átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1962.

 

1962. A
Osztályfőnök: Prókay László
Alföldi László, Asztalos József, Bakk Imre, Bernáth Bertalan, Bodnár Balázs, Farkas Ferenc, Ferenci István, Fodor János, Gáll Endre, Groholy András, Győri László, Halmai István, Harangozó Ferenc, Hubert Károly, Károly György, Kiss Gábor, Kiss Kálmán, Kiss Zoltán, Kocsis János, Kolláth László, Kovács Attila, Kovács Tamás, Kühne Tamás, Lichy József, Lukács István, Panyi István, Panykó István, Perecz László, Pretacznik László, Pusztai Károly, Stoll Lóránt, Szarka István, Szeghő Béla, Tátrai Béla, Vay Gábor, Veres Győző, Veres László, Zvonár János

 

1962. B
Osztályfőnök: Kilián István
Ambrózy Béla, Bakó Béla, Balsai Lajos, Bánhidi László, Bíró István, Boskó Károly, Donga Árpád, Donga Sámuel, Feid Szabolcs, Festő Imre, Gál Béla, Gerzanics András, Homolay Gyula, Homródi Péter, Jantek István, Kaminszky László, Kardos Károly, Karajz László, Kerezsi Pál, Kiss Zoltán, Lazányi Oszkár, Majoros György, Marosvári Béla, Molnár Lajos, Nagy Ferenc, Nagy István, Répási Ferenc, Simon László, Stumpf László, Szabó József, Szántó János, Szinai Mihály, Szőke Gábor, Szőnyi Zoltán, Tímár József, Tóth István, Tóth János, Tóth József, Vasas Gábor, Vaszily Tivadar, Veres András, Wágner Gábor

   

1962. C
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Aranyos István, Busku Albert, Csonka Gábor, Dékány Imre, Divánszky Gyula, Erdődy József, Farkas István, Fekete Iván, Fenyves György, Horváth András, Horváth József, Horváth Zoltán, Juhász István, Kádár Sándor, Károlyi Aurél, Kiss József, Koppányi Miklós, Kovács Egon, Kovács István, Kovács László, Kövessy Gábor, Kőszeghy József, Kuik József, Kupcsik István, Litvai László, Markó Zoltán, Marton Zsolt, F. Nagy Károly, Pallai Dezső, Péchy Gábor, Pogány Géza, Rácz György, Ruczek Jenő, Sárossy Zoltán, Suba István, Szakács László, Stehlik Csaba, Szaszkó Ferenc, Sztrinkai István, Támba Simon, Urbán Nándor, Vass Lajos

 

1962. D
Osztályfőnök: dr. Csorba Zoltán
Adamovich Vilmos, Bajdik Zoltán, Bánkúti István, Berczely István, Boldy József, Dely István, Dovák Bertalan, Döbröczöni Ádám, Ecsedi István, Egri Csaba, Farkas József, Füster Jenő, Füzesi Sándor, Hegedüs Gyula, Hegymegi Kiss György, Járó István, Keczer István, Kerekes Béla, Korn Ferenc, Kocsis Ferenc, Kremnitzky Antal, Kürti Gyula, Maglóczky János, Magyari Péter, Meszleny András, Németh László, Pocsai József, Póczos István, Ruskó László, Szabó József, Szalontai László, Szűcs Rudolf, Tomcsányi István, Tóth Lajos, Urbán Gyula, Varkoly József, Vida József, Zólyomi Csaba

   

1962. E
Osztályfőnök: Timon Tivadar
Balla Gábor, Bardocz Géza, Buzafalvi Győző, Csontos Gyula, Éles István, Farkas István, Gaál Béla, Gárdus Imre, Godó Zoltán, Gyulai Ákos, Hegedüs István, Hornyák Lajos, Horváth Sándor, Kaló József, Karabinszky Tibor, Karniss László, Kilián Ottó, Kolláth János, Mártha Levente, Marton István, Mikola András, Molnár Attila, Monostory Jenő, Orbán László, Ortó Gyula, Palocsányi Dezső, Révész László, Szarka Sándor, Szilágyi György, Szilágyi Lajos, Szitás István, Szombathelyi György, Tóth Béla, Turcsányi György, Tussay Ákos, Udvary Sándor, Zsoldos János

 

1962. F
Osztályfőnök: Koszorus István
Alparán Géza, Baán Béla, Bátory Lajos, Brandstätter György, Burkus László, Csorba György, Dabóczy István, Dancs Gyula, Daragó József, Dézsi Sándor, Fekésházi Attila, Hegyi István, Illés István, Kenyeresi Károly, Kerékgyártó Árpád, Koltai Csaba, Koncz Béla, Kormos János, Korozs Gábor, Kozma István, Lévai Sándor, Lódi György, Márkuss Pál, May Róbert, Misley Attila, Nagymajtényi József, Papp László, Pósa Dezső, Prókai Béla, Rahói László, Regős Sándor, Rónai Zsolt, Sidló Gyula, Szalai Árpád, Szerencsi Árpád, Szokolovszky István, Terplán Kornél, Tikász Ferenc, Tóth Levente, Várhelyi Péter, Veréb Géza, Vigh György, Világi László, Wágner Lajos, Zádor Uzor, Zelena Imre

Digitális tabló 1961.

