átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 2017.

 

2017. B
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Bihari Soma, Bodnár Bence Ferenc, Bodrogi Julianna, Csák Dalma Enikő, Csécsi Kornél, Csonka Dalma, Csordás Alíz, Dancsó Bianka, Fegyverneki Bence, Gemela Georgina, Hajas Hanna, Hámori Ákos, Hegedüs Dominika Vanessza, Herman Lilla, Horváth Levente Dániel, Horváth Lívia, Jurkó Dávid, Kántor Mercédesz, Kecsmár Gergő, Kis Fanni, Kiséry Anna, Kiss Virág, Koleszár Réka, Korpás Kristóf Levente, Kosik Marcell, Machek Tamás, Magi Rebeka, Magyar Martin, Molnár Tamás, Nagy Máté, Ördögh János, Purzsa Ákos, Séra Viktória, Sinkovics Marcell, Szaszkó Tamás, Szobota Péter, Tóth Edina, Vajvoda Bálint, Varga Mercédesz, Veres Márton, Veszprémi Tamás Ferenc

 

2017. C
Osztályfőnök: Győry Ákos
Antal Georgina, Bánóczi László, Bata Roland, Csongrádi Péter Csaba, Huszák Dominik, Jámbor Lili, Karsza Máté István, Kis Leila, Kiss László, Kocsis Gergely, Köteles Ádám, Kupcsok András, Laczkó Dániel, Lencsés Ádám, Lukács Miklós Ágoston, Mészáros Bálint, Novák Márk, Oláh Marcell, Orosz Kristóf, Papp Gábor, Paszternák Csenge, Seres Márk, Siomos Angelos Sylvester, Szabó Bence, Szabó Rebeka, Szobonya Csenge Dóra, Takács Márton, Tenkely Levente, Tompa Tamás Lajos, Tóth Tibor Áron, Tulipán Levente Zsolt, Zsúdel Szabolcs

   

2017. E
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Bagány Viktor Csaba, Bodolai Máté István, Budai Gábor, Doszpoly Tekla Evelin, Fancsik Anna, Görcsös Krisztián, Haraszti Bernadett, Hencs Viktória Vivien, Horváth Tamara, Kardos Izabella, Kőhegyi Zsófia, Krasznai Roland, Litvin Vivien, Maczkanics Gergő, Mala Henrietta, Meskó Gréta, Miskolci Gábor, Nyíri Attila, Nyíri Vivien, Nyitrai Dorina, Planéta Dorina Cintia, Rab Zita, Szabó Eszter, Szamkó Izabella Kitti, Tamás Zsanett, Urbán Brigitta, Varga-Kovács István, Zoltai Diána

 

2017. H
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Ágh Norbert, Ambriskó Eszter, Bakos Eszter, Benkő Glória, Bodolai Előd, Borbély Ágoston, Boros Bence, Csendi Balázs, Dimény Eszter, Egyed Flóra, Elekes Huba Levente, Gáspárfalvi Péter, Juga Péter György, Kacsó Attila, Karajz Ágnes Fruzsina, Karancsi Zsófia Ágnes, Kertész Attila, Kiss Dorottya, Kiss Péter, Kovács Kristóf, Kozák Dániel Gyula, Letek Nóra, Luterán Péter, Major Ábel, Muri Levente, Nagy Bence, Osztermann Anna, Paréj Balázs, Petrik Eszter, Rémiás Noémi, Sillinger Péter, Szabadfalvi Dániel, Szabó Enikő, Taraszovics Péter, Tomkó Zsófia, Tóth Miklós, Vaktor Nelli Fanni, Vályi-Nagy Levente Zsolt, Veres Zsombor, Zöld Gergő

Digitális tabló 2016.

   

2016. A
Osztályfőnök: Kiss Angelika, Dr. Szabó Istvánné
Bethlen Dávid, Bohóczki Ádám István, Czuczor Andor Vászoly, Deák Orsolya, Éliás Bálint, Ferencsák Dóra, Fróna Bence, Gergely Anna Gyöngyvér, Hédervári Margaréta Eszter, Hodászi Bence, Holló Henrik Tibor, Kocsis Soma, Kohl Róbert, Kovács Tímea, Kupcsok Veronika, Linczenbold Éva Tamara, Linczényi Laura, Lőrincz Levente, Maticsek Mónika, Menyhárt Márton, Mizser Fruzsina, Molnár Bence, Németh András Martin, Novák Csaba Titusz, Pokoraczki Szilárd, Pribék Nóra, Shenon Rami, Sólyom Tamás, Spisák Zsuzsanna, Szabó Ádám Zsombor, Szabó András, Szakos Patrik, Szemán Szilárd, Szilágyi Dávid, Tóth Laura, Török Soma, Várfalvi Mercédesz, Varga Tibor, Vincze Tamara, Vizi László

 

2016. B
Osztályfőnök: Sebő Sára
Balog Ádám, Barabási Dóra, Csák Krisztina Noémi, Dénesi Zsófia Boglárka, Dienes Dorina, Gál Viktória, Géczi Levente, Juhász László, Kendecsi Brigitta, Kendecsi Zsófia, Király Pongrác Péter, Kollár Tímea, Kónya Viktor, Kovács Rita, Lasánszki Orsolya, Lukács Laura Dzsenifer, Lukács Melinda, Makó Milla, Mertus Petra, Mészáros Attila, Nagy Dániel, Papp Orsolya, Pércsi Zsófia, Popják Csenge, Porcs-Doszpoly Fanni, Porupsánszki Zoltán, Pozsgai Nikolett, Simkó Márton, Sógor Virág, Szaniszló Brigitta, Szirtes Krisztián Richárd, Tardi Réka, Téglás Anna, Vasvári Zsófia Virág

