átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1970.

   

1970. A
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Andó László, Bonta Irén, Csóré Pál, Dienes Endre, Dudás István, Endrész Ilona, Farkas György, Garai Csaba, Gyarmati Péter, Gyöngyi László, Hoványi Péter, Gerják Emil, Karászi Katalin, Klie Zoltán, Lipcsei Klára, Molnár Piroska, Nyíri László, Réti László, Rohács Gyula, Simkó Gyula, Stomp Judit, Szabó László, Veres Ilona, Vincze Mária

 

1970. B
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Andó Vilma, Balla Magdolna, Békássy Erzsébet, Berecz Anna, Bodnár József, Csaba Klára, Cseley Gyopár, Cs. Kovács Ilona, Csóré Mária, Erdész Ildikó, Fehér János, Feledy György János, Gött Éva, Hlavnyai Ágnes, Józsa Márta, Király Ildikó, Király Judit, Klajbán János, Koncz Gábor, Koszty László, Maleczki Paula, Marosi Gabriella, Mezei Julianna, Molnár Pál, Monos Márta, Némethi Lajos, Orosz Nóra, Palásthi Zsuzsanna, Páll Ildikó, Pásztor Judit, Petővári Ákos, Petróczy Gábor, Rácz Antal, Rácz Péter, Romvári Magdolna, Sass Katalin, Szabó Erzsébet, Szabó Zsolt, Szakolczai Mária, Tatár György, Tolnay Szilvia, Udvarhelyi Szabolcs, Varga Péter

   

1970. C
Osztályfőnök: dr. Csernyák Lászlóné
Asztalos Zsuzsanna, Balás László, Barancsi Győző, Dohányos Zsolt, Ficsor Lajos, Gönczi István, Graffjódi László, Hangácsi Éva, Karsai Árpád, Kohuth Gizella, Kovács György, Kovács Miklós, Nagy János, Nándori Frigyes, Pethő Gábor, Rőth Irma, Soós Mária, Szabó Szilárd, Szörényi Imre, Szvercsok Gyula, Tóth Lajos

 

1970. D
Osztályfőnök: dr. Gyuris Jenőné
Balina János, Balogh Jolán, Balogh Sándor, Baricska István, Bárdos István, Bessenyei Sándor, Breckner Éva, Bronner Éva, Csohány József, D. Tóth Zsuzsanna, Farkas József, Fekete István, Fekete László, Ferencsin Olga, Gál Magdolna, Göndöcz Ágnes, Imre Julianna, Karlaky Tünde, Kiss Sándor, Kovács Tibor, Loska Bálint, Maros Ildikó, Murányi Lajos, Nébli László, Nikházy László, Pázmándi Lajos, Silye László, Szentgyörgyi Lajos, Tokaji Nagy Zoltán, Vaskó Zsuzsanna, Virág István

 

1970. E
Osztályfőnök: Liptovszky József
Baranyai Éva, Baráz Róza, Barsi Erzsébet, Bodnár Éva, Bogdanovics Péter, Csonka Dénes, Csontó Irén, Csubák Éva, Demkó Judit, Drimus Mária, Élő Lajos, Hódi Bertalan, Horkai Julianna, Horváth János, Kispataki Judit, Koppány György, Kovács Mária, Kurcsik Éva, Kuti Attila, Nagy Erzsébet, Nagy Tibor, Novotni Valéria, Omáscsik András, Patócs Béla, Rajcsányi Erzsébet, Rejtő Károly, Répássy Csaba, Szabó Zsuzsanna, Szekeres Miklós, Szolya Géza, Tatár Géza, Tóth Ágoston, Tóth Katalin, Újszászi József, Úrhegyi Attila, Vasas Veronika, Záborszki József

   

1970. F
Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltán
Adorján László, Ágfai Anna, Balázs Erzsébet, Balla Éva, Bánrévi Edit, Béres László, Bódis Zoltán, Bodnár János, Bóta Sándor, Dienes Magdolna, Fehér Judit, Gábor Zoltán, Gáspár Ágnes, Godó Ibolya, Hulicskó Gabriella, Juhász László, Juhász Mária, Kazacsay Ferenc, Kolozsi Zoltán, Laczkó Katalin, Lengyel János, Lukács János, Magyar Ágnes, Mándoki Tóth György, Mihalcsek Gizella, Nagy Éva, Nagy Károly, Nagy Margit, Nagy Sarolta, Nagylaki József, Sági Ilona, Sárközi Márta, Senyei Jolán, Simkó Péter, Szabadka Gabriella, Szabó Károly, Sztráda Edit, Tóth Dezső, Vámos Zsuzsanna

   

1970.G
Osztályfőnök: Klimon Margit
Bobkó Zoltán, Bücs Béla, Csorba László, Fazekas Aranka, Fenyvesi Mária, gyulai Rita, Herhalt Julianna, Jakkel Mária, Kardos Dezső, Katók Gabriella, Kádas Mihály, Király Anna, Kiss Gabriella, Klucs Tibor, Kóródy Gyula, Kovács Mária, Kováts Ágnes, Kreszivnik Anna, Lakatos Erzsébet, Liszkay Tamás, Mares Gyula, nyíri Ilona, Skara Ferenc, Stoll Edit, Szőke Andor, Tankó György, Tóth Mária, Tóth Gyula, Vizi László

   

1970. H
Osztályfőnök: Éber József
Barbócz Ildikó, Behinya Valéria, Béres Erzsébet, Bukta Éva, Deme András, Donga Erzsébet, Feid Csaba, Ficzere Erzsébet, Gárdi Lajos, Hornyák József, Kaló Éva, Kocsis Mária, Kocsis Tibor, Nagy Ilona, Nagy Zoltán, Orosz István, Petrusovszky Mária, Pirity Attila, Pusztafalvi Győző, Rétlaki László, Somorjai István, Simon Sándor, Surányi István, Szabó Béla, Szabó Imre, Székely József, Tóth Ilona, Vizi Ottilia

Digitális tabló 1969.

 

1969.A
Osztályfőnök: Pirkó Béla
Balás Anna, Bánlaki László, Bartók István, Borosnyay Gábor, Clement János, Farkas László, Fazekas László, Ferencsin Imre, Folly Károly, Kandó László, Koós Gábor, Magda Éva, Mikola György, Molnár István, Nikodémusz Anna, Pazár István, Rémán Tibor, Ronyecz Béla, Steiner László, Szalay István, Szécsi Sándor, Szepessy Pál, Szűcs Erika, Timkó István, Váci László, Varga István, Varga József, Veres András, Zambó Péter, Zsíros Sándor

 

1969. B
Osztályfőnök: Temesvári Miklós
Baán István, Bárczi Éva, Bogara Zsuzsanna, Boros Ágnes, Büdi Miklós, Engi Ibolya, Flach Ágnes, Földi Zsolt, Gazdik József, Gáspárfalvi András, Gömöri László, Gönczi Zsuzsanna, Hancsárik József, Harsányi István, Héjj Márta, Justh Dénes, Kalas Julianna, Kormos Vilmos, Kosárka József, Leichtmanovits Szilvia, Lovass Ernő, Molnár Miklós, Pál Zsolt, Pápay Ádám, Pethő Mária, Remenyik Erzsébet, Simon Balázs, Sugár György, Szabados Gábor, Szabó Ágnes, Szabó Mária, Szeremley Szabolcs, Tátrai Mária, Tolnai Attila, Untisz Katalin, Vincze Katalin, Wodala János

   

1969. C
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Adorján Attila, Berecz Attila, Béres Éva, Bodnár Zoltán, Deme László, Dobai Attila, Fejes László, Fekete Edit, Fekete Marianna, Gadnai Mariann, Galuska Mária, Kalász Lajos, Kasuba Ilona, Kecskeméti János, Kiss Sándor, Lelik László, Milner József, Molnár István, Nagy Éva, Neuschel Károly, Orosz Tamás, Palkó László, Péderi István, Povázsay Miklós, Puruczki Klára, Rétlaki Tibor, Somogyi Judit, Sólyom János, Székely Tibor, Szép István, Szikszai Ágnes, Tímár Éva, Tóth Ilona, Török Zoltán, Urbán László, Varga István

