átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 1960.

 

1960. A
Osztályfőnök: Csomós Nándor
Árvay Lajos, Balázs József, Balogh Sándor, Bánhegyi Béla, Bende János, Bertalan László, Bodnár János, Drótos József, Elek Béla, Faragó Sándor, Győrffi György, Hanák József, Kovács István, Megulesz János, Nagy István, Nikodémusz János, Pajor László, Petrencsik László, Puszta Zénó, Richter Miklós, Rőczei Tamás, Szilárdi János, Szopkó Zoltán, Szűcs Lajos, Teleky László, Tóth István, Tóth-Pál Attila, Tőczik János, Turtóczki István, Vári Attila, Zombor Antal

 

1960. B
Osztályfőnök: Kálmán László
Bartkó László, Buzál Csaba, Demcsik László, Énekes Endre, Ferenc Ferdinánd, Fórizs György, Gaál Csaba, Győrffi Béla, Hamari János, Harsányi Lajos, Heyma Károly, Homolya László, Izsó Vilmos, Jokkel István, Kecskeméti István, Kersch Péter, Kiss András, Knoll László, Koharek József, Kondás János, Kovács Lajos, Lovász Attila, Macsuga Ervin, Pákozdi Imre, Rimányi Zoltán, Szabó Dániel, Szabó Endre, Szigetvári Miklós, Sztahura László, Tamasovszky János, Tamás József, Ternay István, Tóth Ferenc, Wágner Gábor

 

1960. C
Osztályfőnök: Baczó Balázs
Aczél László, Barna Rezső, Binder Gusztáv, Birta Károly, Czenze János, Czeglédi Tibor, Damjanovits Győző, Dancsák Gyula, Faggyas Lajos, H. Nagy Tibor , Juga Lajos, Kaáli György, Kádár Bertalan, Királdi Imre, Kiss József, Körtvélyi Kálmán, Laczkó Jenő, Magyar József, Nádpataki Lajos, Ócsai Tibor, Papp Lajos, Perjési László, Pikó Sándor, Pintér István, Pogonyi Sándor, Sándor Endre, Senánszki Andor, Simon Gábor, Sípos Ferenc, Somosi Ede, Szilágyi Pál, Tóth Béla, Tóth Zoltán, Tuller József

 

1960. D
Osztályfőnök: Micska Szaniszló
Anger Géza, Balogh Sándor, Bérczes József, Bodrogi Béla, Drenkó István, Farkas Gyula, Fodor Miklós, Forrai László, Franczuz István, Galgóczy Kázmér, Gubás Bertalan, Gyulai Zsolt, Haas András, Hamzsa Béla, Jaczkó István, Juhász László, Király György, Kovács Gyula, Lombay Béla, Maros László, Matolay Tamás, Nádasdi András, Pásztor Gedeon, Plósz István, Rejtő Kálmán, Sáry Pál, Sipos Géza, Szabados Gyula, Szalay László, Szigeti László, Tarcsi Lajos, Tóth István, Tóth Pál, Túri Attila

 

1960. E
Osztályfőnök: Tolnay Ferenc
Ábrahám István, Árvay István, Bitvai Tivadar, Csépes Béla, Csodó Béla, Csorba András, Debnár László, Domokos Géza, Fábián Zoltán, Fekete László, Gaál Béla, Gergely Zoltán, Gricser Péter, Hajas Imre, Hargitai László, Huszovszky György, Jászai Miklós, Kersztély Zsolt, Kostyál Ákos, Kovács Levente, Krizsovenszky Lajos, Lovas Zoltán, Madár György, Marosi Miklós, Molnár József, Molnár Mátyás, Répási Vince, Rorárius László, Ruman István, Söllei Pál, Szabó Jenő, Szenes Lajos, Tolnay Zoltán, Uczekaj Mihály, Varga Pál

 

1960. F
Osztályfőnök: dr. Darkó Béla
Andó Csaba, Bakos Zoltán, Bánfalvi Antal, Bárdos Tibor, Béres József, Bodnár János, Budai Imre, Damjanovich Imre, Dezsőffy István, Dobos György, Eperjessy Tamás, Farkas János, Gaál Zoltán, Garay Gábor, Grallert László, Kenyeressy Árpád, Kollár Zoltán, Kormos Zoltán, Kováts Lóránt, Krempaszky György, Kulcsár István, Kun Barnabás, Külkey Dénes, Mészáros Pál, Nemes Ferenc, Ormos Endre, Petrássy Miklós, Putnoky István, Rácz Gyula, Sarkadi Sándor, Sárecz László, Soltész Nagy Attila, Somossy László, Szarka Béla, Tóth László, Zólyomi Zoltán

Aktuális eredmények

  • Kémia - OKTV I.

    országos 18. helyen végzett

    Fenyvesi Bence (12.B)

    Felkészítők: Szepesiné Medve Judit, Nyéki Attila

     
  • informatika - Nemes Tihamér Online Programozási Verseny

    regionális 1. helyen végzett (100%-os eredménnyel)

    Kiss Dániel Bendegúz (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 15. helyen végzett

    Bálint Barnabás (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 12. helyen végzett

    Kiss Luca Édua (8.A)

    Felkészítő: Merkelné Vodila Noémi

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 11. helyen végzett

    Tóth Emma Luca (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 8. helyen végzett

    Gulyás Péter (7.B)

    Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Tóth Tibor

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 8. helyen végzett

    Dienes Csenge (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 7. helyen végzett

    Elekes Sándor (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 6. helyen végzett

    Kriston Regő Márton (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny 7-8

    megyei 3. helyen végzett

    Szörényi Zalán András (8.B)

    Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

     

Gratulálunk!