átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

testnevelés - TORNA (FIÚ) V-VI. korcsoport "B"

országos 6. helyen végzett

Burinda Benedek (10.B), Lambert Balázs (11.B), Mitterpach Milán Alex (11.A), Paár Patrik Alajos (11.B), Szilágyi Balázs (8.B), Virág Dávid (11.B)

Felkészítő: Victor Benjámin

testnevelés - SAKK (FIÚ) V-VI. korcsoport

megyei 2. helyen végzett

Fazekas István (11.B), Flaskó Ádám (10.C), Gáthi Donát Ádám (8.B), Homolya Dániel (9.B), Suszter Roland (11.C)

Felkészítő: Victor Benjámin

testnevelés - KOSÁRLABDA (LÁNY) V-VI. korcsoport "B"

országos 9. helyen végzett

Bubnó Judit (12.D), Demeter Sarolta (11.B), Erdei Zora Vanda (11.B), Farkas Orsolya (12.C), Gáspár Sára (11.A), Kakas Lilla Judit (12.A), Kis Dorka (11.B), Melcher Kinga (9.B), Szabó Hanna (12.A), Tasnádi Panna (12.B), Varga Zsófia (12.D)

Felkészítő: Letek László

testnevelés - KOSÁRLABDA (FIÚ) V-VI. korcsoport "B"

országos 10. helyen végzett

Gyarmathi Levente Zalán (12.A), Géczy Ákos (12.C), Hugli Benedek (11.B), Kruppa László (12.C), Maczkó Levente (11.C), Megyery Bence (11.C), Mártonffy Ábel (11.C), Purgel Márton (11.B), Sárkány Bence (12.C), Takács Donát György (11.B), Tasnádi Bence (12.B), Türk Zsombor (12.C)

Felkészítő: Murinkó István

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Vértessy Gergő (11.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Vértessy Bence (11.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Sárkány Balázs (10.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Sántha Zétény (10.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Sántha Levente (10.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

testnevelés - Foci HB

iskolai 1. helyen végzett

Szécsényi Nándor Zsigmond (11.A)

Felkészítő: Túróczy Attila

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!