átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Tomesz László Gergő (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - MATEGYE megyei

megyei 6. helyen végzett

Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 6. helyen végzett

Koós Andor (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 4. helyen végzett

Szörényi Zalán András (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 4. helyen végzett

Varga Ildikó Kata (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - MATEGYE megyei

megyei 14. helyen végzett

Gyapjas Dávid (9.C)

Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Merkelné Vodila Noémi

matematika - MATEGYE megyei

megyei 14. helyen végzett

Gaál Gergely (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 12. helyen végzett

Hunyák Tamás (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - MATEGYE megyei

megyei 11. helyen végzett

Tasnádi Bence (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 10. helyen végzett

Kiss Hunor (9.C)

Felkészítő: Pál Mihály

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!