átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 2010.

   

2010. A
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Arlett Adrián, Bárczi Dominik Róbert, Bordás Gréta, Debreczeni Dániel, Dombovári Gáspár, Dudás Ilona Éva, Fölföldi Boldizsár, Germán Judit, Harsányi Katalin, Hoitsy Márton György, Horváth-Joó Adrienn, Horváth Georgina, Jenei Alex, Kaczkó Dániel, Kalóczkai Tibor, Kercsmarik Bence Ferenc, Kiss Dániel, Kocsis Attila, Kozák Anett, Kurucz Georgina, Lukács Noémi Kitti, Molnár Alexandra, Palásti Réka, Paszternák Judit, Porkoláb Máté, Szabó Brigitta, Szabó Lívia, Szabó Zsófia, Szekeres Tamás, Szilvásy András, Sztermen András, Szutorcsik Lilla, Török Márton, Váraljai Ágnes, Vörös Balázs, Zwillinger Dóra, Zsebesi Paulina

 

2010. B
Osztályfőnök: Molnár Istvánné
Antal Eszter, Balog Lóránd, Balogi Katalin, Barati Viktor, Bíró Krisztián, Bozsinov Dániel, Dobos Döníz, Ferenczi Fanni Dorottya, Kiss Ákos, Kiss Tamara, Knapp Imre, Kocsis Gréta Zsuzsanna, Koleszár Krisztina Vanda, Koleszár Zoltán, Kovács Balázs, Loose Lilla, Matusz Péter, Molnár Szabolcs, Nagy Beatrix, Nagy Réka, Nyikes Csilla, Páll Liliána, Polgári Andor, Prókai Zoltán, Pruskóczki Lilla, Ragyina Noémi, Sárosi Gergely, Svertskó Diána, Szabó Dávid, Szabó Petra Florina, Szalánczi Dávid, Szendi Dávid, Szűcs Pálma, Vaskó Dóra, Volascsek Péter, Zákány-Rácz Zuzsanna

 

2010. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Balás Mihály, Barta Balázs, Berecz Dénes, Biró Attila, Biró Nóra, Borbély Zoltán, Fekete Fanni, Fónagy Fanni, Gégény Dávid, Gönczi Tamás, Hadházi Balázs, Károlyi Kristóf, Kis Norbert, Ligeti Lilla, Márton Zoltán Viktor, Mihalik Márk, Molnár Anikó, Molnár Gabriella, Nemes Szabolcs Csaba, Oprável Konrád, Oross Endre, Pataki Henrietta, Rákos Csilla, Ritli Anett , Seres Gergő, Stefán Péter, Suha Dániel, Szakács Enikő, Szarka Gábor, Székely Gábor, Szepcsik Áron Sebestyén, Tóth Tamás Ferenc, Tringel Balázs, Vincze Viktória

 

2010. D
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Angi Réka, Berényi József, Boronkai Balázs, Budaházy Gréta, Csécsi Dániel, Cseh Gergő, Csóré András, Farkas Emese, Fodor Fanni, Glambusz Péter, Horváth Bence, Hudáky Aladár, Klusóczki Ágnes, Koren Csilla, Kőhalmi Zsófia, Láng Bettina, Magyari Annamária, Mokrai Réka, Nagy Dávid, Németh Orsolya, Pataki Zoltán, Pauleczki Péter, Pusztai László, Rémiás Lilla, Szabó Zsófia, Tantó Tekla, Varjas Virág, Zattler Máté

 

2010. E
Osztályfőnök: Gregáné Hursán Zsuzsanna
Bálint Gergely, Balogh Kitti, Balogh Szilvia, Béres Cintia, Bertalan Alexandra, Budinszki Rita, Fekete Judit, Gacs Klaudia, Horváth Petra, Jesztrebszki Vivien, Juhász Alexandra, Juhász Cintia, Kazsik Orsolya, Kiss Tibor, Kovács Bence, Krompák Alexandra, Kunkli Tivadar, Lakatos Mariann, Lipták Alice, Magyar Dávid Molnár Ágnes, Motkó Annamária, Odrobina Zsófia, Osváth Kristóf Gergely, Rapcsok Patrik, Soltész Violetta, Szegő Csilla, Székely Tímea, Szesze Zsanett, Varga Dorina, Zsarnai Beáta

   

2010. H
Osztályfőnök: Héjj Márta
Bárczi Zoltán, Csiszár Orsolya, Hegedűs Tamás László, Homoky Dorottya Hedvig, Karádi Ákos, Kecskeméti Ágnes, Kiss Sándor, Kovács Kristóf, Lakatos Adrienn, Lakatos Bálint Károly, Lapis Máté, Légrádi Fleur, Lengyel Tamás Imre, Maksa Dániel, Mészáros Fanni, Mihályfi Máté, Nevelits Annamária, Oláh Gábor, Papp Ádám, Paripás Viktor Levente, Pasztuha Tekla, Pecsenye Máté, Rácz Gábor, Sepsi Gréta, Szabó Lilla, Szedlák Máté, Szilágyi Zsuzsa, Szombati Lilla, Tóth Ákos Zsolt , Tóth Tamás, Ujj Tamás István, Varga Anikó, Varkoly Gergő, Veres János Jenő

Digitális tabló 2009.