 

2016. C
Osztályfőnök: Letek László
Birinyi Anna, Csordás Márk, Dávid István Dávid, Drótos Annamária, Földesi Dorina Luca, Hajdu Tamás, Hensperger Adél, Koliba Barbara Anikó, Kopcsó Dániel, Kosztyó Péter, Kovács Richárd, Kristó Dávid, Lehoczky András, Lengyel Balázs Péter, Lukács Dávid, Magyar Milán, Mester Nándor, Mózes Árpád Benedek, Ocsenás Dániel, Palásti Bálint, Plaszkó Noel László, Révy Gábor, Rózsa Mátyás, Schultz Gellért Gábor, Szabó Levente Csenger, Szedlák Roland, Szemán Balázs, Takács Adrienn, Taskó Levente, Torjai Krisztián, Tóth Bence Tamás, Tóth Marcell Zsolt, Török Dániel, Vasvenszki Bence, Vincze Krisztián, Virág Flóra

 

2016. E
Osztályfőnök: Kurunczi Gábor
Bártfai Noémi, Béla Izabella, Czikó Barbara, Czimbalmos Dávid, Dari Nikolett, Jakab Gréta, Juhász Dorina, Juhász Eszter, Juhász Milán, Juhász Noémi, Juhos Rita, Kun Ivett, Lenkey Szimonetta Szandra, Losonczy Balázs, Molnár Zsanett, Rostás Edina, Schmiedt Mihály Miklós, Szabó Fanni, Szacsuri Norbert, Székely Ádám, Szuhai Friderika, Takács Renáta, Táncos Tamás, Tóth Nikolett, Varró Klaudia, Veres Anett

 

2016. H
Osztályfőnök: Túróczyné Bényei Szilvia
Apatóczky Marcell, Balogh Ákos, Bartók Roland, Béres Gábor, Bese Csongor, Bogyay Botond, Csordás Krisztián, Domokos Dominika, Gáspár Baksa Gergely, Gönczi Dániel, Györki Ferenc Péter, Hangó Máté, Hercsik Tímea Gabriella, Ivacs Luca, Juhász Katalin, Kiss Lívia Míra, Koroknai Botond, Kovács Soma, Krakkai Ádám, Lévay Balázs Róbert, Levenda Zsófia, Nagy Zoltán, Orosz Bálint, Pásztor Ida, Petró Ádám, Puskás Dániel István, Rémiás Eszter, Révai Márton, Simon Bence, Simon Evelin Laura, Sipeki Gergely, Szabó Dávid, Szunyogh Örs Péter, Zádeczki Zalán, Zsiros Ákos

Digitális tabló 2015.

 

2015. B
Osztályfőnök: Csató Endre
Balogh Botond, Bánóczy Zsuzsanna, Blága Tekla, Boda Boglárka, Bodnár Bettina, Dojcsák Zsolt, Fecske Fanni, Gazsi Ádám Barnabás, Gotthard Klaudia, Gyurik Glória, Herczeg Benjámin Énok, Herczeg Levente, Hunyor László, Juhász Henrietta, Kiss Péter Benjámin, Klusóczki Bence, Kovács Attila, Lövei Laura, Nagy Martin, Németh Gábor László, Palla Gyula, Pásztor Petra, Rieger Krisztina, Subai Eszter Julianna, Süle Ábel, Szacsuri Brigitta, Szőke Tímea, Tarnóczi Katinka Tímea, Tatár Brigitta, Varga Kinga, Wijesinghe Roland

 

2015. C
Osztályfőnök: Bíró István
Balogh Marcell Norbert, Bartus Dániel, Bozó Dávid, Budinszki Gergely, Csőre Noémi Bernadett, Dienes Balázs Bence, Gazsik Dániel Patrik, Gere Mátyás, Gonda Iván, Hegedűs Ádám, Horkai Adrián Attila, Hornyák Szabolcs, Horváth Domonkos, Juhász Márton, Juhász Melinda, Kalina József, Kis Bence, Kiséry Máté Soma, Kollár Dávid, Kozma Balázs, Macsok Ádám, Magyari Irma, Máté-Kiss Bence, Mircsev Anna, Molnár Máté Lajos, Porupsánszki István, Szeszák Ádám, Szobonya Péter Ákos, Takács Franciska, Tari Balázs, Tenkely Péter, Török Márk, Türk Emese, Ujj Zsuzsanna, Vancza Andor, Varga Lilla Luca

   

2015. D
Osztályfőnök: Péterné Tóth Gabriella
Balassa Csilla, Bezerédy Bence, Bodnár Babett, Bucsi Bence, Csicsek Zoltán, Csukerda Márton, Farkas Beatrix, Fekete Csenge, Gál Gabriella, Gyüre Marcell Dávid, Halasi Vivien, Herczeg Panna, Homovics Dorottya, Horváth Réka, Kovács Ádám, Kovács Dorina Judit, Lajhó Ruben, Lipták Dalma, Lipusz Emma, Matisz Flóra, Matisz Márk, Mészáros Boglárka, Mihály Fanni, Molnár Júlia Mónika, Molnár Veronika, Molnár Zsófia Dóra, Papp Friderika, Pásztor Laura, Rakaczki Zsanett Patrícia, Szabó Vanessza, Szalontai Barbara, Tóth Márk, Ujaczki Tibor, Varga Mátyás, Virág Emese, Zámpori Márton

