átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

kémia

döntőbe jutott Sóvári Dénes 12. B Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

Nagy László Megyei Fizika Verseny

(9. évf.) megyei forduló,
1. hely Plaszkó Noel László 9. C,
3. hely Mózes Árpád Benedek 9. C Felkészítő tanár: Győry Ákos
7. hely
Révai Márton 9. HFelkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(10. évf., csapatverseny) megyei forduló,
1. hely Hornyák Szabolcs 10. C, Szőke Tamás 10. H Felkészítő tanár: Bíró István

(11. évf., csapatverseny) megyei forduló,
2. hely Pristyák Levente 11. C, Pércsi Máté 11. H A legjobb egyéni teljesítményért járó vándorserleget Pristyák Levente kapta. Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc, Bíró István

(12. évf., csapatverseny) megyei forduló,
1. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C, Novák László Lajos 12. C Felkészítő tanár: Kovács Benedek

Úszó Diákolimpia

(100 m mellúszás) országos forduló,
4. hely Kis Bence 10. C Felkészítő tanár: Dióssi Erika

Városi Fizika Verseny

(csapatverseny) városi forduló,
1. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C, Pristyák Levente 11. C, Szőke Tamás 10. H Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc, Bíró István

Savaria Országos Történelmi Verseny

(9. évf.) megyei forduló,
1. hely Simon Bence 9. H,
2. hely Szunyogh Örs Péter 9. H Felkészítő tanár: Jobbágy László

(10. évf.) megyei forduló,
1. hely Pecsenye Flóra 10. H,
2. hely Szőke Tamás 10. H,
3. hely Szabó Dániel 10. H Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

Felvidéki Magyar Matematika Verseny

(9. évf.)
3. hely Plaszkó Noel László 9. C Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál

(10. évf.)
1. hely Porupsánszki István 10. C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

(11. évf.)
4. hely Gulyás Eszter 11. H Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

(12. évf.)
9. hely Szabó Péter 12. H Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs

2013. február 21.

Varga Tamás Matematika Verseny

országos döntőbe jutott Boros Bence 8. H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

országos döntőbe jutott Debreczeni Ákos 7. H,
országos döntőbe jutott Gáspár Attila 7. H,
országos döntőbe jutott Vadon Enikő 7. H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

2013. február 21.

Dürer Kémia verseny

országos forduló,
4. hely Pásztor Ida 9. H, Sóvári Dénes 12. B, Ignácz Gergő 12. B Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

Dürer Matematika Verseny

(B kategória) országos forduló,
1. hely Boros Bence 8. H, Gáspár Attila 7. H,, Vadon Enikő 7. H,
2. hely Nagy Klaudia 7. H, Paréj Balázs 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

3. hely Tóth Miklós 8. H, Borbély Ágoston 8. H, Kovács Zsófia 7. H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

4. hely Benkő Glória 8. H, Karajz Ágnes Fruzsina 8. H, Kádár Bálint 7. H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Győry Ákos

(C kategória) országos forduló,
1. hely Szőke Tamás 10. H, Szabó Dániel 10. H, Drótos Annamária 9. C Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor, Vass Iván, Veres Pál

2. hely Béres Gábor 9. H, Porupsánszki István 10. C, Juhász Melinda 10. C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(D kategória) országos forduló,
2. hely Schultz Vera 12. C, Simkó Irén 11. C, Matkovics Gábor 11. C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál, Gulyás Tibor, Győry Ákos

Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

(II. programozás kategória)

2. forduló, (3. (döntő) fordulóba jutott)
Matkovics Gábor (11.c)
Felkészítő tanár: Csató Endre

2013. február  08.

Versenyeredmények

Gratulálunk!