 

2009. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Boros Edina, Fabó Krisztina, Feith Márk, Géczi Eszter, Irmes Ágnes, Ivánfi Mercédesz, Javorek Liána, Juhász Ágnes, Kalocsai László, Karcagi Gergő Zsolt, Kelenik Eszter, Koreny Dóra, Kovács Edina, Lovassy Boglárka, Lovász Levente Töhötöm, Major Borbála, Mikler Bence, Nemes Borbála Eszter, Nyirfalusi Tímea, Orosz Cintia, Osváth Bence, Pintér Lilla, Sákovits Tamás József, Suta Balázs, Szántó Ivett, Szathmári Péter, Szmrek Marcell László, Tarasó Ádám, Tóth Luca Katalin, Ujaczki Ferenc Pál, Vad László Ádám, Vajkovszky Ádám, Varga Annamária, Varga Enikő, Veres Zoltán, Zámborszky Gábor, Zwillinger András

 

2009. B
Osztályfőnök: Kenéz Erika
Albrecht Vivien, Bacsó András, Bakó Balázs, Baptiszta Eszter, Blága Kincső, Boldizsár Ferenc, Botka Dániel, Czakó Zsuzsanna, Csorba Iván, Frei Kinga, Gömöri Dávid, Handó Vilmos, Kardinál László, Kiss Gábor, Koics Dániel, Korim Boglárka, Lihi Norbert, Margóczi Dávid, Mészáros Csaba, Mészáros Lilla Laura, Molnár Luca, Nagy István, Oravecz Gábor, Répás Máté, Révész Márk, Sas Balázs, Stoytchev Mitkó, Szabó Dávid, Szankai László Viktor, Szepcsik Balázs, Szidor János, Szilvai Attila, Szőr Zoltán, Takács Bence, Tallián Ernő Balázs, Thirring Helga, Vad Balázs, Vasas Ádám Csaba

 

2009. C
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Barth Gábor, Bartus Tamás, Bodolóczki Eszter, Budinszki Balázs, Fodor Csaba, Fotiu Athina, Gacs Gábor, Göndör Dávid, Győri Diána, Halász Zsófia, Huszka Balázs, Kocsis Márton, Kocsis Soma, Kolaj Lóránt, Kovács Dániel, Kriston Edit, Laszák Gergely, Lipták Ádám, Marozsák Dániel, Molnár Csilla, Molnár Krisztián, Nagy Dániel, Papp Tamás, Polyák Péter, Sándor Nikolett, Sebe Csongor Soma, Sereg Lóránd, Simkó Márton, Stefán Eszter, Sztanek László, Török Dávid, Vécsey Dávid, Végh Ádám

 

2009. E
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra
Árvai János, Baló Andrea Mariann, Balogh Ágnes, Buri Erzsébet, Geletóczki Anett, Greczmájer Beáta, Juhász Teodóra, Kállai Viktória, Kiss Beáta, Kiss Gabriella, Kiss Imre, Koós Regina, Kovács Attila Rajmund, Körmöndi Lilla, Kriston Tímea, Ördög Gergő, Papp Tibor, Pázmándy Réka, Petheő Dorottya Anna, Soltész Katalin, Székely Tímea, Szendrei Szabina, Szilágyi Z. Richárd, Toma Tibor, Törő Tímea

   

2009. H
Osztályfőnök: Dapsy Eszter
Ale Péter, Bacsó Márk, Barnóczki Bettina, Béky Emese, Danyi Gyula, Dikó Anna, Farkas Dániel, Fridvalszky Áron, Grega Csilla, Győri Zoltán, Hevesvári Zsolt, Juhász Dávid, Kádas Bence, Kolostori Dávid Bence, Kovács Anita, Laczkó Boglárka, Lerch Orsolya, Lőrincz Dávid, Mecséri Balázs, Mihályfi Tibor, Molnár Tamás, Nagy Ákos, Nagy Eszter, Nagy-Peti Lili Flóra, Nemes Boglárka, Palágyi Máté, Rozgonyi Eszter, Sillinger Judit, Szatmári Zsófia, Szűcs Júlia, Tisza Balázs, Tóth Fruzsina, Turcu Áron János, Várföldi Dorottya, Varga Tamás, Vas Vivien, Zoltán Bálint

Digitális tabló 2008.

 

2008. A
Osztályfőnök: Fejér Szabolcs
Batári Gábor, Boros Dániel, Bujdosó Vivien, Czél Eszter, Csatlós Béla, Emődi Adrienn, Farkas Kristóf, Fóris Ákos, Fuhrmann Eszter, Hallgató Mónika, Hargitai Csilla, Jánoska Dorottya, Kádas István, Katona Csaba, Kecskés Ádám Kiss Réka, Koncz Máté, Lajos Fanni, Lindi István, Losonczi Antónia, Lovas Szilvia, Málik Anita, Mester Éva, Németh Kinga, Orosz Gergely Péter, Orosz Tímea, Stubner Tamás Géza, Szabó Csilla, Takács Laura, Tantó Csilla, Téglási Vanda Mónika, Toma Nándor, Tóth Annamária, Tóth Barbara, Virányi Zsófia, Zombor Péter Dávid

   

2008. B
Osztályfőnök: Takács Imre
Angyal Gergő, Boósz Attila László, Bucz Gábor, Csallóközi Dávid, Deák Tamás, Dombovári Csongor, Esztergályos Tünde, Ferenczi Gergely, Gyapjas Máté, Illés Péter, Jablonkai Balázs, Kalic Petra, Kállai Péter Lóránd, Kohány Csaba, Kolacsek Júlia, Leskó Eszter, Mezei Roland, Milus Máté, Musztrai Márk Zoltán, Németh Ádám, Papp Eszter, Poprádi Zoltán, Sebők Tamás, Selling István, Szikra Péter Tibor, Takács István, Tomori Gábor, Tóth Erik Mihály, Tóth Máté, Tóth Robert, Tóth Szabina, Trombitás Arnold, Zsják Soma Péter

 

2008. C
Osztályfőnök: Letek László
Abonyi László, Blonszki Renáta, Borbély Bence Péter, Botka Attila, Buczkó Anett, Csépány Judit, Fukker Gábor, Gáll András, Garai Bálint, Gulyás Noémi, Hajdu Gabriella, Hensperger Ádám, Hok Soma Csaba, Hubay Márton, Kalmár Elena, Kazinczy Ákos, Kisida Dávid, Kleine Csilla, Kovács István, Kozma Norbert, Kun Péter, Majoros Péter, Matisz Virág, Nádasdi Krisztián, Nagy Fanni, Orosz Amanda Ildikó, Perera Manuel György, Rabóczki Eszter, Radics Gábor, Ritter Dániel, Sélley Torda, Szabó Emerencia Éva, Szabó Gréta, Szabó Levente, Szakács József, Szaszkó Péter, Tóth Róbert, Tömösi Roland