 

1961. A
Osztályfőnök: Csótai János
Alexa Ferenc, Bajor József, Boda Pál, Bodnár Dezső, Bodonyi Csaba, Csiger Zsolt, Csók László, Doszpoly László, Demeter Péter, Diószeghy László, Fekete István, Furdi Sándor, Görcsös Miklós, Gyülvészi Tamás, Juhász Árpád, Kiss Kálmán, Kiss Márton, Kruppa Béla, Landgráf János, Magyar Gyula, Majoros László, Márkus Tamás, Murányi Zoltán, Perlaky Zoltán, Poós László, Purinszky Lajos, Révész István, Szendrey András, Szendrőy Lajos, Veres Béla

 

1961. B
Osztályfőnök: Bárány Lajos
Barna János, Bodolai József, Bodrogi Lajos, Csete János, Demkó László, Jaczkó József, Karabinszky Gyula, Kardos Lajos, Kassay Zoltán, Kocsis István, Kovács Huba, Lakatos István, Lojek Sándor, Marton Aurél, Molnár Gábor, Molnár László, Nagy József, Orendi Károly, Palágyi Szabolcs, Pataki János, Peterd Csaba, Simon Béla, Solticzky Csaba, Sóvári Mihály, Szabó Attila, Szádeczky Zoltán, Szeidl István, Taszner István, Telenkó Imre, Tenk László, Tóth Béla, Tóth Elek, Vásárhelyi Zsolt, Zimonyi Zoltán, Zsámba László

 

1961. C
Osztályfőnök: Liptovszky József
Baydik László, Csőry László, Dankó István, Dusza Árpád, Farkas Andor, Fenyves László, Frisovszki Tibor, Gál József, Getzel Emil, Halász Pál, Horváth Ferenc, Hrabovszki András, Juhász Béla, Kalydy István, Kenyeres József, Kern József, Kiss László, Kis-Pál Gábor, Kovács Gyula, Kühne György, Lévay István, Maróth Zsolt, Máthé Miklós, Mokrai Ödön, Petendi Péter, Petrik Zoltán, Répási Imre, Surányi Dániel, Szabó Kálmán, Szabó Ottó, Száraz Sándor, Száz János, Sztari István, Timkó Gyula, Tiszai Gyula, Uhlmann Norbert, Valek Aladár, Varga András, Várkonyi László, Varga Attila, Vértesi Tivadar

 

1961. D
Osztályfőnök: dr. Erdélyi Dezső
Ács Sándor, Bárdfalvi Mihály, Bede Zoltán, Bianki Péter, Bojárszky Dezső, Czár Károly, Dévényi Géza, Erdődi László, Farkas Tibor, Fedor Győző, GarbócziyBéla, Győri Béla, Harmati István, Illés Béla, Karsza Attila, Koncz István, Kossik Ottó, László Ferenc, Lukács József, Makay Ferenc, Marikovszky László, Marton Aurél, Mikó Attila †, Móricz László, Nagy András, Novák Zoltán, Osvay István, Palumby László, Répássy Tamás, Ruszinkó Péter, Sida Szabolcs, Szabó István, Szalontay Tamás, Szilágyi István, Szuhay Lajos, Tasi Gyula, Tóth György, Varga Dániel, Vályi András, Várkonyi János, Végvári László

   

1961. E
Osztályfőnök: dr. Harsányi László
Angyalos László, Bodnár István, Budai Elemér, Daragó Ferenc, Domokos József, Dorgai János, Dusza Gyula, Fehér László, Gável László, Heiszmann György, Horváth László, Istók Rafael, Jaczenkó József, Jancsó Csaba, Kállai István, Kápolnai László, Kárpáti Károly, Kiss István, Kiss Sándor, Kriston Gábor, Kupay Ferenc, Leszták Lajos, Lukács Tibor, Luterán Béla, Magyar János, Matavovszky László, Mádai István, Máté László, Molnár Csaba, Nagy Bertalan, Nagy László, Németh Béla, Némethy Sándor, Ondecs Miklós, Pap Iván, Ráczi Attila, Szabó János, Szilágyi Ferenc, Szőllősi György, Takács Sándor, Uglyai Attila, Várhelyi Gyula, Viszokai Ferenc

 

1961. F
Osztályfőnök: Polányi Imre
Ajtonyi István, Bakó Szabolcs, Bodnár György, Bödör István, Ferencz Béla, File István, Földes Ferenc, Gávai József, Greutter Antal, Greutter Zoltán, Hack Ferenc, Herczeg János, Homoki Imre, Kamarás Jenő, Knefély János, Kocsis András, Kósa Géza, Latzkovits Péter, Lánghy László, Lombay Tibor, Magyarsóki György, Mester Attila, Misuta Károly, Molnár Géza, Nógrádi László, Ondó László, Orosz György, Pusztai János, Radnai László, Riba János, Schandl Vilmos, Schlága József, Szabó Miklós, Szilva János, Sztekló Kornél, Tóth László, Tóth Miklós, Üsth László, Varga Árpád, Várfalvi Géza, Visi Ferenc, Zabó Tamás, Zsille Lajos

Digitális tabló 1960.

