átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hasznos

LanguageCert államilag elismert nemzetközi angol nyelvvizsga

Ügyfélszolgálat
Krajnyákné Kovács Darina
Hétfő-péntek: 9:30-14:00
Telefon: 46/508-459
Email: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

LanguageCert angol nyelvvizsga leírása

LanguageCert Kommunikációs útmutató

LanguageCert nyelvvizsga vizsgaidőpontok 2019-ben

 

LanguageCert logo

Kérelem nyelvvizsga díjához nyújtott támogatáshoz

Gyakran ismételt kérdések az első sikeres nyelvvizsga díjának visszaigényléséről

A Kormány 503/2017. (XII. 29.) Korm. rendelete az első sikeres nyelvvizsga és az első emelt szintű idegen nyelvből tett érettségi vizsga díjához nyújtott támogatásról

LanguageCert nyelvvizsgaközpont

MEGHATALMAZÁS vizsgabizonyítvány átvételére

 

 

 

LanguageCert nyelvvizsga - jelentkezés a vizsgára

 

LanguageCert nyelvvizsga - tippek vizsgázóknak

 

LanguageCert nyelvvizsga - vizsgázz velünk

 

LanguageCert nyelvvizsga - tippek írásbeli vizsgára készülőknek

 

Aktuális eredmények

  • történelem - OKTV

    regionális fordulóba jutott

    Váradi István (12.C)

    Felkészítők: Fazekas Krisztina, Erdődi István

     
  • magyar nyelv - "Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Sári Kata Lilian (12.A)

    Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Csoma Hunor (7.B), Varga Vanda (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Riedlinger Rajnold (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 25. helyen végzett

    Mikó Petra (7.B), Szabó Péter (7.B), Vascsák Vince (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 21. helyen végzett

    Forinyák Anna Vanda (7.B), Gazda Zalán (7.B), Kecskés Katalin (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B), Gaál Gergely (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Bihi Boglárka (8.B), Hunyák Tamás (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Vermes András (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!