   

2008. H
Osztályfőnök: Jobbágy László
Balázs Gergely, Balogh Nóra, Bán Judit, Bárczi Nóra, Bártfai Zsófia, Bertóti Róbert, Birtalan Ede, Boda Árpád, Bombicz János, Bubenkó Tamás, Budai Balázs, Czirják Réka, Farkas Bence, Farkas Flóra, Hok Henriett, Hricz Ádám, Hudák Viktor, Hutkai Dávid, Iglár Alexandra, Kiss Eszter, Kovács Ákos, Kovács Bernadett Anna, Kovács Eszter, Kovács Zoltán Tamás, Macsuga Eszter, Meskó Balázs, Mészáros Péter, Nagy Baksa, Oláh Eszter, Paszternák László, Sárközi Gergely, Somosi Dávid Áron, Szalmás Orsolya, Szamosi Rita, Szankai Zsuzsanna, Tóth Laura, Valcseva Éva, Veres Gábor Pál

   

2008. F
Osztályfőnök: Barna István
Árvai Zsolt, Bálint Bettina Georgina, Balogh Dániel, Domby Dávid, Geletóczki Eszter, Greczmajer Anett, Iván Cintia, Hadas Tímea Klára, Kocsis Richárd, Kókai Ivett, Konkoly Melinda, Kovács Edina, Kovács Kitti Éva, Kovács Krisztina, Kovács Melinda, Lukács Adorján, Mogyorósi Zsuzsanna, Molnár Tamás, Palcsó Zsuzsanna, Polgári Dalma, Polyácskó Zsanett, Putnoki Katalin Vanda, Sándor Gabriella Odett, Subert Balázs, Szabó Ingrid, Tóth Enikő, Tóth István, Varkoly Eszter, Viszlai Anett

Digitális tabló 2007.

 

2007. A
Osztályfőnök: Bíró István
Balajti Attila, Balog Klaudia, Balog Tamás, Bencs Edina, Benkő Anita, Bese Gergely, Bikki Balázs, Botos Judit, Buczkó Judit, Dojcsák Ferenc, Erdélyi Bence, Fodor István, Gál Levente, Galvács Tamás, Garan Bernadett, Géczi Diána, Gelsei Örsi, Havasi Virág, Hegedűs Zsanett, Horváth Soma, Ispánovity Dávid, Juhász Emőke, Kitka Melinda, Kováts Bence, Láng Adrienn, Magyar Fruzsina, Molnár Ivett, Myártin Árpád, Nagy Ariel, Nagy Ferenc, Naszrai Péter, Polgár Edit, Sárosi Bettina, Schubert Éva, Szedlák Norbert, Szemán Ákos, Sziszkosz Nikolett, Török Zsófia, Vatamány Bella, Zámbó Ágnes, Zsuga Márk Péter, + 1 fő

   

2007. B
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Amriskó Tamás, Apró Anna, Baptiszta Péter, Bálint Ildikó Tünde, Baráti Tamás, Budai Nikolett, Csanádi Dániel, Csontos Zsófia, Fischer Dávid, Halász Gábor, Kiss Ádám, Kiss Bence, Kiss Dénes, Kiss Gabriella Mónika, Kiss Sándor, Kocsis Ádám, Koncz Péter Tamás, Kristóf Tamás, Kurucz István Krisztián, Losonczi István, Lődár Péter, Lődy Tamás, Major Katalin, Matusz Tamás, Medve Attila Ferenc, Orosz Gábor, Pásztor Szabolcs, Petróczki Gábor, Schnek Krisztián, Sebe István, Sepsi Bence, Siklósi Bálint, Simkó Bence, Steierhoffer Gergő, Sváb Emese, Szabó Zsuzsa, Székely Gergely, Szikora Marcell, Szűcs Tibor, Tajti Ferenc, Tordai Zoltán, Tóth Zoltán, Viszolay Ádám

 

2007. C
Osztályfőnök: Kádas Mihály
Barcsák Csaba, Bögre Lajos Ádám, Csapkó Zoltán, Dargai Gábor, Farkas Ádám László, Fehér Judit, Fésűs Katalin, Gáspár Gergő, Gémes György, Hegedűs Szabolcs, Kalász János, Kiss Dániel, Koczák Tamás, Lapsánszky Viktor, Lengyel Orsolya, Macskás József, Majoros Csilla, Mikulás Ádám, Molnár Levente, Prókaj Dávid, Szalánczi Szabolcs, Szegő Márton, Tatár Dávid, Ujlaki Balázs, Vajda Viktor, Varga Anikó, Varga Dániel, Víg Andrea, Zsámboki Bence, Zsóka Péter

 

2007. E
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Árvai Enikő Viktória, Bársony Ádám, Bene Veronika, Bükkhegyi Gergő, Csik Anita, Csikány Barbara, Galajda Ágnes Barbara, Gressai Renáta, Jászberényi Gergő, Kárász Orsolya, Kiss János, Kiss Péter, Kovács Csilla Katalin, Kovács Sándor, Lencsés Judit, Mészáros Gergő, Mórocz Katalin, Nagy Arnold, Nagy Brigitta, Nagy Ildikó, Orosz Boglárka, Pázmándy Kristóf, Pozsonyi Lilla, Tar László, Timkó Ágnes Anita, Tóth Emese, Tóth Nóra, Varga Hajnalka, Varga Henriett, Veres Enikő, Virág Judit

 

2007. H
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bagi Júlia, Bányai Máté, Barócsi Fruzsina, Bódi Anna, Butykai Ádám, Csaba Judit, Csigó Ádám, Eipl Bálint, Galvács Ádám, Gemzsi Gábor, Glambusz László, Kavecsánszki Réka, Kébel Nóra, Kerekes Laura Éva, Kiss Ádám, Kiss Attila Tamás, Lukács Ádám Zsolt, Madácsi Flóra, Majkut Dalma, Molnár Melinda, Molnár Petra, Nádasdi Zoltán, Németh Viktor, Sándor Zoltán, Sápi Dalma, Sikur Péter, Sillinger Anikó, Szabó Réka, Szedlák Levente, Szemere András, Szűcs Gábor, Tóth Anita, Vágvölgyi Bence, Varga József, Vencel Bettina Lilla

Digitális tabló 2006.

