átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Arany-blokk

AJTP országos matematika verseny

Előkészítő évfolyam
1. helyezett: Mák Csaba (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)
2. helyezett: Kovács Zsigmond (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
3. helyezett: Erős Dorián (Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium, Kőszeg)

9. évfolyam
1. helyezett: Olar Alexander (Katona József Gimnázium, Kecskemét)
2. helyezett: Fodor Virág (Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger)
3. helyezett: Balogh Petra Virág (Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa)

10. évfolyam
1. helyezett: Szabó Viktória Ildikó (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
2. helyezett: Patkovics Dóra (Neumann János Gimnázium, Tech. és Koll., Eger)
3. helyezett: Ambrus Attila (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)

11. évfolyam
1. helyezett: Ruszkai Dániel (Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc)
2. helyezett: Kovács Péter (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
3. helyezett: Gulyás Győző (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)

12. évfolyam
1. helyezett: Molnár Milán (Katona József Gimnázium, Kecskemét)
2. helyezett: Tombor Máté (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
3. helyezett: Lengyel Vanessza (Leőwey Klára Gimnázium, Pécs)

Részletes eredmények

 

2022. előkészítő évfolyam feladatsor 2022. előkészítő évfolyam javítókulcs
2022. 9. évfolyam feladatsor 2022. 9. évfolyam javítókulcs
2022. 10. évfolyam feladatsor 2022. 10. évfolyam javítókulcs
2022. 11. évfolyam feladatsor 2022. 11. évfolyam javítókulcs
2022. 12. évfolyam feladatsor 2022. 12. évfolyam javítókulcs

Megjelent az Arany-könyv

az Arany János Tehetséggondozó Program intézményeit és kiemelkedő tehetségeit bemutató kötet. 

 

ELŐSZÓ - Dr Polonkai Mária c. egyetemi docens, az AJTP szakmai vezetője

BEVEZETŐ - Veres Pál az AJTPIE elnöke, a Földes Ferenc Gimnázium igazgatója

ZÁRSZÓ - Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet a Földes Ferenc Gimnázium igazgatóhelyettese, az Arany-könyv szerkesztője és az interjúk készítője

TARTALOM 

 

INTERJÚ

   Broda Balázzsal
   Osváth Kristóffal
   Veres Enikővel
 

 

Az AJTP a Földes Ferenc Gimnáziumban és a Teleki Tehetséggondozó Kollégiumban

 

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!