 

1960. A
Osztályfőnök: Csomós Nándor
Árvay Lajos, Balázs József, Balogh Sándor, Bánhegyi Béla, Bende János, Bertalan László, Bodnár János, Drótos József, Elek Béla, Faragó Sándor, Győrffi György, Hanák József, Kovács István, Megulesz János, Nagy István, Nikodémusz János, Pajor László, Petrencsik László, Puszta Zénó, Richter Miklós, Rőczei Tamás, Szilárdi János, Szopkó Zoltán, Szűcs Lajos, Teleky László, Tóth István, Tóth-Pál Attila, Tőczik János, Turtóczki István, Vári Attila, Zombor Antal

 

1960. B
Osztályfőnök: Kálmán László
Bartkó László, Buzál Csaba, Demcsik László, Énekes Endre, Ferenc Ferdinánd, Fórizs György, Gaál Csaba, Győrffi Béla, Hamari János, Harsányi Lajos, Heyma Károly, Homolya László, Izsó Vilmos, Jokkel István, Kecskeméti István, Kersch Péter, Kiss András, Knoll László, Koharek József, Kondás János, Kovács Lajos, Lovász Attila, Macsuga Ervin, Pákozdi Imre, Rimányi Zoltán, Szabó Dániel, Szabó Endre, Szigetvári Miklós, Sztahura László, Tamasovszky János, Tamás József, Ternay István, Tóth Ferenc, Wágner Gábor

 

1960. C
Osztályfőnök: Baczó Balázs
Aczél László, Barna Rezső, Binder Gusztáv, Birta Károly, Czenze János, Czeglédi Tibor, Damjanovits Győző, Dancsák Gyula, Faggyas Lajos, H. Nagy Tibor , Juga Lajos, Kaáli György, Kádár Bertalan, Királdi Imre, Kiss József, Körtvélyi Kálmán, Laczkó Jenő, Magyar József, Nádpataki Lajos, Ócsai Tibor, Papp Lajos, Perjési László, Pikó Sándor, Pintér István, Pogonyi Sándor, Sándor Endre, Senánszki Andor, Simon Gábor, Sípos Ferenc, Somosi Ede, Szilágyi Pál, Tóth Béla, Tóth Zoltán, Tuller József

 

1960. D
Osztályfőnök: Micska Szaniszló
Anger Géza, Balogh Sándor, Bérczes József, Bodrogi Béla, Drenkó István, Farkas Gyula, Fodor Miklós, Forrai László, Franczuz István, Galgóczy Kázmér, Gubás Bertalan, Gyulai Zsolt, Haas András, Hamzsa Béla, Jaczkó István, Juhász László, Király György, Kovács Gyula, Lombay Béla, Maros László, Matolay Tamás, Nádasdi András, Pásztor Gedeon, Plósz István, Rejtő Kálmán, Sáry Pál, Sipos Géza, Szabados Gyula, Szalay László, Szigeti László, Tarcsi Lajos, Tóth István, Tóth Pál, Túri Attila

 

1960. E
Osztályfőnök: Tolnay Ferenc
Ábrahám István, Árvay István, Bitvai Tivadar, Csépes Béla, Csodó Béla, Csorba András, Debnár László, Domokos Géza, Fábián Zoltán, Fekete László, Gaál Béla, Gergely Zoltán, Gricser Péter, Hajas Imre, Hargitai László, Huszovszky György, Jászai Miklós, Kersztély Zsolt, Kostyál Ákos, Kovács Levente, Krizsovenszky Lajos, Lovas Zoltán, Madár György, Marosi Miklós, Molnár József, Molnár Mátyás, Répási Vince, Rorárius László, Ruman István, Söllei Pál, Szabó Jenő, Szenes Lajos, Tolnay Zoltán, Uczekaj Mihály, Varga Pál

 

1960. F
Osztályfőnök: dr. Darkó Béla
Andó Csaba, Bakos Zoltán, Bánfalvi Antal, Bárdos Tibor, Béres József, Bodnár János, Budai Imre, Damjanovich Imre, Dezsőffy István, Dobos György, Eperjessy Tamás, Farkas János, Gaál Zoltán, Garay Gábor, Grallert László, Kenyeressy Árpád, Kollár Zoltán, Kormos Zoltán, Kováts Lóránt, Krempaszky György, Kulcsár István, Kun Barnabás, Külkey Dénes, Mészáros Pál, Nemes Ferenc, Ormos Endre, Petrássy Miklós, Putnoky István, Rácz Gyula, Sarkadi Sándor, Sárecz László, Soltész Nagy Attila, Somossy László, Szarka Béla, Tóth László, Zólyomi Zoltán

Digitális tabló 1959.