 

2006. A
Osztályfőnök: Dr. Puskás István
Asztalos Márk, Bartha László István, Breitenbach Bettina, Csacsovszki Ottó, Erdődy Vanda†, Farkas Helga, Gribovszki Réka, Hágen Béla, Harangi Renáta, Hegyközi Béla, Horváth Gergő, Jáger Szabina, Kovács Ágnes, Kovács Kinga, Kurucz Ádám, Lukács Petra, Mándoky Petra Dorottya, Mudra Mariann, Néző Zsuzsa, Palánkai Dóra, Pásztor Máté, Sólyom Pál Dávid, Szabó Anett, Szarka Veronika, Szigeti Tamás, Szolnoki Csilla, Tóth Zoltán, Vadászi Zsolt, Várnai Gábor, Vashegyi Milán, Veres Balázs, Vincze Ákos, Weilandics Dalma, Zákány –Rácz Márton

   

2006. B
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Birk Csaba, Boldizsár Szilvia, Cziczó Orsolya, Czikray Tamás, Czirba Sándor, Czirle Dávid, Csonka Diána, Farkas Zsuzsanna, Halász Norbert, Kavecsánszki Dóra, Kismarton Dalma, Kocsis Noémi, Konkoly Dávid, Korpos Gábor, Kövesi Judit, Lengyel Ákos József, Leskó László, Molnár Andrea, Molnár Szandra, Némethi Gábor, Nyiczky Éva, Olajos Ákos, Orosz Ákos, Schweitzer György Gábor, Sipos József, Slezsák Eszter, Szabó Péter, Szamosi Szandra, Szkaliczki Anita, Tarr Helga, Timár Szilárd, Tóth Viktória Edina, Turóczi Zoltán, Varga Eszter, Zámborszky György

 

2006. C
Osztályfőnök: Vass Iván
Balogh Tibor, Bán Veronika, Boros Alexandra, Csörgő Gábor, Dudás Martin, Fábián Balázs, Fekete Márton, Garan István, Gégény Péter, Gönczi Dávid, Göndör Gábor, Haupt Ágnes, Hausel Norbert, Herschman Tamás, Jáger Balázs, Karászi Zoltán, Kis Alexandra, Kovács László, Kovács Richárd, Madaras Gábor, Nagy Orsolya, Nemes Krisztina, Nohalka Zsanett, Orosz Bence, Orosz Levente, Pásztor István, Potencsik Noémi, Sármásy Árpád, Sepsi Petra, Sikur Petra, Smajda Katalin, Soós Gergely, Szabados Anna Réka, Szabó Roland, Szálkai Dávid, Takács Gábor, Tóth Ádám, Vanyó Zsanett

 

2006. D
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Balogh Boglárka, Birk Ferenc, Bíró Gergely Attila, Bratu Nikolett, Brezovszky Gábor, Dudás Gábor Miklós, Faragó Eszter, Faragó Pál Milán, Farkas Lajos, Fodor Tamás, Fürjész Anna, Galát Márk Dénes, Horváth Gábor, Kelemen Gábor, Kiss Anita, Kiss Brigitta, Lajcsák Kornél, Lázár István, Molnár Dávid, Nagy Benigna, Néző Gábor, Pál Gergő, Pető Nóra, Sárréti Rita, Sinai Ádám, Sipos Anna Katalin, Szanyi Tibor, Szentgyörgyi Péter, Tánczos Bence, Tóth Zoltán, Ujaczki Éva, Vrecenár László, Zsóka István

   

2006. E
Osztályfőnök: Héjj Márta
Berecz Orsolya, Dobos Lilla, Drótos Bettina, Faragó Ákos, Hódos Anita, Huhák Heléna, Iván Richárd, Kállai Nikolett, Kerekes Márta, Kiss Adrienn, Kiss Bettina, Koscsó Zsuzsanna, Kurek Lilla Judit, Magyar Mária, Mózsik Gábor, Novák Viktória, Nyerges Hunor, Pelles Petra, Rapcsok Balázs, Soltész Beáta, Szabó Ferenc, Szimándli Vera, Titi Lejla, Tomcsik Gyula, Tóth Levente Gyula, Varga Éva, Veres Viktória Hajnalka, Visnyai Zsuzsanna, Zvolenszki László

 

2006. H
Osztályfőnök: Medve Judit
Bodolai Zsófia, Borbély Zita, Cseuscsák Nóra, Dióssi Eszter, Dojcsák Dalma, Dulai Csilla, Futó Márk János, Gáll Mariann, Gömöri András Ménrót, Hegedűs Tibor Márton, Hudák Emese, Jánosi Alexandra, Jónyer Dávid, Kasperkovics Klára, Kerekes András, Kiss Gabriella, Kocsis Vivien, Kosik Kata Boglárka, Kovács Roland, Krajnyák Dalma Ida, Kun Gábor, Lencsés Máté, Maleczky Péter, Matesz Gábor, Matika István, Mocsári Judit, Molnár Attila, Nagy Ádám, Nagy Attila, Szabó Anikó, Szabó Márk, Szoboszlai Noémi, Takács Petra, Tordai Zsófia, Tóth Balázs, Tóth Richárd Gábor, Vasas Nikolett, Vass László, Vojtilla Zsuzsanna, Zsáry Ágnes

Digitális tabló 2005.

