átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1997.

 

1997. A
Osztályfőnök: Pólik Magdolna
Béres Andrea, Dévai György László, Drahos Gábor, Fest Péter, Fuhrmann Gábor, Gadó Noémi, Garbóczy Zoltán, Gita Szilvia, Gulyás Noémi, Hadházi Gergely, Izsó Zsolt, Kardos Krisztián, Kis László, Kócsák Elvira, Korpás Lajos, Mélypataki Réka, Mezei Tamás, Nagy Péter, Oláh Éva Rita, Petró Szilvia Erika, Princz Andrea, Sarlay Péter, Skapinyecz Eszter, Sulyok Barbara, Szabó Adrienn, Teleki Katalin, Tisza István Zoltán, Tisza Péter Tamás, Tóth Balázs, Tóth Petra, Tóth Richárd, Varga Viktor

 

1997. B
Osztályfőnök: Dusza Árpád
Bakk Péter Zsolt, Béres László, Búza Ákos, Csobádi Ákos Lajos, Csontos Péter, Dankó Beatrix Emese, Debrecenyi Nikoletta, Dudás Flórián, Durbák Eszter, Fitos Alexandra Judit, Halász Gábor, Hollenda Zsolt, Illés Ádám, Jambrik Ágnes, Jeviczki Tamás Zsolt, Kalotai Zoltán, Kerékjártó Tamás, Keresztény Ágnes, Kiss Emese, Kocziszky ádám György, Koós Laura, Kovács Krisztián, Lupkovics Beáta, Mezei Katalin, Molnár Anikó Mercédesz, Molnár Béla, Pálca Réka Eszter, Regőci Gergely, Sipos Kármen Barbara, Szilvai Marianna, Szopkó Donát Péter, Szűcs Gábor, Szűcs Norbert, Takács Krisztián, Tóth Imola, Török Attila, Varga József, Vass Roland, Zsemkó Attila

 

1997. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Baranyi Tamás, Baranyi Zsuzsanna, Benedek Zoltán László, Bujnóczki Gergely, Csekes Anikó, Cservenyák Eszter Ilka, Éliás Ágnes, Gáspár László, Gulyás Adrienn, Gulyás Gábor, Gyuricza Zsuzsanna, Hosszú Miklós, Hunyadi Viktória, Kardos Gergely, Kenéz Krisztián, Kiss Róbert, Kovács Boglárka, Kozik Dávid, Körtesi Péter Csongor, Lukács Gyula, Marada Roland Gábor, Mérhay László, Mészáros László, Mórocz Judit, Pallaghy Réka, Pataki István, Pataky Adrienn, Piti Gergő, Rusznák László, Sitkei Lili Eszter, Skara Eszter, Soós Eszter, Uher Máté, Ujhelyi Gábor, Ujj Szabolcs, Vécsei Ildikó, Vodila Csaba József, Zobay Ferenc Béla, Zsíros László

 

1997. D
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Balla Péter, Baráth Zsuzsanna, Belme Ágnes, Berkes Ágnes, Bián Tünde, Dékány András, Endrédy András, Fazekas Ágnes, Fehér Laura Viktória, Fekete Anikó, Fülöp Enikő, Gubás Lóránd László, Győrffi Viktória, Hajdú Balázs, Hriczó Viktória, Jobbágy Péter, Juhász Aliz, Juhász Emese, Juhász-Nagy Balázs, Kató Vendel János, Kemény Zsuzsanna, Kisgergely Zoltán, Kiss Károly, Kondás Judit, Kovács Ágnes, Kupcsik László, Lenkei Balázs, Majó Melinda, Marincsák Rita, Németh Krisztián, Orosz Gábor, Parai Anikó, Tóth Péter, Vámossy István, Veres Gábor, Zsigovics Florentin

 

1997. E
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bárczy István, Bencsik Barbara, Csuszó Sándor, Dienes Anna Barbara, Feid Judit, Feledy Katalin, Fórizs Fruzsina, Galuska Edit, Garami Gábor, Gonda Mária Abigél, Gyulai László, Herczeg Balázs, Horváth Eszter, Jakab Zsuzsanna, Kaldau Réka, Karosi Tamás, Kovács Máté, Korbély László, Kovács Gergely, Kupai Eszter, Lipcsei Balázs, Lőrincz Veronika, Miskolczi Csilla, Mózes Brigitta, Murányi Norbert, Nagy Gabriella, Peiker Zsuzsanna, Perge Viktória, Rádai István, Riedlinger Adrián, Sallai Edina, Schmelczer Iván Sándor, Szegedi Adrián, Szűcs Evelyn Edina, Torma Viktória, Tóth Zsuzsanna, Tóth Zsuzsanna, Ungvári Krisztina, Vadászy Helga, Váradi Gabriella, Vass Andrea

 

1997. H
Osztályfőnök: Dr. Puskás István
Emmer György, Fedor Zoltán, Göndri-Nagy János, Istvánffy György, Jex László, Jobbágy Krisztina, Kasik Boglárka, Kiss Krisztina, Kisvárdai Ágnes, Kovács László, Kristóf Magdolna, Laboda Marianna, Mang Róbert, Patkó Zsófia Panna, Rivnyák László Balázs, Svidró Zsuzsanna, Szabó Szilárd Imre, Szécsi Balázs, Szilágyi Ágnes, Sztrehószki Anita Csilla, Tóth László, Vachnovszki Gergely, Varga Eszter Noémi, Varga Katalin, Viszoki Ágnes

Digitális tabló 1996.

 

1996. A
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Bajusz Róbert, Balogh Mariann, Bocsi Viktória, Borbára Marcell, Éliás Beáta, Erős Tímea, Gazdik Erika, Habzsánszky Norbert, Hohl Áron, Istenes Hédi, Istvánffy Zsófia, Jancsurák Sándor, Janits László, Kardos Rita, Király Barbara, Kónya Szilvia, Kovács Zsuzsanna, Laczkó Gabriella, László Levente, Lengyel Enikő, Leskó Aténé, Lévai Enikő, Lindt Konrád, Marcinkó Eszter, Mater Krisztina, Nagy Edina, Nagy Orsolya, Nagy Richárd, Neuhauser Ágnes Zsófia, Panyi Zsuzsanna Réka, Pázsit Brigitta, Pető Orsolya, Pusztahelyi Réka, Szabó Helga Anita, Szécsényi Emőke, Szikszai Zsolt, Szűcs Ágnes, Szűcs Ildikó, Takács Edit, Török Szabolcs, Vámos Anita, Vass Andrea Beáta

   