   

2015. E
Osztályfőnök: Gregáné Hursán Zsuzsanna
Arnóczki Szabolcs, Belinszky Ágnes, Bodnár Barbara, Bordás Barbara, Bujdosó Barbara, Buzás Nikoletta, Demeter Ákos, Farkas Noémi, Hegedűs Bettina, Hegyi Zoltán, Juhos Kitti, Kondás Krisztina, Kovács Adrienn, Perger Laura, Rontó Zsanett, Sándor Eszter

 

2015. H
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Ambriskó Dániel, Bacsó Péter, Balás Benedek, Bánóczi Dávid, Biczó Zsolt, Botos Árpád Szilveszter, Daragó Levente, Fazekas Anna, Fodor János, Garamszegi Kristóf Gábor, Hrivnák Balázs, Huszák Gréta, Jáborszki Diána, Kalanovics Zoltán, Kardos Levente, Kiss Kamilla, Knita Ádám, Knita Júlia, Knita Noémi, Kormos Balázs, Kurusta Zsolt, Labancz Péter Zsolt, Lengyel Zoltán, Lukács Ábel, Mihók Anna, Nagy Richárd, Pecsenye Flóra, Sántha Fanni, Siska Lőrinc, Szabó Dániel, Szakos Gábor Endre, Szőke Tamás, Tőzsér Petra, Vasiszta Viktor

Digitális tabló 2014.

   

2014. A
Osztályfőnök: Dr. Szabó Istvánné
Almási Máté, Bander Dorottya, Berecz Katinka, Cioara Adél, Csordás Viktória, Druzsba Dalma, Éles Eszter, Fűzi Patrik, Gellérfi Barbara, Gönczi Flóra, Gyurcsó Klaudia, Hojnyák Dávid, Holopcev Gábor, Honti Nikolett, Horváth-Joó Gergely, Kárpáti Viktor, Katona Dávid, Kis Kornél, Koreny Viktória, Kovács Ákos László, Lengyel Lilla Anna, Novák Fanni, Nyilasi Martin, Nyilasi Zoltán, Orosz Adrián, Pap Valentina, Parragh Robin Benjámin, Perger Tamás, Sélley Fanny, Simon Péter Viktor, Sinkovics Dániel, Stefán Ibolya, Székely Ádám, Takács Nóra Anna, Vadászi Dávid, Vavrik Marcell Benjámin, Vozárik Péterr

 

2014. B
Osztályfőnök: Jobbágy László
Bálint Barnabás, Balogh Szabolcs, Barsi Máté Zsolt, Bencs Viktor, Borza Roland László, Deli Gábor, Dienes Flóra, Éles Vazul Csaba, Fenyvesi Fruzsina, Filep Ajtony Atád, Fóris Ildikó, Hernádi Tímea, Holopcev Eszter, Jakab Dávid, Juhász Tamara, Kalocsai Liliána Cintia, Kercsmarik Dorina, Kovács Krisztina, Krózser Dániel Péter, Lesinszki Lukács Sándor, Mayer Attila László, Paszternák Gábor, Pavlikovics Zsuzsanna, Pető Zoltán Tamás, Sike Ádám, Szabó Réka Orsolya, Szakal Szabina, Szamorodjuk Katalin Dalma, Szitai Éva Andrea, Szolnoki Gábor, Thomas Bianca, Tóth Dorina Aida, Tóth Gergely, Tóth Janka, Váradi Eszter Klára, Vaskó Vivien, Wicha Lili Eszter, Zsuga Kyra Dorina

 

2014. C
Osztályfőnök: Dióssi Erika
Burkovics Márton Bence, Csiba Annamária, Dajka Gábor, Demkó Bettina, Demkó Fruzsina, Dojcsák Emese, Faitli Tamás, Fazekas Adorján, Gombaszögi Tünde, Gyuricskó Patrik Balázs, Horváth Bence, Hosszú Bernadett, Hubai Richárd, Juhász Gábor, Kavalecz Tamás, Kázsmér Balázs, Kisida Bence, Kovács Árpád, Kozma Márk, Kőrössy Norbert, Krajnyák Nándor Bence, Lippai Ádám, Losonczy Roland, Lukács Melinda, Majoros Mónika, Matkovics Gábor, Németh Sándor, Orliczki Ádám, Papp Zsolt, Péntek Dávid József, Pristyák Levente, Simkó Irén, Szabó Cintia, Szemán Viktor, Szoboczki Ákos, Tóth Alex, Török Máté Márk, Tucsa Levente

   

2014. E
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra
Dobronyi Benjamin Gábor, Fabcsó Szabina, Géczi Dániel, Horváth Rita, Juhász Viktória, Juhász Zsolt, Kravjánszki Mercédesz, Kunkli Gaszton, Lukács Anna, Orehóczki Zsófia, Papp Elvira, Sütő Petra, Szedlák Dóra, Szeles Renáta, Tar Melinda, Váradi Flóra

   

2014. H
Osztályfőnök: Fazekas Róbert, Fejér Szabolcs
Bárány Dóra, Bernáth Csenge Gabriella, Berzy Dominika Kitti, Duch Alexandra, Egri Melissa, Gribovszki Máté, Gulyás Eszter, Hajdu Eszter, Harsányi Tamás, Havril Kata, Karajz Sándor, Kovács Alexandra, Kovács Laura, Kovács Máté, Lipták Lilla, Lukács Flóra, Marozsák Zsófia, Melegh Zsófia Kincső, Molnár Tamás, Palágyi Petra, Papp Luca Annamária, Papp Réka, Pércsi Máté, Petró Anna, Pónya Kinga, Senánszky Zsófia, Szabó Zsolt Dávid, Szajkó Márk, Szakács Tamás, Tálas Péter, Tóth Fanni, Tóth Krisztina, Tóth Lilla Mária, Urbanovics Anna, Valcsev Petra, Virág Fausztin Asztrik

Digitális tabló 2013.

