átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

informatika - Diákolimpiai válogatóverseny

országos fordulóba jutott

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

kémia - Dürer Verseny

országos 13. helyen végzett

Dienes Fülöp István (12.D), Leskó Dániel (12.D)

Felkészítő: Endrész Gyöngyi

biológia - OKTV II. kategória

országos fordulóban részt vett

Lalik Réka (12.D)

Felkészítő: Szentesi Csilla

testnevelés - KOSÁRLABDA (FIÚ) V-VI. korcsoport "B"

megyei 2. helyen végzett

Türk Zsombor (12.C), Tasnádi Bence (12.B), Takács Donát (11.B), Sárkány Bence (12.C), Kruppa László (12.C), Maczkó Levente (11.C), Bíró Ádám (12.D), Purgel Márton (11.B), Gyarmati Levente (12.B), Géczy Ákos (12.C), Hugli Benedek (11.B)

Felkészítő: Murinkó István

testnevelés - FLOORBALL (FIÚ) VI. korcsoport

országos 5. helyen végzett

Kolláth Bence (12.A), Kovács Zsombor (12.A), Untisz Levente (12.A), Bárány Donát (10.A), Nagy Máté (10.A), Tóth Péter (10.A)

Felkészítő: Letek László

informatika - Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, II. programozás kategória

országos 46. helyen végzett

Révész Máté (12.B)

Felkészítő: Csató Endre

Náboj Fizikaverseny

nemzetközi 16-22 helyen végzett

Bottyán Márton Péter (10.B), Fehérvári Donát (10.B), Fekete Martin (10.B), Töreczki Gábor (10.B), Zsova Levente (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

fizika - Dürer F kategória

országos 11. helyen végzett

Biró Kata (9.B), Nagy Dávid (9.B), Kriston Nándor (9.B)

Felkészítő: Kovács Benedek

fizika - Dürer F kategória

országos 2. helyen végzett

Tóth Zsuzsanna (12.A)

Felkészítő: Biró István

fizika - Dürer F kategória

országos 2. helyen végzett

Fehérvári Donát (10.B), Bottyán Márton Péter (10.B)

Felkészítő: Pál Mihály

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!