átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Intézményi dokumentumok

Pedagógiai program és helyi tantervek

Pedagógiai Program (NAT 2020)

A pedagógia program 4. számú melléklete

Helyi tantervekNAT 2020NAT 2012*
AJTP tanulásmódszertan AJTP tanulásmódszertan  
Angol nyelv Angol nyelv AJTP
Angol nyelv NYEK
Első idegen nyelv 6-os
Első idegen nyelv angol 9-10.
Második idegen nyelv angol 9-10.
Angol nyelv 7-12.
Állampolgári ismeretek Állampolgári ismeretek 8. -
Biológia Biolgóia 7-10. hatosztályos
Biológia 9-10.
Biolgóia 9-10. tagozat
Biológia 10-12.
Digitális kultúra
(informatika)
Digitális kultúra 7-8.
Digitális kultúra 9-10.
Digitális kultúra 9-11. (felnőttoktatás)
Digitális kultúra 9.AJTP
Digitális kultúra 9.NYEK
Informatika 7-10. általános
Informatika 7-10. spec. matematika
Informatika 11-12. emelt szintű érettségi felkészítő
Dráma és tánc - Dráma 9.
Ének-zene Ének-zene 7-8.
Ének-zene 9-10.
Ének-zene 9-10.
Művészetek-Ének-zene 11-12.
Etika - Etika 11.
Fizika Fizika 7-8.
Fizika 9-10.
Fizika 9-10. Tagozat
Fizika 7-12.
Földrajz Földrajz 7-10.
Földrajz fakultáció 11.
Földrajz 9-10.
Francia nyelv Francia nyelv (2. idegen nyelv) Francia nyelv 9-12.
Kémia Kémia 7-10. (hatosztályos)
Kémia 9-10. Tagozat
Kémia 9-10.
Kémia 9-10. (biológia tagozatnak)
Kémia fakultáció 11-12.
Kémia tagozat 11-12.
Kémia 7-10.
Magyar nyelv és irodalom Irodalom 7-8.
Irodalom 9-12.
Magyar nyelv 7-8.
Magyar nyelv 7. (felzárkóztatás és tehetséggondozás)
Magyar nyelv 8. (felzárkóztatás és tehetséggondozás)
Magyar nyelv 9-12.
Magyar nyelv és irodalom 9. (felzárkóztatás )
Magyar nyelv és irodalom NYEK/AJTP
Magyar nyelv és irodalom 9-12.
Matematika Matematika 7-8. (4 órás)
Matematika 7-8. (hatos, speciális, 6 órás)
Matematika 9-10. (3 órás)
Matematika 9-10. (4 órás)
Matematika 9. (AJTP, 5 órás)
Matematika 11-12. (3 órás)
Speciális matematika 9-10. (6 órás)
Matematika 9-12.
Spec. Matematika 9-12.
Német nyelv Német nyelv 7-12. (1. idegen nyelv)
Német nylev (2. idegen nyelv)
Német nyelv 9. NYEK
Német nyelv NYEK
Német nyelv 7-12.
Orosz nyelv Orosz nyelv Orosz nyelv 9-12.
Technika és tervezés Technika és tervezés 7. -
Testnevelés Testnevelés 7-8.
Testnevelés 9-12.
Testnevelés 7-12.
Történelem Történelem 7.
Történelem 9-10.
Történelem 9-10. (orientáció)
Történelem,
társadalmi és állampolgári ismeretek 7-12.
Vizuális kultúra Vizuális kultúra Vizuális kultúra 7-10
Művészetek-Vizuális kultúra 11-12

 


 

* Pedagógiai Program 2013 (NAT 2012)
A 2018/19-ban és 2019/20-ban indult hat évfolyamos 7.A és 7.B (a 2022/23-as tanévben 11.A, 11.B, illetve 10.A, 10.B) esetén hatályos.

Közzétételi lista

229/2012. (VIII. 28.) Korm. rendelet - 23. § (1) A nevelési-oktatási intézményi közzétételi listája

a) a felvételi lehetőségről szóló tájékoztatót, A felvételi lehetőségről szóló tájékoztató
b) a beiratkozásra meghatározott időt,
a fenntartó által engedélyezett osztályok,
csoportok számát,
c) *  köznevelési alapfeladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is, Köznevelési feladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is
d) a fenntartó nevelési-oktatási intézmény munkájával összefüggő értékelésének nyilvános megállapításait és idejét, a köznevelési alapfeladattal kapcsolatos - nyilvános megállapításokat tartalmazó - vizsgálatok, ellenőrzések felsorolását, idejét, az Állami Számvevőszék ellenőrzéseinek nyilvános megállapításait, egyéb ellenőrzések, vizsgálatok nyilvános megállapításait,  
e) a nevelési-oktatási intézmény nyitva tartásának rendjét,
éves munkaterv alapján a nevelési évben, tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjait,
f) a pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával, A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával
g) a szervezeti és működési szabályzatot, a házirendet és a pedagógiai programot tartalmazza.


Az iskolai közzétételi lista az (1) bekezdésben meghatározottakon kívül tartalmazza

a) a betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettségét és szakképzettségét, A betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége
b) a betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők számát, iskolai végzettségét és szakképzettségét, A betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők száma, iskolai végzettsége és szakképzettsége
c) az országos mérés-értékelés évenkénti eredményeit, Az országos mérés-értékelés évenkénti eredményeit
d) a tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatokat, A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatok
e) középiskolákban - évenként feltüntetve - az érettségi vizsgák átlageredményeit,
minden vizsga érdemjegy: 4,41 % : 75,20
  közép:4,31 emelt:4,75 közép:75,18 emelt:75,27
nappali közép:4,54 emelt:4,76 közép:79,58 emelt:75,42
esti közép:3,55 emelt:4,58 közép:60,21 emelt:72,25
f) a tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségét, A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége
g) a hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályait, A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai
h) az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményeit, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett idejét, Az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményei, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett ideje
i) az iskolai osztályok számát és az egyes osztályokban a tanulók létszámát. Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban a tanulók létszáma

 






 

Kérelem

Kérelem bizonyítvány-másodlat kiállításához

Aktuális eredmények

  • történelem - OKTV

    regionális fordulóba jutott

    Váradi István (12.C)

    Felkészítők: Fazekas Krisztina, Erdődi István

     
  • magyar nyelv - "Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Sári Kata Lilian (12.A)

    Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Csoma Hunor (7.B), Varga Vanda (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Riedlinger Rajnold (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 25. helyen végzett

    Mikó Petra (7.B), Szabó Péter (7.B), Vascsák Vince (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 21. helyen végzett

    Forinyák Anna Vanda (7.B), Gazda Zalán (7.B), Kecskés Katalin (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B), Gaál Gergely (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Bihi Boglárka (8.B), Hunyák Tamás (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Vermes András (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!