 

2013. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Anga Adrienn, Bánkuti Judit, Benkő Péter, Czipa Kornél, Csoma Roxána, Értékes Árpád Balázs, Fazekas Petra, Ferencsák Tamás, Hilóczki Gabriella, Kemény Kitti, Kerekes Endre, Kocsis Elek Krisztián, Kupcsok Julianna, Lenkei Attila, Méhész Nikolett, Németh Attila József, Pamlényi Krisztián, Paszternák Tamás, Ragyina Petra, Ráki Gabriella Abigél, Sebe Dóra, Sőti Zsombor, Stefán Mária Viktória, Szabó Krisztián, Szeszák Viktor, Tóth Balázs, Tóth Gábor, Tóth-Jávor Ádám, Váradi Berta, Vass Csobán Kadosa, Zádeczki Tibor

 

2013. B
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Árvai Ágnes, Bajnok Csenge, Barancsi Dóra, Baráth Máté, Bogáthy Nikoletta, Czaga Krisztina, Csernai Beatrix, Dikó Boglárka, Domos Tamás, Fekete Cintia, Fónagy Gabriella, Gyenes Eszter Luca, Hadzsega Dániel, Ignácz Gergő, Lipták Gergely, Markovics Adrienn, Németh Gréta, Oláh Dániel, Orosz Alexandra, Pálfalusi Viktor, Pető László, Polgári Ádám, Rábai Laura, Sebe Emese, Sóvári Dénes, Szakács Antónia Ilona, Szitár Szilvia, Téglási Bogdán, Tóth Ádám, Zámbó Emese

 

2013. C
Osztályfőnök: Győry Ákos
Barta Szilveszter Marcell, Bíró Máté, Bucz Gergő, Csordás Patrik, Dienes Csaba Bálint, Ducsai Róbert, Dulai Ádám, Gaál Alex, Gondos Bernadett, Hojnyák Róbert, Horváth Domonkos, Huszka Máté, Jakab Ádám, Juhász Emese, Károlyi Zoltán Gábor, Király Barbara, Koós Dániel, Lévai Csaba, Mester Marcel, Müller Adrienn, Novák László Lajos, Olajos Vajk, Páll Laura, Polyák Patrik, Réti-Nagy Tamás, Sárosi Barbara, Schultz Vera Magdolna, Szinai Adrienn, Szűcs András Márk, Taraszovics Károly, Tóth Máté, Varga Dénes, Vörös Dávid

   

2013. E
Osztályfőnök: Koncz Tamásné
Bertalan Evelin, Búzás Dávid, Bűdi Dávid, Hajdú Beáta, Juhász Dániel, Katona Szabina, Losonczy Anita, Madaras Jusztina, Miklós Fanni, Molnár Mónika, Nagy Olga, Oláh Dalma, Pajger Tímea, Rakoncza Petra, Somogyvári Ákos, Szaniszló Erika, Vajóczki Virág, Varga Bálint Bátor, Varga-Kovács Rita, Varga Renáta, Veres Dalma, Zimányi Flóra

   

2013. H
Osztályfőnök: Pólik Magdolna
Bádé Laura, Balázs László, Bartók Boglárka, Bistei Bence, Boldizsár Csongor Bálint, Csontó Barbara, Dombóvári Dóra, Farkas-Szebeni Tamás, Gadóczi Balázs, Hudák Zsófia Vanda, Illyés Bence, Juhári Kinga, Juhári Lilla, Kalanovics Evelin, Kondás Dániel, Koós Donát, Kovács Gabriella, Kovács Sándor Endre, Kovács Tímea Bernadett, Leskó Ágota, Lőrincz Emőke, Matisz Kamilla, Medelle Anna, Molnár Martin, Mura Márton, Oravecz Éva, Orbán Vivien, Országh Mátyás Máté, Osztermann Viktor, Pintér Emese, Simon Jordán, Szabó Bettina, Szabó Péter Zsolt, Szalai-Bordás Gergő, Szalva Szabolcs, Szűcs Nikolett, Tome Marika, Ungár Péter, Váradi Gábor, Zelenák Gellért

Digitális tabló 2012.

   

2012. A
Osztályfőnök: Jobbágy László
Bakó Bianka Melinda, Balogh Fruzsina, Bíró Viktor, Brezovszky Tamás, Csontos Kinga, Erdélyi Tamás, Eremiás Gábor, Gulyás Barbara, Hok Zsófia, Ivánkó Natália Réka, Kohány Tímea, Kovács Dóra, Kovács Szilvia, Lődár Dóra, Mácsay Vivien, Murvai Péter, Nagylaki Bence, Novák Donát, Orosz Flóra, Papp Dóra Ágnes, Pirity Ádám, Ritter Hajnalka, Riz Dávid, Ruszkai István Gábor, Sándor Dávid Károly, Sereg Péter, Stempel Laura, Szegedi Krisztina, Vas Gabriella, Vincze Balázs

 

