átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális Napló

Elektronikus rendszerek az iskolában

A Földes Ferenc Gimnázium E-naplójának használata

A Földes Ferenc Gimnáziumban a 2018/2019-es tanévtől kezdve a KRÉTA rendszert használjuk, amely lehetővé teszi, hogy a szülők/nevelők/gondviselők naprakészen tájékozódjanak a  gyermekükkel kapcsolatos minden adminisztratív információról,  tanulmányi előmeneteléről. A jegyeket interneten keresztül otthonról vagy munkahelyről folyamatosan nyomon követhetik.

Elérés: Minden tanuló szülője/gondviselője személyesen kapta meg az eléréshez szükséges webcímet és belépési azonosítókat.

Az iskola KRÉTA rendszere a https://ffg.e-kreta.hu címen érhető el.

 


 

Jelentkezés a Földes Ferenc Gimnázium fogadóóráira

A fogadóórákra az alábbi linken lehet időpontot foglalni:

http://www.ffg.hu:81/fogadoora/index.php

 


Tájékoztató
a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásokról és a szülőket érintő fontosabb tudnivalókról

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

    Kozári Dominik (12.b)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

    döntőbe jutott

    Nagy Martin (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre  

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló

    regionális 1. hely (országos 2. hely) döntőbe jutott

    Molnár István Ádám (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László  

  • Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny regionális eredmény 2021

    országos 2. helyen döntőbe jutott csapat

    Molnár István Ádám (9.b), Kiss Dániel Bendegúz (11.b) Suszter Roland (11.c)

    Felkészítő tanár(ok): Csató Endre  

  • OKTV spanyol nyelv I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

    Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária  

  • OKTV informatika I. 2021

    2. fordulóba jutott

    Csató Balázs (12.B)

    Felkészítő tanár(ok): Takács Imre  

  • OKTV dráma 2021

    2. fordulóba jutott

    Gyurcsik Petra (12.E)

    Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea  

  • Dürer E kategória 2021 regionális

    országos fordulóba jutott

    Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos  

  • Dürer C kategória 2021 regionális (3)

    országos fordulóba jutott

    Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

    Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor  

Gratulálunk!