1996. B
Osztályfőnök: Fazekas Róbert
Barták László, Borsodi Erika, Braun Tamás, Drahos Judit, Fazekas Edit, Fejér Attila István, Fényes Gábor, Gömöri Zoltán, Gyurán Andrea, Gyurán Tímea, Héczei Zoltán István, Horváth Gábor László, Iván Valéria Márta, Karacs Ákos, Kazacsay Orsolya Anett, Kozma Balázs, Körmendi Krisztián László, Králik Gábor János, Lakhegyi Péter, Lipa Gábor, Malinák Gábor, Masa Zoltán, Molnár Hedvig Anna, Nyíri József, Patkó Enikő Éva, Répási Péter, Rózsa László, Sipos Andrea, Sós Gabriella Mónika, Stark Gábor, Surányi Zsuzsa, Szél Norbert, Szőke Krisztina, Takács Tamás, Tóth Gergely, Tóth Krisztián, Trauer Zoltán, Váradi Anita, Vinnai Balázs János

 

1996. C
Osztályfőnök: Dr. Szabó Istvánné
Barkó Rita Anikó, Barna Zoltán, Borbély Péter Béla, Buczkó Melinda Katalin, Czirbus Edit, Csekő Lehel Huba, Csorba Erika Piroska, Csuka Judit, Csukás Csongor, Erdei Bálint, Fekete Zsolt, Ferencsin Imre, Gaál Andrea, Galajda Xénia, Grand András Gergely, Hejczei Judit Réka, Herpai Gábor, Kacsándi Györgyi, Kiss Kornél, Kolencsik Attila, Kovács Tamás, Kozma Róbert, Kramcsák Gyöngyi, Lázár Ágnes, Litvai Péter, Póczos Barnabás, Sneider Zoltán, Szabó Anita Ivett, Szárnya Ákos, Szepesi Zalán, Szűcs Andrea, Taba Zsuzsanna Szilvia, Tirpák Veronika, Tóth Csaba, Tóth Péter, Vígh László Gábor, Vodila Noémi

 

1996. D
Osztályfőnök: Vargáné Fekete Ildikó
Belme Gabriella, Bényei Szilvia, Beránek Ábel, Béres Judit, Bodnár Gábor, Bukovszky Miklós, Czap Gyula, Csontos Tamás, Dobai Péter, Dobos Ivett Katalin, Forgács Krisztián, Garay Csaba, Gyenes Gábor, Hladon Andrea, Jurecz László, Kerekes Adrienn, Kiss Dániel, Kovács Attila, Leskó Kornélia, Lisztes Szilvia, Nagy Ágnes, Nagy Melinda, Nagy Norbert, Négyesi Barbara, Németh Judit, Pataki János, Safadi Salám, Sedlák Gábor, Simon Szilvia, Somodi Sándor, Szabó Péter, Szűcs Irina, Szopkó Szilvia, Tolvaj Béla, Váradi László, Veres Zsolt, Zai Gábor

 

1996. E
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Bárczy István, Bodnár Katalin, Bodolai Ágnes, Boros Judit, Bűdi Tamás Ferenc, Cserép Edina Edit, Demeter Gábor, Dénesi Paulina Ágnes, Erős Éva, Forgács Erika, Gáspár Emőke Zsuzsanna, Grósz Vanda, Jaczkó Márta Magdolna, Józsa Viktória Veronika, Kis Ákos Szabolcs, Kishonti Andrea, Kiss Viktória, Klobusovszki István, Kobza Renáta, Kovács Patrícia, Köbling Tamás, Lassán Csaba, Lukács Mónika, Matesz Gergely, Nagy László, Németh Angéla, Novák István, Nwenu-Msimang Lilla, Oszlánszki Gabriella Eszter, Palánkai Péter, Palotai Péter, Pósa Péter, Ráki Júlia, Sebők Éva, Simon Szabolcs, Szalóki Szabolcs, Szkiba Melinda, Tóth Enikő, Zemlényi Gábor

Digitális tabló 1995.

   

1995. A
Osztályfőnök: Barna István
Adorján Nándor, Azary Ágnes, Babits László Péter, Barkó Gábor, Bartók Szilvia, Bihall Orsolya, Bihall Viktória, Csoba Medeia Krisztina, Csomai Zoltán, Demjén Judit, Elek Csilla, Fehér Balázs, Furman Eszter, Galbács Péter, Golgovszki László, Habi Mária, Harhai Nóra, Hriczó Anita Katalin, Kerek Krisztina, Kéri Henrietta, Kis Gábor Olivér, Kiss Csaba, Kosárkó László, Kovács Csaba, Kurucz Tamás, Mádai Ákos, Mátyás Anikó, Molnár Péter, Neuschel Dóra, Papp Gergely, Pataki Darina Lilla, Péter Zsolt Szabolcs, Pócsik Beáta, Sárossy Eszter, Szatmári Gábor, Szendrei Eszter, Szikszai Márta, Szikszai Ottó, Sztrakovics Péter, Takács Tamás, Toró Tímea, Tóth Diána, Török Gábor

 

1995. B
Osztályfőnök: Dr. Kalo Emilné
Angyal Zoltán, Barczikay Zsolt, Béki Szabolcs, Bián Katalin, Bónis Krisztina, Csehil Kornél, Cservenyák Eliza Zsófia, Dámóczi János, Erdélyi Sándor, Faur Szilvia Hajnalka, Gáti Gergely, Izsó Krisztián, Joós Antal, Joó István Tibor, Jónyer Ottó, Kállai Zsuzsanna, Karcagi Róbert, Kenéz Mária, Kincses Gyula Péter, Kollár Gábor, Koós Bernadett, Miklós Gabriella, Nagy András, Novák Renáta, Oláh Krisztina, Oravecz Éva, Orosz Andrea, Orosz Mónika, Ötvös Péter, Paszternák Ténia, Schmidt Judit, Smajda Bettina, Somossy Béla Szilárd, Somosvári Eszter Anna, Szalontai Judit, Takács Réka, Tóth Csaba, Tóth Szilvia Marianna, Vrastyák Mónika

 

1995. C
Osztályfőnök: ifj. Szabó Kálmán
Atanaszov Tamás, Bencs Katalin, Bende Laura, Benedek Judit, Dombóvári Gergely, Domonkosi Imre, Dévényi Csaba, Dudás Illés, Erdős István, Fehér Ágnes, Fehér Edina, Fehér Katalin, Ficzere Ildikó, Gál Gaszton Péter, Karaffa Iván, Kezdődy Attila, Kiss Gábor, Kozik Balázs, Laczkó László, Mezei Tamás, Márkus Gergely, Nyalka Zsolt, Olajos Péter, Oravecz Beatrix, Orosz Ágota, Pauleczki György, Simkó Gábor, Szabó Tamás, Szeniczey Gergő, Szilvai József, Szlatinszky Krisztina, Takács József, Tringel Mihály, Varga Szabolcs, Virág Barnabás, Závodszky János

 

1995. D
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Balla László, Béni Zoltán, Csávás Magdolna, Déry Eszter, Erki Tamás, Gável Krisztián, Germuska Judit, Gyulai Katalin, Hevesi Gábor, Kalocsai Kornél, Kamondi Szilárd, Koós Katalin, Koseczki Tamás, Kosik Olivér, Lipusz Lóránt, Lovász Ágnes, Magi Zsuzsanna, Nagy Emília, Nagy József, Nagy Lajos Pál, Nagy Veronika, Pető Péter, Sári Máté, Stark Krisztina, Szőcs László, Szűcs Tímea, Takács Imre, Trella Judit, Tóth Péter, Varga Dezső, Veres Gábor, Veres Mária, Ükös Tamás

