átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

francia nyelv - OKTV I.

országos 23. helyen végzett

Molnár Zalán (11.B)

Felkészítő: Kéri Henriett

matematika - Varga Tamás II. kategória

országos 30. helyen végzett

Malinkó Dioméd (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

matematika - Varga Tamás II. kategória

országos 29. helyen végzett

Szilágyi Balázs (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

matematika - Varga Tamás II. kategória

országos 30. helyen végzett

Gáthi Donát Ádám (8.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

matematika - MATEGYE megyei

megyei 8. helyen végzett

Rácz Kata (8.B)

Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 7. helyen végzett

Fábián Bertalan (8.B)

Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 4. helyen végzett

Szilágyi Balázs (8.B)

Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 10. helyen végzett

Kondi Ádám (8.B)

Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

testnevelés - Fekvenyomás V. korcsoport

országos 2. helyen végzett

Szak Bernedett (10.E)

Felkészítő: Vanczákné Darai Dóra

informatika - Diákolimpiai válogatóverseny

országos 4. helyen végzett (olimpiai csapattag lett)

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!