   

1959. A
Osztályfőnök: Kovács Ferenc

Ádám Zoltán, Bátor Béla, Bogdányi Csaba, Czakó Géza, Csajka István, Dobrossy György, Fazekas Ferenc, Gáti Barnabás, Helcz Attila, Hoskó Bertalan, Kaló Emil, Károly Gyula, Keri András, Kiss Lajos, Kiss László, Koncz Árpád, Lővey Dezső, Matos Kálmán, Mácsi József, Márkus László, Megay Oktáv, Nagy József, Ortó János, Pizsik Miklós, Rácz László, Rimaszéki Ferenc, Sáfrány Géza, Simon István, Schmid István, Szabados István, Tóth András, Varga István, Varga Iván

 

1959. B
Osztályfőnök: Osgyáni Zoltán
Bakaja Béla, Bakó András, Béres Lajos, Bíró János, Dévai László, Erdélyi László, Falvai László, Faragó Sándor, Faragó Lajos, Homolya István, Horváth József, Hronszky István, Kecskeméti László, Kiska József, Kiss Ernő, Kopesa István, Kurek András, Lengyel István, Nagy Lajos, Nagy Sándor, Nagy Zoltán, Nagy Zsolt, Papp Dezső, Pásztor László, Savanyu István, Szúnyoghy Imre, Tamás Béla, Tóth József, Vincze Imre, Zöldi Tibor, Zsolczai Gyula 

 

1959. C
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Bazsó Ernő, Bodor László, Czakó Károly, Cserny Antal, Csépes Imre, Csirikusz József, Csorba István, Dinov Gusztáv, Fábián Lajos, Gyenge Gyula, Gyurcsó István, Gyurkó Péter, Kerekes János, Kovács János, Kravjánszki Endre, Magyar Zoltán, Marada László, Molnár Kálmán, Molnár Sándor, Nagy János, Pápay Zsolt, Radányi Gusztáv, Reiner István, Répási László, Szert József, Szél Lajos, Taba Sándor, Tornay László, Tóth Imre, Tóth János, Vizkeleti József, Zelena István, Vincze János 

 

1959. D
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Ács Sándor, Bartha József, Boros Attila, Bozsik Sándor, Brassai János, Czékus Ádám, Ebergényi Sándor, Érsekcsanádi István, Forrai István, Gápel András, Gyurócsik Lajos, Ivantsó Pál, Jávorszki András, Kálmán József, Király György, Kismartoni Károly, Kiss Sándor, Kovács Imre, Kundráth László, Magyar Lajos, Mezei Ferenc, Nyegra Ferenc, Palágyi Zsolt, Pankucsi Gyula, Partizer László, Péczeli Zoltán, Putnoky Ferenc, Répássy Olivér, Rhédey György, Sándor Árpád, Stogica István, Strassburger Gyula, Szabó Imre, Szabó Jenő, Szabó Károly, Szalánczi József, Szalontai János, Szeghő Gyula, Temesvári Tibor, Tóth László, Veress Lajos

 

1959. E
Osztályfőnök: Ablonczy Bertalan
Bánhegyi Jenő, Bencs Ferenc, Bernáth Béla, Csányi Gyula, Dalmi Lajos, Deres István, Fejér Hadúr, Grigássy Zsolt, Habony Zsolt, Kiss László, Kormos József, Kőrösi László, Kvaszta János, Marosi Elemér, Mérhay Attila, Mészáros József, Mosonyi Levente, Orbán József, Palotai Ferenc, Pap Sándor, Pál Sándor, Prevendarcsik Lajos, Sári János, Sedlák József, Szabán János, Szűcs László, Tóth János, Tóth László, Török Zsolt, Zarándy Zoltán

 

1959. F
Osztályfőnök: Tóth József
Andorkó Béla, Bányai Béla, Boczán Gábor, Czakó Imre, Csáki Dezső, Csiszár Nándor, Deli László, Dévai Sándor, Ernyey Gyula, Fazekas Imre, Garadnai Sándor, Grallert Ferenc, Járdánházy Csaba, Juhász Lajos, Kelemen Csaba, Kertész Péter, Király István, Kiss Attila, Kozák Ferenc, Kuzsmiczky Sándor, Laboda Ferenc, Molnár István, Nagy György, Nagy Kálmán, Négyesi Ernő, Papp Zoltán, Sándor István, Skripecz Dezső, Soós János, Szabó István, Szabó Lajos, Szántó István, Szalontai Béla, Tóth Imre, Urbán László, Urvári Lajos

Digitális tabló 1958.

 

1958. A
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Adamovics Béla, Balázs Bertalan, Balázsi István, Balog József, Cserjén Lóránd, Csorba Zoltán, Dobos Miklós, Figeczki Tibor, Filepkó János, Fodor István, Garam István, Görömbey István, Horváth Sándor, Idrányi Kálmán, Jakab Tivadar, Kecskés Tibor, Kerékgyártó Tivadar, Kocsis István, Korcsmáros Sándor, Körtvélyessy György, Lővey György, Nagy Lóránd, Óberth Ottó, Ónodi Ákos, Orbán Zsolt, Pirkó Béla, Ráki Ernő, Reményi Gábor, Sárosi Barnabás, Sebők Ferenc, Szabó Béla, Szolnoki László, Tátrai Sándor, Tóth István, Török János, Tőkei Imre, Varga Gyula, Varga Lajos

 

1958. B
Osztályfőnök: Nagy Kálmán
Balogh Lajos, Barabás Mihály, Feckó József, Fogarai Sándor, Gaál Albert, Greutter István, Gyulai Iván, Hernádi Tibor, Járai János , Kelemen Zsolt, Keresztény László, Kirs Tibor, Kódor József, Kőszegfalvi József, Kristóf László, Krizsán József, Lengyel Dénes, Lukács János, Novák Gyula, Oláh Konstantin, Papp Lajos, Radics György, Ráczkövesi János, Rákossy Imre, Rusz Ottó, Sidelszki Adorján, Szabados Rudolf, Szendrei Béla, Szilágyi Adolf, Szobota Béla, Tassi Endre, Túróczi Béla, Varga Károly, Zelenák Ferenc, Zs. Tóth András