 

1995. E
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Bai Péter, Bányai Tímea, Bazsányi Béla, Bodnár Éva, Bori Anita, Császári Domonkos, Dálnoki József, Diószeghy K. Zoltán, Dombovári Andrea, Drágár Zsuzsanna, Garay Csaba, Halász Anna, Herpai Annamária, Karabinszky Helga, Kenyeressy Viktória, Kiss Angelika, Kiss Annamária, Kormos Tamás, Kozsil Ildikó, Lengyel Zsuzsanna, Lukács Andrea, Madarász János, Makó Lőrinc, Nagy Gergely, Négyesy Barbara, Orosz Júlia, Osváth Sarolta, Petővári Csaba, Polhodzik Katalin, Pongó Mónika, Richvalszki Éva, Róde László, Soltész Rita Erzsébet, Strázsi Adrienn, Szabó Julianna, Szakács László, Szalai Hajnalka, Szirmai Orsolya, Tomcsányi Zsuzsanna, Ujvári Tamás,Vígh Noémi, Zsoldos Zoltán

Digitális tabló 1994.

   

1994. A
Osztályfőnök: Kalló Lászlóné
Artim Krisztina, Batykó Gellért, Boda Péter, Bűdi László, Csőry Barbara Virág, Dobos Tamás, Drótár Éva, Dudás Orsolya, Gazsó Csilla, Gombos Anita, Gonda Géza, Gyulai Gábor, Jászberényi Emil, Juhász Eszter, Karádi László Péter, Kerekes Edit Anett, Kiss Edina, Kocsis Annamária, Krajnyák Krisztián, Kóta Sándor, Lerch Viktória, Lója Bernadett, Molnár Zsófia Katalin, Nógrádi Marianna, Novák Gabriella, Ócsai Attila, Opra István, Peres Rita, Pócsik Henrietta, Severnyák Rita, Svéda Andrea Viktória, Szerencsi Réka, Szilágyi Zsuzsa, Sztahura Ida Ágnes, Szűcs András, Tóth Viktória Terézia, Várkonyi Attila, Veres István Attila, Zöldi Krisztián, Zsitnyár Judit

 

1994. B
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Árvai Károly, Barcsák Ildikó, Barnaki Dóra Zita, Bálint Richárd, Bánlaki László, Berki Krisztián, Bósa Károly, Feiler Ferenc, Gyenes Anita Andrea, Győrfi Anita, Hajdók Zsuzsanna Mária, Hejczei Imre, Heves Ádám, Kerekes Róbert, Kiss Kornél, Kiss Roland, Koscsó Gábor, Kovács Balázs, Kusper Gábor, Lukács Gábor, Márien Szabolcs, Mező István, Mohácsi Roland, Molnár Zoltán, Orsós Szabolcs, Pap Viktor, Péter Alpár István, Reszegi Éva, Sándor András, Szabó Laura, Szincsák Eleonóra, Szirmai István, Szopkó Szilárd, Tatár Imre, Vanó Zsuzsa, Varga Albert, Zahorán Péter, Zsóri András

 

1994. C
Osztályfőnök: Vass Iván
Ambriskó Péter, Balla János, Barna Géza, Bérczes Petra, Bodnár Ágnes, Bujnóczki Ádám, Csapkó Nándor, Csekő Csongor Béla, Demján Szilvia, Görög Tímea, Hajdu Roland Zsolt, Hoffer Gergő, Homolya Szilvia Viktória, Juhász Gerda Katalin, Kecskeméti Gábor, Kiss Bence, Koharek András, Kovács Attila, Laczai Attila, Molnár Kolos Antal, Nagy György, Németh Olívia, Nyikos Mónika, Oláh Gábor, Pataky László Viktor, Petró Gábor Balázs, Scharf Zoltán, Somosvári Zsolt, Szalai Pál, Szeidl Ádám György, Takács Krisztián, Tornai Róbert, Viszlai Viktória, Waldner Zoltán

 

1994. D
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Almási Csilla, Balázs András, Balázs Sándor, Bana Ivett Viktória, Bodnár István, Bognár Gábor, Böröck Árpád, Csorba Györgyi, Csőke Szabolcs, Gubás Péter Bertalan, Heiszman Mariann, Horváth Sándor, Jerga Ágoston, Kós Gábor, Körhegyi Ivett, Latrán Ibolya, Molnár Csaba, Molnár Zsolt, Oláh Gábor Péter, Ronyecz Csaba, Supák Éva, Szabó Péter, Szögeczki Éva, Tar Anita, Tokaji László, Tóth Eszter, Tóth Éva, Tóth Péter, Tuza Tamás, Ujabb Orsolya, Valentini Pál, Vágó Nándor, Volyánszki Zsolt, Zagraj Karolina

 

1994. E
Osztályfőnök: Erdődi István
Ádám Barbara, Babják Ildikó, Balázs Andrea, Balázs Renáta Anita, Bánhegyi Zsolt, Bihari Ágnes, Burka Brigitta, Csáki Gergő, Garadnai János Bertalan, Herbák Henrietta, Kádas János, Kaposi Szilvia, Kása Gergely Géza, Kertész Éva, Komlósi Zsolt István, Koncz Júlia Mária, Kondi Géza, Kondor Tünde, Kővári Ivett, Kudlák Tivadar, Ligeti Richárd Sándor, Madarász Eszter Katalin, Malik Anna, Nagy Gábor György, Palla Ágnes, Pance Lóránt Márton, Perger Rita, Popovics Katalin, Rékó Emese, Reményi Gábor Viktor, Sáfrány László, Szűcs Gergely György, Tóth Attila, Tóth Edina, Truppolai Ákos, Turcsányi Tamás, Gry Sletten

 

1994. F
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Árvai Gábor István, Bajzát Tünde, Balogh Zoltán Zsolt, Bán Kinga, Bialkó Tibor, Bodnár Zsolt, Dévai Andrea, Fórizs Richárd, Fűzi István, Galajda Tamás, Gorondi Péter, Gönczi Adrienn Krisztina, Hronyecz Ildikó, Jeney Dóra, Kelen Mária Renáta, Kozák Angéla, Könözsy László Zoltán, László Zoltán, Leitner Tímea, Lukács Lóránt, Lukács Tímea, Málik Roland, Mándoki Tóth György, Mészáros Károly, Miklós Anett Klaudia, Mislai István, Mizsák Anita, Mogyorósi Ferenc, Nyitrai Veronika Emese, Orosz Enikő Judit, Palla Gábor, Szabados Rita Zsuzsanna, Szépkúti Zoltán László, Ujházy Rita, Veres Gábor, Zámbó Katalin

Digitális tabló 1993.