 

1969. D
Osztályfőnök: Koszorús István
Besenyei Ferenc, Bodnár Irma, Bohus Erika, Bozó Ilona, Csaba Mária, Dobrosi Ferenc, Erdélyi Mária, Érsok Győző, Fandák Erzsébet, Forró Aranka, Gulyás Judit, Jakó Pál, Kémeri Imre, Kovács Zoltán, Kozma István, Lengyel Ágnes, Lengyel János, Nagy László, Nánási Jolán, Oláh Bálint, Pabis György, Panykó Margit, Pataky Gábor, Pazár András, Sass Tibor, S. Szabó Gyula, Tóth Anna, Tóth Bálint, Tóth Gusztáv, Tóth Irma

 

1969. E
Osztályfőnök: Polányi Imre
Anda Erzsébet, Áros Zsuzsanna, Bartha Nóra, Bene Magdolna, Benkovics Ráfael, Bertók Irén, Bod Péter, Csoba Alice, Erdős Attila, Farkas Éva, Farkas Sándor, Fehérvári Emese, Fodor János, Fürjes László, Gúr István, Hajdú Gabriella, Hartai Éva, Kaló Katalin, Kardos Miklós, Kódor Judit, Lakatos Ágnes, Lenkey Ferenc, Leskó Mária, Margitán Ágnes, Matolay Eszter, Matuscsák Éva, Mártha Ilona, Mátyás Antal, Nagy József, Oravecz Béla, Pataki Márta, Petrovics Bertalan, Pocsai Judit, Proncsuk Ilona, Recskó Mária, Simon Sándor, Szalai Gyöngyi, Szepesvári Zsolt, Szigeti György, Sznagyik Zsuzsanna, Takács Éva, Tóth Edit, Tóth Erzsébet, Tóth Lajos, Tóth László, Veress Klára

 

1969. F
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Arday László, Brandics Katalin, Csontos Attila, Dékány Gyula, Ferenczy Éva, Galajda Imre, Gáwel József, Gyulai Gábor, Honti Győző, Horváth Pál, Hőrich Judit, Kisfalvi János, Koleszár Mária, Kossuth Gábor, Kovács Gabriella, Kovács László, Kozák Katalin, Lőwi György, Nádasi Ildikó, Németh Katalin, Pándi Lajos, Pásztor István, Rohály Anna, Rusz Ferenc, Simkó Géza, Szabó Gabriella, Szekeres Vilma, Szelkó Erzsébet, Szemző Katalin, Szentiványi Margit, Tóth Béla, Vajkó Ilona, Varga Ilona, Varga János, Zombor István

   

1969. G
Osztályfőnök: Máday Gyula
Ács István, Árvai András, Balla Károly, Csíki Mária, Csontos István, Demeter Gyula, Dobrosi Ilona, Dobrozsi Zoltán, Dudás Sarolta, Eperjessy László, Fodor László, Hatala Mária, Juhász Béla, Kondi Attila, Kövesi György, Lukácsik Ilona, Lükő Barnabás, Mestyán Mária, Mérkőy Tibor, Nagy Béla, Nagy Magdolna, Nagy Zoltán, Német Mária, Oszlánczi Edit, Pápai Zoltán, Podraczki Valéria, Rása István, Sallai Piroska, Szabó Dóra, Szabó László, Szabolcs András, Székely István, Szitás József, Sztaroveczki Vilmos, Takács Ilona, Varga Anna, Varga Zsolt

 

1969. H
Osztályfőnök: Hevesi Attila
Ablonczy Pál, Bencs László, Fábián István, Gombás Mária, Helgert Sándor, Honos Tibor, Horváth Anna, Hudák Miklós, Kapcár Rozális, Káldor Márton, Kiss József, Kocsis Klára, Kupán Károly, Martinkó Ilona, Márton Mátyás, Mezey Ágnes, Molnár Pál, Molnár Sarolta, Németi István, Okváth László, Olajos Márta, Óvári András, Pfliegler Imre, Répási Ferenc, Soltész Béla, Svéda Miklós, Szalai Éva, Szántó István, Szikszai Tamás, Tinta Edit, Tóth Mária, Veszprémi Miklós, Zima Piroska

Digitális tabló 1968.

 

1968. A
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Bánvölgyi Ágnes, Bárczay Sándor, Csetényi György, Danyikó Irén, Fényes Mária, Horváth István, Hoványi Katalin, Jávor Zoltán, Joós Gyula, Kárász Imre, Kiss József, Lang László, Lóránt Gábor, Lővei Mihály, Madácsi Sándor, Milicz Lajos, Nagy György, Nagy János, Nováky István, Pakusza Zoltán, Papp Dániel, Pusztafalvi István, Simcsik Károly, Somogyi István, Straub Sándor, Tóth István

 

1968. B
Osztályfőnök: Boér Róza
Ács Katalin, Bánlaki Szidónia, Benedek Judit, Beregi Péter, Beszeda István, Csík Ferenc, Csikász László, Danyi Lajos, Endrédy László, Farkas Valéria, Ferencz Mária, Gergely Mária, Gyulai Péter, Hetényi Éva, Horánszky István, Horváth Ildikó, Juhász András, Koska László, Latorczai János, Lőrincz Ottó, Mándy Zoltán, Marsalkó Gábor, Minczér Ágnes, Németh Attila, Pfliegler György, Polgár Péter, Puskás Csilla, Rámer Judit, Salgó Judit, Sasvári Ilona, Stoll Gábor, Sulyok János, Szabó László, Szántó Katalin, Szalontay Margit, Szecső Gusztáv, Szenes Katalin, Stehlik Ede, Szikora Zsolt, Szombathy Tibor, Szögedi Katalin, Udvarhelyi István

 

1968. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Bartók János, Csabai János, Csorba Barna, Dobóczi Ferenc, Dombos László, Farkas Zoltán, Ferenczy János, Gaál József, Galgovics András, Győri Lajos, Himer Gyula, Illés Béla, Kádas István, Kaszper József, Kiss Attila, Knopp József, Kriston András, Madaras István, Marosi József, Mátrai Antal, Mátrai Géza, Merényi József, Nagy János, Papp Sándor, Pasztercsák László, Pricz István, Rondzik Róbert, Szűcs Béla, Tóth csaba, Varga Rudolf

 

1968. D
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Barnóczki Lajos, Bártfai Judit, Bódis Gyula, Bucsi István, Csorba Mária, Doró Zsuzsanna, Fazekas Gyula, Gubus Sarolta, Havas Zoltán, Havasi Ágnes, Juhász Sarolta, Kalló Marianna, Kiss Gabriella, Kossuth Eszter, Latrán Béla, Leopold Irén, Lipusz Géza, Lövei Lajos, Molnár Anna, Nagy Enikő, Nagy Katalin, Nagy Margit, Nagy Zoltán, Parzignát Éva, Pogonyi Zsófia, Simon Ferenc, Szekeres Árpád, Szigetvári Éva, Tátrai Tibor, Tóth István, Udvarhelyi Sarolta, Varga Béla

 

1968. E
Osztályfőnök: Bándi Géza
Balázs Attila, Bencsik Zsolt, Benőcs Gyula, Bíró Rudolf Zoltán, Borsos Péter, Cseh Pál, Derzsényi István, Dobi Béla, Ferenczi István, Galicza Péter, Iróczky István, Jobbágy Gyula, Kassai Rudolf, Kauka Béla, Képes Zoltán, Király Uzor, Kontor István, Korcsmáros László, Kozma József, Lánczi László, Macsuga József, Mecser László, Mészáros László, Persa István, Rózsa László, Simon István, Szabó Tamás, Szemes Sebestyén, Szilvási László, Szirmai Zoltán, Szombathi József, Tátrai Károly, Tóth Béla, Tóth Tamás, Várnai Tibor, Velok Imre, Veres István, Vozárik János, Zombori Tamás