 

1958. C
Osztályfőnök: Prókay László
Balogh Tibor, Demeter Gyula, Derecskei András, Edelényi Gábor, Eszes László, Gável György, Gável József, Gonda Béla, Gyöngyösi István, Imre László, Jakab László, Juhász László, Katona Sándor, Kiss Dénes, Koczó József, Kovács Gyula, Kovács László, Körtvélyi Attila, Lukács Lajos, Lukács László, Major Ádám, Marsi Zoltán, Micska Tibor, Molnár Miklós, Móricz Sándor, Nemes György, Nemkin Béla, Osvát Endre, Papp László, Paszternák Lajos, Szepesi László, Szép Ferenc, Telenkó József, Valkó András, Vasas József, Vidó László

 

1958. D
Osztályfőnök: Oláh Miklós
Balogh István, Balogh Tibor, Barna Péter, Béres István, Fehérvári Szabolcs, Fekete József, Gondos János, Havas József, Király Péter, Kiser Illés, Kiss Kálmán, Laborczy Levente, Márton Attila, Mezei György, Mogyoródi Miklós, Pajtok Benjámin, Putz József, Réry Antal, Sárecz Sándor, Szabados János, Szakos Pál, Szegő Géza, Szlabóczky Pál, Törös Pál, Újvári György, Varga Kálmán, Várkonyi Endre, Zsebe János

 

1958. E
Osztályfőnök: Bede Zoltán
Bernáth Béla, Dutka Lajos, Fejér Szabolcs, Gribovszki István, Kádas Ferenc, Kondás József, Kondorosi K., Kovács János, Lempner József, Lipták Gyula, Madaras Béla, Marczi Zoltán, Marinov Miklós, Marosi Ernő, Mészöly Gábor, Négyesi Ernő, Pálossy Béla, Rácz Béla, Ramocsa Ernő, Rejtő Ferenc, Tomorszki István, Vereckei Iván László, Zabó Zoltán

 

1958. F
Osztályfőnök: Koszorús István
Árvai István, Brádi Zoltán, Bujnóczky Károly, Czakó Szilárd, Frózsi Dániel, Gáspár Bertalan, Juhász László, Kardos Kálmán, Kelemen László, Kertész István, Kovács Nemes József, Kupcsik János, Láczay Zoltán, Ligárth Antal, Mátai István, Moticska László, Olajos Sándor, Papp Ferenc, Ráday Péter, Román Attila, Simon Ervin, Szabó Dénes, Szepesi Ferenc, Tóth Gábor, Urbán László, Ureczky András, Varga Sándor, Zágonyi Gábor

Digitális tabló 1957.

 

1957. A
Osztályfőnök: Gyuris Jenőné
Apostol Ince, Bihari József, Bíró Lajos, Bodnár Imre, Buda Bálint, Csábrági Tibor, Diczházi János, Elizeus István, Fábián Tibor, Fischer Emil, Honti Szabolcs, Kádár Endre, Korom János, Kóthay József, Lády Sándor, Litvai Sándor, Lukács Tamás, Nagy Alfréd, Németh Tibor, Pásztor Gyula, Pogár Elemér, Szabó Gábor, Simon György, Szikora Kálmán, Tóth László, Varga Ferenc, Varga János, Várhegyi Zoltán

 

1957. B
Osztályfőnök: dr. Harsányi László
Baracza Lajos, Bunda András, Cserny József, Csizmadia Gábor, Csorba Lajos, Dobos Mihály, Dobos Zsolt, Földes Tibor, Győri Bertalan, Huszár István, Iróczky Ferenc, Katona György, Kolozsvári Dezső, Králl László, Krizsán Gyula, Mező Gyula, Molnár György, Molnár János, Nagy József, Németh Lajos, Sass Pál, Szabó Győző, Szabó János, Szabó Lajos, Tátrai Tivadar, Tóth Alfréd, Zsille Dénes

 

1957. C
Osztályfőnök: Liptovszky József
Bárdos György, Fenyves Ferenc, Fodor Elemér, Fülöp Attila, Gáspár Jenő, Kádas János, Király Zoltán, Kovács Lajos, Kühne Miklós, Majoros István, Matos Attila, Matyisin Ferenc, Nagy Tamás, Papp László, Rajna Attila, Rákos Miklós, Simon László, Szentkirályi Imre, Tátrai István, Uhlmann Erik, Varga Endre, Velezdy Gyula, Veres Sándor

 

1957. D
Osztályfőnök: dr. Erdélyi Dezső
Bajdik József, Béres István, B. Magyar Imre, Bodnár László, Dapsy Endre, Domján Attila, Fazekas György, Fodor József, Fekete Gyula, Horváth András, Jakó István, Juhász József, Kalocsai János, Kocsis László, Majoros János, Mátay Imre, Matula György, Mihály Ottó, Molnár Zoltán, Papp Lajos, Pozsgai Tibor, Ráczkevi István, Szabó Béla, Szecskó Károly, Szőnyi Zsolt, Tamás Attila, Tasi István, Tirkala Ferenc, Török Elek, Tőkés Sándor, Zabó Árpád

