átváltás akadálymentes nézetre

Eredmények

történelem - OKTV

regionális fordulóba jutott

Váradi István (12.C)

Felkészítők: Fazekas Krisztina, Erdődi István

magyar nyelv - "Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

megyei 1. helyen végzett

Sári Kata Lilian (12.A)

Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

matematika - Dürer

megyei 26. helyen végzett

Csoma Hunor (7.B), Varga Vanda (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

matematika - Dürer

megyei 26. helyen végzett

Riedlinger Rajnold (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

megyei 25. helyen végzett

Mikó Petra (7.B), Szabó Péter (7.B), Vascsák Vince (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

megyei 21. helyen végzett

Forinyák Anna Vanda (7.B), Gazda Zalán (7.B), Kecskés Katalin (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

matematika - Dürer

megyei 17. helyen végzett

Elekes Sándor (8.B), Gaál Gergely (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

megyei 17. helyen végzett

Tóth Emma Luca (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

megyei 15. helyen végzett

Bihi Boglárka (8.B), Hunyák Tamás (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Dürer

megyei 15. helyen végzett

Vermes András (7.B)

Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

Aktuális eredmények

  • történelem - OKTV

    regionális fordulóba jutott

    Váradi István (12.C)

    Felkészítők: Fazekas Krisztina, Erdődi István

     
  • magyar nyelv - "Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Sári Kata Lilian (12.A)

    Felkészítő: Túróczyné Bényei Szilvia

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Csoma Hunor (7.B), Varga Vanda (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 26. helyen végzett

    Riedlinger Rajnold (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 25. helyen végzett

    Mikó Petra (7.B), Szabó Péter (7.B), Vascsák Vince (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 21. helyen végzett

    Forinyák Anna Vanda (7.B), Gazda Zalán (7.B), Kecskés Katalin (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B), Gaál Gergely (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 17. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Bihi Boglárka (8.B), Hunyák Tamás (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • matematika - Dürer

    megyei 15. helyen végzett

    Vermes András (7.B)

    Felkészítők: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!