 

1968. F
Osztályfőnök: Tamási Miklósné
Andricsák Mária, Artim Barnabás, Balázs Judit, Berentés Katalin, Bodnár Balázs, Borsós Zoltán, Dolák László, Fábián Zoltán, Fejes Aranka, Feledi Edit, Fényes Mária, Földi István, Fürjes Béla, Jaskó Sándor, Jasztrab Sára, Jónás János, Kocsárdi Csilla, Kovács Árpád, Kozma Erzsébet, Kulcsár Mária, Küss Nándor, Lakatos Lívia, Lánczi Etelka, Legeza Miklós, Mezey Ferenc, Pusztai Éva, Rácz Gizella, Répás Lívia, Szabados Erzsébet, Szanyi Márta, Szerencsi Ildikó, Szilágyi József, Szunyogh Gyula, Takács Ilona, Trestyánszky Zoltán, Uray Attila, Vavrek László, Vereczkei László, Végh Olga, Zarka Gyula, Zámborszky László

   

1968. G
Osztályfőnök: dr. Szigeti Lászlóné
Balina Béla, Beller József, Bencze István, Bernhardt Gyula, Béky Zoltán, Bihari Mária, Bodnár Péter, Bombicz István, Böszöri Veronika, Brossó Borbála, Czövek Lajos, Csorba Magdolna, Csőke Margit, Daragó István, Demeter Mária, Dohányos Márta, D. Tóth Piroska, Erdődi Judit, Farkas György, Fenyvesi Edit, Gergely Irén, Haák Béla, Hámori Imre, Horváth István, Jedlinszky Tibor, Károly József, Lezák József, Lőrincz György, Molnár Ágnes, Molnár István, Oláh Attila, Paksi Dezső, Polgárdi József, Ráski László, Román János, Süvöltős Erzsébet, Szkala Judit, Szucskó Piroska, Szűcs Eszter, Szűcs István, Takács János, Tóth Erzsébet, Tóth István, Turcsányi Tamás, Váll József, Veres Vilmos, Vértes András, Vízkelety László

 

1968. H
Osztályfőnök: Gyarmati Miklósné
Babik József, Bodnár István, Csorba Péter, Durucz Tamás, Esztergályos Béla, Érsok Ilona, Garan János, Herczig László, Hizsnyik Mária, Hrecska Mária, Juhász Ágnes, Kovács Márta, Kozák József, Krizsán Éva, Labant János, Lázáry Pál, Megay Ilona, Németh Margit, Pálinkás Mária, Poór József, Róna György, Simkó Margit, Simon Zsuzsa, Sigarakisz Janisz, Szabó László, Szabó Vilmos, Szarka Páger Lajos, Tóth Zoltán, Vadadi Fülöp Tamás, Vincze János, Zeley Sándor, Zsiris Lajos, Zsíros László

Digitális tabló 1967.

 

1967. A
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Bakó Ádám, Balogh Mária, Bárányi Jolán, Bencze Mária, Benőcs Zoltán, Cziczlavicz Lajos, Csongar Erzsébet, Dohor Margit, Eőry Katalin, Frigyik Zsuzsanna, Gergely Mihály †, Jablonovszky Ágnes, Jászberényi Katalin, Kis Attila, Kiss József, Kiss László, Kovács Béla, Kristóf Magdolna, Lukács Gabriella, Lukács Mária, Majtényi Zsolt, Menkő Ilona, Musil Julianna, Nagy Ferenc, Nagy Kálmán, Nagy Katalin, Nádasdy Erika, Revoly Gyula, Román Zsuzsanna, Sulcz Judit, Szabó Teréz, Tóth Mária, Vadász Erzsébet, Vincze Gyula, Zsigmond Mária

 

1967. B
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Bertók József, Bor Sándor, Csacsovszky Zoltán, Csipke András, Dányi Balázs, Erős András, Galyas Béla, Gulyás János, Gulyás László, Kolláth Ferenc, Krusniczky Csaba, Lengyel Tamás, Lövei János, Magyar András, Papp Attila, Puskás Ferenc, Sikora Károly, Szűsz János, Tóth Sándor, Vályi Vilmos, Veres László, Vincze Antal

 

1967. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Barkó Tamás, Bráz Sándor, Czaga István, Csécsi István, Éliás László, Fitos István, Gőz István, Havas István, Janthó István, Kadocsa István, Lajos Árpád, Lehotai János, Lőrincz László, L. Tóth János, Marosvári István, Nagy Róbert, Pásztor Ferenc, Sebő István, Seres István, Sipos Dániel, Szabados Béla, Szabó László, Szabó Sándor, Szalai Tibor, Szalontai Lajos, Szendi László, Szüle Dénes, Tinta Tibor, Vighi Gyula

   

1967. D
Osztályfőnök: Baczó Balázs
Ágoston Ottó, Balázs Gyula, Balog Gusztáv, Balogh György, Baranyai Géza, Bartha Ernő, Benke Szilárd, Bényei István, Czirják László, Csáki Lajos, Dervár József, Galambos István, Gazdik László, Horváth Péter, Józsa János, Kecskés Tibor, Kiss Ágoston, Koncz József, Kosztkó András, Kosztura László, Kovács Sándor, Lökösházi Tibor, Novák Csongor, Oprável László, Prukner Gábor, Róna Iván, Rózsahegyi László, Szegedi József, Sztaroveczky László, Szűcs Győző, Toldi Miklós, Veres Gyula

 

1967. E
Osztályfőnök: dr. Árokszállásy Zoltán
Augusztin János, Bajáki Péter, Bencs Lajos, Bodrogi Nándor, Cseh Csaba, Diószeghy Péter, Fabók András, Fehér Attila, Galambos Béla, Havasi Béla, Herendi István, Illés Sándor, Járossy István, Kerekes István, Kiss István, Klim János, Kósa Iván, Kulcsár József, Kuncsik János, Mihály Ernő, Móritz Ferenc, Pintyili László, Répási Dezső, Simándi László, Simon Péter, Soós Gábor, Soós Győző, Szemes Béla, Szeremley Géza, Takács Tibor, Tasi József, Teleki István, Thury Nagy István, Tóth Lajos, Varga Béla, Vezér István, Zádor Zoltán

 

1967. F
Osztályfőnök: Körmöczi Lászlóné
Andrássy Gyula, Argay László, Ádám Tamás, Balás István, Bencs Simon, Binda Ilona, Csatári Mária, Fodor Zsuzsanna, Fojtó Ferenc, Gadóczi Ibolya, Gecse István, Gercsák György, Hajdú István, Homonnai Győző, Kaszper Annamária, Kárpáthy Zoltán, Kiss Gábor, Kiss Ilona, Koleszár Lajos, Kramcsák Endre, Lovas Albert, Maruzs István, Mudri István, Nagy Imre, Nagy Ottó, Nagy Péter, Németh Attila, Palla Gyula, Péczeli Éva, Petlánszky Erzsébet, Szabó László, Tomori Pál, Tóth György, Valykó Mária, Varsányi Hajnalka, Wattay Zsolt

 

1967. G
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Bodnár Katalin, Cziráky Ilona, Csatai István, Dicsuk Pál, Hegedűs Borbála, Horváth Éva, Kapás József, Kolozsi Judit, Kozák Miklós, Kósa Mária, Kretz Ferenc, Lapis Anna, Lenkei Béla, Marien Elek, Nagy Ferenc, Nagy József, Nagy László, Nyitrai Miklós, Oláh István, Paksi Piroska, Piskóti Ilona, Répászki Géza, Serfőző Katalin, Sógór István, Soltész Márta, Steimetz Mária, Szakácsi Ildikó, Szuromi Irén, Szuromi József, Takács Imre, Tátrai Barnabás, Tóth László, Török Tibor, Vajkó Erzsébet, Várföldi Gábor, Várnai Dénes, Varsás Irén, Vékony János, Zilai Béla