 

1957. E
Osztályfőnök: Kádár Imre
Bognár Benedek, Czakó László, Demeter András, Diner Péter, Dolák Iván, Eperjessy Emil, Harsányi Pál, Illés Mihály, Jávorkai János, Kalotay Zoltán, Kaposvári István, Karátson András, Kocsis Gyula, Kovács László, Németh Zoltán, Pázmándy László, Perjéssy László, Pogány Lajos, Szekeres Béla, Szendrey László, Sztahura János, Szunyog László, Torzsás Tibor, Ungvári László, Vincze Dániel, Weitzenfeld Gábor

 

1957. F
Osztályfőnök: Polányi Imre
Bánhegyi András, Bistey Zoltán, Boros Dezső, Bujdosó György, Cseh Tivadar, Dankó László, Dobos Sándor, Drabon Imre, Garami József, Gubancsik Béla, Horpácsi Sándor, Jávorszky Gyula, Juhász István, Juhász László, Kardos László, Kiss Zoltán, Leleszi Imre, Madluska Sándor, Mogyoródi Ferenc, Molnár György, M. Szabó László, Nagy István, Orosz Zoltán, Poczik Miklós, Romhányi László, Rozgonyi Ferenc, Szepesi Károly, Takács Béla, Tolnay Tamás, Tornay Zoltán, Tóth Róbert, Vágó Zsolt, Zarándy Bertalan

Digitális tabló 1956.

 

1956. A
Osztályfőnök: Micska Szaniszló
Almási József, Balázs István, Csikász József, Dudás Miklós, Dulay Károly, Emődi Gyula, Gothard József, Gulyás László, Karsza István, Kercsmarik Bertalan, Kosztoványi György, Kun József, Lenkei Zoltán, Majoros István, Nagy Gyula, Oláh Tivadar, Osvay András, Ónodi Gedeon, Pálfi Ferenc, Poczik Gyula, Rácz Géza, Rozinai László, Schaffer Lajos, Somogyi László, Szabó Endre, Székely József, Váradi Sándor, Zsellér György

 

1956. B
Osztályfőnök: Sárközi Andor
Ablonczy László, Bacsóka Gyula, Bajusz Dezső, Bartók István, Bartók József, Bridinszky József, Cifra Zoltán, Deák István, Figeczky Gyula, Gergely István, Hegedűs Ferenc, Hegyaljai László, Imre Pál, Istvánffy György, Jakab József, Kocsa György, Kovács Imre, Kovács Zoltán, Köntös János, Lipták Ferenc, Nánássy Miklós, Orbán Lajos, Péczeli Endre, Rózsa László, Ruszkay Pál, Simon József, Stáhl Ferenc, Szabó György, Szabó Miklós, Szárnyassy István, Szerdahelyi Kálmán, Tóth Béla, Vasváry Béla, Veszprémi Balázs

 

1956. C
Osztályfőnök: Baczó Balázs
Bana Sándor, Bátor Ferenc, Botos György, Bucz István, Csóré József, Edelényi Csaba, Heinrich Béla, H. Nagy Barna, Hölcz Sándor, Jakab Zoltán, Juhász Antal, Kasza János, Kovács Iván, Kovács János, Kónya Sándor, Ládi Ferenc, Makó Tibor, , Nagy Lászlóf, Pataki Dezső, Pásztor László, Piskóti Barnabás, P. Rózsa László, Rőczei Barna, Schwarzenfeld Ottó, Sebe József, Szabó György, Szederkényi István, Szepessy Zoltán, Szigethy Balázs, Szűcs József, Teleki Gyula, Tóth János, Tóth János Zoltán, Tóth Lajos, Varga Gyula, Varga János

 

1956. D
Osztályfőnök: Gyárfás Imre
Bacsó József, Berényi István, Berzy Károly, Bodnár László, Czapáry Miklós, Fejér András, Gábor Ferenc, Gyömbér Zoltán, Jáger Béla, Kálmán István, Komjáthy József, Koncz Gábor, Kveck József, Lantos János, Lónyai István, Mártha György, Mészáros Sándor, Nagy Ferenc, Nagy Lajos, Németh József, Ozsvári Sándor, Pajkos István, Pavlik István, Péceli István, Répásy Ferenc, Szegedi Béla, Szobota Béla, Tóth Gyula, Török István, U. Tóth János, Vigh Bertalan

 

1956. E
Osztályfőnök: Ablonczy Bertalan
Bacsó István, Békefi Gyula, Béres Gyula, Csernák János, Csipke Csaba, Déry Csaba, Dicső Sándor, Gyurkó György, Jónyer István, Kébel Olivér, Kiss László, Kovács Miklós, Lukács Attila, Novák László, Orosz József, Petri János, Rózsa Ernő, Sáfár György, Sárközi Sándor, Szadai Béla, Tamás András, Tompay Bálint, Torbágyi János, Torzsás János, Tóth László I., Tóth László II., Török Iván, Vatamány Albert, Zemlényi József

 

1956. F
Osztályfőnök: Koszorús István
Baranyi Sándor, Bedő László, Borus Béla, Csók György, Gáspár István, Horvát András, Kassai József, Kiss Pál, Koncz András, Laczkó József, Lengyel Zoltán, Lévai Dénes, Lövei Zoltán, Mura Imre, Nagy Ottó, Palágyi Csaba, Ráczkevy Dezső, Restyánszky Ernő, Suhajda Ferenc, Szemán Bálint, Szemes István, Szepesi Kálmán, Temesvári Miklós, Tóth Lajos, Zsíros János

Digitális tabló 1955.