 

2005. A
Osztályfőnök: Erdődi István
Balák Norbert, Balogh Sára, Bejczi Tímea, Berecz Norbert, Bernáth Gergely Ferenc, Bogáti Anikó, Busku Ágnes, Demján Zsolt Miklós, Emődi Gyula, Farkas Eszter, Fodor Ágnes, Hanvay Eszter, Hegedűs Réka, Hercsik Dávid, Iván Noémi, Jenei Laura Eszter, Juhász Márton, Kaló Violetta, Képes Balázs, Kiss Vanda, Kovács András, Kovács Gábor, Körtvélyesi Szilvia, Kuli Ádám, Márton Noémi, Medve Judit, Molnár Anita, Molnár Vanda, Petróczki Krisztina, Pónus Barbara Krisztina, Prókai Ágnes, Puskás Panna, Rémiás Szabolcs, Schellenberger Judit, Sugár Eszter, Szabó Alexandra, Szarka Judit, Tóth Anita, Váradi Ágnes, Várföldi Krisztián, Varga Zsuzsa, Volascsek Rita, Wicha Erzsébet, Zábreczky Zoltán

   

2005. B
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Bohoczki Éva, Bombicz Mariann, Dudás Péter, Egri Péter, Erdei Réka, Fehér Erika, Ferenczi Adrienn, Fieder Attila, Géczi József, Gregó Ádám, Háda Dániel, Horváth Miklós, Jászay Emese, Juhász Csilla Orsolya, Kaáli Eszter, Katona Lívia, Kiss Gabriella, Kiss Levente Dávid, Konkoly Ádám, Konkoly Rita, Makrai Ádám, Márkus Csaba, Mészáros Zsuzsa, Nagy Marietta, Pásztor Vivien, Rimmel Gábor, Sári Zsófia, Schuszter Erzsébet, Sipos Gergely, Sivák Tímea, Stefán Roland, Sváb Gergő, Szenász Zoltán, Szilva András, Takács Barbara, Tóth Dénes, Virágh Henriett

 

2005. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Balogh István, Barnóczki Zsuzsa, Barta György, Berta Zsolt, Csehovics Gergely, Czank Tamás, Duhi László, Forgács Gábor, Gáspár Ákos, Gulyás Eszter, Gyöngyösi Eszter, Győri Nikolett, Harsányi László, Hetey Levente, Hornyák Márk, Kamecz Gábor, Kórik Gábor, Magyari Zoltán, Mikulás Szabina, Nagy Dénes, Nagy Vanda Katalin, Nyitrai Mónika, Polácsik Ádám, Porcs Gergely István, Rákos Attila, Sándor Balázs, Schuster András, Szabó Balázs, Szabó Roland, Szatmári Nikolett, Szilvási Szandra, Szilvási Tibor, Tóth Brigitta, Vadász Gergely

 

2005. E
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Boros Eszter, Bukovics Rita, Búzás Roland, Csehi András, Elek Szilvia, Erdős Eszter, Geletóczki Rita, Hancsák Henrietta, Hancsák Nikoletta, Kocsis Eszter, Kovács Tibor Norbert, Kucsma Tímea, Léstár Adrienn, Lövei Bernadett, Madarasi Tamás, Nyilas Anikó, Nyíri Nándor, Perge Andrea, Petus Anita, Piriczki Enikő, Putnoki Ivett, Soltész Anikó, Stempely István, Tamási Katalin, Vas Eszter, Vermuth Olga

 

2005. H
Osztályfőnök: Dr. Szabó Istvánné
Bagi Ádám, Balogh Péter, Bánóczi Gergely, Bujnóczki Beáta, Deme Kornél Döme, Dobos Ágnes Irén, Durda Melinda, Endrédy Zsófia, Fábián Dávid János, Gáspár Barnabás, Gáspár Marcell Gyula, Iván Péter Zoltán, Jáger Diána, Kassa Attila, Kiss Attila, Kiss Tamás, Kiss Viktor, Kovács Anikó, Kravjánszki Eszter, Lovassy Ádám, Luong Gyöngyi Lan, Marján Eszter, Miklós Beáta, Neuwirth István, Orosházi Szandra, Orosz Linda, Sápi Dénes, Stefán Rita, Szabó Ákos, Szalai Ádám, Szegőfi Luca, Szunyog Edina, Takács Ákos, Tamáska Péter, Tóth Vivien, Török Stella, Zahorecz Sarolta, Zubay Tímea

Digitális tabló 2004.

 

2004. A
Osztályfőnök: Vargáné Fekete Ildikó
Atkári Krisztián, Balázs Eszter, Balázs Tímea, Berecz Noémi, Béres Eszter, Bihari Csaba, Csirmaz Ágnes, Deme Viktória, Demeter Anita, Faber Tina, Grasalkovits Diána, Gulyás Katalin, Hajdú Éva, Istók Inés, Kárpáti Orsolya, Kavecsánszki Máté, Kecskés Anikó, Kelenik Éva, Képes Gábor, Kiss Georgina, Kovács Norbert, Laposán Roland, Lévai Csilla, Luterán Máté, Marosi László, Menyhárt Gergely, Miklós Nóra Pálma, Nagy Gergely, Oláh Balázs, Papp Gábor, Pásztor Gábor, Péter Ádám, Pósalaky Zita, Ragyina Anett, Répássy Ádám, Schindler Honória, Szadai Krisztián, Szavercsenkó Jekatyerina, Szűcs Sándor, Varga Zoltán, Üveges Loretta

 

2004. B
Osztályfőnök: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna
Balázsfalvi Gusztáv, Besenyei Róbert, Bihari Zoltán, Borbély Máté, Csobánka Petra Éva, Czeglédi Adrienn, Dranka Tímea, Fedor Nikolett, Fekete Tamás, Gyepesi Szandra, Iván Tünde, Juhász Judit, Kerékgyártó Tamás, Kormos Ivett, Kovács Viktória, Kovács Viktória, Lipták Zita, Louit-Szőke Anna Zsuzsanna, Murinkó Orsolya, Nagy Gábor, Nemes Csilla, Novák János, Palik Erika, Polyefkó Georgina, Rákai Rita, Sebestyén Péter, Seress Diána, Simkó Hella, Sivák Zsuzsa, Szabó István, Sztupák Márton, Tordai László, Tóth János, Trestyánszky László, Turkovics Eszter, Varga Adrienn Beáta, (+ 1 fő)

 

