1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1980.

 

1980. A
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Antal Ferenc, Azari Henriette, Barancsi Péter, Bíró Zoltán, Borbély Zsuzsanna, Butykai Attila, Czél György, Elekes Mária, Fülöp Miklós, Kalló Gyula, Kálmán Ágnes, Kolláth Sándor, Kovács Ágnes, Kovács Zoltán, Lorencz Kinga, Majoros Ottó, Németh Leonóra, Orliczki Erika, Papp Katalin, Pintér Ernő, Podlovics Ferenc, Pónus Gábor, Popják Barna, Sárai Katalin, Scholtz Péter, Somorjai Zsolt, Szabadfalvi József, Szoták Éva, Szűcs Zoltán, Tóth Tibor, Turkovics Mária, Üszögh Lajos, Váradi Ildikó, Váradi László, Varga Erika, Varjas Ádám, Vattai Zoltán

 

1980. B
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Andreicsik Ilona, Bárdos Géza, Daragó Tünde, Diószeghy Tünde, Dorkó Iván, Endrész Gyöngyi, Harcsa Árpád, Homonnay Zoltán, Jónás Gyöngyi, Juhász György, Kacsándi Nóra, Kaiser Gábor, Kalász Antónia, Kopcsó Ildikó, Kovács Géza, Kovács József, Krasznai Marianna, Márton Zoltán, Mester Attila, Molnár Enikő, Németh Mónika, Ördög Katalin, Polyák Marianna, Sallay Erika, Simárszki Margit, Stefán Csaba, Szarka Angelika, Szűcs Zsolt, Tokai Klára, Tóth Mária, Tóth Márton, Urszin Márta, Viszokay Árpád, Zsimala Zsuzsanna

 

1980. C
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Adamusz Ildikó, Ádám Judit, Balázs Rita, Bányász Péter, Busku Mária, Csomós Miklós, Dömötör Katalin, Gabura Gábor, Gyarmati Attila, Hidasi Vanda, Juhász Éva, Juhász József, Kiss György, Kőrössy Katalin, Kuttor Zsuzsanna, Lénárt Vince, Lévai Péter, Lipusz Csaba, Makranczi Judit, Mezősi Monika, Nagybányai Erzsébet, Osváth Zoltán, Palcsó Éva, Palotai Marianna, Petró Judit, Porkoláb Péter, Rucskai Ildikó, Ruszkai István, Sőti Judit, Számadó László, Szigetvári Ferenc, Teleky Marietta, Vértesi Gabriella, Visnyovszky Judit

 

1980. D
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Bacskai Andrea, Boholy István, Csicsek Judit, Dienes Péter, Egyed Edit, Faragó Ildikó, Fazekas Gyula, Fürjész István, Gyurkó Tamás, Hejszman Lajos, Hizsnyik Tünde, Irmes Zoltán, Iván Adrienne, Jászay Marianna, Juhász Judit, Kanda Imre Dezső, Kassay Levente, Kis-Szabó Teodóra, Korbacska Éva, Kormos Csilla, Kovács Enikő, Lecső Judit, Magyari Ágota, Mitrik Ilona, Molnár Judit, Mörk Leonóra, Munkácsi László, Poduszló Ernő, Rózsahegyi Rita, Szabó Attila, Szabó Tünde, Tiba István, Vantal Dezső, Varga József, Vékony Sándor, Zorányi Gábor

 

1980. E
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Ábel Éva, Baranyai Marianna, Bencs Éva, Bencs Gizella, Csorba Ágnes, Csótai Zsuzsanna, Debreceni István, Gecse Zsolt, Ginovszky Géza, Gönczy Erika, Gurnicz Marianna, Halász Anikó, Halmos Ottilia, Hornyik Andrea, Horváth Péter, Józsa János, Kálmán Károly, Kiss István Béla, Kocsis Zsuzsanna, Lázár Ildikó, Lipták Ilona, Lövei Ágnes, Macsári Zsuzsanna, Mezősi Emese, Plankó Erika, Pregun Csaba, Rónai Zoltán, Szabó Béla, Szabó József, Tátrai Gyula, Toplenszki Valéria, Tóth Attila, Ujaczki Erzsébet, Velkey György

 

1980. F
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Bernáth Tibor, Cserhalmi Alfréd, Csontos Katalin, Csordás Anikó, Dajka Zsuzsanna, Dvorszki István, Fodor Zoltán, Horváth Ádám, Horváth Zsolt, Hricz Dezső, Karcagi Gábor, Kopcsek Imre, Kubus Erzsébet, Lugosi Attila, Mizsák Ibolya, Nagy Zsuzsanna, Palatics Mária, Rákár Erzsébet, Révész Ágnes, Rontó Zsolt, Sárkány Anna, Szabó Zita, Talián Tamás, Tary György, Tolcsvai György, Urbán Gábor, Vágó Béla

Digitális tabló 1979.

 

1979. A
Osztályfőnök: Liptovszky József
Axmann Zsuzsanna, Bakó Tamás, Balázs Edit, Bán Marianna, Becs József, Bene Gyula, Bottka Boglárka, Cziáky Zoltán, Gál István, Hercsik István, Hudy Ferenc, Juhász Márta, Kacsándi László, Kalló Zoltán, Kameniczky György, Kiss Zsuzsanna, Komjáti Miklós, Korózs András, Kovács Zsolt, Kurucz László, Luterán András, Orosz Valéria, Pál Attila, Pázsit Emese, Petróczy Zoltán, Reményi Sándor, Rencsicsovszky Katalin, Soós Csaba, Szabó István, Szabó László, Szentgyörgyi Péter, Székely Ágnes, Szigeti Zsolt, Talabos Zsuzsanna, Tóth Gábor, Trócsányi Zoltán, Varga István, Vass Iván, Velkey Anna, Veres Imre, Vincze Attila

 

1979. B
Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Aczél Katalin, Adamcsik Mária, Ágoston Éva, Angyal András, Arnóczki Ágnes, Balázsy Zsuzsanna, Bodnár Mária, Czibere Gabriella, Csapó Györgyi, Cselényi Ildikó, Csermely Katalin, Dányi Melinda, Darag Marianna, Dedics Gábor, Dombovári Paula Nóra, Fábián Ildikó, Gebei Emma, Glódy Andrea, Godó Lajos, Godó László, Götz György, Hajdú Julianna, Harsányi Julianna, Hoffmann Imre, Jobbágy Katalin, Kazár László, Kékesi Tamás, Kontra Tünde, Koska Noémi, Kovács Tibor, Lengyel Ágnes, Márkus Zsuzsanna, Molnár Mária, Nyulászi György, Palkó Mária, Porkoláb Györgyi, Richter Ursula, Scholtz Katalin, Séllei Nóra, Somosi Zsuzsanna, Szántó Tamás, Szöllősi Marianna, Sztupák Zoltán, Várkoly Péter, Veres Adrienne, Zakuczki Attila

 

1979. C
Osztályfőnök: Dr. Csernyák Lászlóné
Albert István, Becze Erika, Berta István, Czesznak Mihály, Farkas Mária, Herczeg Pál, Irmes Ferenc, Jobbágy Endre, Kalmár István, Lázár Katalin, Lévai Miklós, Lukács Miklós, Márkus Ferenc, Márky Géza, Márton Sándor, Molnár Béla, Montovay Emilia, Nahaj Mária, Orosz Katalin, Papp György, Sándor Péter, Sárai Mária, Soós István, Spéder Zsolt, Suta Emese, Szegő Lajos, Szőkedencsi Géza, Takács Irén, Törő György, Zöldi Miklós

 

1979. D
Osztályfőnök: Juhászné Molitor Edina
Balázs Judit, Bartha Mária, Budaházy Péter, Csepregi László, Cseri Edit, Érsek Zsolt, Flaskó Lóránt, Garai Adrienne, György Marianna, Hazadi Éva, Héjja Attila, Homonnai Judit, Juhász László, Kavecsánszki László, Kiss József, Kocsis Zoltán, Kónya Eleonóra, Koszteleczky Mónika, Kozák Ágnes, Lapos Györgyi, Lengyel Éva, Lukács Katalin, Marázi László, Molnár Éva, Mravik István, Nyisalovits János, Pásztor József, Schiroky Ágnes, Soós Marianna, Spéder Enikő, Szalay Tamás, Szaniszló Magdolna, Szatmári Tünde, Szomják Edit, Takács István, Tállai András, Tóth Erika, Uray Zsolt, Vajna Annamária, Varga Marianna, Viszlai István, Zámborszky József

 

1979. E
Osztályfőnök: Dr. Mádai Gyula
Axmann Judit, Bordás Attila, Budaházy Eszter, Bulla Tamás Ernő, Czina György, Csehovics Albin, Csernoch László, Csikós Zsuzsanna, Farkas Éva, Gyenes István, Gyöngyösi Magdolna, Hanuska Emese, Hochvart Katalin, Horváth Gábor, Kákóci Klára, Kánya Marianna, Kispál István, Kókai Laura, Kovács Béla, Kovács Katalin, Kozaróczy Gábor, Ládi Éva, Lipták Attila, Matlák Annamária, Mazug Tamás, Márta Mária, Nagy Péter, Páldeák László, Petrány Mihály, Pocsai Zsuzsanna, Sulyok Ferenc, Szabó Csaba, Szegedi Adrienn, Szikora Miklós, Szűcs János, Ujaczki Mária, Vallus Gábor, Varga-Kovács Anna, Varga Tamás, Vályi Aida, Vozár Mária

 

1979. F
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Baranyi István, Bárdos Zsolt, Boldis Erzsébet, Czinglér János, Csörsz Magdolna, Darai Dóra, Dukát Teodóra, Dusek Ilona, Farkas Ágnes, Fodor Antal, Irmai István, Juhász Hilda, Juhász Lajos, Kocsis László, Korondi Ildikó, Kovács Ildikó, Kovács János, Kovács Rita, László Mihály, Matiz László, Mezőssy Csaba, Nikházy Eleonóra, Novák István, Pekk Edit, Poroszkai Csaba, Reidmár Edit, Szégner Zsolt, Török Tamás, Venczel Anikó, Zeleni Enikő

Digitális tabló 1978.

 

1978. A
Osztályfőnök: Dr. Kaló Emilné
Balogh Zoltán, Baranyai Béla, Bartók Gábor, Berta György, Bobkó Szilárd, Bodnár Csaba, Csútor Csilla, Dóka Áron, Emődi István, Galuska Judit, Gömöry Ágnes, Gulyás István, Henzler István, Homola Andrea, Hudák Tibor, Jóni Béla, Juhász Csaba, Kassai Tibor, Király Eleonóra, Kolozsvári Erzsébet, Kövér Béla, Lakatos Csaba, Lövei Judit, Nagy Katalin, Nagy Pál, Nemesi Balázs, Stefán Péter, Szabó Tibor, Szalóczy Zoltán, Szikora László, Szűcs József, Tantó Miklós, Tiszai Attila, Toplenszki János, Tóth József, Treit Gusztáv, Varga Attila

 

1978. B
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Adorján Éva, Bakos Katalin, Brézai Ildikó, Busku Ilona, Cinke István, Csepregi János, Déri Marianna Katalin, Egyed Jolán, Fazekas Béla, Frank Judit, Galambos László, Gócsa Balázs, Godó Éva Piroska, Halmos Mária, Haraszti Mária, Juhász Gábor, Kalász László, Kalina László, Kántor Béla Pál, Kárpáti Magdolna, Kovács Attila, Krisztik Cecília, Lezák Zsolt, Létai Ágnes, Molitorisz Gabriella, Molnár Ágnes, Pecze Imre, Pénzes Géza, Pénzes Géza István, Péter Ágnes, Sajó Attila, Szentkatolnay Éva, Szikra Zsuzsanna, Tóth Antal Tamás, Tóth Edit, Török Éva, Varga János Zsolt, Velkey Klára, Wrbata Erika

 

1978. C
Osztályfőnök: Dr. Rácz István
Balázs András, Becze István, Buday Pál, Csorba László, Csuzda Attila, Dul Imre, Fegyverneki Sándor, Fekete László, Galo János, Horváth Nándor, Jánosik Ferenc, Katulin Zoltán, Kiss Barnabás, Kovács Imre, Kovács József, Lovrity Ernő Szilárd, Magos Béla, Mihálffy Imre, Mihályfi Gyula, Molnár József, Nagy Péter, Papp Zsolt, Pirkó József, Sötét Gábor, Steiner Ferenc, Szabó Gyula, Szántó István, Szobota András, Tavaszi Miklós, Tóth Béla, Vaskó József, Zelenák Gellért

 

1978. D
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Andó Pál, Béres Attila, Bodgál Péter, Dallos Zsolt, Dananay Csaba, Gajdosi Róbert, Gondos Csaba, Győrffy Tünde, Herczeg Lajos, Hernádi György, Káldy Zoltán, Kiss Eszter, Kovács József Péter, Kovanecz István, Kozaróczy Kornél, Krajnyák József, Kriston Judit, Kupecz Éva, Majoros István, Mészáros Hedvig, Molnár György, Molnár István, Nemes György, Német Erzsébet, Papp Csaba, Paszternák Erika, Perényi Andrea, Rudolf Éva, Sólyom Ilona, Soós József, Spéder Árpád, Szabó Emese, Szabó Katalin, Szécsi Zoltán, Tamás Mária, Urbán László, Volascsek Péter, Ziman Piroska Katalin

 

1978. E
Osztályfőnök: Kerekes Lajos
Aranyos Judit, Barta Sándor, Bencze József, Bihari Irén, Flaskó Tibor, Grafjódi István, Hizsnyik Ildikó, Hoffmann Géza, Horváth Judit, Huszár Zsolt, Juhász Attila, Katócs Ágnes, Kecskés István, Kerékgyártó Julianna, Kóródi Tünde, Kovács Éva, Lakatos Éva, Lőrincz Zoltán, Molnár Gábor, Molnár Imre, Németh József, Palásthy Erika, Planicska Katalin, Poráczki Judit, Riedl István, Sándor Zoltán, Sárvári Attila, Soós Beáta, Szabó Olga, Székfi Zsolt, Szendi József, Szendrey Julianna, Szobota Csaba, Szombati Zsigmond, Tóth Adrienne, Ujaczki Tibor, Varga Gabriella, Vrecenár László, Wéber Péter, Zsáry Géza

 

1978. F
Osztályfőnök: Gyarmati Miklósné
Baranyi Judit, Bukovinszky Zsuzsa, Czink Zoltán, Csipkó György, Dánfi Dezső, Demjén Zsuzsanna, Domonkos Zoltán, Emri Gabriella, Eperjesi Éva, Feldbauer Károly, Hunkó Zsuzsanna, Isépy Zsuzsanna, Kálmándi Zita, László István, Lénárt Erika, Lukács Andrea, Nagy István, Nagy László, Novák László, Pocsay Erzsébet, Répási Éva, Révész Erika, Surjánszki György, Szabó Erzsébet Beáta, Szalánczi Tamás, Székely László, Toronyi Judit Márta, Tóth Ibolya, Váradi Zoltán, Veleczki János

Digitális tabló 1977.

   

1977. A
Osztályfőnök: Szegedi Győző
Bereczki Ildikó, Blahut János, Bodrogi Gabriella, Bogsch Tibor, Budai Zoltán, Chrobák Zoltán, Demjén Imre, Esztergályos László, Farkas Ilona, Farkas Tamás, Farkasdy Zsolt, Fidrus Bertalan, Halász Klára, Ivády Vilmos, Járdánházy Ibolya, Jászay Gábor, Joós Sára, Juhász Judit, Kalló Edit, Kassay Attila, Kosztica Viktor, Kovács István, Kovács József, Krassalkovics Mónika, Lantos Zsuzsanna, Lőrincz Judit, Margóczi Péter, Miklós Erika, Molnár Imre, Nagy Lajos, Obóczki Éva, Oláh Judit, Orosz Viktor, Pankucsi Enikő, Paszternák Viktor, Pásztor István, Rakaczki János, Szombati László, Tóth Zoltán, Újlaki László, Verdó Ibolya, Vígh Károly, Zalai Ferenc

 

1977. B
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Beély Gábor, Berzy Tamás, Bodnár Franciska, Bossányi Márta, Bódi Judit, Bucska Emese, Budai Attila, Búza Andrea, Duvalovszky Éva, Farkas Zita, Fázold Henrik, Gercsák Márta, Győri Tünde, Havasi Csaba, Hernádfői Csilla, Jakó Gyöngyi, Járai István, Juhász Márta, Kanalas László, Kesik László, Kiss Gyula, Lukács Valéria, Markovics Mária, Micski Julianna, Molnár Judit, Nyizsnyánszky Eleonóra, Ötvös Lajos, Párdy Zsuzsa, Pohorai Ágnes, Sallai Ildikó, Sass Andrea, Sárossi Andrea, Szabó Márta, Szabó Zsuzsanna, Szegedi Viktória, Szentgyörgyi Ágnes, Tégely Ilona, Törő Sándor, Üveges Marianna, Varga Éva, Várszegi Zoltán, Vincze József, Vörös Eleonóra

 

1977. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Bognár Gabriella, Cseh József, Cserfalvi Péter, Cservenka Péter, Csomós András, Csordás Attila, Daragó István, Dörgő Sándor, Drótos László, Fürjesi Tivadar, Herendi Csaba, Kasperkovics Judit, Kiss András, Kopasz Csaba Béla, Korály Zoltán, Kugel Tibor, Lenkei Tibor, Loránt István, Lorencz Klára, Nagy Melinda, Olajos Éva, Rózsahegyi Béla, Sasváry Andrea, Sájer István, Sárosi Rita, Spanyol Béla, Szabó István, Szabó Sándor, Tóth Károly, Tóth László, Urbán László, Vágvölgyi Tamás, Váradi Ferenc, Veselényi Miklós

 

1977. D
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Ambrúzs Gyöngyi, Bakos Margit, Bódy Ágnes, Boldizsár Péter, Bordás Géza, Breznai Piroska, Cseh Béla, Csépányi Eleonóra, Csuri Ferenc, Dencs Judit, Farbaky Zsófia, Fazekas Erzsébet, Feczkó Mária, Fónagy Éva, Gál Marianna, Hajas Sándor, Héjja Mária, Jekkel Zsolt, Joó István, Juhász Magdolna, Kalas Imre, Kiss Rita, Kocsárdi Lajos, Koncz János, Kovács Magdolna, Kozma Hedvig, Lázár Emőke, Lekli Szilárd, Melles Zoltán, Mihalik Judit, Munkácsy Adrien, Nagy Gergely, Nagy Zsuzsanna, Papp Ilona, Parcz Anna-Mária, Pásztor László, Pirkó Terézia, Podlovics István, Szénási Andrea, Szilágyi Imre, Vajkó Béla, Váradi Katalin, Zana Erika

 

1977. E
Osztályfőnök: Pirkó Béla
Ádámcsik Zsuzsanna, Balázs Júlia, Balog Béla, Barsi Eleonóra, Berecz István, Bíró Gyöngyvér, Bódvai Sarolta, Fövényesi György, Gazdik Zoltán, Görögh Péter, Hajdú Ottó, Halász Béla, Hegyi Zsigmond, Juhász Mária, Kaderják Gyula, Kenyeres Csilla, Kiss Dezső, Kozma Sándor, Lakatos László, László Tibor, Lénárt Béla, Magyar Márta, Mátyus Géza, Melegh György, Mészáros István, Moldován Lajos, Németi Emese, Orbán Csaba, Papp Viktor, Paszternák László, Pásztor Gyula, Resely Béla, Réti György, Sarvajcz Tamás, Slezsák István, Szabó Györgyi, Szabó Zsuzsanna, Tamaska Judit, Tarnavölgyi Péter, Váradi István, Weilandics Miklós

 

1977. F
Osztályfőnök: Polányi Imre
Anga Gizella, Barsy Rókus, Csicsely Márta, Csokonay László, Dávidházy Tamás, Farkas Zsuzsa, Flach Antal, Gáspár Dénes, Hamza Lajos, Harsányi Marianna, Havas Katalin, Ipacs Tibor, Izsó Eleonóra, Jójárt Ildikó, Kelemen Sándor, Kiss Viktória, Kolozsvári Zsuzsanna, Kőrössy Péter Tamás, Kundráth Csilla, Liptovszky József, Lőcsei Ildikó, Máthé Csaba, Mátó Géza, Mikita Ferenc, Neumann György, Nevelős Béla, Németh Zsolt, Petercsák Zoltán, Pfliegler Péter, Sebő Zsuzsanna, Simon Márta Erika, Soltész Aladár, Szabó Anna, Szabó László, Szabó Sándor, Szabó Zsuzsanna, Szarka Judit, Szoboszlai Szilvia, Tóth Zsolt, Váradi Zsuzsa, Vékony Emese

Digitális tabló 1976.

 

1976. A
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Barnóczky Tamás, Büdi Tibor, Csema László, Fábián Kálmán, Fábián Zoltán, Fehér Tibor, Gömöri Tibor, Hornyák József, Hubai Imre, Katona Valéria, Kókai Ákos, Kőrösy Csaba, Ladányi Sándor, Lőkös Péter, Lukács János, Luterán László, Mislai István, Nagy Sándor, Német Zoltán, Oláh Ferenc, Oltvölgyi Csaba, Palágyi István, Prókaj László, Rem Erika Tünde, Simon Judit, Simonffy Károly, Stark Marianna, Szabó Béla, Szendi Judit, Székely Árpád, Takács István, Tóth István Albert, Trembóczky Zoltán, Thúry-Bajai László, Uj István, Urszin Sándor, Varga Zoltán, Vass Gábor, Várföldi Béla, Várhidy Csaba, Velty Károly, Zeleni Ferenc, Zolnai Sándor

 

1976. B
Osztályfőnök: Dr. Barzó Pálné
Benkő Anna, Bodnár Zsuzsanna, Bodolai Márk, Csomós József, Darvas Zsuzsanna, Ditrói Edit Katalin, Dobi Katalin, Esztergályos Éva, Farkas Róbert, Galambos László, Hudák Katalin, Joós Terézia Ildikó, Jóczik Márta, Kocsis Zsolt, Kun Éva, Lénárt Béla, Lipták László, Mestyán Mária, Molnár László, Murányi Andrea, Nagy Katalin Ágnes, Okler Edit, Pintér György, Porkoláb Mária Marietta, Prónay Ginevra Éva, Rakaczki Zsuzsanna, Rencsi Ferenc, Runda Mária, Sándor Péter, Sipos István Zoltán, Solymosi Róbert, Somsák Beatrix, Sütő László, Szabó Magdolna, Szakos Ferenc, Szegedi Judit, Tevan Katalin, Tóth Zsuzsanna, Vaszily István, Veszprémi Zsolt, Vincze Katalin, Vonatkó Magdolna, Zakor Katalin, Zilahi Éva

 

1976. C
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Bajusz Ferenc, Bárány István, Bartók Ilona, Bíró Csaba, Czirják Béla, Csabalik Gyula, Csathó Beáta, Csatlóczki István, Csendes Csaba, Detzky Gergely, Fancsali Péter, Golubeff Róbert, Gombos János, Kádas Irén, Kelemen József, Kiss János, Kormos Zoltán, Kozma Ágnes Mária, Lulich László, Nagy László, Nyeste István, Piszkor Lóránd, Szabó Judit Alice, Szadai János, Szikszai Nóra, Tóth István, Tóth László, Tölgyesi László, Vajna Ildikó, Varga Kovács Károly, Vasas Mihály

 

1976. D
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Albert Ilona, Ács Judit, Balla Judit, Batta Éva, Bikki Béla, Bodnár Judit, Bogár Erzsébet, Ditrói Kálmán, Dojcsák Pál, Farkas Mária, Fidrus Anna, Földházi József, Gáspár Erzsébet, Grieger Erika, Implom Julianna, Isky Emese, Jakab Éva, Kálmán Árpád, Kiss Gábor, Konyha József, Kőműves Zsuzsanna, Kriston-Bodnár Károly, Kubassy Marianna, Lázár Marianna, Lempner Magdolna, Lukács István, Mester Ágnes Judit, Nagy Ágnes, Nagy György, Nagy János, Novotny Dóra, Pogány Magdolna, Sallai-Boldizsár János, Sebők Gyöngyike, Stregova Katalin, Szakos Erzsébet, Tóth Csaba, Tóth Katalin, Újlaki József, Velkey Magdolna, Víg József

 

1976. E
Osztályfőnök: Dr. Szikszai József
Baksy László, Balla László, Baranyi Erika, Benedek Éva, Berkes Mária, Demeter Györgyi, Gaál Gyula Imre, Gőcze Zsolt, Halmai György, Hoskó László, Juhász Ildikó, Kiska Ede, Kiss Mária, Koics László, Kolozsvári Gábor, Lestár Mihály, Lőrincz Katalin, Madácsi Ágnes, Maros Zsolt János, Némethy Zoltán, Oláh Anna, Palatinusz Sára, Pogácsás Marietta, Repei Zoltán, Sasi Katalin, Szabó Kálmán, Szabó Péter, Székely Gizella, Szigeti Katalin, Szikora Tamás, Tar Sándor, Tokai Tamás, Tóth József, Tóth Zoltán, Turbók Gyula, Viszokai Piroska, Vojtovics Éva, Zakhar Valéria, Zeke Sándor

 

1976. F
Osztályfőnök: Dr. Répásy Jánosné
Almási Lenke, Antal Endre, Ádám Ágnes, Bajusz Zoltán, Balázs Csaba, Barna Miklós, Bartus Gizella, Csonka Mária, Csontos Judit, Dézsik Judit, Danyi Erzsébet, Ducsai Barnabás, Dudás János, Éder Zsolt, Frigyik Ágnes, Galvács Miklós, Gáll Zsolt, Gulyás Ildikó, Halmos László, Hegyeshalmi Zoltán, Hetei Judit, Kaposvári Zsolt, Kardos Ilona, Kárpáti Gábor, Kelemen Erika, Losonczi István, Lovass Tamás, Lukács Mária, Novák Ilona, Padányi József, Petrikovits Lajos, Sinyei Marianna, Somodi Mária, Szabó Endre, Szép Ágnes, Szklenár Éva, Tallián Ágnes, Vass Gabriella, Végh Endre, Villás Károly

Digitális tabló 1975.

 

1975. A
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Antal Kázmér Ervin, Bártfai László, Begella Zoltán, Benedek Miklós, Bernáth Lajos, Bombicz János, Burkus József, Csapó András, Csele László, Dienes Katalin, Fagyas László, Farkas Irén, Fónagy József, Gáspárfalvi József, Germus Bertalan, Gulyás Tibor, Gyebnár István, Horváth Gyula, Kaló Katalin, Kiss András, Kormos Zsolt, Kozma László, Lőrik Ernő, Nagy Attila, Nyiry Attila, Pásztor Ferenc, Poduszló László, Rácz Anikó, Recskó Péter, Szabó István, Szabó Zsolt, Szántó Zoltán, Takács Ernő, Tolnai János, Tóth József, Tóth Katalin, Tóth László

 

1975. B
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Ádámszki Erzsébet, Balla Márta, Barna Zoltán, Benke Ágnes, Bodnár Erika, Breitenbach Géza, Bulyáki József, Fischer Veronika, Fodor Attila, Gratzl Henriette, Halász Erika, Juhász Rózsa, Káldor Katalin, Karlowits Erzsébet, Karsza Levente, Kerékgyártó László, Kereki Ferenc, Keresztury Gábor, Major Judit, Marossy Péter, Mező Ágnes, Murai Judit, Nagy Katalin, Padi Ferenc, Pásztor Ágnes, Posgay István, Radnai Gábor, Sebe Mária, Simkó Katalin, Stefanovics Éva, Szabó Edit, Szabó Marianna, Szabó Mária, Szász Csaba, Szentpéteri Emese, Szűcs Mariann, Tóth Ilona, Tóth István, Vári Zsuzsanna, Vincze Éva, Vinnai Gabriella

 

1975. C
Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltánné
Ádám Zsuzsanna, Balogh Zoltán, Bán Margit Rebeka, Czap László, Farbaky Péter Géza, Fedor Béla, Fehér József Miklós, Fodor János, Karola Dezső, Koncz Zoltán, Kovács Éva Márta, Nikodémus Antal, Oczella László, Polgári Zita, Sváb Péter, Szabó Adrien, †Szigethy Enikő, Székely Katalin, Szűcs Katalin, Tompa János, Tóth Győző István, Tóth József, Vadász Zoltán, Varga-Szilágyi Gyula

 

1975. D
Osztályfőnök: Körmöczy Lászlóné
Balogh Gyöngyvér, Benyhe Sándor, Blahut Béla, Bogáncs Katalin, Boldog Eszter, Brydzinsky Ibolya, Darabos Andrea, Detrik Klára, Dózsa Anikó, Durdon Éva, Endrész Katalin, Fancsali József, Fónagy László, Förster Éva, Gacsályi Katalin, Gárdus Zoltán, Gyalai Magdolna, Horváth Tibor, Hütter Ildikó, Kiss László, Kolodzey Tamás, Kolozsvári Zoltán, Lénárt Irén, Muránszky Géza, Nagy Franciska, Nagy József, Oláh Ildikó, Papp Judit, Pazár Gábor, Polyák Katalin, Ragályi Ildikó, Rakaczki Teréz, Sallai Ágnes, Szabó Klára, Szaniszló Tibor, Tamás Judit, Tóth Anna, Váci Sándor, Vécsei Sarolta, Visnyei József

 

1975. E
Osztályfőnök: Dusza Árpád
Balás Zoltán, Barta László, Barta-Kondás Tamás, Császár István, Darabos Katalin, Gál Csaba, Hatvani-Tóth Szilvia, Káposzta Mária, Kiss Gabriella, Korompai Ágnes, Kövér Gyula, Lakatos Edit, Molnár Gizella, Nagy András, Papp István, Papp Kálmán, Romvári László, Sági Péter Pál, Simon Péter, Stampok László, Szamos Gábor, Téglás Julianna, Tok Miklós, Tóth Ilona, Turóczi Ibolya, Veres Lajos, Vizi Rozália, Zagyvai Zsuzsanna, Zsolt Péter

 

1975. F
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Balogh Zoltán, Bodrogi Zoltán, Bussa Péter, Ceglédi Tünde, Cserháti Csilla, Daniló Mária, Dióssi Miklós, Dobai Zsolt, Dudás Ernő, Faix Zsuzsanna, Gál Edit, Glicza István, Gombár László, Hála Ottó, Istenes Erika, Juhász Anna, Kocsis Zsuzsanna, Koklucz József, Kopcsák Gabriella, Kováts Sarolta, Lénárt Zoltán, Lovass István, Lőrincz György, Máday Ildikó Viktória, Miskolczi-Bodnár Péter, Molnár Erzsébet, Molnár Katalin, Novák István, Oláh Judit, Orosz Irén, Orosz Zsuzsanna, Piskolti János, Prekop András, Ragályi György, Regőczi Katalin, Rónai Marianna, Rózsa Attila, Soltész Ágnes, Stefán Zita, Szöghi Gábor, Szőnyi József, Tóth Tibor, Vavrek Erika, Vágó Judit

 

1975. IV. G osztály

Osztályfőnök: Sallai Lajos
Antal-Borza Ajra, Balog Sándor, Baráz Judit, Bódi Annamária, Boós Tibor, Budai Ilona, Burai Erika, Csermely Csaba, Diószegi Éva, Ditrói Éva, Fazekas Béla, Gajdics Éva, Galambos János, Gulyás István, Győrffy Katalin, Hamvas György, Holló Edit, Joó Ágnes, Kalmár László, Kinter György, Kocsis Viktória, Kolozsvári László, Korondán Katalin, Laczkó Adrien, Laczkó Zsuzsanna, Lavotha Péter, Máté Attila, Márton Klára, Mátyus Erzsébet, Mezei István, Mészáros László, Mlakár Tamás, Nagy Éva, Palovics István, Pindur Tibor, Rakaczki Zsolt, Sándor Tamás, Cs. Szabó László, Szaladnya Sándor, Szuromi Ágnes, Tóth Erzsébet, Vass László, Zarka Enikő

Digitális tabló 1974.

 

1974. A
Osztályfőnök: dr. Kaló Emilné
Boros Béla, Dombovári Tibor, Dudás János, Farkas György, Fónagy István, Füster Gábor, Gál Zsuzsa, Harsányi Sándor, Hegedűs Ilona, Imre Ferenc, Jávorkuti Tamás, Juhász Zoltán, Kishonthy Zsolt, Macsuga János, Mészáros Katalin, Mónus András, Oltvölgyi György, Oprendek András, Orosz István I., Orosz István II., Papp László, Pintér József, Radácsi György, Rakaczki István, Rozman András, Sándor Ferenc, Sárdi Ibolya, Sólya Éva, Szabó Béla, Szilágyi István, Szilasi György, Szuchy Róbert, Szűcs István, Tátrai Emese, Terstyánszky Károly, Tóth Ágnes, Tóth Árpád, Tóth Ferenc, Vincze Mária, Zsáry Tibor

 

1974. B
Osztályfőnök: Liptovszky Ferenc
Berecz József, Bodnár Katalin, Csirmaz Margit, