átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Fizika

Integrált Természettudományos Verseny (csapat) országos forduló, 
1. hely Benkő Péter 12. A, Lesinszki Lukács 11. B, Schultz Vera Magdolna 12. C, Varga Dénes 12. CFelkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Szentesi Csilla

Magyar nyelv és irodalom

Országos Örkény Prózamondó Verseny országos forduló, 
2. hely Szalai-Bordás Gergő 12. HFelkészítő tanár: Pólik Magdolna

 

Informatika

Regionális programozói csapatverseny (Regionális csapat) 
6. Botos Árpád Szilveszter (10.h), Pércsi Máté (11.h), Virág Fausztin Asztrik (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

Magyar nyelv és irodalom

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. osztály) megyei forduló, 
3. hely Almássy Tekla Krisztina 7. H, Kovács Zsófia 7. H, Nagy Klaudia 7. H, Vadon Enikő 7. H Felkészítő tanár: Jobbágy László, aki elnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának TANÁRI FŐDÍJÁT

4. hely Bunda Boldizsár 7. H, Kádár Bálint 7. H, Poncsák Ákos 7. H, Varga Dániel 7. H,
7. hely Galajda Eszter 7. H, Babos Zsófia 7. H, Kondás Zsuzsanna 7. H, Soós Gergő 7. H,
8. hely Bubenkó Lilla 7. H, Lukács Tünde 7. H, Pető Anita 7. H, Vincze Vanessza 7. H,
10. hely Kiss Dorina 7. H, Somosi Fanni Luca 7. H, Riczó Alexandra Zsófia 7. H, Pásztor Hanna 7. H,
11. hely Freund Martin 7. H, Kormos Dániel 7. H, Vad Gergely 7. H, Mócz Márton 7. H Felkészítő tanár: Jobbágy László

(8. osztály) megyei forduló, 
1. hely (országos döntőbe jutottak)Benkő Glória 8. H, Karajz Fruzsina 8. H, Rémiás Noémi 8. H Nagy Bence 8. H Felkészítő tanár: Jobbágy László, aki elnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának TANÁRI FŐDÍJÁT

2. hely (országos döntőbe jutottak)Bodolai Előd 8. H, Juga Péter 8. H, Paréj Balázs 8. H, Szabadfalvi Dáneil 8. H,
3. hely (országos döntőbe jutottak)Boros Bence 8. H, Csendi Balázs 8. H, Veres Zsombor 8. H, Tóth Miklós 8. H,
4. hely (országos döntőbe jutottak)Borbély Ágoston 8. H, Kertész Attila 8. H, Kovács Kristóf Levente 8. H, Kozák Dánilel 8. H,
12. hely Kiss Dorottya 8. H, Petrik Eszter 8. H, Osztermann Anna 8. H, Vaktor Nelli 8. H Felkészítő tanár: Jobbágy László

Matematika

Bolyai Matematika Csapatverseny országos forduló, 
3. hely Debreczeni Ákos 7. H, Gáspár Attila 7. H, Tóth Tamás 7. H, Vadon Enikő 7. H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

11. hely Bodolai Előd István 8. H, Boros Bence 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H, Tóth Miklós 8. HFelkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Angol nyelv

Dr. Gárdus Megyei Angol Verseny megyei forduló
4. hely Csicsek Zoltán 11. D,
8. hely Bezerédi Bence 11. DFelkészítő tanár: Koncz Tamásné

16. hely Kiss Kamilla 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

19. hely Szalontai Barbara 11. DFelkészítő tanár: Koncz Tamásné

21. hely Bánóczi Dávid 10. HFelkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

Informatika

Dusza Árpád Országos Programozó Verseny (csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló, 
1. hely (+különdíj) Barta Szilveszter Marcell (11.c), Bíró Máté (11.c), Soltész Adrián (12.h) (2012. 02. 11.) ,
(csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló, 
3. hely (+különdíj) Gribovszki Máté (10.h), Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 02. 11.) Felkészítő tanár: Csató Endre

Magyar nyelv és irodalom

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos)


5. hely Betyárok csapat: Béres Gábor (8.h), Bige Kristóf (8.h), Kovács Soma (8.h), Szunyogh Örs Péter (8.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szivia

6. hely Nyelv-ész csapat: Bodolai Előd (7.h), Szabadfalvi Dániel (7.h), Juga Péter (7.h), Paréj Balázs (7.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

Történelem

"Mit ránk hagytak a századok..." - "Nagy két császár birodalmi között"

"Mit ránk hagytak a századok..." - "Nagy két császár birodalmi között" című országos történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő második forduló forduló, (szóbeli döntőbe jutott)

Mihók Anna (9.H),

Hrivnák Balázs (9.H),

Pecsenye Flóra (9.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2012. február 08.

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny

(programozás, 2. forduló)

országos 9. hely (döntőbe jutott) Virág Fausztin Asztrik (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

országos 18. hely (döntőbe jutott) Botos Árpád Szilveszter (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

országos 61. hely (döntőbe jutott) Pércsi Máté (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

2012. február 07.

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!