2004. C
Osztályfőnök: Lődár Lászlóné
Apró Márton, Baranyai Ágnes, Barnóczki Norbert, Bíró Szabolcs, Danyi Mátyás, Farkas Tamás, Fónyad Tibor, Gönczi Balázs, Horváth Zsuzsanna, Illés Balázs, Juhász-Nagy Eszter, Kákóczki Norbert, Kárpáti Zsuzsanna, Kitta Ákos, Kovács Tamás, Liptovszky Zsófia, Majkut Gergely, Mazúr Gábor, Mészáros Tünde, Molnár Judit, Murvai Emese, Nagy Zsolt, Nándori Péter, Orosz Gábor, Orosz Tamás, Schnek Gergely, Snír Dániel, Szabó Gábor, Szabó Gergely, Szamarasz Nikosz, Szemes Réka, Takács Réka, Timkó Balázs, Toldi Bence, Túry Máté, Zsámba Viktória

 

2004. D
Osztályfőnök: Letek László
Árk Marianna, Budai Nándor, Burmeister Dániel, Busku Imre, Csanálosi Ádám, Csordás Rita, Dékány Tamás, Dóduj Krisztina, Frei Helga, Gyenes Csilla, Hallgató Edit, Hártó Ákos, Iván János, Kalász Péter, Kazár Péter, Kerényi Zsófia, Konecsni Judit, Kovács Ivett, Kurcsics Imre, Lassú Gábor, Lengyel Edina, Lipkovics Máté, Lőrincz Attila, Matolcsi Zsuzsanna, Mednyánszky Miklós, Mónus Gábor, Nagy Róbert, Pankucsi István, Parti-Józsa Balázs, Pintér Alíz Boglárka, Ráski Csaba, Rimaszéki Gergő, Stefán Ákos, Szarka Tamás, Szerafi Zoltán, Török Gyurkó Boglárka, Urbán Gergely, Zákány Ildikó

   

2004. H
Osztályfőnök: Rokob Tiborné
Árvai Nikoletta, Babenkó Éva, Bodnár Ádám, Boncsér Beatrix, Boros Péter, Cseh Dorottya, Deregi Klaudia, Dóri Gergely, Endrész Zsolt, Erdődy Dávid, Fejér Balázs, Gál Csilla, Gyüker Anikó, Horváth Adrienn, Hudáky Zsuzsanna, Kasnyik Gábor, Kecskés Péter, Knapp Boglárka, Kocsis Dániel, Kocsis István, Kovács Tamás, Kulcsár Ákos, Lenkey Csongor, Lipták Ádám, Mályi Marianna, Mészáros Petra, Nagy Szandra, Németh Alexandra, Orgován Alexandra, Pető Tamás, Siegel Andrea, Szabó Norbert, Szabolcsik Krisztina, Szatmári Zoltán, Szilágyi Éva, Técsy Réka, Tóth Natália, Varga Gabriella, Völgyesi Judit

Digitális tabló 2003.

   

2003. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Árnyasi Mária, Barnóczki Péter, Béres Márton, Bikki Janka, Bombicz Barbara, Czaga Marianna, Gulyás Erika, Halas Vivien, Istenes Zsolt, Kázsmér Róbert, Kiss Renáta, Király Anita, Konkoly Zsuzsa, Kopányi Réka, Kovács Andrea, Kovács Gabriella, Lengyel Iván, Lukács Eszter, Liszkai Rita, Madaras Zsuzsa, Mátyás Melinda, Mikó Márton, Mócz Attila, Oravecz Kristóf, Panyiczki Adrienn, Papp Adrienn, Papp Milán, Pintér Ágnes, Pongrácz János Balázs, Rubi Zsófia, Sákovits Attila, Slezsák Tamás, Szikszai Szimonetta Judit, Szűcs Nóra, Takács Noémi, Tompa Ágnes, Tóth Márta, Vámos György, Vásárhelyi Katalin Noémi, Vaskó Eszter Klaudia, Virág Gergely, Vojtilla Nóra

   

2003. B
Osztályfőnök: Dr. Miklós Erika
Agócs Glória, Antal Zsófia, Bihall Zsófia, Dobos Evelin, Dudás Kinga, Fazekas Erika, Gyöngyösi Nóra, Hanyik Gábor, Hubai László, Jósvai Júlia Katalin, Kardos Tímea, Károly Adrienn Csilla, Keresztúry Linda, Kovács Orsolya Vera, Kozma Barbara, Kriván Gergő, Lukács Lilla, Marján Éva, Markovics Enikő, Máté Emese, Mészáros-Donka Roland, Mudri Péter, Nagy Zsolt, Novák Edina, Ónodi Judit, Palánkai Csaba András, Péter Dávid, Polácsik Nóra, Soltész Katalin, Sólyom Adél, Spisák Anita, Szabó Milán, Szabó Zsuzsa, Szekrényi Anna, Szomják Anett, Szüle Veronika, Tóth Róbert, Vajsz Ádám, Váradi Eszter, Váradi Mariann, Váraljai Vanda, Varga Renáta, Víg Henrietta, Virág Attila

   

2003. C
Osztályfőnök: ifj. Szabó Kálmán
Antal Ferenc, Baranyi László, Béres Roland, Bukovenszki Nándor, Buzás György, Csorba Emese, Daragó Gergely, Dobos Péter, Dudás Zoltán, Fodor Ákos, Földeák István, Gregó Kinga Zsuzsanna, Gór Tamás Zoltán, Gulyás Katalin, Haupt Gabriella, Hegedűs Ádám, Hernádi Zsuzsanna, Kalas Gergely, Kis Attila, Kiss Judit, Kolossay Anett, Kovács Helga, Kovács Roland, Lövei Levente, Molnár Nikolett, Mustos Attila, Nemes Tamás, Nyakacska Zoltán, Orosz Máté, Pelládi Gábor József, Pogáts Zsuzsa, Puskás Levente, Simon Zsuzsa, Stefán Zita Gabriella, Szabó Zoltán, Szarka Ágnes, Szmetankó Gábor, Szűcs Renáta, Zsíros Ágnes, Zsíros Levente Gábor

   