2012. B
Osztályfőnök: Lődár Lászlóné
Balogh Zoltán, Bátor Noémi, Bazsó Viktória, Czél Izabella, Diczházi Márk, Dormaeva Aysa Oszkorovna, Farkas Fanni, Farkas Tímea, Galgóczy Gréta, Gecse Flóra, Gömöri Balázs, Gyócsi Margit, Harsányi László, Kacsír István, Kecskés Kristóf, Keresztessy Orsolya, Kiss Anita, Kovács Bence Zoltán, Kovács Mariann, Kovács Noémi, Major Imola, Makkay Viktor, Mokri Kovács Boglárka, Molnár Eszter, Nagy Bence Sándor, Nagy Lili, Nemes Bettina Roxána, Perger Péter, Rudolf Mihály Mátyás, Susányi Gábor, Szabó Enikő, Szabó Zsófia Dorottya, Takács Olívia Diána, Tóth Gabriella, Tóth Petra, Ujaczki Bence, Zwillinger Márton

 

2012. C
Osztályfőnök: Letek László
Batta Ákos, Benke Gréta, Berecz Máté, Béri István, Burai Dávid, Demkó Bence, Dudás Eszter, Győri Evelin, Iván Gergő, Juhász József, Keczer Bánk, Kéméndi Beáta Vivien, Kis Klaudia, Kondás Zoltán, Kondi István, Kovács Nikolett, Kovács Tamás, Kovács Zsófia, Márton Mira, Molnár István, Nagy Gábor, Nagy Zsuzsanna, Németh Bálint, Pecze Ágota, Petrik Bence, Pilisi Stefánia, Pokó Csongor, Spisák Bernadett, Szakal János, Szklenár Bálint, Tohai Kristóf, Tóth Ádám, Tóth József, Tóth Péter, Varga István, Varholik Máté

 

2012. E
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Bálint Melinda, Balogh Ildikó, Borcsik Adrienn Orsolya, Broda Balázs, Burony Edina, Drótos Emese, Fancsalszki Noémi, Faragó Angéla Ajándék, Faragó Zsanett, Fodor Bettina, Füst Máté, Illés Csaba, Kukk István, Madarasi Dalma, Márton Julia, Molnár Nikolett, Nagy Edina, Nyíri Szabina, Oravecz Dóra, Óvári Tímea, Ördög Orsolya, Pál Erika, Pótor Annamária, Princz Enikő Klaudia, Rabóczki Mónika, Simon Dorina, Szabó Larina, Szoboszlai Benjámin, Törzsök Hajnalka, Turoczi Gabriella Erika, Varga Henrietta, Veress Anett

   

2012. H
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Ale Krisztián, Bém Xénia, Biró Krisztián, Boros Alexandra, Bubenkó Péter, Czentnár Ákos, Csuzda Tamás, Debreczeni András, Fenesi Gábor, Horváth Helga, Hudák Zsófia Vanda, Illavszky Vanda, Kasperkovics Teodóra, Kébel Zsófia, Kertész Dorina Katalin, Kis Dávid, Kiss Boglárka, Koleszár Vivien, Krajczár Alex, Latrán Erzsébet, Lehoczky Tamás, Luterán Kinga, Mecséri Eszter, Mikler Melinda, Németh Gergely, Papp Dóra, Papp Máté, Petró Marcell, Pónya Balázs, Ravasz Orsolya, Sebők Zoltán, Sepsi Evelin, Simon János Márk, Soltész Adrián, Szabó Imre, Tóth Ákos, Varga Krisztina, Vass Réka Adrienn, Veres Zsófia

Digitális tabló 2011.

 

2011. A
Osztályfőnök: Bíró István
Anga Alexa, Birinyi Fanni, Csépány Eszter, Deli Sándor, Dubabér Ádám, Éliás Dalma, Fazekas Enikő, Fekete Noémi, Fotiu Aphrodite, Füreder Márton Levente, Hajdu Márton, Istvanovszki Dávid Ottó, Juhász Vanda, Kersák Olivér Márk, Kiss Dorina Loretta, Konecsni Zsófia, Kovács Dávid, Kurucz Alexandra, László Balázs, Lukács Péter, Macskás Ottilia, Macsuga Nóra, Magyar Fanni, Mátyás Viktória Patrícia, Nagy Máté, Orosz Balázs, Papp Bence Gábor, Papp Tibor László, Szabó Szandra, Szarka Tamás, Szlafkai Kinga, Takács Evelin, Tircsi Zsófia, Tonhajzer Arabella, Török Gábor, Váraljai József, Varga Ádám, Vincze Szilvia

 

2011. B
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bene Martina, Beőr Gábor, Botár Richárd, Budai Ádám, Demeter Péter, Derekas Barnabás Máté, Drótos Dániel, Farkas Ádám, Fónagy Ferenc, Fölföldi Konrád, Géczi Kristóf, Géczi Réka, Gulyás Szilvia, Gyimesi Dia, Hajdú-Toldi Anita, Kiss-Hocza Csaba, Kövér Bence, Mészáros Máté, Mészáros Máté, Molnár Levente, Móricz Máté, Nagy Boglárka, Nguyen Alex, Osztermann Péter, Petra Alexandra Mónika, Petróczki Flóra Mária, Simon Péter László, Szemán Melinda, Szurasenkó Dániel, Tarjáni Gábor, Tóth István Péter, Újvárosy Attila Szabolcs, Vajda Kristóf, Vajvoda Marcell

 

