átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

DÜRER VERSENY országos döntő

matematika C kategória

4. helyezett           Havas Petra                   9.B

Nagy Martin                  9.B

Koós Andor                   9.B

 

5. helyezett           Peiker Flóra                   9.B

Pocsay Levente László   9.B

Szolyák Balázs              9.B

 

8. helyezett           Mészáros Lilla               9.B

Homolya Dániel            9.B

Gál András                    9.B

 

T: Grallert Krisztina, Tóth Tibor, dr. Győry Ákos

 

matematika E kategória

3. helyezett           Varga Ildikó Kata          10.B

Molnár István Ádám      9.B

Töreczki Gábor             10.B

 

T: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Tóth Tibor

 

fizika (F)

1. helyezett           Sipos Balázs                  12.C

Makai Petra                   11.B

Bana Bálint                   12.C

 

T: Kovács Benedek

 

2. helyezett           Bottyán Márton             10.B

Fehérvári Donát             10.B

Tóth Zsuzsanna             12.A

 

T: Pál Mihály, Biró István

 

kémia (K)

13. helyezett         Tóth Petra Lili                10.B

Leskó Dániel                 10.D

Dienes Fülöp                 12.D

 

T: Endrész Gyöngyi, Fóris Tímea

Úszás diákolimpia megyei döntő

  • 100m-es fiú gyorsúszásban
    • Minka Botond 10.D 3. hely
    • Csordás Kornél 11.D 5. hely
  • 100m-es fiú mellúszásban
    • Juhász Dániel 10.C 3. hely
    • Bukó Bence 9.D 4. hely
  • 100m-es lány mellúszásban
    • Hatvani Zsófia 11.B 5. hely
    • Merkel Emma 10.B 6. hely
  • 100m-es fiú hátúszásban
    • Csordás Kornél 11.D 2. hely
  • 100m-es lány hátúszásban
    • Kismartoni Laura 11.A 3. hely
    • Hatvani Zsófia 11.B 6. hely
  • 4x50m-es fiú gyorsváltó 2. hely
    • Bukó Bence 9.D
    • Csordás Kornél 11.D
    • Minka Botond 10.D
    • Sári Károly 12.C

Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló (2)

döntőbe jutott

Kiss Dániel Bendegúz (11.b)

Felkészítő tanár(ok): Csató Endre

Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 3. korcsoport 2. forduló

regionális 1. (országos 5.) döntőbe jutott

Kozári Dominik (12.b)

Felkészítő tanár(ok): Csató Endre

Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2022 2. korcsoport 2. forduló (2)

döntőbe jutott

Nagy Martin (9.b)

Felkészítő tanár(ok): Takács Imre, Csató Endre

OKTV spanyol nyelv I. 2021

2. fordulóba jutott

Fenyvesi Lilla Anna (11.A)

Felkészítő tanár(ok): Havasiné Schultz Mária

OKTV dráma 2021

2. fordulóba jutott

Gyurcsik Petra (12.E)

Felkészítő tanár(ok): Pászthy-Sipos Andrea

OKTV informatika I. 2021

2. fordulóba jutott

Csató Balázs (12.B)

Felkészítő tanár(ok): Takács Imre

Dürer E kategória 2021 regionális

országos fordulóba jutott

Varga Ildikó Kata (10.b), Molnár István Ádám (9.b), Töreczki Gábor (10.b)

Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor, Győry Ákos

Dürer C kategória 2021 regionális (3)

országos fordulóba jutott

Mészáros Lilla (9.b), Homolya Dániel (9.b), Gál András (9.b)

Felkészítő tanár(ok): Grallert Krisztina, Tóth Tibor

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!