 

1967. H
Osztályfőnök: dr. Kabdebó Lóránt
Bajó Erzsébet, Bereczki Károly, Blaha István, Cseh Artúr, Ferencz Julianna, Fórizs Antal, Gajda Teréz, Gálik Erzsébet, Gáspár Erzsébet, Hornyák Sándor, Juhász Erzsébet, Kavecz László, Kocsis Márta, Molnár Irén, Nagy Edit, Narozsni István, Pocsai Dezső, Simkó Emil, Somló Ferenc, Stépán Gyula, Sulyok Mária, Szabó Lajos, Szabó Mária, Szarka József, Toroczkói József, Tóth Károly, Túróczi Géza, Varga Sándor, Várdai Rózsa, Zsigmond Katalin

 

1967. J
Osztályfőnök: dr. Barzó Pálné
Aradi Dezső, Békési László, Bodnár Gusztáv, Bognár Judit, Bukovszki Irén, Deme Zsolt, Dolhy Erzsébet, Erdélyi Ágnes, Faggyas Péter, Fekete István, Ferenczi Imre, File János, Főzy Klára, Garbay Judit, Gáspár Károly, Herhalt Magdolna, Juhász István, Kárpáti Viktória, Kocsis Zsuzsanna, Kolozsi István, Korbel Zsuzsanna, Kovács Gizella, Lovass Pál, Lövei József, Matiz Miklós, Mezei István, Nagy Piroska, Orosz Bertalan, Pálfy István, Porkoláb Lajos, Rákosi János, Sárkány Ferenc, Sebestyén Mária, Szabó Győző, Szabó Julianna, Szabó László, TakácsJános, Takács Julianna, Tóth Béla, Urbán Árpád, Vermes Éva, Vígh Valéria

 

1967. K
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Barnóczki János, Bodó Margit, Boros Attila, Boros Ilona, Csehovics Mária, Csoma Ilona, Csordás Béla, Dankó Géza, Dobóczky Mihály, Éliás István, Ferkó Margit, Földvári Attila, Gonda Géza, G. Szabó László, Hüse Teréz, Katona Magdolna, Kilián Imre, Kocsis Péter, Kovács Tibor, Molnár Lajos I., Molnár Lajos II., Molnár Vargha János, Nagy Béla, Palotás Olga, Pazonyi Anna, Plósz Erzsébet, Pongó Emma, Previtzer Zoltán, Répási Balázs, Richtárcsik Gyula, Serbán Gabriella, Simák Tamás, Soós György, Somogyi Anna, Szelei Kis István, Szepesi Béla, Tóth László, Varga Ilona

 

1967. L
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Csanálosi Béla, Dudra József, Fajkiss Éva, Galváczki Anna, Gábor Éva, Gyurgyánszky Margit, Hajdú István, Harhai László, Holló József, Hortobágyi Júlia, Hudák János, Józsa András, Karándi Sándor, Károlyi Erika, Koncz Márta, Kota László, Kőszegi István, Olajos Gábor, Oláh Erzsébet, Panyi Mária, Remenyik Bertalan, Rivó Katalin, Szakál István, Szász Ernő, Székely Éva, Sztricskó Erzsébet, Tóth Ibolya, Tóth Magdolna, Vanyó Pál, Varga Ferenc, Veres Mária, Weinrauch Katalin

Digitális tabló 1966.

 

1966. A
Osztályfőnök: Prókay László
Bajáki József, Bakk Sándor+, Balázsi Miklós, Bende Ede, Czifra András, Cseh László, Dudás János, Egervári János, Friedel Zsigmond, Hubert László+, Jósvai László, Justh András+, Kiss Béla, Kovács Imre, Menner Péter, Molnár Attila, Nagyváradi Géza, Papp György+, Paszternák György, Princz András, Ráski Gábor, Steierhoffer György, Sukovich István+, Szakács György, Szedlacsek Dezső, Szolnoky Péter, Szőke Lajos+, Vezsenyi Sándor+, Viszkay László, Wassermann György

 

1966. B
Osztályfőnök: Timon Tivadar
Abkarovits Géza, Ávéd István, Bakus Lajos, Bereczki Dániel, Blaskó Balázs, Brungel Ferenc, Bunda János, Csiszár Tamás, Dányi István, E. Tóth István, Gecsó Ferenc, Geleta Zoltán, Göndöcz János, Győri Dezső, Horváth Alajos, Jobbágy József, Kertész András, Kovács István, Krompaszky Csaba, Lestár István, Marinics György, Mata Mihály, Miklós Imre, Molnár János, Ottohál Gyula, Rabóczky László, Rác József, Redella Sándor, Somodi Ferenc, Szabó István, Számadó Ferenc, Taraczközi Gusztáv, Tereny Pál, Török Gyula, Varga István

   

1966. C
Osztályfőnök: dr. Harsányi László
Albert György, Balogh Lajos, Balogh Miklós, Bencze László, Bihari Gyula, Bíró Sándor, Fazekas Béla, Fejes Tibor, Gyöngyösi Zoltán, Hnisz László, Huszár Tamás, Jakó András, Kammel Péter, Kaszás Lajos, Kálmán Antal, Kárpáti István, Kelemen István, Kiss András, Komáromi Lajos, Korcsmáros Attila, Laczkó János, Lukács Gábor, Mauritz Gyula, Mádai László, Mihályi József, Nagy Tamás, Nádassy László, Nyárádi Miklós, Radácsy István, Simányi József, Simonyi Ferenc, Sudár László, Szemes Gyula, Székely Bertalan, Szilvási Lajos, Takács István, Thuránszky Zoltán, Tóth József, Tóth Sándor, Túri Lajos, Urbán István

 

1966. D
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Baráth István, Bartha István, Birinyi Gyula, Borosnyai Zoltán, Bóna Béla, Faragó Barnabás, Fügedi István, Herman Ferenc, Herman István, Homa Ferenc, Jakubcsák Jenő, Juhász László, Kerékjártó József, Kiss Károly, Kiss László, Kiss Orosz Béla, Kocsis Gyula, Kondráth József, Kristóf Sándor, Lakatos József, Major János, Molnár Dezső, Nyárádi József, Nyíri István, Potyka György, Serege András, Simon Attila, Szekeres József, Székely László, Székely Tamás, Szikszai Elek, Tamási Lajos, Tóth István, Urbán József, Ungvári József, Varga István, Varga István II., Váczy Károly, Waldner József

 

1966. E
Osztályfőnök: Juhász Péter
Benedek Zoltán, Berger József, Bobkó István, Bobkó Gyula, Borbély József, Breitenbach József, Csorba Géza, Csortos Béla, Erdős Gábor, Fodor László, Gyimesi László, Gyurkó József, Hancsák Béla, Hegedűs László, Hollik András, Horváth Kálmán, Jakab Lajos, Jobbágy József, Kaposvári József, Kiss Imre, Kondrák László, Kovács Gyula, Lantos István, Krusinczky Csaba, Ligárt Zoltán, Makranczi László, Mezei János, Mogyorósi István, Monoki Zoltán, Olajos Imre, Papp Imre, Ródé László, Szabó József, Sztudák József, Takács Ferenc, Tarján András, Tizedes Ferenc, Tóth Dénes, K. Varga Lajos, Váradi László

 