2011. C
Osztályfőnök: Fazekas Róbert
Balás Gabriella, Bálint Balázs, Balogh Ádám, Bényi Gábor, Boros Fruzsina, Csáki Zsuzsanna, Grega Gábor, Gulyás Gergely, Gyarmati Ádám, Hallgató Ferenc, Halmi Bence, Hankó Dániel, Iván Georgina, Jablonkai Lilla, Koncsol Zsanett, Lénárt Lilla, Molnár Dóra, Molnár Fanni, Molnár Gyula, Ódor Alexandra, Pónus Ádám, Seghatoleslami Milán, Siska Márton, Stupek János, Székely Péter, Takács Gergely, Varga Zsófia, Zsuga Zsombor Adrián

 

2011. E
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bodnár Tibor, Bróthág Vivien, Czomba Bernadett, Csehi Zsuzsanna, Dombóvári Dominika, Haraszti Mária, Kárász Beáta, Koscsó Júlia, Kovács Gábor, Kurek Péter Tamás, Kuzsella Dóra, Magyar Beáta, Molnár Márió, Molnár Richárd, Nahaj Judit, Oláh Tünde, Pálinkás Judit, Pleszkó Vivien, Sándor Katalin, Stefán Márk, Szabó Klaudia, Tóth Kinga, Tucsa Henrietta, Untisz Andrea, Vadászi Tamás, Venczel Tamás Bence, Veres Bernadett, Virág Ottó

   

2011. H
Osztályfőnök: Rokob Tiborné
Ádám Örs, Babos Orsolya, Bakos László Péter, Bencsik Judit, Bódi Dávid Gábor, Bogár Boglárka, Danyluk Tamás, Dubabér István Marcell, Farkas Gábor Ákos, Fellegi Flóra, Földesi Marcell, Jámbor Péter, Jankovics Dóra, Juhász Péter, Kavecsánszki Petra, Kormos Dávid, Kovács Bence, Lipták Levente, Major János, Mikolai Petra, Mudra Regina, Müller Krisztina, Orbán Bianka, Pásztor Petra Judit, Pataki Nóra, Petruska Eszter Luca, Popovics Polett Nelly, Rábai Péter Tamás, Rosta Zsolt, Runda Máté Bence, Sebők Márton, Szolnoki Eszter, Szolyák Szilvia, Takács Péter Dániel, Tordai Mihály, Tóth Eszter Krisztina, Vadon Viktória, Vas Réka, Vaskó Brigitta, Velenyák Tamás, Velti Kinga

Digitális tabló 2010.

   

2010. A
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Arlett Adrián, Bárczi Dominik Róbert, Bordás Gréta, Debreczeni Dániel, Dombovári Gáspár, Dudás Ilona Éva, Fölföldi Boldizsár, Germán Judit, Harsányi Katalin, Hoitsy Márton György, Horváth-Joó Adrienn, Horváth Georgina, Jenei Alex, Kaczkó Dániel, Kalóczkai Tibor, Kercsmarik Bence Ferenc, Kiss Dániel, Kocsis Attila, Kozák Anett, Kurucz Georgina, Lukács Noémi Kitti, Molnár Alexandra, Palásti Réka, Paszternák Judit, Porkoláb Máté, Szabó Brigitta, Szabó Lívia, Szabó Zsófia, Szekeres Tamás, Szilvásy András, Sztermen András, Szutorcsik Lilla, Török Márton, Váraljai Ágnes, Vörös Balázs, Zwillinger Dóra, Zsebesi Paulina

 

2010. B
Osztályfőnök: Molnár Istvánné
Antal Eszter, Balog Lóránd, Balogi Katalin, Barati Viktor, Bíró Krisztián, Bozsinov Dániel, Dobos Döníz, Ferenczi Fanni Dorottya, Kiss Ákos, Kiss Tamara, Knapp Imre, Kocsis Gréta Zsuzsanna, Koleszár Krisztina Vanda, Koleszár Zoltán, Kovács Balázs, Loose Lilla, Matusz Péter, Molnár Szabolcs, Nagy Beatrix, Nagy Réka, Nyikes Csilla, Páll Liliána, Polgári Andor, Prókai Zoltán, Pruskóczki Lilla, Ragyina Noémi, Sárosi Gergely, Svertskó Diána, Szabó Dávid, Szabó Petra Florina, Szalánczi Dávid, Szendi Dávid, Szűcs Pálma, Vaskó Dóra, Volascsek Péter, Zákány-Rácz Zuzsanna

 

2010. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Balás Mihály, Barta Balázs, Berecz Dénes, Biró Attila, Biró Nóra, Borbély Zoltán, Fekete Fanni, Fónagy Fanni, Gégény Dávid, Gönczi Tamás, Hadházi Balázs, Károlyi Kristóf, Kis Norbert, Ligeti Lilla, Márton Zoltán Viktor, Mihalik Márk, Molnár Anikó, Molnár Gabriella, Nemes Szabolcs Csaba, Oprável Konrád, Oross Endre, Pataki Henrietta, Rákos Csilla, Ritli Anett , Seres Gergő, Stefán Péter, Suha Dániel, Szakács Enikő, Szarka Gábor, Székely Gábor, Szepcsik Áron Sebestyén, Tóth Tamás Ferenc, Tringel Balázs, Vincze Viktória

 

