átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1952.

 

1952. A
Osztályfőnök: Virágvölgyi Béla
Bernát Bertalan, Burján Andor, Busku József, Csabay László, Csipkó László, Deák Bárdos Mihály, Gergely Mihály, Gulyás Gábor, Henzler István, Horváth Kálmán, Jakab Benjámin, Juhász Pál, Kalász László, Kelemen Antal, Kollárcsik László, Kopcsó József, Kuszmann János, Magyar István, Mertus László, Mitró Sándor, Nagy Árpád, Nehoda Elemér, Papp Sándor, R. Kiss László, Kristóf Antal, Soltész Endre, Steinprinz Egon, Szerdahelyi Sándor, Thúry Bajai László, Veres Ottokár

 

1952. B
Osztályfőnök: Bándi Géza
Agárdi Károly, Bartányi László, Bárdos Zoltán, Béky Lóránt, Bittner József, Bodnár György, Bóka László, Czakó Lajos, Cserháti Zoltán, Eiben Ágoston, Emődi János, Erőss János, Farkas Béla, Fischer László, Győri Ferenc, Hegedűs Andor, Hegymegi Pál, Horváth Lajos, Kereszti Béla, Korompai László, Korompai Miklós, Kovács Andor, Krisztián István, Kublik Ferenc, Lukács Béla, Madácsi János, Novák György, Nyakó Béla, Pittlik Ottó, Protivinszki Péter, Rácz Lóránd, Seregély György, Simkovits Géza, Soós Pál, Stefán Győző, Számadó Imre, Számadó István, Tóth Attila, Tóth László, Vadnai József, Várfalvi Ferenc, Vincze Pál, Voith Manó Márton, Zurek György

   

1952. C
Osztályfőnök: Polányi Imre
Balogh Béla, Barta Péter, Bartha Iván, Bándi László, Bányai Levente, Benedek Imre, Bodnár Béla, Bóta Sándor, Eszlári Emil, Fázold Ádám László, Ferencz László, Fodor Zoltán, Gesztelyi Endre, Hegyi Iván, Heiszman József, Kalapos János, Kádas József, Kaposvári László, Kocsák István, Krisztinicz Pál, Lőrincz Zoltán, Madarász Zoltán, Madarassy D. Miklós, Markovics Ernő, Markovics Máté, Mátyus György, Molnár Károly, Neudits Rezső, Papp János, Pintér László, Repei Zoltán, Sárai György, Soltész Aladár, Sólyomvári Károly, Szabolcs Sándor, Szekeres Tibor, Szigethiy Albert, Talián Ernő, Tóth Aurél, Valovics Gyula, Veress József, Viszlai János, Wirtz Ferenc, Zelena András

Digitális tabló 1951.

 

1951. A
Osztályfőnök: Polányi Imre
Angermayer Károly, Balogh Béla, Barsi Tibor, Bartus Zoltán, Bialkó István, Bodó István, Csema György, Exner Zoltán, Gaál József, Gárdus János, Ginovszky Arisztid, Hámori Zoltán, Heitler József, Hevesi József, Horváth Imre, Joó Géza, Kárpáti Pál, Kertész Imre, Kozák Béla, Körmöczi László, Laczházi Géza, Lángos István, Ligethy Levente, Lipcsei István, Magyar József, Mancza István, Márky Péter, Mérész András, Mészáros Pál, Mocsári Ferenc, Mosonyi Gábor, Nagy Attila, Oláh Miklós, Pásztor Lajos, Poczók Imre, Polák István, Pozsonyi József, Radványi András, Simon Norbert, Szántó Zoltán, Száva Miklós, Székely László, Széll József, Szurovi Gyula, Tóth József, Tóth Sándor, Tóth Tivadar, Veszprémi Ervin, Vidinszky László, Vőneky Mihály

 

1951. B
Osztályfőnök: Kovács József
Ádám Lajos, Bartha Sándor, Bánk László, Bánk Zoltán, Bujnóczki Tibor, Bulla Zoltán, Csapó István, Csedreki László, Dargay Tibor, Eperjesi Bertalan, Fehérvári Béla, Hajós István, Halász Imre, Hegedűs Sándor, Holló Emil, Kaczvinszki Dávid, Karcagi István, Kis János, Kiss Sándor, Kovács István, Kovács Sándor, Kováts Jenő, Kröel-Dulay Imre, Kucsma István, Lamos Jenő, Litkei László, Merza József, Mészáros László, Molnár Gyula, Nagy Ottó, Nagy Pál, Oránszky Zoltán, Papp Ferenc, Pálfalvi József, Pollák Antal, Rácz József, Rózsa Iván, Sárkány Pál, Somogyi Géza, Szent-Iványi Zoltán, Szigeti Antal, Szomjas László, Tóth János, Trembeczki Lajos, Ungvári János, Urbán Géza, Üveges Zoltán, Veres Elemér, Vértesi György, Zsíros Sándor, Zsitkovits Antal

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!