átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Dürer Matematika Verseny

(országos, csapat, B kategória) 
(döntőbe jutottak) Benkő Glória 8. H, Karajz Ágnes Fruzsina 8. H, Kádár Bálint 7. H (2012. 12. 19.) ,
(döntőbe jutottak) Boros Bence 8. H, Gáspár Attila 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 19.) ,
(döntőbe jutottak) Nagy Klaudia 7. h, Bodolai Előd 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Kovács Attiláné

(döntőbe jutottak) Tóth Miklós 8. H, Borbély Ágoston 8. H, Kovács Zsófia 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos, Kovács Attiláné

(országos, csapat, C kategória) 
(döntőbe jutottak) Béres Gábor 9. H, Porupsánszki István 10. C. Juhász Melinda 10. C (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Vass Iván, Kovács Attiláné, Veres Pál

(döntőbe jutottak) Szőke Tamás 10. H, Szabó Dániel 10. H, Drótos Annamária 9. C (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó, Vass Iván

Miskolc Város Ifjú Szónoka (városi)

magyar nyelv és irodalom


1. hely Sőti Zsombor 12. A (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, Dr. Szabó Istvánné

5. hely Zelenák Gellért 12. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

Varga Tamás Matematika Verseny

(I. kategória) 
(2. fordulóba jutott) Somosi Fanni Luca 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Vad Gergely 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(II. kategória) 
(2. fordulóba jutott) Benkő Glória 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Bodolai Előd István 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Boros Bence 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(2. fordulóba jutott) Bunda Boldizsár 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Debreczeni Ákos 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Gáspár Attila 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(2. fordulóba jutott) Karajz Ágnes Fruzsina 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Kocsák Boglárka 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(2. fordulóba jutott) Sipeki Máté 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Soós Gergő 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(2. fordulóba jutott) Szabadfalvi Dániel 8. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Tóth Miklós 8. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(2. fordulóba jutott) Tóth Tamás 7. H (2012. 12. 19.) ,
(2. fordulóba jutott) Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 19.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

OKTV versenyeredmények

Integrált Természettudományos Verseny (csapat) regionális forduló,
regionális fordulón továbbjutott az országos döntőbe Lesinszki Lukács 11.B, Benkő Péter 12.A,Schultz Vera Magdolna 12.C,Barta Szilveszter Marcell 12.C. (2012. 10. 07.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Szentesi Csilla


Városi Pedagógiai Intézet által szervezett drámaíró versenyen (csapat,)
II. kategóriában díjat nyertek, így jogot kaptak, hogy megrendezhessék a Zrínyi Ilona Gimnázium színpadán darabjukat Bacsó Péter 10. H, Botos Árpád Szilveszter 10. H, Hrivnák Balázs 10. H (2012. 11. 09.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


angol nyelv Dr. Gárdus Megyei Angol Verseny megyei forduló,
4. hely Csicsek Zoltán 11. D (2012. 11. 25.) ,
8. hely Bezerédi Bence 11. D (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

16. hely Kiss Kamilla 10. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

19. hely Szalontai Barbara 11. D (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné

21. hely Bánóczi Dávid 10. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv Idegen Nyelvi Szavalóverseny megyei forduló,
1. hely Pozsgai Nikolett 9. B (2012. 11. 29.) Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina


Városi Angol Nyelvi Országismereti Verseny (csapat) városi forduló,
1. hely Kádár Bálint 7. H, Benkő Glória 8. H, Tomkó Zsófia 8. H (2012. 11. 15.) Felkészítő tanár: Koncz Tamásné, Szalontainé Batta Barbara


OKTV Biológia (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Lesinszki Lukács Sándor (11.b) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Békésy György Országos Fizika Verseny országos forduló,
2. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C (2012. 11. 28.) ,
7. hely Novák László Lajos 12. C (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek

13. hely Szabó Péter 12. H (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Bíró István


Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Barta Szilveszter Marcell 12.c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky Ferenc

(továbbjutott) Novák László Lajos 12.c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Zámborszky ferenc


Fizika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Pristyák Levente 11.c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc


fizika Integrált Természettudományos Verseny (csapat) országos forduló,
1. hely Benkő Péter 12. A, Lesinszki Lukács 11. B, Schultz Vera Magdolna 12. C, Varga Dénes 12. C (2012. 11. 28.) Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Szentesi Csilla


Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos)
(továbbjutott) Oravecz Éva (12.h) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Kondi Géza


Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Lesinszki Lukács Sándor 11. b (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Erdődi István


Informatika Eötvös József tanulmányi verseny (országos) döntő forduló,
2. hely Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 02.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (Alkalmazás kategória) 1. forduló,
100 pont (2. fordulóba jutott) Linczenbold Éva (10.a) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Takács Imre

129 pont (2. fordulóba jutottt) Deák Orsolya (10.a) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Csató Endre, Takács Imre

140 pont (2. fordulóba jutott) Tóth Márk (11.d) (2012. 12. 16.) ,
175 pont (2. fordulóba jutott) Balogh Ákos (9.h) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Takács Imre

(Programozás kategória, 1. korcsoport) 1. forduló,
91 pont (2. fordulóba jutott) Sillinger Péter (8.h) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Kovács Benedek, Csató Endre

(Programozás kategória, 2. korcsoport) 1. forduló,
143 pont (2. fordulóba jutott) Botos Árpád Szilveszter (10.h) (2012. 12. 16.) Felkészítő tanár: Botos Artúr, Csató Endre


informatika Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 1. forduló forduló,
166 pont (2. fordulóba jutott) Pércsi Máté (11.h) (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (programozás) 1. forduló,
160/200 pont (2. fordulóba jutott) Matkovics Gábor (11.c) (2012. 12. 08.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Informatika Regionális programozói csapatverseny (Regionális csapat)
6. Botos Árpád Szilveszter (10.h), Pércsi Máté (11.h), Virág Fausztin Asztrik (11.h) (2012. 11. 26.) Felkészítő tanár: Csató Endre


Kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória) II. forduló,
(továbbjutott) Barsi Máté 11. b Hadzsega Dániel 12. b Ignácz Gergő 12. b Sóvári Dénes 12. b Szolnoki Gábor 11. b (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi

(országos) II. forduló,
(továbbjutott) Barta Szilveszter Marcell 12. c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

(továbbjutott) Lesinszki Lukács Sándor 11. b (2012. 12. 18.) ,
(továbbjutott) Simkó Irén 11. c (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Nyéki Attila


OKTV Magyar nyelv (országos)
(továbbjutott) Szolnoki Gábor (11.b) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (7. osztály) megyei forduló,
3. hely Almássy Tekla Krisztina 7. H, Kovács Zsófia 7. H, Nagy Klaudia 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, aki elnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának TANÁRI FŐDÍJÁT

4. hely Bunda Boldizsár 7. H, Kádár Bálint 7. H, Poncsák Ákos 7. H, Varga Dániel 7. H (2012. 11. 25.) ,
7. hely Galajda Eszter 7. H, Babos Zsófia 7. H, Kondás Zsuzsanna 7. H, Soós Gergő 7. H (2012. 11. 25.) ,
8. hely Bubenkó Lilla 7. H, Lukács Tünde 7. H, Pető Anita 7. H, Vincze Vanessza 7. H (2012. 11. 25.) ,
10. hely Kiss Dorina 7. H, Somosi Fanni Luca 7. H, Riczó Alexandra Zsófia 7. H, Pásztor Hanna 7. H (2012. 11. 25.) ,
11. hely Freund Martin 7. H, Kormos Dániel 7. H, Vad Gergely 7. H, Mócz Márton 7. H (2012. 11. 25.) ,
(8. évf.,) országos forduló,
8. hely Benkő Glória 8. H, Karajz Fruzsina 8. H, Rémiás Noémi 8. H, Nagy Bence 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

(8. osztály) megyei forduló,
1. hely (országos döntőbe jutottak) Benkő Glória 8. H, Karajz Fruzsina 8. H, Rémiás Noémi 8. H Nagy Bence 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László, aki elnyerte a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójának TANÁRI FŐDÍJÁT

2. hely (országos döntőbe jutottak) Bodolai Előd 8. H, Juga Péter 8. H, Paréj Balázs 8. H, Szabadfalvi Dáneil 8. H (2012. 11. 25.) ,
3. hely (országos döntőbe jutottak) Boros Bence 8. H, Csendi Balázs 8. H, Veres Zsombor 8. H, Tóth Miklós 8. H (2012. 11. 25.) ,
4. hely (országos döntőbe jutottak) Borbély Ágoston 8. H, Kertész Attila 8. H, Kovács Kristóf Levente 8. H, Kozák Dánilel 8. H (2012. 11. 25.) ,
12. hely Kiss Dorottya 8. H, Petrik Eszter 8. H, Osztermann Anna 8. H, Vaktor Nelli 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Jobbágy László