2010. D
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Angi Réka, Berényi József, Boronkai Balázs, Budaházy Gréta, Csécsi Dániel, Cseh Gergő, Csóré András, Farkas Emese, Fodor Fanni, Glambusz Péter, Horváth Bence, Hudáky Aladár, Klusóczki Ágnes, Koren Csilla, Kőhalmi Zsófia, Láng Bettina, Magyari Annamária, Mokrai Réka, Nagy Dávid, Németh Orsolya, Pataki Zoltán, Pauleczki Péter, Pusztai László, Rémiás Lilla, Szabó Zsófia, Tantó Tekla, Varjas Virág, Zattler Máté

 

2010. E
Osztályfőnök: Gregáné Hursán Zsuzsanna
Bálint Gergely, Balogh Kitti, Balogh Szilvia, Béres Cintia, Bertalan Alexandra, Budinszki Rita, Fekete Judit, Gacs Klaudia, Horváth Petra, Jesztrebszki Vivien, Juhász Alexandra, Juhász Cintia, Kazsik Orsolya, Kiss Tibor, Kovács Bence, Krompák Alexandra, Kunkli Tivadar, Lakatos Mariann, Lipták Alice, Magyar Dávid Molnár Ágnes, Motkó Annamária, Odrobina Zsófia, Osváth Kristóf Gergely, Rapcsok Patrik, Soltész Violetta, Szegő Csilla, Székely Tímea, Szesze Zsanett, Varga Dorina, Zsarnai Beáta

   

2010. H
Osztályfőnök: Héjj Márta
Bárczi Zoltán, Csiszár Orsolya, Hegedűs Tamás László, Homoky Dorottya Hedvig, Karádi Ákos, Kecskeméti Ágnes, Kiss Sándor, Kovács Kristóf, Lakatos Adrienn, Lakatos Bálint Károly, Lapis Máté, Légrádi Fleur, Lengyel Tamás Imre, Maksa Dániel, Mészáros Fanni, Mihályfi Máté, Nevelits Annamária, Oláh Gábor, Papp Ádám, Paripás Viktor Levente, Pasztuha Tekla, Pecsenye Máté, Rácz Gábor, Sepsi Gréta, Szabó Lilla, Szedlák Máté, Szilágyi Zsuzsa, Szombati Lilla, Tóth Ákos Zsolt , Tóth Tamás, Ujj Tamás István, Varga Anikó, Varkoly Gergő, Veres János Jenő

Digitális tabló 2009.

 

2009. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Boros Edina, Fabó Krisztina, Feith Márk, Géczi Eszter, Irmes Ágnes, Ivánfi Mercédesz, Javorek Liána, Juhász Ágnes, Kalocsai László, Karcagi Gergő Zsolt, Kelenik Eszter, Koreny Dóra, Kovács Edina, Lovassy Boglárka, Lovász Levente Töhötöm, Major Borbála, Mikler Bence, Nemes Borbála Eszter, Nyirfalusi Tímea, Orosz Cintia, Osváth Bence, Pintér Lilla, Sákovits Tamás József, Suta Balázs, Szántó Ivett, Szathmári Péter, Szmrek Marcell László, Tarasó Ádám, Tóth Luca Katalin, Ujaczki Ferenc Pál, Vad László Ádám, Vajkovszky Ádám, Varga Annamária, Varga Enikő, Veres Zoltán, Zámborszky Gábor, Zwillinger András

 

2009. B
Osztályfőnök: Kenéz Erika
Albrecht Vivien, Bacsó András, Bakó Balázs, Baptiszta Eszter, Blága Kincső, Boldizsár Ferenc, Botka Dániel, Czakó Zsuzsanna, Csorba Iván, Frei Kinga, Gömöri Dávid, Handó Vilmos, Kardinál László, Kiss Gábor, Koics Dániel, Korim Boglárka, Lihi Norbert, Margóczi Dávid, Mészáros Csaba, Mészáros Lilla Laura, Molnár Luca, Nagy István, Oravecz Gábor, Répás Máté, Révész Márk, Sas Balázs, Stoytchev Mitkó, Szabó Dávid, Szankai László Viktor, Szepcsik Balázs, Szidor János, Szilvai Attila, Szőr Zoltán, Takács Bence, Tallián Ernő Balázs, Thirring Helga, Vad Balázs, Vasas Ádám Csaba

 

2009. C
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Barth Gábor, Bartus Tamás, Bodolóczki Eszter, Budinszki Balázs, Fodor Csaba, Fotiu Athina, Gacs Gábor, Göndör Dávid, Győri Diána, Halász Zsófia, Huszka Balázs, Kocsis Márton, Kocsis Soma, Kolaj Lóránt, Kovács Dániel, Kriston Edit, Laszák Gergely, Lipták Ádám, Marozsák Dániel, Molnár Csilla, Molnár Krisztián, Nagy Dániel, Papp Tamás, Polyák Péter, Sándor Nikolett, Sebe Csongor Soma, Sereg Lóránd, Simkó Márton, Stefán Eszter, Sztanek László, Török Dávid, Vécsey Dávid, Végh Ádám

 

2009. E
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra
Árvai János, Baló Andrea Mariann, Balogh Ágnes, Buri Erzsébet, Geletóczki Anett, Greczmájer Beáta, Juhász Teodóra, Kállai Viktória, Kiss Beáta, Kiss Gabriella, Kiss Imre, Koós Regina, Kovács Attila Rajmund, Körmöndi Lilla, Kriston Tímea, Ördög Gergő, Papp Tibor, Pázmándy Réka, Petheő Dorottya Anna, Soltész Katalin, Székely Tímea, Szendrei Szabina, Szilágyi Z. Richárd, Toma Tibor, Törő Tímea

   