 

1993. A
Osztályfőnök: Schmidt Zoltánné
Árnyasi Katalin Andrea, Bajáky Tamás Gábor, Balabán Gábor, Balás Gábor, Bánhegyi Árpád, Bertalan Nikoletta, Czirják Zsuzsanna Mária, Csapkó Krisztián, Csapkó Krisztina Erzsébet, Deák Éva, Dobos Gábor, Egry Gábor László, Fridély Ágnes, Gere Judit, Hallgató Nóra, Holbusz Ákos, Horváth Zsuzsanna, Jónap Rita, Juhász Anett, Kemény Veronika, Kerekes Roland, Keresztes Mónika, Makranczi Zita, Mauritz András, Mihályi Helga, Miklós Anett, Molnár Levente, Molnár Mónika, Nógrádi Andrea, Perjésy Balázs, Rivasz-Tóth Gyula, Szadai Ágnes, Szatmáry István, Szántó Krisztina, Szopkó Róbert, Tarnóczi Fédra, Tóth Balázs, Tóth Csaba Lóránt, Tóth Dénes, Vajda Katalin, Varga Ágnes

 

1993. B
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Árvay Krisztina, Berczi Balázs, Bernáth Judit, Békési Gábor József, Csákó Melinda, Czizmadia Judit, Csoma Csilla, Ignácz Ágnes, Kassai László, Kovács Nóra, Kórik Gábor István, Kövesdi Krisztina, Leskó Róbert, Mizsik Tünde, Molnár Marianna, Pongó Barbara, Szapu Zsuzsanna, Takács Tibor, Tóth Enikő, Tóth Gábor György, Tóth Ildikó, Tóth Tamás, Varga Edina, Vígh Beáta, Vintner Éva

 

1993. C
Osztályfőnök: Pirkó Béla
Ádám Zoltán, Bánfalvi Éva, Bencs József, Boda Eszter Judit, Dudás Gábor, Erdélyi Zsolt, Fekésházy Attila, Ficzere Krisztián, Fischer Ferdinánd, Gacsályi Zsolt, Gurzó Péter Viktor, Hunyor Eszter, Janiga Gábor, Kállai Gábor, Kerekes Balázs, Kerekes Gizella, Kevi Zoltán, Komócsin Laura, Ligárt András, Lőrincz Lajos, Molnár László, Nemes Bertalan, Oláh Szabolcs, Pál Gábor, Pintér Zsuzsanna Gyöngyi, Rakaczki Péter, Sándor László, Sári Norbert, Szendrei Tamás, Szilágyi Levente, Szoboszlai Beáta, Szűcs Krisztina, Tóth Melinda, Tóth Miklós, Turcsányi Zsolt, Ungár György, Varga Norbert, Vas Krisztina, Zámborszky Ferenc

 

1993. D
Osztályfőnök: Zámborszky Ferenc
Behina József, Bozsó Ferenc Ádám, Bükki Valentin, Czétényi Norbert Márk, Csete Zsuzsanna Csilla, Csihony Szilárd, Dudás Zsolt, Hajdú Péter Béla, Hajdú Tünde, Hegedűs Tamás, Holló Vaskó Csaba, Jeney Gábor, Juhász Krisztián, Karczagi Patrícia Barbara, Kígyóssy Katinka, Kiss Péter, Kiss Péter, Kókai Beáta, Kristóf Richárd, Lipcsei Lóránt, Molnár Balázs, Molnár Orsolya, Nerpel Krisztina, Orosz Tímea, Papp Eszter, Petró Zsófia, Sándor Szilvia, Seregélyes János, Smajda Ramóna, Steininger Zsolt Tamás, Szopkó Henrietta, Takács János, Tamás Edgár, Tóth Dénes, Tóth Lóránd István

 

1993. E
Osztályfőnök: Gerőcs Anikó
Balázs Szilvia, Bártfai Borbála, Birki Beatrix, Csáki Nándor, Dékány Zsuzsa, Durbák Beatrix, Fábián István, Gábor Tamás József, Goszleth Ildikó, Gönczi Márta, Hegyi Zita, Hírcsu Mariann, Hopka Rita, Juhász Boglárka, Juhász Nóra Edit, Kadenczki Orsolya Tamara, Kelemen Éva, Kiss Zsuzsanna, Kormos Edit, Kvaszta Tímea Zsuzsanna, Lukács János, Mezei Péter György, Murányi Szabolcs, Németh László Alajos, Simkó József Tamás, Skórán László, Soós Előd László, Szepesi Margaréta, Szilágyi Mónika, Takács Virág, Tóth Mariann, Trampitsch Babett, Turóczi Tímea, Vanyó Roland, Vasas Gábor, Zsúdel Antónia Orsolya (+1 fő)

 

1993. F
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Almási Mónika, Ágoston Zoltán, Bakk Roland, Bánhidi Viktor, Csollák Gabriella, Csubák Judit, Fazekas Györgyi, Fekete Andrea, Hocza Ágnes, Kertész Andrea, Kobzi Barbara, Kovács Ingrid, Kővágó Tünde, Lapis Miklós, Lisztóczki Mónika, Mercz Tímea, Milus Marianna Éva, Morvai Ibolya, Oleár István, Pasztercsák Ágnes, Pállai István, Perédi Tamás, Péter Ágnes, Sebestyén András, Stark Gábor, Suga Gábor, Tóth Éva, Tőzsér Katalin, Vízi Attila

 

1993. G
Osztályfőnök: Fejér Szabolcs
Baráth István, Belinszki Mónika, Csikász Gábor, Eperjesi Olga, Fazekas Péter, Ficzere Anett, Gyulai Iván, Hamik Csaba, Héczei Csilla, Ivancsó Ágota, Kassa Tamás, Kéki Nóra, Komlóssy Orsolya, Magyar Krisztina, Magyar Nikoletta, Mátyás Ildikó, Platthy Elemér, Pótha József, Prókai Norbert, Puklus Péter, Rádai Róbert, Samodai Ilona, Tarkó Erzsébet, Turzik Miklós, Valent György, Varga Gábor, Veres Marietta, Vígh Roland

Digitális tabló 1992.

 

1992. A
Osztályfőnök: Neuhauser Béláné
Bagoly Etelka, Bartha Katalin, Berta Beatrix, Boczkó Gyula, Boros Edina, Boskó Réka, Éliás Krisztina, Farkas Zoltán, Furdi Lilla, Fükő Ivett, Gyulai Mária, Hajdu Norbert, Hollósy Boglárka, Horváth Zoltán, Kékedi Szabolcs, Kincses Hella, Kőrösi Leona, Krausz Krisztina, Lázár Zsolt, Lohárt Ágnes, Lukács András, Madarász Attila, Mészáros Erzsébet, Miklós Tímea, Nagy Ildikó, Nyikes Zita, Petró László, Pléh Beatrix, Radics Judit, Rácz Béla, Remenyik Beáta, Réz Gabriella, Soós Anikó, Steininger Imola, Tamáskovics Éva, Tisza Tamás, Tomori Tünde, Török Tímea, (+ 1 fő)

   

1992. B
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Balogh János, Bányai Judit, Barkó Tamás, Barna Rozália, Bobkó Gyula, Boda Kornélia, Csepcsényi Edit, Csoba Claudia, Farkas Angelika, Filepkó Gábor, Gyarmati János, Győrffi György, Györfi Tímea, György Melinda, Gyulai Márta, Hidas Szilárd, Jobbágy Szilvia, Kapronczi Éva, Kárpáti Gábor, Karvajszky István, Kecskeméti Edina, Kovács László, Kovács Tünde, Kristóf Judit, Lombay Judit, Lukács Tamás, Mocsár László, Nagy Viktória, Oláh Zoltán, Papp Szilvia, Paszternák Lilla, Petró Anita, Román Péter, Sándor Beáta, Simon Gabriella, Szóráth Judit, Varga Beáta, Varga Judit, Veres-Szögi Angelika, Veres Tímea

 

1992. C
Osztályfőnök: Veres Pál
Barcsák Péter, Bérczes Endre, Bori Attila, Buzás Sándor, Czupper Csilla, Cservenyák Ágnes, Csetneki Csilla, Csorba Andrea, Dienes Péter, Erdei Emese, Faur Krisztina Beáta, Gribovszki Katalin Eszter, Guzi István Gábor, Győrfi Zoltán, Hatvani Olivér, Huszti Andrea, Ihring Róbert, Imolay Olivér, Kéri Henriett Gyöngyvér, Koppány Mária, Lipták Virág Lulla, Marincsák Ilona, Mihálszki Zsuzsanna, Novotny Zoltán, Polonkai Valéria, Rátkai Brigitta, Révay Péter, Suhajda Péter, Szabó Barnabás, Takács Zsolt, Tisza Miklós, Tóth Krisztina, Váradi Róbert, Varga Zsolt, Vida Zsolt, Wicha Zoltán János

   

1992. D
Osztályfőnök: Kenéz Erika
Agod Judit, Báder Enikő, Bokorovics Balázs, Czina Imre Viktor, Dohos Csilla, Emmer Anikó, Erdélyi Edit, Eszlári Péter, Fekete Csaba, Ferenczi Ágnes, Gárdi Lajos, Gyöngyösi Szilvia, Halász József, Irlanda Sándor, Juhász A. Gábor, Juhász Róbert, Kádár Balázs, Kígyóssy Eszter, Kocsis Levente, Komlósi Attila, Kőrösi Dénes, Nagy Ferenc, Nagy Henrietta, Nagy Judit, Nándori István, Oszlányi Viktor, Patkó Eszter, Piya Csaba, Pók István, Somló Edina, Szabó Péter, Takács István, Varga Péter, Veres Gábor, Veres Zoltán, Wolf Adrienne, Wopera László, Zádor Balázs, Zádor Péter

 

1992. E
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Almási Zsuzsanna, Apró Zoltán, Bazsányi György, Buócz Emese, Csiky Vidor, Dargai Orsolya, Deák András Norbert, Erdélyi Tamás, Hajnal Klára, Homonnay László Gábor, Józsa Gábor, Kauka Norbert, Kádár Réka Izabella, Kolozsi István, Kondrák Mihály Attila, Kostyál László Csaba, Kubi Norbert, Lipták Roland, Lukács Patrícia Zsuzsanna, Márton Krisztián Zoltán, Mislai Mária, Nagy Gábor Vilmos, Nagy Márta, Olajos Gyula, Pirkó Béla, Pomázi Norbert Szabolcs, Publik Attila, Rácz Alexandra Judit, Schmidt Emese, Soltész Alex, Solticzky Csaba, Szalay Szabolcs, Szalontai Tamás, Szentesi Péter, Szobonya Ágnes, Takács Ivett Brigitta, Tamási Zsolt, Temesi Viktória Kinga, Varga György, Várbíró Gábor, Vinkler Orsolya

   

1992. F
Osztályfőnök: Lődár István
Apáczky Dóra, Árvai Mónika, Bara András, Bánóczy Noémi, Bányász Henrietta Éva, Bodnár Mónika Anikó, Bonna Enikő, Boschánszky Iván, Cséka Krisztina, Csikós Márta, Dálnoki Ildikó, Emődi Beáta, Gáll Ildikó, Görgei Szabolcs, Heim Gábor, Horváth Gabriella, Juhász János, Juhász Melinda, Kandik Krisztián, Kiss Erika, Kiss Gábor, Makár Richárd, Mátéffy Anita, Molnár Gábor, Pataki Zita, Pazár András, Pocsai Csaba, Puskás Tímea, Sárossy Gábor, Sikátori Edina, Szalay Levente, Számadó Éva, Szendrői Gábor, Széplaki Zsolt, Szívós Mónika, Szoboszlay András, Tarr László, Viszlai Szilvia

Digitális tabló 1991.

 

1991. A
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Ádám Anett, Bakó Imola, Balogh Rita, Barna György, Benke Zsuzsanna, Bori László Márk, Csollák Éva, Deák Tímea Mária, Forgács Mónika, Garami Judit, Garamvölgyi Ernő Attila, Gönczi András, Győrfi Gabriella Ildikó, Gyurácz-Németh Orsolya, Havasi Virág, Karabinszky Tímea, Kárpáti István, Kertész Adrienn, Kolyvek Orsolya, Konc Eszter, Kovács Tibor Gergely, Lázár Krisztina, Ludányi Szilárd, Majoros Zoltán, Merényi Orsolya, Mlnár Edit, Neuhauser Béla, Ragályi Ágota, Roósz Barbara, Sümegi Mónika, Szabados Mária Katalin, Szalánczi Gábor, Szarka Péter, Szepessy Ákos Gábor, Török Edit Ágnes, Túrmezei Zoltán János, Újszászy Zsófia, Váci Anikó, Varga Viktória

 

1991. B
Osztályfőnök: Csíkosné Vinnai Ágnes
Balázs Beáta, Barát Anikó, Bódi Katalin, Czomba Imre, Csató Endre, Döbröczöni Dóra, Dudás Erzsébet, Dutkó Katalin, Feledi Tamás, Fróna Mónika, Fükő Krisztina Zita, Hegedűs Csaba Géza, Horváth Mariann, Hoskó Róbert, Hütter Csaba, Jordán Henriette Borbála, Kluknavszky Judit, Kovács István, Kriston Vizi Csilla, Levek Zsolt Zoltán, Lupkovics Zoltán Róbert, Madarász Péter Zoltán, Magyari Péter Lajos, Markó Zoltán, Mauritz Péter, Mészáros Andrea, Mészáros Judit Krisztina, Nyitrai Péter, Ormay Cecília, Sallai Zsolt, Stumpf Zsuzsanna, Szántó Ákos, Szemerszki Mihály, Tarkó Ilona, Trója Gabriella Tünde, Túróczy Lajos, Varga Csilla

 

1991. C
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Ágoston Norbert, Barna Viktor, Benkő Zoltán, Bodnár Krisztina, Bodolóczki Rita, Czirók András, Csiger Bertalan, Daruka Róbert, Dávid Krisztina, Dobos Rita, Fedorcsák Péter, Fazekas Ferenc, Fehér Andor, Galicza Csaba, Hajdu Zoltán, Horváth Róbert, István György, Jónap Richárd, Koseczki Ildikó, Kovács Attila, Kónya Attila, Kőszegfalvi Gábor, Laczkó Péter, Laczkó Marianna, Molnár Sándor, Molnár Szabolcs, Mamrus Péter, Sajgó Attila, Soltész Andrea, Reményi Zsuzsa, Szabó Péter, Tamás Gábor, Tóth János

   

1991. D
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Adorján János, Agócs Ibolya, Almási Judit, Bajusz Mária, Belényi Brigitta, Bozó Andrea, Cselényi Tünde, Choma Charlotte Beatrix, Dobó István János, Farkas Tímea, Fejér Katalin, Feke Zita, Hajnali Beáta Réka, Hegedűs Ilona, Jámbor Adrienn, Juhász Mónika, Kalydy Zoltán, Kálai Zsuzsanna, Kárándi Diána Emese, Kiszela Györgyi, Kottek Péter, Kozma Zoltán, Lázár Eszter, Nagy Szabolcs, Nádaskay Zsuzsanna, Nikházy Edina, Nyikes Attila, Pap Tímea, Róde Gábor, Séra Ildikó, Sipos Eszter, Szabó Tibor Tamás, Takács Tünde, Vincze Attila

   

1991. E
Osztályfőnök: dr. Kalo Emilné
Balázs Andrea, Bodnár Henriett, Bodnár Judit, Boros Árpád, Demeter Judit, Deményi Norbert Szabolcs, Domonkosi Ágnes, Egerszegi Zoltán Zsolt, Gácsi Róbert, Jancsó Natália, Kiss Attila, Kiss László, Kiss Zsuzsanna, Kovács Péter, Kovács Tibor, Kovács Zsuzsanna, Nagy Viktor, Novák Péter, Oravecz Katalin, Papp Krisztina, Putnoki Zoltán, Radványi Edit, Sándor Zsuzsanna, Sóczó Réka Ildikó, Szabó Gabriella Edit, Szekernyés Zoltán, Szemecskó Erika Szilvia, Szűcs Andrea Nikolett, Tóth Csilla Emese, Tóth Orsolya, Tóth Szabolcs Levente, Vaskó Tamás Gábor

   

1991. F
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bak Krisztián, Csoltkó Gabriella, Dudás Dóra, Földesi Lóránt, Gyöngyösi Zsolt, Gyulai Gergely László, Hoffmann Anita, Hudák Enikő, Juhász Zsuzsanna, Kiss Roland, Kocsis Mária, Koltai Krisztina Alíz, Kovács Erika, Laskay Barnabás László, Mádai Nóra, Nagy Borbála, Novák László Zsolt, Papp Zsuzsa, Polyák Dóra Klára, Rátkai Tamás, Szikszai Attila, Szokol Szilvia, Szűcs Krisztina, Takács Zsuzsanna, Telenkó Bazil Mihály, Tófalvi Csaba, Tóth Anita, Tóth Péter, Zajácz András, Zsolcai Krisztián

Digitális tabló 1990.

 

1990. A
Osztályfőnök: Erdődi István
Ártim László, Bedő Éva, Buda Zsuzsanna Boglárka, Fábri Péter György, Gulybán Ede, Győri Adél Ilona, Hajnal Márk Zsolt, Halász Péter, Hornyik Sándor, Kállai Rita, Kiss Anita, Kovács Krisztina, Lakó Zsuzsanna, Lipóczki János, Lukács Rita, Mészáros Ildikó, Nagy Anita, Nagy Péter, Nagy Tamás, Nagy Zoltán, Németh László Csaba, Nyitrai József, Röthy Anita, Sárossy János, Seres Andrea, Solymosi Györgyi, Somosvári Dóra Éva, Sümegi Csaba, Szabó Viktor, Szécsényi István Zsolt, Temesi Tünde Anikó, Tóth Éva, Valkó Gábor, Vancza András, Vígh Péter, Zilahy Ferenc, Zsíros Veronika Ilona

 

1990. B
Osztályfőnök: Vass Iván
Barna Anita, Bukta Zsófia Rita, Cservenyák Judit, Cservenyák Zsuzsanna, Demkó László, Döbröczöni Eszter, Dudás József, Gál Anita Marietta, Halmai Attila, Harsányi Kamilla, Hámori Mónika Dóra, Hímer Erika, Jordán Anita, Kispál András, Kovács Árpád, Kovács Tünde, Körtvélyi Róbert, Mozdin Beáta, Majoros Krisztina, Molnár Adrienn, Molnár Gabriella, Nemkin Tímea, Olajos Imre, Orosz Gábor Zsolt, Póczelt István, Palotai Henriett Erzsébet, Papp Erika, Sotkovszki Tamás, Stefán Gizella, Szele Krisztina, Szigeti Gábor, Szűcs Mariann, Timkó Tünde Edina, Tóth Árpád, Váncsa Andrea Katalin, Varga Gabriella, Velkey Éva

 

1990. C
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Bakos József, Balogh Dalma, Batta Zsolt, Bende Zoltán, Bikki István, Bodnár István László, Börzsönyi Péter Zoltán, Csejtey Gábor Zoltán, Csirmaz Attila, Dombovári Attila, Farkas Éva, Kasza Krisztián István, Király Géza, Kiss Tamás, Klobusovszky Péter, Klusóczki Lajos, Korhut Judit, Kovács Krisztina, Kröel Dulay György, Kuknyó Lajos Gábor, Kuty Tamás, Lukács Mária, Marozsák Tamás, Móczár Sándor, Molnár Sándor, Orosz Mónika Katalin, Polonkai Tamás István, Rosa Norbert, Schuszter Katalin, Semsey Szabolcs, Séra Tamás, Szabó Attila István, Számadó Erika, Ujj Róbert, Zelena Ágnes, Zsatku Attila

 

1990. D
Osztályfőnök: dr. Kormos Vilmos
Baranyi Zoltán Attila, Bányi Andrea, Béres Zsuzsa, Berta Gabriella, Császári Viktória, Dombovári Zsuzsanna, Dukát Annamária, Fodor Attila Ákos, Heincz Miklós, Hernádi Szilvia, Héczei Csaba, Iván Zsolt, Jaczkó György, Jen Gábor, Kaczúr László, Kercsmarik Zsolt, Kerékgyártó Tamás, Király Teodóra, Kondás Anikó, Kovács Krisztina, Kovács Marcell, Lindt György, Madarász Tamás Sámuel, Major Attila, Nagy Ágnes Ildikó, Nagy Sándor, Osváth Anita Judit, Pálfalusi Andrea, Podhorányi Dóra, Pogány Péter, Pomázi Ivett Orsolya, Reusz Géza, Simon Zsuzsanna, Szabó Alíz, Szabó Gabriella, Szabó Győző, Szarka Zita Adrienn, Szegedi Zsuzsa Éva, Szép Anett, Tóth Gábor, Varjas Gergely Péter