magyar nyelv és irodalom Édes anyanyelvünk - nyelvhasználati verseny országos forduló,
10. hely, és az Anyanyelvápolók Szövetségének könyvjutalmát kapta Szolnoki Gábor (11.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Így írunk mi (városi vers- és novellaíró verseny)
2. hely Kardos Levente 10. H (2012. 12. 13.) ,
különdíjat kapott Bárány Dóra 10. H (2012. 12. 13.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Magyar Nyelv OKTV
2. fordulóba jutott Szolnoki Gábor 11. B (2012. 12. 13.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Örkény István Országos Prózamondó Verseny Észak-magyarországi forduló,
1. hely Szalai-Bordás Gergő 12. H (2012. 11. 18.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


magyar nyelv és irodalom Országos Örkény Prózamondó Verseny országos forduló,
2. hely Szalai-Bordás Gergő 12. H (2012. 11. 26.) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Bátaszéki Matematikaverseny
(második fordulóba jutott) Gáspár Attila 7. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

második fordulóba jutott Bodolai Előd 8. H (2012. 12. 09.) ,
második fordulóba jutott Boros Bence 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

második fordulóba jutott Debreczeni Ákos 7. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

második fordulóba jutott Kertész Attila 8. H (2012. 12. 09.) ,
második fordulóba jutott Kocsák Boglárka 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

második fordulóba jutott Soós Gergő 7. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

második fordulóba jutott Tóth Miklós 8. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

második fordulóba jutott Tóth Tamás 7. H (2012. 12. 09.) ,
második fordulóba jutott Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 09.) Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


Bolyai Matematika Csapatverseny országos forduló,
3. hely Debreczeni Ákos 7. H, Gáspár Attila 7. H, Tóth Tamás 7. H, Vadon Enikő 7. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

11. hely Bodolai Előd István 8. H, Boros Bence 8. H, Szabadfalvi Dániel 8. H, Tóth Miklós 8. H (2012. 11. 25.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

(7. osztály-gimnáziumi kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntősök) Debreczeni Ákos (7.H), Gáspár Attila (7.H), Tóth Tamás (7. H), Vadon Enikő (7. H) (2012. 10. 24.) ,
3. hely Kiss Dorina (7. H), Pásztor Hanna (7. H), Somosi Fanni Luca (7. H), Soós Gergő (7. H) (2012. 10. 24.) ,
6. hely Bunda Boldizsár (7. H), Kovács Levente (7. H), Nagy Klaudia (7. H), Poncsák Ákos (7. H) (2012. 10. 24.) Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

(8. osztály - gimnáziumi kategória)
6. hely Benkő Glória (8. H), Karajz Ágnes Fruzsina (8. H), Petrik Eszter (8. H), Rémiás Noémi (8. H) (2012. 10. 24.) ,
11. hely Csendi Balázs (8. H), Gáspárfalvi Péter (8. H), Muri Levente (8. H), Vályi-Nagy Levente (8. H) (2012. 10. 24.) ,
(8. osztály - gimnáziumi kategória) megyei forduló,
1. hely (országos döntős) Bodolai Előd István (8. H), Boros Bence (8. H), Szabadfalvi Dániel (8. H), Tóth Miklós (8. H) (2012. 10. 24.) ,
4. hely Borbély Ágoston (8. H), Kertész Attila (8. H), Kovács Kristóf Levente (8. H), Paréj Balázs (8. H) (2012. 10. 24.) ,
5. hely Kocsák Boglárka (8. H), Kozák Dániel Gyula (8. H), Nagy Bence (8. H), Veres Zsombor (8. H) (2012. 10. 24.) Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos


OKTV Matematika (országos)
(továbbjutott) Szabó Péter (12.h) (2012. 12. 18.) ,
(továbbjutott) Ungár Péter (12.h) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs


OKTV Matematika (országos) II. forduló,
(továbbjutott) Barta Szilveszter Marcell (12.c( (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Győry Ákos


német nyelv Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Városi Német Tesztversenye (7. évf.,)
1. hely Nagy Kaludia 7. H (2012. 12. 10.) ,
3. hely Vadon Enikő 7. H (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Kéri Krisztina

