átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Bátaszéki Matematikaverseny

(országos döntőbe jutott) Gáspár Attila 7. H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

országos döntőbe jutott Bodolai Előd 8. H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Implom Helyesírási Verseny

megyei forduló,
2. hely Balassa Csilla 11. D Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

12. hely Juhász László 9. B Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

Diákolimpia úszás

(100m-es gyorsúszás, egyéni, "A" kategória V-VI. korcsoport) megyei forduló,
6. hely Bogyay Botond 9. H,
(100m-es gyorsúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
2. hely Szabó Péter 12. H,
(100m-es hátúszás, egyéni, "A" kategória V-VI. korcsoport) megyei forduló,
2. hely Bogyay Botond 9. H,
(100m-es hátúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
3. hely Boros Bence 8. H,
(100m-es mellúszás, egyéni, "B" kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Kis Bence 10. C,
2. hely Szabó Péter 12. H,
(4x50m-es gyorsváltó "A" kategória) megyei forduló,
5. hely Tóth Róbert 9. H, Bogyay Botond 9. H, Boros Bence 8. H, Hojnyák Dávid 11. A,
(4x50m-es gyorsváltó "B" kategória) megyei forduló,
2. hely Domos Tamás 12. B, Simon Jordán 12. H, Kis Bence 10. C, Szabó Péter 12. H Felkészítő tanár: Dióssi Erika

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny

(Programozás kategória, 1. korcsoport) 2. forduló, 
58 pont (3. (döntő) fordulóba jutott) Sillinger Péter (8.h) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 2. forduló, 
73 pont (3. (döntő) fordulóba jutott) Botos Árpád Szilveszter (10.h) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre

Diákolimpia (úszás)

3. hely Fürjész Péter 7. H,
(100m mellúszás) megyei forduló,
4. hely Fürjész Péter 7. H,
5. hely Vad Gergely 7. H,
(4x50m fiú gyorsváltó, "A" kategória) megyei forduló,
2. hely Bunda Boldizsár 7. H, Fürjész Péter 7. H, Kormos Dániel 7. H, Vad Gergely 7. H,
(4x50m leány gyorsváltó, "A" kategória) megyei forduló,
2. hely Pető Anita 7. H, Somossi Fanni 7. H, Rab Zita 9. E, Szanyi Bianka 9. E Felkészítő tanár: Dióssi Erika

Kenguru nyelvi verseny (angol és német)

(2. kategória) megyei forduló,
1. hely Kertész Attila 8. H Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné

angol nyelv 2. hely Muri Levente 8. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 2. hely Nagy Kaudia 7. H Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

angol nyelv 4. hely Kovács Kristóf Levente 8. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 4. hely Kovács Zsófia 7. H Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

angol nyelv 5. hely Paréj Balázs 8. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

5. hely Vincze Vanessza 7. H Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

német nyelv 7. hely Poncsák Ákos 7. H,
8. hely Debreczeni Ákos 7. H Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

angol nyelv 8. hely Tomkó Zsófia 8. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 9. hely Kádár Bálint 7. H,
10. hely Fürjész Péter 7. H Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

angol nyelv (2. kategória) országos forduló,
9. hely Muri Levente 8. H,
(4. kategória) megyei forduló,

1. hely Szabó Dániel 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 2. hely Varga Lilla 10. C,
3. hely Lesinszki Lukács 11. B Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

angol nyelv 3. hely Mihók Anna 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 4. hely Révy Gábor 9. C,
5. hely Hajdu Tamás 9. C Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv 6. hely Sógor Virág 9. B Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

7. hely Jáborszki Diána 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 7. hely Sándor Eszter 11. E Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

angol nyelv 8. hely Kurusta Zsolt 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 8. hely Schultz Gellért 9. C Felkészítő tanár: Sebő Sára

9. hely Horváth Domonkos 10. C Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

angol nyelv 9. hely Siska Lőrinc 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

német nyelv 10. hely Juhász Katalin 9. H Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv 10. hely Szőke Tamás 10. H,
(4. kategória) országos forduló,

9. hely Szabó Dániel 10. H,
17. hely Mihók Anna 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(5. kategória) megyei forduló,
3. hely Molnár Tamás 11. H Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

német nyelv 4. hely Benkő Péter 12. A Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

angol nyelv 4. hely Gribovszki Máté 11. H,
5. hely Polgári Ádám 12. B Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

német nyelv (6. kategória) megyei forduló,
1. hely Sőti Zsombor 12. A,
2. hely Baráth Máté 12. B Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv 2. hely Illyés Bence 12. H Felkészítő tanár: Kéri Henriett

német nyelv 3. hely Bádé Laura 12. H Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv 3. hely Zelenák Gellért 12. H,
1-5. hely Matisz Kamilla 12. H,
(6. kategória) országos forduló,

7. hely Illyés Bence 12. H,
13. hely Zelenák Gellért 12. H,
1-5. hely Matisz Kamilla 12. H Felkészítő tanár: Kéri Henriett

Angol Megyei Könyvtárhasználati Verseny

(11-12. évf.) megyei forduló, 
1. hely Polgári Ádám 12. B Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

(7-8. évf., csapat) megyei forduló, 
4. hely Benkő Glória 8. H, Kiss Dorottya 8. H, Tomkó Zsófia 8. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

(9-10. évf., csapat) megyei forduló, 
2. hely Simon Evelin 9. H, Hercsik Tímea 9. H, Pásztor Ida 9. H Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny

informatika (4. korcsoport, 9-10. osztály) 1. forduló,
1. hely (a megyében) (második fordulóba jutott) Botos Árpád Szilveszter (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

Kutató Diákok Élet és Környezettudományi Tematikus Konferencia

biológia  
2. hely (országos döntőbe jutott) Lesinszky Lukács 11. B Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

Kenguru Országos Angol Verseny

Angol nyelv

13. hely Molnár Tamás 11. H,
14. hely Gribovszki Máté 11. H Felkészítő tanár: Borsodyné Hamar Éva

Versenyeredmények

Gratulálunk!