

Kriston Regő Márton (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 9. helyen végzett

Tóth Áron (12.C)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Farkas Roland (10.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Mártonffy Ábel (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Szojka Róza (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Szász Csenge Gabriella (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Fekete Patrik (11.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Kolencsik Nándor (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Tomesz László Gergő (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - MATEGYE megyei

megyei 6. helyen végzett

Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

Aktuális eredmények

  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Áron (12.C)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Farkas Roland (10.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Nagy Edina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Mártonffy Ábel (11.C)

    Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szojka Róza (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 8. helyen végzett

    Szász Csenge Gabriella (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Fekete Patrik (11.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Kolencsik Nándor (7.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 7. helyen végzett

    Tomesz László Gergő (10.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

     
  • matematika - MATEGYE megyei

    megyei 6. helyen végzett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

     

Gratulálunk!