átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Tantestület és oktatást segítő munkatársak

Tanári kar

Veres Pál igazgató
matematika

Bővebben
Fazekas Róbert igazgatóhelyettes
történelem, földrajz
Bővebben
Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet igazgatóhelyettes
történelem, magyar nyelv és irodalom
Bővebben
Vass Iván igazgatóhelyettes
matematika
Bővebben
Bihari Zoltán
rajz és műalkotások elemzése, filozófia, etika
Bővebben
Dr. Bikics Gabriella
német
Bővebben
Biró István
fizika, technika és életvitel, etika, filozófia
Bővebben
Borsodyné Hamar Éva
angol nyelv
Bővebben
Chalupeckyné Guba Zsuzsanna
történelem, német nyelv
Bővebben
Csató Endre
informatika
Bővebben
Cseke-Tímár Enikő
angol
Bővebben
Dióssi Erika
testnevelés
Bővebben
Elek Zoltán
matematika, informatika
Bővebben
Endrész Gyöngyi
kémia, matematika
Bővebben
Erdődi István
Történelem, földrajz
Bővebben
Fazekas Krisztina
történelem, angol
Bővebben
Fejér Szabolcs
matematika
Bővebben
Fóris Tímea
kémia, biológia
Bővebben
Grallert Krisztina
matematika
Bővebben
Gregáné Hursán Zsuzsanna
matematika, fizika, tanulásmódszertan
Bővebben
Gulyás Tibor
matematika
Bővebben
Győry Ákos
matematika
Bővebben
Iváskovics Zsuzsa
-
Bővebben
Jobbágy László
magyar-történelem
Bővebben
Kéri Henriett
angol, francia
Bővebben
Kéri Krisztina
német
Bővebben
Koncz Tamásné
angol
Bővebben
Kondi Géza
biológia - földrajz
Bővebben
Kovács Attiláné
matematika, tanulás módszertan
Bővebben
Kovács Benedek
fizika, informatika
Bővebben
Kurunczi Gábor
matematika
Bővebben
Dr. Ladányiné Varga Karolina
angol
Bővebben
Letek László
testnevelés
Bővebben
Lődár Lászlóné
német
Bővebben
Merkelné Vodila Noémi
matematika, magyar
Bővebben
Dr. Miklós Erika
matematika, fizika, német
Bővebben
Mókáné Hallók Zsuzsanna
könyvtáros
Bővebben
Murinkó István
testnevelés
Bővebben
Nagy Ferenc
orosz, francia
Bővebben
Nyéki Attila
biológia, kémia
Bővebben
Ötvösné Tirpák Mónika
angol nyelv
Bővebben
Pál Mihály
fizika, matematika, informatika
Bővebben
Péter Ágnes
testnevelés
Bővebben
Petercsák Kitti
matematika
Bővebben
Péterné Tóth Gabriella
angol
Bővebben
Petrány Mihály
Ének-zene, karének, kamarazenekar
Bővebben
Pilz Mónika
angol
Bővebben
Pocsayné Zámbó Zsuzsanna
német
Bővebben
Pólik Magdolna
magyar nyelv és irodalom, dráma
Bővebben
Dr. Puskás István
magyar nyelv és irodalom, történelem, drámapedagógia
Bővebben
Rémiás Ferenc
biológia, kémia
Bővebben
Reszegi Éva
matematika, angol
Bővebben
Sebő Sára
német
Bővebben
Siposné Kiss Angelika
-
Bővebben
dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó
matematika
Bővebben
Dr. Szabó Istvánné
magyar nyelv és irodalom, történelem
Bővebben
Szalontainé Batta Barbara
angol nyelv és orosz nyelv
Bővebben
Szentesi Csilla
biológia, földrajz
Bővebben
Szepesiné Medve Judit
kémia
Bővebben
Szűcs Tamás
magyar, történelem, dráma
Bővebben
Takács Imre
Informatika
Bővebben
Tiszócsik Gabriella
Angol nyelv
Bővebben
Topscher Andrea
német
Bővebben
Dr. Turnyánszkiné Sóczó Kinga
könyvtáros
Bővebben
Túróczy Attila
testnevelés
Bővebben
Túróczyné Bényei Szilvia
magyar
Bővebben
Untiszné Csetneki Csilla
matematika, fizika, természetismeret
Bővebben
Vanczákné Darai Dóra Zsuzsanna
Testnevelés és tanulásmódszertan
Bővebben
Dr. Vékony Katalin
történelem, magyar nyelv és irodalom, tanulásmódszertan
Bővebben
Victor Benjámin
Testnevelés
Bővebben

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!