átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

OKTV kémia II. 2021

2. fordulóba jutott

Dienes Fülöp István (12.D)

Felkészítő tanár(ok): Endrész Gyöngyi

OKTV kémia I. 2021

2. fordulóba jutott

Fenyvesi Bence (11.B)

Felkészítő tanár(ok): Szepesiné Medve Judit, Nyéki Attila

OKTV informatika II. 2021

2. fordulóba jutott

Révész Máté (12.B)

Felkészítő tanár(ok): Csató Endre

OKTV magyar nyelv 2021

2. fordulóba jutott

Venczel Luca (12.E)

Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea

Dürer B megyei eredmény (matematika) 2021

durer-b-megyei

1. hely - regionális döntőbe jutott:
Szörényi Zalán (7.b), Rácz Kata (8.b), Gáthi Donát (8.b)

5. hely - regionális döntőbe jutott:
Malinkó Dioméd (8.b), Szilágyi Balázs (8.b), Dienes Csenge (7.b)

9. hely:
Fábián Bertalan (8.b), Kriston Regő (7.b), Mikesz Lili (7.b)

Felkészítő tanárok:
7.B: Grallert Krisztina; Gulyás Tibor
8.B: Gulyás Tibor; dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny 2021

országos 10. hely

 

Fábián Bertalan (8.B)
Gáthi Donát Ádám (8.B)
Rácz Kata (8.B)
Szilágyi Balázs (8.B)

Felkészítő tanáraik: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

Kalmár László Matematika Verseny

(7. évf.) megyei forduló,

1. hely Gáspár Attila 7.H,
2. hely Vadon Enikő 7.H,
3. hely Debreczeni Ákos 7.H,
4. hely Soós Gergő 7.H,
5. hely Fürjész Péter 7.H,
6. hely Nagy Klaudia 7.H

Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) megyei forduló 

1. hely Bodolai Előd 8. H,
2. hely Tóth Miklós 8.H,
3. hely Kosáry Boglárka 8.H,
4. hely Boros Bence 8. H,
6. hely Kocsák Boglárka 8.H

Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Almásy László Földrajz Verseny

(csapat)

1. hely Ágh Norbert 8.H, Major Ábel 8.H, Nagy Bence 8.H, Veres Zsombor 8.H

Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

 

 

Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

(országos) döntő forduló

9. hely Barta Szilveszter Marcell 12.c Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky
Ferenc

 

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!