átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Diákönkormányzat vezetői

2016 - 2017
  Szabó Rebeka 12.C
Köteles Ádám 12.C
Kiss Péter 12.H
Szabadfalvi Dániel 12.H
Péter Gábor 11.C
Sóvágó Mihály 11.D
Kovács Zsófia 11.H

2015 - 2016
  Kiss Péter 11.H
Köteles Ádám 11.C
Pokoraczki Szilárd 13.A
Révai Márton 12.H,
Szabadfalvi Dániel 11.H
Szabó Rebeka 11.C
Szunyogh Örs 12.H

2014 - 2015
  Farkas Noémi 13.E,
Gonda Iván 12.C,
Magyari Irma 12.C,
Matisz Flóra13.D,
Pokoraczki Szilárd 12.A
Révai Márton 11.H,
Szunyogh Örs 11.H

2013 - 2014
  Berzy Dominika 12.H
Farkas Noémi 12.E
Gonda Iván 11.C
Gyuricskó Patrik 12.C
Honti Nikolett 12.A
Magyari Irma 11.C
Matisz Flóra 12.D

2012 - 2013
  Czaga Krisztina 12.B
Dienes Csaba 12.C
Honti Nikolet 11.A
Matisz Flóra 11.D
Szaniszló Erika 13.E
Váradi Gábor 12.H
Zádeczki Tibor 12.A

2011 - 2012
  Berzy Dominika 10.H,
Kiss Boglárka 12.H
Sereg Péter 12.A,
Szabó Zsófia Dorottya 12.B,
Tóth Ádám 12.C,
Váradi Gábor 11.H,
Zádeczki Tibor 11.A,

2010 - 2011
  Derekas Barnabás 12. B
Fellegi Flóra 12. H
Fónagy Ferenc 12.B
Iván Georgina 12. C
Kersák Olivér Márk 12. A
Seghatoleslami Milán 12. C
Tóth Ádám 11.C

2009 - 2010
  Derekas Barnabás 11. B
Fellegi Flóra 11. H
Iván Georgina 11. C
Kersák Olivér Márk 11. A
Seghatoleslami Milán 11. C
Szedlák Máté 12. H
Szegő Csilla 13. E

2008 - 2009
  Barth Gábor 12. C
Lipták Ádám 12. C
Seghatoleslami Milán 10. C
Soltész Violetta 12. E
Szabó Brigitta 11. A
Szegő Csilla 12. E
Tóth Luca 12. A

2007 - 2008
  Barth Gábor 11. C
Buczkó Anett 12. C
Mester Éva 12. A
Nagy Baksa 12. H
Somosi Dávid Áron 12. H
Szabó Emerenczia 12. C
Tantó Csilla 12. A
2006 - 2007
  Fésűs Katalin 12. C
Nagy Baksa 11. H
Sárosi Bettina 12. A
Somosi Dávid Áron 11. H
Vatamány Bella 12. A
Vencel Bettina Lilla 12. H
Víg Andrea 12. C

2005 - 2006
  Csacsovszki Ottó 12. A
Fésűs Katalin 11. C
Gégény Péter 12. C
Jónyer Dávid 12. H
Nemes Krisztina 12. C
Sárosi Bettina 11. A
Vatamány Bella 11. A


2004 - 2005
  Fésűs Katalin 10. C
Gáspár Marcell 12. H
Gégény Péter 11. C
Katona Lívia 12. B
Mikulás Szabina 12. C
Szatmári Nikolett 12. C
Vatamány Bella 10. A

2003 - 2004
  Gáspár Marcell 11. H
Katona Lívia 11. B
Marján Eszter 11. H
Mikulás Szabina 11. C
Szatmári Nikolett 11. C
Szerafi Zoltán 12. D
Szilágyi Éva 12. H

2002 - 2003
  Antal Ferenc 12. C
Antal Zsófia 12. B
Bagi Annamária 12. H
Böröczi Tamás 12. D
Pongrácz Balázs 12. A
Tóth Melinda 12. D
 

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!