2003. D
Osztályfőnök:Fejér Szabolcs
Ádám Barbara, Balajti Bence, Berdár Tamás, Bikov András, Borsodi Endre, Borsody Péter, Bózsvári Szabolcs Tamás, Böröczi Tamás, Czier János, Csik Mercedes, Damjanovits Viktor, Farkas Dániel, Fekete Gálfy Botond, Fésüs Ádám, Fürjész Dóra, Horváth Zita, Iván Eszter, Juhász Gergely, Kárpáti János, Kiss Anita, Kléri Zoltán, Kovács Dániel Örs, Krajnc Norbert, Matula Zsolt, Miklósi Judit, Móka Tamás, Novák István, Pásztor Gergő, Rencz László Sasvári Attila, Szabados Béla, Szabó Gábor, Szabó Katalin, Szepcsik Péter, Szombatfalvi Dalma, Szuhai Milán,Tar Melinda, Tóth Melinda ,Tulák Nándor, Varga Gábor, Vári Tamás, Vrecenár Petra, Zelenák Johanna

 

2003. H
Osztályfőnök: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet
Bagi Annamária, Bánkúti Barbara, Bikfalvi Júlia, Boda Eszter, Bucsay Ágnes, Bűdi Károly, Csehily László, Eipl Máté, Fehér Tilla, Filep Angelika, Gorda Richárd, Ispán Krisztina, Karaba Ágnes, Kassai Kitti, Krajcz Éva, Láner Gábor, Luterán Dávid, Matika Viktor, Nagy Gábor, Nagy Péter, Nagy Roland, Németh Ágnes, Novák Ágnes, Oláh Fruzsina, Pasztuha Tocsek Zénó, Péter Dóra, Pozbai Viola, Sereg Hajnalka, Szedlák Gellért, Szendi Eszter, Takács Gábor, Tálas Ágnes, Tóth Imre, Tóth Szabolcs, Váradi Linda, Vincze Dániel, Vojtilla László, Zámbó Sándor

Digitális tabló 2002.

 

2002. A
Osztályfőnök: Jobbágy László
Balázs Ágnes, Barkóczi Ákos, Bodnár Krisztina, Bósa Diána, Bóta Attila, Bujdos Vera, Dióssi Barbara, Ember Judit, Fekete Fruzsina, Fekete Judit, Handó Gergő, Istenes Anett, Juhász Orsolya, Kárpáti Eszter, Kinter Oszkár, Kiss Valéria, Kocsány Balázs, Kovács Eszter, Kozák Andrea, Kőrösi Nóra, Laszák Renáta, Lazarev Oleg, Leskó Andrea, Mélypataki Máté, Molitorisz János, Nagy Adrienn, Németh Tibor, Novák László, Papp Andrea, Pikó Julianna, Prámer Gabriella, Sándor Balázs, Sóvári Botond, Szedlák János, Szegedi Enikő, Szuhai Aladár, T. Petra, Técsy Dóra, Túry Krisztina, Tyukodi Katalin, Závodszki Júlianna

   

2002. B
Osztályfőnök: Dusza Árpád
Ács Réka, Barnák Gábor, Benes Gábor, Borbély Zoltán, Borsodi Jenő, Brogli Attila, Bukovenszki Ágota, Csiszárik Adrián, Dobolán Tamás, Eremiás Szabolcs, Farkas Csaba, Farkas Csaba, Fórizs Diána, Fórizs Patrícia, Gergely Anikó, Gonda Péter, Hámori Marietta, Jászpataki Zsuzsanna, Juga Alíz, Kavesánszki Nóra, Kocsis Antal, Kormos Katalin, Lajcsák Henrietta, Majoros Tamás, Molnár Ákos, Rékó Szilvia, Sasvári Gábor, Simon Csilla, Szabó Adrienn, Szabó Petra, Szalay Eszter, Szemánszki Szabolcs, Szlanyina József, Tábori Ákos, Tóth Gábor, Tóth Roland, Túrmezei Zsófia, Üveges Valéria

   

2002. C
Osztályfőnök: Vass Iván
Balogh Zoltán, Béres Sándor, Gáspár Szabolcs, Gémes Norbert, Halász Tamás, Hideg Róbert, Kákóczki Noémi, Kardinál Eszter, Kerényi Dávid, Kishonthy Kata, Kiss Györgyi, Kléri László, Kmecz Ádám, Kovács Vivien, Magos Gergely, Mályi Anett, Mészáros Lajos, Misli Gábor, Mokrai Zita, Nagy István, Palotás Levente, Pintér Szabolcs, Rychlik Ádám, Sándor Balázs, Slezsák Ágnes, Szabó Adrienn, Szabó Angéla, Szabó Péter, Szabó Zoltán, Szádvári Judit, Szűcs Ádám, Tátrai Péter, Tóth János, Tóth László, Turóczy Mária, Veréb Rita, Viorel Gábor, Zámborszky Judit

 

2002. D
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Ádám Csaba, Biczó Ákos, Busku János, Demján Marianna, Egri Balázs, Erdei Sándor, Erős Péter, Finta Pál Erol, Fukker Bertalan, Gaál Noémi, Gere Tamara, Hajdu Péter, Jakab Gergely, Kaáli Péter, Kerekes Péter, Keresztény Natália, Kolencsik Katalin, Liptovszky Márton, Madarasi Árpád, Markó Péter, Molnár Márton, Nyitrai Attila, Orosz Gergő, Parázs Dávid, Pipoly Róbert, Ráski Gergely, Schuszter Gábor, Sipos Péter, Szabó Géza, Szilva Attila, Szöghi Zsófia, Tóth Attila, Vattay Péter, Viszolay Réka

 

2002. E
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Árvai Tímea, Babenkó Róbert, Birk Zsófia, Boros Marianna, Czirják Emese, Csicsovszki Péter, Csomor Péter, Dula Zsuzsanna, Farkas Rita, Fincicki Bettina, Gyöngyössy Orsolya, Kardos Vera, Korcsmáros Rita, Lábas Attila, Losonci Zsuzsanna, Lukács Eszter, Murai Kinga, Muránszky Ágnes, Nagy Dávid, Nagymáté Zsuzsanna, Pallai Margit, Puskás Krisztina, Rudó Noémi, Sárossy Zsuzsanna, Sutóczki Zoltán, Svéda Melinda, Szilvási Diána, Sztari Krisztina, Szűcs Zsuzsanna, Tóth Viktória, Török Katalin, Vágó Noémi, Vaktor Zsolt, Virág Tamás