 

1955. A
Osztályfőnök: Kovács Ferenc
Ágoston József, Balogh István, Bencs András, Csanádi Sándor, Cserjén László, Fischer Ferenc, Fügedi László, Heidrich László, Hűse Ferenc, Joó András, Juhász Ferenc, Kassay László, Károly Zoltán, Kerekes Géza, Kerekes István, Kovács Imre, Kováts Károly, Kulyassa János, Kveck Tibor, Ládi Sándor, Majoros Lajos, Majtényi Árpád, Marada Károly, Miskolci Rajmund, Nagy Károly, Nagy Dezső, Répássy László, Steiner Imre, Szolnoki Viktor, Tóth Lajos, Varga Tibor

 

1955. B
Osztályfőnök: Bándi Géza
Albert László, Andrássy Gyula, Antalffy Zsolt, Bányi István, Bodnár Béla, Bodolai István, Gombár József, G. Harsányi Sándor, Horváth Zoltán, Imregh Géza, Jánosi Lajos, Karmanóczki János, Kárpáti József, Kecskés László, Ketzer János, Kubiczki Péter, Kurnát Ede, Majoros István, Mihály György, Miklós Gyula, Nagy Barnabás, Novotny Károly, Szatmáry György, Szakáczki István, Sznagyik Sándor, Szomjas Ferenc, Szuhai Dénes, Tiszkó József, Tölczéki Ferenc, Tőzsér János, Turkovics Barnabás, Ujvári János

 

1955. C
Osztályfőnök: Bartha István
Bárczy Tibor, Bolykó Imre, Demeter József, Dobos Ferenc, Dominyák Imre, Drahos Zoltán, Ferenczi Zoltán, Hegedűs József, Iván Miklós, Kovács János, Kőrössy Sándor, Kundráth Antal Gyula, Lévai Géza, Medveczki László, Mészáros Zoltán, Nagy Gerzson, Németh Béla, Nikházy Viktor, Oláh József, Ondecs András, Orosz Zoltán, Pál Gyula, Papp István, Sperka Kálmán, Szabó Mihály, Szepes István, Temesvári Ferenc, Temesvári László, Ungváry György, Üveges László, Veres István, Vékony Mihály, Viszlai Illés, Zarándy László

 

1955. D
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Csidei Ernő, Diószegi József, Dobai József, Gellért János, Horváth Ferenc, Kádár József, Keczer Sándor, Kerekes Bertalan, Kiss László, Kolláth Pál, Méhes László, Nadhera László, Nagy Emil, Pap Gábor, Riba Dezső, Rózsa Imre, Schaufert Sándor, Schork Péter, S. Harsányi Béla, Szabó Gyula, Szabó István, Szaniszló Imre, Szegedi László, Szentiványi Károly, Vidinszky István, Zeltner György

 

1955. E
Osztályfőnök: Sárközi Andor
Bors Ervin, Dely László, Dimény János, Éliás József, Flaskó György, Gál Gyula, Hegedűs Sándor, Horváth László, Horváth László, Jacsman János, Jakab István, Kalotay László, Kasza István, Koncz Balajthy István, Krutilla Mihály, Marada Gyula, Nagy István, Nagy Lajos, Ogár Zoltán Andor, Petus József, Rencsisovszky Ferenc, Simon Kálmán, S. Kerekes István, Szabó Lajos, Szántó Sándor, Szeszák Miklós, Varga Antal, Varró László, Vámosi Bertalan

Digitális tabló 1954.

 

1954. A
Osztályfőnök: Halász Ilona
Ágoston Attila, Barnóczki Béla, Csonka József, Erős András, Ferenczy Endre, Filep Sándor, Fürjes László, Gaál János, Girhiny László, Grajz István, Hamerli Jenő, Herczeg István, Himer Tibor, Ihász György, Kiszthy Jenő, Kocsis Mihály, Kopári Csaba, Körtvélyesi László, Kristóf József, Miklós Gyula, Orosz Gyula, Pajtók Antal, Pethő Bertalan, Petrik László, Podhorszky Zoltán, Polyakovszki András, Soós Ferenc, Szabó Géza, Szabó József, Tóth Bertalan, Varga Pál, Várhelyi Imre, Weinberger Tibor, Zsudel András 

  1954. B

Osztályfőnök: Nagy Kálmán
Benke Géza, Blach Imre, Bottka Imre, Csépes György, Csorba Bertalan, Fedor János, Fekete Miklós, Gartner Győző, Haniszkó Gusztáv, Hudák János, Iváncsó István, Kisida Elek, Kiss Barnabás, Kiss László, Kocsis Zsolt, Kovács Jenő, Malinkó József, Marót László, Matányi Dénes, Mátyus József, Maus Péter, Megay Róbert, Nagy Bertalan, Nagy Sándor, Orosz János, Rácz Lukács, Rátki Miklós, Schmidt József, Stiblár Dezső, Szántó Dezső, Szarka László, Szűk Béla, Zahari István, Zsiska József