(8. évf.,)
1. hely Veres Zsombor 8. H (2012. 12. 10.) Felkészítő tanár: Lődár Lászlóné


olasz nyelv Idegen Nyelvi Szavalóverseny megyei forduló,
2. hely Sélley Fanny 11. A (2012. 11. 29.) Felkészítő tanár: Nyiri Vivien


sport Atlétika Ügyességi Bajnokság (leány csapat) városi forduló,
bronz Benkő Glória (8.H), Bódis Brigitta (9.C), Domokos Dominika (9.H), Juhász Katalin (9.H), Levenda Zsófia (9.H) (2012. 09. 24.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Atlétika Ügyességi Bajnokság, lány súlylökő csapat (4. korcsoport) megyei forduló,
4. hely Benkő Glória (8.H), Bódis Brigitta (9.C), Domokos Dominika (9.H), Juhász Katalin (9.H), Levenda Zsófia (9.H) (2012. 09. 30.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Atlétikai Diákolimpia (svédváltó csapat) országos forduló,
11. hely Druzsba Dalma (11.A), Lukács Flóra (11.H), Gantner Petra (9.H), Fónagy Gabriella (12.B) (2012. 10. 18.) Felkészítő tanár: Dióssi Erika


sport Duatlon Diákolimpia (5. kcs., csapat) megyei forduló,
3. hely Ferencsák Dóra (10.a), Kupcsok Veronika (10.a), Bánóczy Zsuzsanna (10.b), Blaga Tekla (10.b) (2012. 09. 24.) ,
(5. kcs., fiú, egyéni) megyei forduló,
1. hely Magyar Milán (9.c) (2012. 09. 24.) ,
(6. kcs. csapat) megyei forduló,
3. hely Dobronyi Benjamin (12.e), Szeszák Viktor (12.a), Országh Mátyás (12.h), Simon Jordán (12.h) (2012. 09. 24.) ,
3. hely Gulyás Eszter (11.h), Havril Kata (11.h), Hilóczki Gabriella (12.a), Müller Adrienn (12.c) (2012. 09. 24.) Felkészítő tanár: Letek László


Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelem Versenye (csapat) országos forduló,
4. hely Szabó Dániel 10. H, Kurusta Zsolt 10. H, Szőke Tamás 10. H (2012. 11. 11.) ,
5. hely Pecsenye Flóra 10. H, Mihók Anna 10. H, Botos Árpád 10. H (2012. 11. 11.) ,
(csapat) regionális forduló,
1. hely Pecsenye Flóra (10.H), Mihók Anna (10.H), Jáborszky Diána (10.H) (2012. 09. 23.) ,
2. hely Botos Árpád (10.H), Kurusta Zsolt (10.H), Szőke Tamás (10.H) (2012. 09. 23.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné


OKTV Történelem (országos)
(továbbjutott) Katona Dávid (11.A) (2012. 12. 18.) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

Földrajz

Földrajz Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. fordulójába jutott:


Lesinszki Lukács Sándor 11. b
Felkészítő tanára: Erdődi István

Kémia

Kémia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny II. fordulójába jutottak:

Barta Szilveszter Marcell 12. c
Felkészítő tanára: Rémiás Ferenc

Lesinszki Lukács Sándor 11. b
Felkészítő tanára: Nyéki Attila

Simkó Irén 11. c
Felkészítő tanára: Nyéki Attila

II. kategória

Barsi Máté 11. b
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

Hadzsega Dániel 12. b
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

Ignácz Gergő 12. b
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

Sóvári Dénes 12. b
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

Szolnoki Gábor 11. b
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

Informatika

Informatika Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny (alkalmazói) 1. forduló, 166 pont (2. fordulóba jutott) 
Pércsi Máté (11.h) 
Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (programozás) 1. forduló, 160/200 pont (2. fordulóba jutott)  
Matkovics Gábor (11.c) (2012. 12. 08.) 
Felkészítő tanár: Csató Endre

Informatika

Eötvös József tanulmányi verseny (országos) döntő forduló, 
2. hely Pércsi Máté (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

Angol és olasz nyelv

angol nyelv

Idegen Nyelvi Szavalóverseny megyei forduló, 

1. hely Pozsgai Nikolett 9. BFelkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

olasz nyelv

2. hely Sélley Fanny 11. A Felkészítő tanár: Nyiri Vivien

Fizika

Békésy György Országos Fizika Verseny országos forduló, 
2. hely Barta Szilveszter Marcell 12. C,
7. hely Novák László Lajos 12. CFelkészítő tanár: Kovács Benedek

13. hely Szabó Péter 12. H Felkészítő tanár: Bíró István

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!