 

2002. H
Osztályfőnök: Fazekas Róbert
Bányai Gergely, Bihari Judit, Bíró Péter, Burka Anikó, Farkas Anita, Farkas Levente, Fejér Katalin, Gulyás Judit, Havril Erika, Hodászi Róbert, Honvári Zoltán, Kollár Enikő, Kosztka Imre Dávid, Kovács Petra Katalin, Monyók Csaba, Naár Tímea, Nagy Bence, Papp Orsolya, Pásztor Gábor, Pásztor Richárd, Piskóti Marianna, Sebe György, Suta György, Sverla Viktor, Szemán Alida, Szilágyi Örs, Tar Tamás, Tátrai Erika, Técsy Virág, Tóth Lilla, Tóth Orsolya, Tóth Szabolcs, Vasas Krisztina, Vojtonovszki Orsolya, Zavarkó Gábor

Digitális tabló 2001.

 

2001. A
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bálint Imre, Bereczki Dániel, Bodó Kristóf Péter, Dudás Éva, Farkas Felicián Gellért, Gál Tamás, Gályász Edit, Harsányi Ádám Marcell, Ispán Rita Anikó, Jánosi Andrea, Kavecsánszki Éva, Kemény Tímea, Kocsis Péter, Koós Gábor, Kormos Beáta, Kőrösi Katalin, Maleczky Ákos, Molnár Attila, Naár Dénes, Nagy Adrienn, Nagy Tamás, Namesnyik László, Nemes Alexandra, Pálinkás Beáta, Rácz Rita, Saláta Nóra, Schubert Anikó, Sivák Anita, Soltész Kinga, Szabó Zsuzsanna Katalin, Szántó Szabina Orsolya, Sztermen Orsolya Lili, Vajsz Diána

 

2001. B
Osztályfőnök: Dr. Puskás István
Bűdi Péter, Dámóczi Diána, Didik László, Dienes Lajos, Duró Márk, Együd István, Farkas Zoltán, Fövenyes Katalin, Gulyás Gábor, Kocsán Lajos György, Koscsó Eszter, Kovács Bence István, Kovács Dea, Kovács Katalin, Kovács Krisztián, Kovács Norbert, Laszák László, Mészáros Renáta, Nagy Nóra Anna, Piti Nóra, Szécsi Zoltán, Szerencsi Judit, Tábori Eszter, Tolcsvai Anikó Mária, Tóth Alexandra, Vass Tamás, Veszprémi Judit, Zsófi Ágnes

 

2001. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Bertalan Dalma Beáta, Boros Attila, Czipa András, Dalmi Dénes, Daróczi István, Éliás Katalin, Erényi Stella, Farkas Melinda, Forgács Gyula, Honos Anasztázia Éva, Jászfalvi Gábor, Kárpáti Zoltán, Kugler Szabolcs Richárd, Leczó Attila, Lénárt Attila, Majzik Péter Bence, Mang Balázs, Móka Eszter, Molnár Tamás, Német Péter, Rokob Tibor András, Siroki Balázs, Smizsánszky Éva Lilla, Sóron Andrea, Szakács Gábor, Szoboszlai Tímea, Takács Eszter, Tóth Katalin, Varga Szilvia, Virág Mária, Zakar Gergely (+ 1 fő)

 

2001. D
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Béres Adrienn, Danyi Gergely, Fridrik Gábor, Hercegfalvi Adrienn, Hudák Máté Szabolcs, Ignácz Anikó, Jakubcsák Kornél, Jobbágy István, Kálmán Gergely, Kerekes Tímea, Kishonthy Márton, Kiss Roland József, Kóbor János Tamás, Kovács Árpád, Kozma Zsolt, Ladányi Gergő, Légrádi Péter, Magyari István András, Matisz Gergely, Németh Gabriella, Óvári András István, Perge Andrea, Petus Róbert, Prámer Béla, Rónai Kálmán Viktor, Simon Gábor, Stempely Edit, Számel György, Szarka Botond Ádám, Szarka Györgyi Éva, Szmrek Tamás György, Szukup Krisztina, Titkos Zsuzsanna Csilla, Tóth Ádám, Tóth Balázs

   

2001. E
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Angel Anna, Bányai Eszter, Borsodi Anna, Csendes Gyula, Csobánka Zsuzsa Emese, Fülöp Zsolt, Gombos Zsófia, Görgényi Melinda, Görög Gábor, Gregovszki Réka, Gulácsi Gergely, Juhász Rozalinda, Keresztény Csaba Márk, Kokovai Nóra Beáta, Kovács Ákos Kolos, Lavotha Balázs, Májer Bálint, Nagy Adrienn, Oláh Norbert, Perge Enikő Felícia, Puskás Gábor, Sysol Viktória, Szamarasz Athina, Szemerszky Renáta, Szűcs Botond, Vágó Gábor, Viola Gábor

 

2001. H
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Bári Zsolt, Bikfalvi Péter, Bodonyi Erzsébet, Dudás Ildikó, Eördegh Péter, Érsok Gábor, Farkas Míra Judit, Fehér Ágnes, Fehér Anita Éva, Fejér Szabolcs, Fekete Petra, Fitala Réka, Girhiny Angéla, Gulyás Bernadett, Hanák Péter, Hanvay Dávid, Haviár Zsuzsanna, Hemrich Dániel, Horváth Éva, Kiss Máté, Köteles Ádám, Less Kinga Roxána, Meszticzky Tamás, Nagy Szabolcs, Nagy Vince, Szántó István, Szedlák Ádám Zoltán, Szegedi Róbert, Taksás Balázs, Tárnoki Veronika, Vincze István András, Vodila Gergely

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!