átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 80. helyen végzett

Dienes Csenge (9.B)

Felkészítők: Csendi Balázs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Madarász Péter

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 75. helyen végzett

Gaál Gergely (9.B)

Felkészítők: Csendi Balázs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Madarász Péter

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 66. helyen végzett

Kriston Regő Márton (9.B)

Felkészítők: Csendi Balázs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Madarász Péter

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 63. helyen végzett

Hartai Boglárka (9.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 50. helyen végzett

Szörényi Zalán András (9.B)

Felkészítők: Csendi Balázs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Madarász Péter

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 48. helyen végzett

Mikesz Lili (9.B)

Felkészítők: Csendi Balázs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 17. helyen végzett

Kolencsik Nándor (9.B)

Felkészítők: Csendi Balázs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Kovács Attiláné, Madarász Péter

Kenguru Matematikaverseny 9.

országos 16. helyen végzett

Máté Kristóf (9.C)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor, Madarász Péter

Kenguru Matematikaverseny 8.

országos 816. helyen végzett

Rem Dóra (8.B)

Felkészítők: Dr Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

Kenguru Matematikaverseny 8.

országos 497. helyen végzett

Vermes András (8.B)

Felkészítők: Dr Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

Aktuális eredmények

  • magyar nyelv - Szép magyar beszéd

    városi 3. helyen végzett

    Gergely Hunor (11. C)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • magyar nyelv - Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    megyei 56. helyen végzett

    Csutak András (7.B)

    Felkészítők: Szabó Noémi, Dr. Vékony Katalin

     
  • magyar nyelv - Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    megyei 34. helyen végzett

    Leitner-Takács Bende (8.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • magyar nyelv - Arany - tollal, költőszóval- helyesírási verseny

    megyei 2. helyen végzett

    Fehér Aisa (7.B)

    Felkészítő: Dr. Vékony Katalin

     
  • magyar nyelv - Arany - tollal, költőszóval- helyesírási verseny

    megyei 1. helyen végzett

    Leitner-Takács Bende (8. B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • irodalom - Miskolci Kulturális Központ által szervezett szavalóverseny

    városi 2. helyen végzett

    Lakatos Györgyi Lizett (10.D)

    Felkészítő: Berényi Andrea

     
  • irodalom - József Attila- szavalóverseny

    megyei 1. helyen végzett

    Zsova Levente (12.C)

    Felkészítő: Dr. Vékony Katalin

     
  • irodalom - Fedorka-sosevolt szavalóverseny

    országos 1. helyen végzett

    Mikó Petra (8.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • irodalom - Arany János Irodalmi Verseny

    országos 26. helyen végzett

    Rácz Kata (10.B)

    Felkészítő: Pólik Magdolna

     
  • Szilágyi Angol Nyelvi Tesztmegoldó verseny

    megyei 5. helyen végzett

    Gulyás Péter (8.B)

    Felkészítők: Szalontainé Batta Barbara, Cseke-Tímár Enikő

     

Gratulálunk!