átváltás akadálymentes nézetre
1. kép
A héten, december 14. (csütörtök) 14:00 - 18:00 Arany Dániel Matematika Tanulóverseny, I., II. kategória, /Matematika/
kezdők/haladók, első forduló    (Földes Gimnázium)
A héten, december 15. (péntek) 19:00 - 21:00 Marica grófnő operett (Nagyszínház)
Földes bérlet
A héten, december 16. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 2. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
2018. január 5. (péntek) 10:00 - 2018. január 6. (szombat) 15:00 Dürer Matematikaverseny, A, B; döntő /Matematika/
(Földes Gimnázium)
2018. január 5. (péntek) 14:30 - 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny, 9-12. osztály, /Matematika/
területi forduló   (Földes Gimnázium)
2018. január 13. (szombat) 08:30 - 13:30 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Programozás kategória - 2. forduló (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
I. korcsoport, 5-8. o. 08:30-11:30
2018. január 13. (szombat) 10:00 - 15:00 OKTV II. kategória - Programozói - 2. forduló (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
Figyelem, már a 2. forduló is Budapesten lesz!
2018. január 23. (kedd) 14:00 - 16:30 Varga Tamás Matematikaverseny 7-8. osztály, /Matematika/
megyei forduló (Földes Gimnázium)
2018. január 24. (szerda) 10:00 - 15:00 OKTV matematika, II. kategória, /Matematika/
második forduló,    (Földes Gimnázium)
2018. február 3. (szombat) 08:30 - 13:30 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória - 2. forduló (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
I. korcsoport, 5-8. o. 08:30-11:30
2018. február 3. (szombat) 09:00 - 14:00 OKTV I. kategória - Alkalmazói - 2. forduló (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
2018. február 8. (csütörtök) 14:00 - 18:00 Arany Dániel Matematika Tanulóverseny, kezdők/haladók, /Matematika/
9 – 10. évfolyam,   I., II. kategória, második forduló,   
III. kategória, első forduló  (Földes Gimnázium)
2018. február 17. (szombat) 08:30 - 12:30 Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny - 2. forduló, döntő (Földes Ferenc Gimnázium) /Informatika/
2018. február 17. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 3. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
2018. március 3. (szombat) 10:00 - 16:00 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Programozás kategória - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
igény esetén, regionálisan, a Földes Ferenc Gimnáziumban, I. korcsoport, 5-8. o. 10:00-13:00
2018. március 3. (szombat) 10:00 - 16:00 OKTV II. kategória - Programozói - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
2018. március 10. (szombat) 10:00 - 16:00 Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
igény esetén, regionálisan, a Földes Ferenc Gimnáziumban, I. korcsoport, 5-8. o. 10:00-13:00
2018. március 10. (szombat) 10:00 - 16:00 OKTV I. kategória - Alkalmazói - 3. forduló, döntő (ELTE IK, Budapest) /Informatika/
2018. március 24. (szombat) 10:00 - 18:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 4. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/
2018. május 12. (szombat) 10:00 - 11:00 Nemes Tihamér Online Programozói Verseny - 5. forduló (Online - változott az időpont!) /Informatika/

Versenyeredmények


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B),
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B),
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B),
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A Felkészítő tanár: Sebő Sára


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!