átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Intézményi dokumentumok

Különös közzétételi lista

A felvételi lehetőségről szóló tájékoztató

A beiratkozásra meghatározott idő, a fenntartó által engedélyezett osztályok, csoportok száma

Köznevelési feladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is

A nevelési-oktatási intézmény nyitva tartásának rendje

Éves munkaterv alapján a nevelési évben, tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai

A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával

A betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége

A betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők száma, iskolai végzettsége és szakképzettsége

A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatok

Az érettségi vizsgák átlageredményei

Az országos mérés-értékelés évenkénti eredményei

Az országos mérés-értékelés eredménye 8. évfolyam

Az országos mérés-értékelés eredménye 10. évfolyam 4 évfolyamos gimnázium

Az országos mérés-értékelés eredménye 10. évfolyam 6 évfolyamos gimnázium

Az országos mérés-értékelés eredménye összefoglalás

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége

A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai

Az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményei, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett ideje

Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban a tanulók létszáma

Versenyeredmények


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) országos döntő forduló,
2. hely Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória ) 2. forduló,
199/200 ponttal, országos osztott 1. helyen (3., döntő fordulóba jutott) Gáspár Attila (12.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!