2009. H
Osztályfőnök: Dapsy Eszter
Ale Péter, Bacsó Márk, Barnóczki Bettina, Béky Emese, Danyi Gyula, Dikó Anna, Farkas Dániel, Fridvalszky Áron, Grega Csilla, Győri Zoltán, Hevesvári Zsolt, Juhász Dávid, Kádas Bence, Kolostori Dávid Bence, Kovács Anita, Laczkó Boglárka, Lerch Orsolya, Lőrincz Dávid, Mecséri Balázs, Mihályfi Tibor, Molnár Tamás, Nagy Ákos, Nagy Eszter, Nagy-Peti Lili Flóra, Nemes Boglárka, Palágyi Máté, Rozgonyi Eszter, Sillinger Judit, Szatmári Zsófia, Szűcs Júlia, Tisza Balázs, Tóth Fruzsina, Turcu Áron János, Várföldi Dorottya, Varga Tamás, Vas Vivien, Zoltán Bálint

Digitális tabló 2008.

 

2008. A
Osztályfőnök: Fejér Szabolcs
Batári Gábor, Boros Dániel, Bujdosó Vivien, Czél Eszter, Csatlós Béla, Emődi Adrienn, Farkas Kristóf, Fóris Ákos, Fuhrmann Eszter, Hallgató Mónika, Hargitai Csilla, Jánoska Dorottya, Kádas István, Katona Csaba, Kecskés Ádám Kiss Réka, Koncz Máté, Lajos Fanni, Lindi István, Losonczi Antónia, Lovas Szilvia, Málik Anita, Mester Éva, Németh Kinga, Orosz Gergely Péter, Orosz Tímea, Stubner Tamás Géza, Szabó Csilla, Takács Laura, Tantó Csilla, Téglási Vanda Mónika, Toma Nándor, Tóth Annamária, Tóth Barbara, Virányi Zsófia, Zombor Péter Dávid

   

2008. B
Osztályfőnök: Takács Imre
Angyal Gergő, Boósz Attila László, Bucz Gábor, Csallóközi Dávid, Deák Tamás, Dombovári Csongor, Esztergályos Tünde, Ferenczi Gergely, Gyapjas Máté, Illés Péter, Jablonkai Balázs, Kalic Petra, Kállai Péter Lóránd, Kohány Csaba, Kolacsek Júlia, Leskó Eszter, Mezei Roland, Milus Máté, Musztrai Márk Zoltán, Németh Ádám, Papp Eszter, Poprádi Zoltán, Sebők Tamás, Selling István, Szikra Péter Tibor, Takács István, Tomori Gábor, Tóth Erik Mihály, Tóth Máté, Tóth Robert, Tóth Szabina, Trombitás Arnold, Zsják Soma Péter

 

2008. C
Osztályfőnök: Letek László
Abonyi László, Blonszki Renáta, Borbély Bence Péter, Botka Attila, Buczkó Anett, Csépány Judit, Fukker Gábor, Gáll András, Garai Bálint, Gulyás Noémi, Hajdu Gabriella, Hensperger Ádám, Hok Soma Csaba, Hubay Márton, Kalmár Elena, Kazinczy Ákos, Kisida Dávid, Kleine Csilla, Kovács István, Kozma Norbert, Kun Péter, Majoros Péter, Matisz Virág, Nádasdi Krisztián, Nagy Fanni, Orosz Amanda Ildikó, Perera Manuel György, Rabóczki Eszter, Radics Gábor, Ritter Dániel, Sélley Torda, Szabó Emerencia Éva, Szabó Gréta, Szabó Levente, Szakács József, Szaszkó Péter, Tóth Róbert, Tömösi Roland

   

2008. H
Osztályfőnök: Jobbágy László
Balázs Gergely, Balogh Nóra, Bán Judit, Bárczi Nóra, Bártfai Zsófia, Bertóti Róbert, Birtalan Ede, Boda Árpád, Bombicz János, Bubenkó Tamás, Budai Balázs, Czirják Réka, Farkas Bence, Farkas Flóra, Hok Henriett, Hricz Ádám, Hudák Viktor, Hutkai Dávid, Iglár Alexandra, Kiss Eszter, Kovács Ákos, Kovács Bernadett Anna, Kovács Eszter, Kovács Zoltán Tamás, Macsuga Eszter, Meskó Balázs, Mészáros Péter, Nagy Baksa, Oláh Eszter, Paszternák László, Sárközi Gergely, Somosi Dávid Áron, Szalmás Orsolya, Szamosi Rita, Szankai Zsuzsanna, Tóth Laura, Valcseva Éva, Veres Gábor Pál

   

2008. F
Osztályfőnök: Barna István
Árvai Zsolt, Bálint Bettina Georgina, Balogh Dániel, Domby Dávid, Geletóczki Eszter, Greczmajer Anett, Iván Cintia, Hadas Tímea Klára, Kocsis Richárd, Kókai Ivett, Konkoly Melinda, Kovács Edina, Kovács Kitti Éva, Kovács Krisztina, Kovács Melinda, Lukács Adorján, Mogyorósi Zsuzsanna, Molnár Tamás, Palcsó Zsuzsanna, Polgári Dalma, Polyácskó Zsanett, Putnoki Katalin Vanda, Sándor Gabriella Odett, Subert Balázs, Szabó Ingrid, Tóth Enikő, Tóth István, Varkoly Eszter, Viszlai Anett

Versenyeredmények


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B),
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B),
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B),
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A Felkészítő tanár: Sebő Sára


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!