1966. F
Osztályfőnök: Gyarmati Miklósné
Babus Pál, Boholy György, Csengeri Zoltán, Csikász Csaba, Csízy István, Csóra György, Demeter László, Dervarics István, Garamvölgyi Ferenc, Gál Béla, Hajdú Sándor, Hágen László, Homolya Bertalan, Kádár László, Kolacsek Károly, Korniss Attila, Lassú Béla, Lipusz Lóránt, Nagy István, Oláh István, Pázsitka Ferenc, Plósz József, Pusztay Attila, Putnoki Nagy Pál, Sikúr Ervin, Szemes Antal, Szerdy Zoltán, Tisza Sándor, Tóth Attila, Varga András, Váry Lajos, Zombori György, Zsugyelik Bertalan

 

1966. G
Osztályfőnök: Erdélyi Dezső
Ambrus János, Árokszállásy Zoltán, Bereczky Sándor, Boda Zoltán, Bognár József, Csiszár Gyula, Csobádi Lajos, Erdély Károly, Farkas László, Farkas Péter, Fecske Gábor, Füleky Zoltán, Gellért Árpád, György András, Herczegh Péter, Jankovics János, Kardos Kázmér, Kende Mihály, Lukács Lajos, Mátyás László, Mogyorós László, Nagy Imre, Nagy József, Nádassy József, Olajos Csaba, Palóc Béla, Schäffer György, Stefán Károly, Szeidl József, Szász Szabolcs, Szentmiklóssy József, Tóth József, Tutkovics Ferenc, Varga Tihamér

   

1966. H
Osztályfőnök: Kilián István
Bartha László, Blaskó György, Botos Nándor, Buzgán József, Cseh Árpád, Fügedi László, Gubás István, Havas István, Homonnay József, Hrabovszky József, Kimár Sándor, Kormos László, Kőrösi Zoltán, Krajcsi János, Labancz János, Nagy Gyula, Piskóti Sándor, Simon Gábor, Sőregi József, Szabó József, Szani Ferenc, Szász Sándor, Szegletes Sándor, Szentmiklóssy József, Szepesi András, Takács László, Tisza József, Tolnay Lajos, Udvarhelyi László, Ungvári István, Veres Sándor, Vécsei István

Digitális tabló 1965.

 

1965. A
Osztályfőnök: dr. Barzó Pálné
Andó János, Antal István, Bihary Béla, Bíró Béla, Bliszkó Magdolna, Bodolóczki Emil, Csoba Zoltán, Flórusz Mária, Fürjész András, G. Fazekas László, Harsányi Ágnes, Hegedűs Sarolta, Homolay Péter, Hurták Katalin, Japandzaki Vaszilike, Juhász Miklós, Kerékgyártó István, Kiss Csaba, Kiss György, Kispál Zsuzsanna, Kondás Mária, Kovács Ferenc, Lugosi István, Mezei Béla, Nagy Ilona, Nagy István, Pálmay István, Peleskei László, Prókai Irma, Schaffer Katalin, Senánszky Béla, Senviczki Rozália, Stark István, Stoll László, Szabó Elek, Szabó Jenő, Szabó László, Takács Éva, Tóth Lajos

 

1965. B
Osztályfőnök: Liptovszky József
Ablonczy Anna, Alföldi Tibor, Barnóczki Lenke, Bognár István, Borbély Olga, Budai Margit, Bukta Barnabás, Czeglédy László, Csiki István, Csőry Zoltán, Domoszlai Rezső, Feczkó Tivadar, Fürpasz Ilona, Gerevich Elynor, Havasi Erzsébet, Heiszman Géza, Homonai Zoltán, Hugli Lajos, Kállai Zsuzsanna, Knoll Gábor, Kovács Béla, Kovács György, Kulcsár Emese, Molnár János, Murvai Gizella, Németh Erzsébet, Papp Barnabás, Párkány Attila, Petővári Ágnes, Rétfalvi Ilona, Somogyvári Erika, Szász Gizella, Szénási Irén, Szépvölgyi Erzsébet, Szerényi Mária, Szitárcsik Lajos, Tverdota György

 

1965. C
Osztályfőnök: Polányi Imre
Ács György, Ács Zsuzsanna, Balázs András, Bartók Béla, Bordás András, Boros Sándor, Cseley Alpár, Csengő Erika, Ebergényi Kálmán, Erdei István, Ferencz Magdolna, Gajdos Erika, Gönczi József, Hartai Ildikó, Havasi Enikő, Illés Erzsébet, Jagri József, Jónap Ferenc, Kollár András, Kósa István, Kovács Katalin, Kőrössy Orsolya, Lehet Attila, Lévai László, Lovász Gyula, Lőrinczi Erzsébet, Mérhay László, Mihály Katalin, Muttnyánszky Katalin, Nagy Cecília, Nánási Ilona, Orosz Erzsébet, Palotás Mária, Pigay Imre, Rejtő Mária, Sömjéni Éva, Szvitil Ilona, Tóth István, Üveges Lajos, Zakhar Magdolna, Zólyomi Ildikó

   

1965. D
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Aranyosi Regina, Bakos György, Bardócz Katalin, Batár Zsolt, Blistyán Ernő, Borbély Ildikó, Boros Bálint, Buskó Mária, Csermy Mária, Deutsch Judit, Ecsedy László, Fülöp Márta, Gács Katalin, Gál Éva, Habony Mária, Horkay Erzsébet, Horváth Miklós, Hudák Irén, Juhász Balázs, Juhász István, Kaczur László, Kaló Ágnes, Kandik Ilona, Kecskeméti István, Kerekes János, Kiss Jolán, Kolozsi Éva, Kosler László, Kovács László, Laczai Mihály, Majoros Tibor, Makranczi Péter, Nagy Márta, Németh Irén, Patócs László, Pásztor Lajos, Rolkó Mária, Rózsa Sándor, Somló István, Smajda Miklós, Szeredi Katalin, Tóth Géza, Varsányi Sándor, Zombori Katalin, Zsíros Magdolna

 

1965. E
Osztályfőnök: Nagy Kálmán
Bakos Ferenc, Balla Béla, Bereczky Sándor, Berta József, Bíró István, Bukhár István, Büdi Károly, Csáky Attila, Daragó József, Dobos Lajos, Fábián Tamás, Fekete Árpád, Földi Tibor, Furuglyás Attila, Gömöri Endre, Juhász István, Juhász Nagy Ferenc, Kalassai István, Kerényi Béla, Kovács István, Kovács József, Kunfalvi István, Lupkovics Zoltán, Magos Elemér, Mátyás Imre, Mező Béla, Mészáros László, Miklós Ferenc, Molnár Attila, Nemes Gusztáv, Oláh István, Pilz Péter, Raisz Péter, Sebők István, Szabó István, Szunyogh Pál, Tóth Barnabás

 

1965. F
Osztályfőnök: Temesvári Miklós
Aranyosi Győző, Balla Andor, Barcsák Balázs, Bárdos József, Béky Attila, Béres Imre, Bóta János, Erdélyi János, Éles Sándor, Filadelfi János, Filep Sándor, Fürjész Péter, Gaál Árpád, Gaál Ferenc, Hajas Gyula, Hegedüs István, Heinrich Tamás, Kassai Ferenc, Kecskés István, Kemény Gyula, Kiss Géza, Kisgyörgy Zoltán, Koppányi György, Kósa Zoltán, Maurer Géza, Mednyánszky Miklós, Mitró András, Nagy Gábor, Nagy Géza, Oberländer László, Ónodkeszi Ottó, Pályi László, Péli János, Pojják Tibor, Réhn István, Réti Péter, Román Imre, Sebő László, Szabó György, Szabó Máté, Szendrei Bertalan, Tanka Sándor, Thuránszky József, Thuránszky László, Tóth Zoltán, Varga József, Váradi László

 

1965. G
Osztályfőnök: Máday Gyula
Adamovich László, Balla László, Bánhegyi László, Constantinescu László, Csorba István, Demjén Endre, Dulházi Sándor, Farkas Zoltán, Figeczki József, Gazdik Ferenc, Gombos Lajos, Hák György, Hajdu Imre, Horváth István, Horváth Mihály, Illavszky Pál, Juhász István, Juhos József, Kása Miklós, Kovács Béla, Kovács Gyula, Kőszegfalvi István, Kundra Tibor, Lipták Andor, Lipusz Miklós, Lyócsa György, Magyari Ferenc, Mazurka Balázs, Móritz Miklós, Nagy Béla, Oláh Gábor, Ondreák Pál, Padur Jenő, Pálca István, Pelles János, Rabin László, Simon Béla, Stumpf György, Sukovich László, Szabó Barnabás, Szabó Péter, Takács György, Tőzsér István, Turcsányi László, Vatamány András

Digitális tabló 1964.