  1954. C

Osztályfőnök: Prókay László
Albert László, Almássy Rezső, Balogh Zoltán, Botos Attila, Czél István, Cziczó Barnabás, Dukát József, Fabricius László, Fazekas László, G. Molnár Béla, Halász István, Homovics László, Horváth László, Horváth Zoltán, Juhász Bertalan, Katona Zoltán, Király György, Maczkovják Attila, Magyar Miklós, Oláh Lajos, Sándor Béla, Sárvári Imre, Szabó Béla, Szilágyi János, Sznagyik László, Szobeczki Béla, Szomor László, Taizs István, Takács Gyula, Takács Sándor, Tálas Tibor, Tóth István, Tóth József, Tóth Kálmán, Tóth László, Tőzsér János, Varga András, Varga Antal

  1954. D

osztályfőnök: Timon Tivadar
Antalffy Ferenc, Árvai Zoltán, Balatoni Elemér, Balogh István, Bene Gyula, Bilkay Attila, Csobó László, Faragó Ernő, Firtkó László, Groschmied Iván, Gyökér József, Hérész Tibor, Hubai Zoltán, Jászai Gyula, Juhász Árpád, Kardos József, Kiss László, Kiss László, Kovács Bálint, Lázár Pál, Lelkó Vilmos, Makó István, Orosz István, Osváth Sándor, Patakfalvi Mihály, Pintér Zoltán, Ruzsbánszki Endre, Simon András, S. Tóth András, Szabó Géza, Szeniczey Aurél, , Tóth Béla, Zalai György

  1954. E

Osztályfőnök: Bede Zoltán
Barna Béla, Béri István, Farkas Balázs, Fodor Károly, Feczkó Mihály, Füzesdi Mihály, Gáll Gábor, Gerőcs László, Háger Béla, Kabdebó Lóránt, Karátson László, Kelemen István, Kiss Lajos, Marincsák Béla, Máthé Attila, Mikola Tibor, Moldoványi Tibor, Nagy László, Restyánszki Bertalan, Sipkás Emil, Szabados László, Szabados Sándor Miklós, Szeibert László, Szűcs Lajos, Vantal Dezső, Vizi Mihály

 

1954. Dolgozók Tagozata

Digitális tabló 1953.

 

1953. A
Osztályfőnök: Bartha István
Agárdi István, Alexy Béla, Balogh László, Bartkó János, Bernáth József, Bozsó István, Cservenka István, Csuha István, Forgács Kálmán, Glósz Lajos, Havriló János, Horváth Zsigmond, Jáborcsik Antal, Jónás László, Kecskés Árpád, Kertész Márton, Kiss József, Kopcsó István, Köntös István, Kőrösi Lajos, Kőrösy Sándor, Kőszegi Barnabás, Lipták Lajos, Magyarsóki Ferenc, Molnár György, Mosonyi József, Nagy Pál, Patay László, Révész Ernő, Simon Béla, Szabados László, Szabó Lajos, Szemán Ferenc, Takács Ferenc, Várhidy Csaba, Virágh László, Zsámba Tivadar,

 

1953. B
Osztályfőnök: Kósch János
Alexa József, Bálint Tamás, Bátori Tibor, Bern Béla, Berta Tibor, Busku János, Csernoch László, Csikász Zoltán, Csurilla István, Érsek Kálmán, Farkasfalvi Gyula, Gembiczki Béla, Győrffy Imre, Hajnos János, Jármy Zoltán, Kádár Sándor, Keresztély Sándor, Kertész Barnabás, Kolozsvári József, Kovács János, Kovács Lajos, Kőszegi István, Malyáta Dezső, Mészáros Tibor, Orosz István, Pilz Olivér, Rácz János, Rákossy Tibor, Rimányi Jenő, Senánszki Miklós, Sipos Gyula, Sólyom László, Strelecz István, Szendrák István, Szepes Róbert, Szűcs Ferenc, K. Tóth Elemér, Tóth Ferenc, Tóth József, Turcsányi Lóránt, Ujaczki István, Urbán Lajos, Vaszkó Tibor

 

1953. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Balogh Sándor, Bartalos Mihály, Benedek Tibor, Broszman György, Derecskei Gyula, Dombi Kálmán, Ecksmidt József, Fain György, Fogarasi Sándor, Gergelyffy András, Gergelyffy Ferenc, Jancsurák Béla, Kaczur Géza, Kis György, K. Harsányi Lajos, Kisfaludy Antal, Kiss Gyula, Koncz Balajthy Sándor, Kovács János, Makó Bálint, Mojzes Antal, Nádai Endre, Németh Tibor, Novák István, Novák László, Oláh Miklós, Osvay Lajos, Pataki Ottó, Rátkai Zoltán, Rücker Rudolf, Sneider Imre, Soós László, Spéder Antal, Szilágyi József, Takács László, Tóth Barna, Tóth István, Váradi József,Varjú Bertalan, Veress Bálint, Zoltán István, Zöldesi Lajos,

 

1953. Dolgozók Tagozata

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!