 

1990. E
Osztályfőnök: dr. Hohl Józsefné
Balla Róbert, Barna Erika, Bartha Ildikó, Bartha László, Bredács Éva, Dóczi Éva, Ducsay Krisztina, Fialkovics Erzsébet, Gáspár Emőke, Gergely László, Gönczi Henriett, Gyulay Zoltán, Hegedűs György, Kállai Ákos, Kalóczi Péter, Kondrák László, Lehotai Zsolt, Mikóczki Gabriella Emese, Nagy Ákos, Nagy István, Ócsai Edina, Oravecz Róbert, Orbán Péter, Pelle György, Poncsák Sándor, Schmidt Róbert, Serfőző Zsolt, Simon Gábor, Stumpf Árpád, Szabad Miklós, Varga Anikó, Venczel István

 

1990. F
Osztályfőnök: Bacsa Tibor
Baji Péter, Balogh Éva Judit, Bán Krisztina, Bodnár László, Deák Ferenc, Dévai Krisztina, Emődi Rita, Érsek Zsolt, Fügedi Éva, Gabóczi Sándor, Gomány Melinda, Jakab Beáta, Kovács Zsuzsa, Lakatos Beáta, Malinák János, Márföldi Zsanett, Molnár Andrea, Nyárádi Anett, Orosz László, Osztermann Ferenc, Papp Mónika, Paszternák Tímea, Pecsét Tibor, Répási Attila, Szilvási Hajnalka, Tolnay Réka, Tóth Aranka, Záborszki Zsolt, Zöld Ákos

Digitális tabló 1989.

   

1989. A
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Balogh Anita Andrea, Bernáth Zoltán, Békés Enikő Emőke, Bényei Szilvia, Bialkó Zsolt Gyula, Bodnár Mária, Csontos Csilla, Dudás Éva Erika, Egyed Tamás, Erdélyi István, Farkas József, Gorondi Csaba István, Gönczi Anikó, Guba Katalin, Hicsó Mónika, Ignácz Izolda, Kántor Judit, Káposztássy Réka Magdolna, Magda Tamás Zsolt, Magyar Szilárd Márk, Monos Rita Mónika, Nagy Péter, Pál Erika, Pásztor Nóra, Révész János, Sólyom Balázs László, Stark Tibor, Szabó Zoltán, Szalacsi-Tóth Attila Szabolcs, Szalai István, Tóth Angelika Ivette, Tóth Judit, Tóth Orsolya, Urbán Nándor Róbert, Varga Katalin

 

1989. B
Osztályfőnök: dr. Mádai Gyula
Bartha Attila, Czaga Péter Zsolt, Friedmanszky Nóra, Füvessy Attila, Gál Attila, Hevesi Zoltán, Kalydy Miklós, Karaffa Levente, Kiss Éva, Kiss-Tóth Ildikó, Kolozsi Klára Alice, Kondrák Monika, Kovács Levente, Kundrák Attila, Lovrity Zita Ilona, Lukács Andrea, Macsuga Tímea, Mátyás Piroska, Mokri Mónika, Nagy Judit, Nemes Attila, Németh Tamás, Pance Miklós Gábor, Paszternák Emőke, Pál Zsuzsanna, Pásztor Tamás, Pirkó István, Szabó Károly, Szűcs-Farkas Zsolt Aba, Tálas Zsuzsanna, Tóth Tamás Barnabás, Tóth Zsuzsanna, Török Imre, Varga Andrea Réka, Varsás Tímea, Váci Zsuzsanna, Veres Anita, Waldhauser Marianna, Zsugyelik Gábor

 

1989. C
Osztályfőnök: Zámborszky Ferenc
Almási Mária, Ambriskó István, Balogh Attila László, Balogh Tibor István, Bodnár Balázs Gábor, Bodnár Zoltán József, Buttyán Levente, Csiszár Zsolt István, Dédesi Péter, Dutkó András Ákos, Farkas Ágnes, Fótos Klára, Fülöp László, Gál István Zoltán, Horváth Andrea, Horváth Imre, Jónás Alpár Pál, Káli László, Komoróczky Beáta, Kőszegfalvi Tamás, Pásztor Ferenc Gábor, Peller Zoltán, Petrik Zoltán, Péter István, Pirkó Tamás, Ráczkevi Márta Olga, Ráczkevi Tamás, Rimaszéki Ferenc, Semsey István Attila, Soós Viktor István, Szabó Attila, Szakács Tamás, Szeghő Judit Mária, Tirpák Eszter, Tőkei Zsolt, Veres László

   

1989. D
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Ambriskó Tamás Dezső, Bara Mónika, Barna Péter, Barta Szabolcs Zoltán, Csendes István, Csipkés Gábor, Csizy Rita Zsuzsanna, Gál Andrea, Gellért Gabriella, Hizsnyik Dénes Zoltán, Horváth Zoltán, Jobbágy Krisztina, Juhász Péter Gábor, Juhos István, Karányi László, Kardos Gábor, Kiss Attila, Kocsa István Zoltán, Kocsis Ágnes Katalin, Kocsis Éva, Kopcsó Gábor, Kovács Judit, Kozma Tamás Miklós, Margitai Zsolt, Nagy Orsolya, Neuschel Csilla, Németh Tamás, Pálinkás Marianna, Pállai Csilla, Pénzes Erzsébet Luca, Rákossy Wanda Barbara, Roósz Tamás András, Selmeczi József Csongor, Surin Beatrix, Szabados Katalin Mária, Szabó László, Szikszai Mária, Szűcs Attila, Timár Gábor, Tóth Krisztina, Vadász Anna, Vámbíró György

 

1989. E
Osztályfőnök: Schmidt Zoltánné
Bardocz Tamás, Baumgartner Ágota, Bozzay Ágnes, Csapó Marianna, Cserjési Adrien, Deák József Péter, Éles Gabriella Nóra, Estefán Zsolt, Fodor Zsuzsanna, Forinyák Fatime, Galli Andrea, Gönczi Krisztina Veronika, Gulya Géza, Hanák Éva, Juhász Katalin, Juhász Mónika, Kékesi László, Kerekes Éva, Kormos Csaba, Koseczki István, Kovács Tamás, Kovács Zsuzsanna, Lázár Szilvia, Ligárt Valter, Majer Rita Hedvig, Mede Zsuzsanna, Molnár Sziklvia, Nagy Zsolt, Ócsai Zoltán László, Orosz Csaba László, Ortutay Zsuzsanna Éva, Sándor Krisztina Magdolna, Schmidt Ildikó, Simon Gábor, Soltész Judit, Strázsa Zsuzsanna, Szabó Péter, Szabó Sándor, Szeidl Ágnes, Szilva Dóra Ágnes, Szmandray Norbert György, Szűcs Erzsébet, Tóth Attila, Zelen Viktória Éva

   

1989. F
Osztályfőnök: Sallai Lajos
Baba János, Barczaházi Beáta, Bortnyák Adorján, Deményi Attila, Domina Eszter, Fajger Tamás, Gáspár Péter, Gönczy Mónika, Hajdú László, Hiedl Beáta, Kis Andrea, Kovács Csaba, Kovács Zoltán, Kóródi László, Kóta Erika, Kőrösi Tímea, Kulcsár Edina, Laczai Sándor, Mitró Tibor, H. Nagy Barna, Némedi Melitta, Orbán Erzsébet, parkánszky Edina, Sándor Gábor, Sebők László, Stumpf györgy, Takács Andrea, Vincze Csaba, Vismeg Anett

Digitális tabló 1988.

 

1988. A
Osztályfőnök: dr. Répásy Jánosné
Bajzát Róbert, Bakos Andrea Rozália, Belinszki Valéria, Berki Zsuzsanna, Exterde Szilvia Anna, Fazekas Róbert, Germuska Péter, Gondos Csaba, Hegymegi Krisztina, Hidasi Dalma Edit, Hursán Gábor Gergely, Jakab Endre Tamás, Juhász Adrienne, Juhász Péter, Keresztes Katalin, Kébel Anita, Késmárki Csilla Magdolna, Kiss Attila, Lecső Zsolt János, Lupkovics Borbála, Nagy Éva, Orosz Zsolt, Pálffy Gábor Miklós, Polák Zoltán, Puhl Eleonóra Katalin, Roppantó Róbert, Rózsa Attila, Sándor György Nóra, Sebestyén István, Szabó Csilla, Szabó József, Szemán András, Székely Judit Emese, Toronyi László, Vasas Erika Krisztina, Végh Sándor György

 

1988. B
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Áberle Andrea Eszter, Árvai Tímea, Bajáky Rita Dóra, Balázsi Krisztina, Barna Györgyi Zsófia, Dapsy Csaba, Dudás György János, Faragó Éva, Galambos Tamás, Galli Károly, Gál Szabolcs, Germus Gábor Szilárd, Gulyás Lajos László, Heidrich Balázs, Kádár Beáta Borbála, Kis Attila Tamás, Kovács Ágnes, Láng József Lóránt, Macsuga Kármen, Makk Zsuzsanna Mária, Matolay Réka Erzsébet, Mezei Magdolna Laura, Molnár László, Nagy Csaba, Orbán Eszter Ildikó, Pazsitka Gábor, Sallai tímea, Senyei György Barna, Sotkovszki Tibor, Szabó Éva, Székely Ildikó, Szőke Annamária Márta, Tárkányi Zsolt Tibor, Török Beáta, Turnyánszki Gábor, Vincze Rita

 

1988. C
speciális matematika tagozat, osztályfőnök: Liptovszky József
Batta József Tamás, Bánhegyi Péter, Bobok Gábor, Bukszár József, Dienes János, Fehér Tamás, Hicsó György, Hutka Krisztina, Karuczka Péter, Kádas Krisztina, Károlyi györgy, Kiss István, Kovács Ágnes, Kovács Judit, Kulcsár Tamás, Lábas Zoltán, Lipkovics Gábor, Nagy János, Papp István, Rakaczki Zsolt, Semsey Barna, Szabó Ida Beáta, Szlabóczky Zsolt, Tasi Andrea, Tavaszi Gábor, Tóth Ferenc, Varga Gábor, Vay Krisztina, Veres Endre, Vigh Péter, Zelena Endre, Zsidai Tamás

 

1988. D
Osztályfőnök: Fejér Szabolcs
Bajor Zoltán József, Balla Zoltán, Bán János Zoltán, Batta Enikő Barbara, Benedek Péter, Bodnár Krisztina, Czaga Eszter, Csorba Adrienne Éva, Dusza Erika, Ekker Géza Péter, Fazekas János, Fenesi Enikő, Hamar István, Herczeg Tibor, Károly Zoltán, Király Edit, Király Judit Csilla, Kiss Andrea, Kopácsy Andrea, Kőrösi Árpád Gábor, Ladányi Éva, Lázár Judit, Lengyel András, Leskó Péter, Nagy Ágnes, Nagy Enikő, Nagy Zsuzsanna, Nagypál Gabiella, Nyitray Imre Zsolt, Papp Ágnes Zsuzsanna, Sárkány Viktor, Senánsky Csaba Andor, Szabó Alexandra Ágnes, Szakács Andrea, Tósa Ákos, Tóth Csaba, Tóth Kinga, Tóth Tibor, Tóth Tímea

 

1988. E
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Bakos László, Bári Tamás Róbert, Bobkó Éva, Bodrogi Péter Zsolt, Brandstätter Andrea, Hornyik Krisztina, Jeney Andrea Zsuzsanna, Kertész Gábor András, Kiss Márta, Konc Ákos, Kondor Levente Dénes, Kovács Gabriella, Krehó Róbert, Kühne Attila, Lehoczki Tamás, Lehosik Mária, Márton Szabolcs, Nagy Emőke Emese, Nagy Marianna, Nagy Orsolya, Nyíri Marianna, Oláh Géza, Orosz Péter, Papp Tamás, Perédi Győző, Reisz Péter, Séllei Vajk Zsolt, Skripecz Dezső, Szarka Éva, Takács Ágota Márta, Takács Judit, Tirk Zsolt, Újszászy András, Vaszil Edit, Vigh Beatrix, Závodszky Zoltán János, Zolnay Attila, Zsigmond Judit

 

1988. F
Osztályfőnök: Neuhauser Béláné
Benkő Mónika, Besenyei Mária, Béres Brigitta, Csáki Andrea, Csépányi Nóra, Deák Zsuzsanna, Drotár Andrea, Fajcsák Zsuzsanna, Fazekas Borbála, Fridel Rita, Gácsi Gabriella, Göttche Kornélia, Gyarmati Anikó, Hegedűs Erika, Homér Nóra, Horváth Éva, Joó Tünde, Kárpáti Emőke, Kenyeres Zsófia, Kiss Tamás, Leitner Zsolt, Leskó Gábor, Leskó Szilvia, Liba Marianna, Lukács László, Molcsány Valéria, Nagy Gábor, Nagyházi Judit, Négyessi Anna, Pásztor Tünde, Szabó Ildikó, Szabó Zsuzsanna, Szőke Zsuzsanna, Tóth Johanna, Wimmer Ágnes

Versenyeredmények


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B),
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B),
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B),
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A Felkészítő tanár: Sebő Sára


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!