 

1964. A
Osztályfőnök: Bándi Géza
Balatoni István, Berényi Mihály, Bián Tibor, Bodnár Zoltán, Daragó József, Dezső Lajos, Erdélyi Péter, Erdős Ádám, Fekete József, Frieder Kálmán, Girhiny Lajos, Horváth Géza, Husz László, Kalydy Zoltán, Kiss Gábor, Kiss János, Kovács Tibor, Kozma Imre, Kőszegfalvi Antal, Magyar Tibor, Makkai József, Mátó Gyula, Mayer Péter, Mende Mátyás, Molnár József, Nagy Gyula, Novotnik László, Novotny Csongor, Nyulászi Lajos, Pálkovács Endre, Róde Károly, Rovny Ferenc, Simon Sándor, Steierhoffer László, Szabó Tibor, Szalay György, Szalay László, Szikszay Kálmán, Temesi Zoltán, Váradi László, Veres Vilmos, Vizsolyi István

 

1964. B
Osztályfőnök: Baczó Balázs
Balázs Tibor, Bari Ilona, Barkó Éva, Bartha Sándor, Báthory Barnabás, B. Szabó Éva, Boschánszky Iván, Bőhm János, Csáki Gábor, Csont Mária, Csőke Barnabás, Dobrossy István, Faragó György, Felméry László, Ferenczi Mária, F. Varga Edit, Fojtán István, Gajdos Imre, Glevitzky Béla, Harsági István, Horváth Szabolcs, Jurkó István, Kababik János, Kardos Imre, Kádár Zoltán, Keresztényi Ernő, Kémery Ildikó, Kovács Endre, Kriston Éva, Lyócsa János, Madár Jolán, Major Zoltán, Moldoványi Béla, Nagy Éva, Ónodi Zoltán, Sebő István, Szabó Lajos, Szarka István, Szerencsi József, Tóth Lajos, Trakál László, Ujj András, Zákity Judit

 

1964. C
Osztályfőnök: Klimon Margit
Arnóth Margit, Bartók László, Bene Ágnes, Benkő Zsolt, Bianky Gyöngyvér, Buku Ágnes, Czike Albert, Csoba Tamás, Farkas Zoltán, Fedor József, Ferencz Gyula, Gerlicze Rafael, Halász Károly, Halmai László, Herczeg Annamária, Juhász Erzsébet, Kolozsvári Mária, Koska Árpád, Kovács Ervin, Kuppin Géza, Kurima Éva, Kuzma János, Magyar László, Orosz Béla, Palla Ilona, Panykó László, Plathy Elemér, Pölöskei Pál, Salamon Katalin, Sarlay Bertalan, Szabadvári György, Szabó Attila, Szuchy László, Tóth Károly, Tóth Pál, Varga Julianna, Zeman Csaba, Zombori Tibor

 

1964. D
Osztályfőnök: Lakatos Endre
Csontos József, Devera Irén, Dobos Tibor, Dudás Ilona, Ertsey Borbála, Garanyi Erzsébet, Gergely János, Gondos Gyula, Gordoni Miklós, Havasi Ildikó, Jászfalvi Gyula, Kertész Mária, Karszky Zsuzsanna, Korényi Mária, Kossár Erzsébet, Kovács Tibor, Lupták Gyula, Majoros Júlia, Markovics Ferenc, Márton Ferenc, Miskolci Julianna, Napravszki Lajos, Papp Mária, Pusztai László, Sólyomvári György, Stefka János, Stoics Győző, Szenczy György, Tomori Gyula, Tranger Károly, Váradi Julianna, Vitéz Gábor, Zsuga József

 

1964. E
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Alparán Irén, Bacsó István, Bálint Péter, Birinyi László, Bótkó Irén, Buskó Irén, Czecze Ágnes, Czene Zita, Czirbesz József, Csoltai Lajos, Doncsev Katalin, Érsek-Csanádi László, Ferenczi István, Garamszegi Katalin, Hubay József, Imre Éva, Kovács István, Ligetvári Ágnes, Mahay István, Nagy Emília, Nagymáté Attila, Négyesi József, Oláh László, Orosz Mária, Ősz Gusztáv, Püspöki Katalin, Rátonyi Ákos, Répászki Katalin, Roszkos Klára, Sikora Margit, Sömjéni László, Surányi Tibor, Szabó Mária, Szatmári Lajos, Tóth József, Turcsán Mária, Utrata Ilona, Vida János, Wágner Emese

   

Digitális tabló 1963.

 

1963. A
Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltán
Adámy Sándor, B. Nagy László, Bodnár László, Cikora Viktor, Cserjési Ferenc, Dezsőházai Endre, Fazekas György, Fényes Tamás, Fürpasz György, Gáspár Lajos, Gombás Miklós, Gottfried Gáspár, Grolmusz Zoltán, Gurmai Mihály, Gyurcsó László, Hegyi Ferenc, Jurassa Medárd, Kalászi István, Kis Károly, Kocsárdi István, Kurimai Árpád, Losonci Zoltán, Lovász Ákos, Makó Lőrinc, Molnár Béla, Molnár Ferenc, Nagy János, Petendi György, Pintér György, Rátkai László, Salga Imre, Simaházi György, Simon Lajos, Szebeni Zalán, Szilágyi Szabolcs, Tóth Béla, Tóth József, Trux Béla, Vámosi Tibor, Virágh László, Wolf Zoltán, Wutkowátz Károly

 

1963. B
Osztályfőnök: Micska Szaniszló
Bacskai István, Baláti János, Bíró Péter, Czeglédi László, Csongrádi Sándor, Csorba József, Dobrossi Sándor, Durda József, Fejes Imre, Grand András, Gulyás György, Gyeskó András, Győry László, Gyurák Kálmán, Gyuricza Emil, Józsa István, Juhász Imre, Kelemen Zoltán, Kiss Attila, Koleszár István, Kósik Mihály, Kővy Zsolt, Kupay János, Kuszkó Róbert, Lahucsky István, László János, Lengyel György, Ludmány György, Lukács József, Mezei Ferenc, Mochlár István, Molnár László, Monos János, Mura István, Pirity Csaba, Schuller Zoltán, Szabó István, Szalóczy Elemér, Szilas Csaba, Szűcs Sándor, Teszárovics Miklós, Tóth Pál, Tőzsér Antal, Urbán József, Vasas Béla, Vásárhelyi János

 

1963. C
Osztályfőnök: dr. Árokszállásy Zoltán
Balogh Örs, Balogh Zoltán, Bende Sándor, Budai Sándor, Csercsik György, Darmó László, Erdélyi János, Fülöp István, Gyuris Miklós, Hajas László, Illés Károly, Illés Lajos, Juhász János, Kavecsánszki György, Kilner János, Kiss Ferenc, Köntös Pál, Lénárt József, Lovász István, Marada Rezső, Máramarosi Zoltán, Márta László, Mátrai József, Molnár Iván, Nagy Péter, Novotni Dezső, Paksi Imre, Pásztor János, Reusz Géza, Rétfalvi János, Sajti József, Sáfrány László, Szolgai János, Tardy Péter, Trestyánszky József, Ujj Gyula, Ungvári Balázs, Üveges Attila, Völgyes János, Zsúdel László

