átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek

Földes Ferenc Gimnázium Öregdiák Egyesület

Számlavezető bank: UniCredit Bank

Bankszámlaszám:10918001-00000111-13320008   

Elérhetőség: https://www.facebook.com/Földes-Ferenc-Gimnázium-Öregdiák-Egyesület-295103737167899/?ref=bookmarks 

2016.04.18.

Földes Ferenc Öregdiákok Egyesülete

 

Megalakult a Földes Ferenc Gimnázium Öregdiákok Egyesülete.

Az Alapszabály és a Belépési nyilatkozat mellékelten letölthető!

Alapszabály (pdf formátumban)

Belépési nyilatkozat (doc formátumban)

Földes Öregdiák Egyesület felhívása

 

A következő linkre kattintva megtekinthető a Földes Öregdiák Egyesület felhívása

2016.06.08.

Versenyeredmények


informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. programozás kategória) 2. megyei forduló,
197 pont (3. döntő fordulóba jutott) Győrffi Ádám György (11.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória, 7-8. o. korcsoport) 1. forduló,
227 pont (2. fordulóba jutott) Pocsay Levente László (7.b),
301 pont (2. fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b),
(Alkalmazás kategória, 9-10. o. korcsoport) 1. forduló,
242 pont (2. fordulóba jutott) Farkas Marcell (10.E),
274 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Zsuzsanna (10.a),
280 pont (2. fordulóba jutott) Csató Balázs (10.b) Felkészítő tanár: Takács Imre

(programozás kategória 5-8. o.) 2. regionális forduló,
160 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kun Tamás (8.b) Felkészítő tanár: Elek Zoltán

377 pont, országos 1. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Molnár István Ádám (7.b) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre

58 pont Bottyán Márton (8.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 1. forduló,
183 pont Apró Balázs (10.b),
(programozás kategória, 9-10.o.) 2. regionális forduló,
103 pont Csapó Alex Patrik (10.d),
110 pont Nácsa Dominik (10.b),
120 pont Szabó Péter Bence (10.c),
178 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kozári Dominik (10.b),
179 pont (3. döntő fordulóba jutott) Kiss Dániel Bendegúz (9.b),
383 pont, országos 2. helyen (3. döntő fordulóba jutott) Révész Máté (10.b),
55 pont Bartha Balázs Mátyás (9.c),
62 pont Suszter Roland (9.c),
78 pont Kovács Nándor (9.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
11. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b), Kozári Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika ME-GÉIK Vadász Dénes Középiskolai Programozó Verseny (csapatverseny) 2. döntő forduló forduló,
8. hely Apró Balázs (10.b), Nácsa Dominik (10.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!