átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

OÁTV

(7. évfolyam) megyei forduló

1. hely Vadon Enikő 7. H,

4. hely Poncsák Ákos 7.H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

 

Savaria Országos Történelmi Verseny

(10. évf.) országos forduló,

11. hely Pecsenye Flóra 10. H Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

Szilárd Leó Fizika Verseny

(országos) döntő forduló,

6. hely Barta
Szilveszter Marcell 12.C
Felkészítő tanár: Kovács Benedek

B 33 Kosárlabda Diákolimpia

országos forduló

1. hely Druzsba Dalma 11.A, Havril Kata 11.H, Kovács Alexandra 11.H, Papp Réka 11.H Felkészítő tanár: Letek László

Komlóstetői Általános Iskola Városi Angol nyelvű Versenye

(7. évf., városi) 

2. hely Poncsák Tamás 7.H,
2. hely Vadon Enikő 7.H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny

angol nyelv, szóbeli döntő forduló

4. hely Szunyogh Örs Péter 9. H Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

"Célpont a Mars" Űrkutatási diákpályázat

(országos) 

1. hely Oravecz Éva 12.H

Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Verseny

biológia, (csapat) regionális forduló

3. hely Bodolai Előd 8.H, Major Ábel 8.H, Tóth Miklós 8.H Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

országos forduló

21. hely Szőke Tamás 10.H,
23. hely Szabó Dániel 10.H Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

34. hely Mózes Árpád Benedek 9.C Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(7. évf.) országos forduló,
3. hely Gáspár Attila 7. H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) országos forduló,
44. hely Bodolai Előd 8. H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

OKTV Magyar nyelv (országos)

24. hely Szolnoki Gábor (11.b) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!