   

1963. D
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Balázs Béla, Dévay György, Erdődi Sándor, Fodor Ferenc, Fövényesi József, Gombos László, Hajdu János, Horváth Ferenc, Jakab László, Kaszab Sándor, Kormos Tamás, Kovács Géza, Kovács Imre, Kovács I. Gábor, Kőműves András, Kujbus István, Lisz Márton, Major László, Molnár László, Nádasi István, Nagy József, Nagy László, Osvay Miklós, Paár Géza, Papp Lajos, Prókay István, Puskás Zoltán, Remete Miklós, Répássy István, Seres László, Simon György, Solymosi László, Szakács Béla, Sz. Kovács László, Szöghy Csaba, Szűcs Lajos, Tóth Lajos, Vincze Sándor, Zákány Ferenc, Zákány Lajos

 

1963. E
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Balázs László, Balázs Zoltán, Béres Miklós, Bukovinszky Sándor, Clement György, Dudás László, Érsek Ferenc, Gulyás György, Hajdu János, Jakab István, Juhász János, Kelemen Csaba, Kenyeresy Csaba, Kis László, Kolacsek Kálmán, Kondás Miklós, Kováts Tibor, Ludva László, Madácsy Dániel, Majoros Imre, Márton Árpád, Nagy László, Orczy Sándor, Pál László, Raisz Miklós, Romenda Norbert, Szabó Lajos, Szitás Benedek, Szurmin Rudolf, Tesbér József, Tóth József, Tóth Zoltán, Török Gyula, Tyukodi István, Váci István, Vág Ernő, Vizsoly Bertalan

 

1963. F
Osztályfőnök: Kádár Imre
Ács Ede, Álmosd Szabolcs, Balla Károly, Balogh Béla, Bencs Tivadar, Bernáth Gábor, Bortnyák Géza, Csíki László, Fajcsik Hadur, Farkas Ferenc, Földesi János, Gór Zoltán, Hegyi István, Hegyi Péter, Jancsó Sándor, Janka Béla, Juhász Gábor, Kádas Ferenc, Kálmán Károly, Kázsmér László, Kelemen Lajos, Kiss József, Kiss László, Knapp Máté, Kocsis Dezső, Kóta István, Miklós Róbert, Neuhauser Béla, Palotás Gyula, Papp Gyula, Ráki Béla, Rass János, Róbel Ferenc, Sándor István, Stőhr Attila, Szabó Andor, Szatmári Gyula, Szigetvári István, Sztankó József, Tarnai Viktor, Tokár Ferenc, Trembulyák Endre, Urbánszki Ferenc, Varga János, Veres Győző, Zólyomi Csaba

Digitális tabló 1962.

 

1962. A
Osztályfőnök: Prókay László
Alföldi László, Asztalos József, Bakk Imre, Bernáth Bertalan, Bodnár Balázs, Farkas Ferenc, Ferenci István, Fodor János, Gáll Endre, Groholy András, Győri László, Halmai István, Harangozó Ferenc, Hubert Károly, Károly György, Kiss Gábor, Kiss Kálmán, Kiss Zoltán, Kocsis János, Kolláth László, Kovács Attila, Kovács Tamás, Kühne Tamás, Lichy József, Lukács István, Panyi István, Panykó István, Perecz László, Pretacznik László, Pusztai Károly, Stoll Lóránt, Szarka István, Szeghő Béla, Tátrai Béla, Vay Gábor, Veres Győző, Veres László, Zvonár János

 

1962. B
Osztályfőnök: Kilián István
Ambrózy Béla, Bakó Béla, Balsai Lajos, Bánhidi László, Bíró István, Boskó Károly, Donga Árpád, Donga Sámuel, Feid Szabolcs, Festő Imre, Gál Béla, Gerzanics András, Homolay Gyula, Homródi Péter, Jantek István, Kaminszky László, Kardos Károly, Karajz László, Kerezsi Pál, Kiss Zoltán, Lazányi Oszkár, Majoros György, Marosvári Béla, Molnár Lajos, Nagy Ferenc, Nagy István, Répási Ferenc, Simon László, Stumpf László, Szabó József, Szántó János, Szinai Mihály, Szőke Gábor, Szőnyi Zoltán, Tímár József, Tóth István, Tóth János, Tóth József, Vasas Gábor, Vaszily Tivadar, Veres András, Wágner Gábor

   

1962. C
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Aranyos István, Busku Albert, Csonka Gábor, Dékány Imre, Divánszky Gyula, Erdődy József, Farkas István, Fekete Iván, Fenyves György, Horváth András, Horváth József, Horváth Zoltán, Juhász István, Kádár Sándor, Károlyi Aurél, Kiss József, Koppányi Miklós, Kovács Egon, Kovács István, Kovács László, Kövessy Gábor, Kőszeghy József, Kuik József, Kupcsik István, Litvai László, Markó Zoltán, Marton Zsolt, F. Nagy Károly, Pallai Dezső, Péchy Gábor, Pogány Géza, Rácz György, Ruczek Jenő, Sárossy Zoltán, Suba István, Szakács László, Stehlik Csaba, Szaszkó Ferenc, Sztrinkai István, Támba Simon, Urbán Nándor, Vass Lajos

 

1962. D
Osztályfőnök: dr. Csorba Zoltán
Adamovich Vilmos, Bajdik Zoltán, Bánkúti István, Berczely István, Boldy József, Dely István, Dovák Bertalan, Döbröczöni Ádám, Ecsedi István, Egri Csaba, Farkas József, Füster Jenő, Füzesi Sándor, Hegedüs Gyula, Hegymegi Kiss György, Járó István, Keczer István, Kerekes Béla, Korn Ferenc, Kocsis Ferenc, Kremnitzky Antal, Kürti Gyula, Maglóczky János, Magyari Péter, Meszleny András, Németh László, Pocsai József, Póczos István, Ruskó László, Szabó József, Szalontai László, Szűcs Rudolf, Tomcsányi István, Tóth Lajos, Urbán Gyula, Varkoly József, Vida József, Zólyomi Csaba

   

1962. E
Osztályfőnök: Timon Tivadar
Balla Gábor, Bardocz Géza, Buzafalvi Győző, Csontos Gyula, Éles István, Farkas István, Gaál Béla, Gárdus Imre, Godó Zoltán, Gyulai Ákos, Hegedüs István, Hornyák Lajos, Horváth Sándor, Kaló József, Karabinszky Tibor, Karniss László, Kilián Ottó, Kolláth János, Mártha Levente, Marton István, Mikola András, Molnár Attila, Monostory Jenő, Orbán László, Ortó Gyula, Palocsányi Dezső, Révész László, Szarka Sándor, Szilágyi György, Szilágyi Lajos, Szitás István, Szombathelyi György, Tóth Béla, Turcsányi György, Tussay Ákos, Udvary Sándor, Zsoldos János

 

1962. F
Osztályfőnök: Koszorus István
Alparán Géza, Baán Béla, Bátory Lajos, Brandstätter György, Burkus László, Csorba György, Dabóczy István, Dancs Gyula, Daragó József, Dézsi Sándor, Fekésházi Attila, Hegyi István, Illés István, Kenyeresi Károly, Kerékgyártó Árpád, Koltai Csaba, Koncz Béla, Kormos János, Korozs Gábor, Kozma István, Lévai Sándor, Lódi György, Márkuss Pál, May Róbert, Misley Attila, Nagymajtényi József, Papp László, Pósa Dezső, Prókai Béla, Rahói László, Regős Sándor, Rónai Zsolt, Sidló Gyula, Szalai Árpád, Szerencsi Árpád, Szokolovszky István, Terplán Kornél, Tikász Ferenc, Tóth Levente, Várhelyi Péter, Veréb Géza, Vigh György, Világi László, Wágner Lajos, Zádor Uzor, Zelena Imre

Digitális tabló 1961.

 

1961. A
Osztályfőnök: Csótai János
Alexa Ferenc, Bajor József, Boda Pál, Bodnár Dezső, Bodonyi Csaba, Csiger Zsolt, Csók László, Doszpoly László, Demeter Péter, Diószeghy László, Fekete István, Furdi Sándor, Görcsös Miklós, Gyülvészi Tamás, Juhász Árpád, Kiss Kálmán, Kiss Márton, Kruppa Béla, Landgráf János, Magyar Gyula, Majoros László, Márkus Tamás, Murányi Zoltán, Perlaky Zoltán, Poós László, Purinszky Lajos, Révész István, Szendrey András, Szendrőy Lajos, Veres Béla

 

1961. B
Osztályfőnök: Bárány Lajos
Barna János, Bodolai József, Bodrogi Lajos, Csete János, Demkó László, Jaczkó József, Karabinszky Gyula, Kardos Lajos, Kassay Zoltán, Kocsis István, Kovács Huba, Lakatos István, Lojek Sándor, Marton Aurél, Molnár Gábor, Molnár László, Nagy József, Orendi Károly, Palágyi Szabolcs, Pataki János, Peterd Csaba, Simon Béla, Solticzky Csaba, Sóvári Mihály, Szabó Attila, Szádeczky Zoltán, Szeidl István, Taszner István, Telenkó Imre, Tenk László, Tóth Béla, Tóth Elek, Vásárhelyi Zsolt, Zimonyi Zoltán, Zsámba László

 

1961. C
Osztályfőnök: Liptovszky József
Baydik László, Csőry László, Dankó István, Dusza Árpád, Farkas Andor, Fenyves László, Frisovszki Tibor, Gál József, Getzel Emil, Halász Pál, Horváth Ferenc, Hrabovszki András, Juhász Béla, Kalydy István, Kenyeres József, Kern József, Kiss László, Kis-Pál Gábor, Kovács Gyula, Kühne György, Lévay István, Maróth Zsolt, Máthé Miklós, Mokrai Ödön, Petendi Péter, Petrik Zoltán, Répási Imre, Surányi Dániel, Szabó Kálmán, Szabó Ottó, Száraz Sándor, Száz János, Sztari István, Timkó Gyula, Tiszai Gyula, Uhlmann Norbert, Valek Aladár, Varga András, Várkonyi László, Varga Attila, Vértesi Tivadar

 

1961. D
Osztályfőnök: dr. Erdélyi Dezső
Ács Sándor, Bárdfalvi Mihály, Bede Zoltán, Bianki Péter, Bojárszky Dezső, Czár Károly, Dévényi Géza, Erdődi László, Farkas Tibor, Fedor Győző, GarbócziyBéla, Győri Béla, Harmati István, Illés Béla, Karsza Attila, Koncz István, Kossik Ottó, László Ferenc, Lukács József, Makay Ferenc, Marikovszky László, Marton Aurél, Mikó Attila †, Móricz László, Nagy András, Novák Zoltán, Osvay István, Palumby László, Répássy Tamás, Ruszinkó Péter, Sida Szabolcs, Szabó István, Szalontay Tamás, Szilágyi István, Szuhay Lajos, Tasi Gyula, Tóth György, Varga Dániel, Vályi András, Várkonyi János, Végvári László

   

1961. E
Osztályfőnök: dr. Harsányi László
Angyalos László, Bodnár István, Budai Elemér, Daragó Ferenc, Domokos József, Dorgai János, Dusza Gyula, Fehér László, Gável László, Heiszmann György, Horváth László, Istók Rafael, Jaczenkó József, Jancsó Csaba, Kállai István, Kápolnai László, Kárpáti Károly, Kiss István, Kiss Sándor, Kriston Gábor, Kupay Ferenc, Leszták Lajos, Lukács Tibor, Luterán Béla, Magyar János, Matavovszky László, Mádai István, Máté László, Molnár Csaba, Nagy Bertalan, Nagy László, Németh Béla, Némethy Sándor, Ondecs Miklós, Pap Iván, Ráczi Attila, Szabó János, Szilágyi Ferenc, Szőllősi György, Takács Sándor, Uglyai Attila, Várhelyi Gyula, Viszokai Ferenc

 

1961. F
Osztályfőnök: Polányi Imre
Ajtonyi István, Bakó Szabolcs, Bodnár György, Bödör István, Ferencz Béla, File István, Földes Ferenc, Gávai József, Greutter Antal, Greutter Zoltán, Hack Ferenc, Herczeg János, Homoki Imre, Kamarás Jenő, Knefély János, Kocsis András, Kósa Géza, Latzkovits Péter, Lánghy László, Lombay Tibor, Magyarsóki György, Mester Attila, Misuta Károly, Molnár Géza, Nógrádi László, Ondó László, Orosz György, Pusztai János, Radnai László, Riba János, Schandl Vilmos, Schlága József, Szabó Miklós, Szilva János, Sztekló Kornél, Tóth László, Tóth Miklós, Üsth László, Varga Árpád, Várfalvi Géza, Visi Ferenc, Zabó Tamás, Zsille Lajos

Versenyeredmények


angol nyelv Litteratum (7. évfolyam)
megyei 1. hely Csomós Bence 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

megyei 3. hely Kun Borostyán 7. A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

megyei 4. hely Révész Máté 7. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara, Pilz Mónika

(8. évfolyam)
megyei 1. hely Kurmai Márton 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

megyei 2. hely Ézsöl András 8. B ,
megyei 3. hely Faragó Zsombor 8. B Felkészítő tanár: Pilz Mónika

megyei 4. hely Kocsis Bálint 8. A ,
megyei 5. hely Maticsek Márta 8. A Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


ERKEL DIÁKÜNNEPEK 2017 (Irodalmi színpad kategória)
1. hely Földes Diákszínpad Felkészítő tanár: Szűcs Tamás

3. hely Földes KIS Színpad,
legjobb férfi színész Puskás Balázs Felkészítő tanár: Dr. Puskás István

(kamarazene kategória)
1. hely FFG Line Oktett Felkészítő tanár: Petrány Mihály


sport Karate Magyar Bajnokság
országos 3. hely Nagy Gréta 7.A


magyar nyelv és irodalom MCC Debate Országos Vitaverseny
országos 3. hely Hatvani Anna 10.H, Nagy Marcell 10.H, Schweickhardt Gyula 10.H Felkészítő tanár: Jobbágy László, Pólik Magdolna


Nemzetközi Kémia Diákolimpia
Magyarországot képviselő csapat tagja Sajgó Mátyás 11. D Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi


német nyelv Városi Kommunikációs Verseny
városi 1. hely Farkas Angéla 7.A Felkészítő tanár: Sebő Sára

angol nyelv városi 1. hely Kun Borostyán 7.A Felkészítő tanár: Dr. Ladányiné Varga Karolina

informatika városi 3. hely Nácsa Dominik 7. B Felkészítő tanár: Csató Endre

magyar nyelv és irodalom városi 3. hely Papp Adrienn 7.A Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Microsoft Imagine Learn to Win Contest (országos, progromozói csapatverseny, középiskolai kategória) 3., döntő forduló,
országos 1. hely Bagány Viktor (12.e) Lencsés Ádám (12.c) Robotka Adrián (11.c),
országos 2. hely Suszter Ágnes (9.a) Tóth Anna (9.a) Révész Máté (7.b) Felkészítő tanár: Csató Endre


Középiskolai Kémiai Lapok pontversenye (Feladatmegoldó (K) - kategória, 10. évfolyam)
országos 2. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

(Német szakfordítói kategória)
országos 1. hely Al-Hag Johanna 10.D Felkészítő tanár: Barna László


sport XVII. WKF Karate Magyar Bajnokság
országos 1. hely (kvalifikáció a 2017-es világbajnokságra) Tóth Vanda 9. Nyek/AJTP


Gratulálunk!

Gratulálunk!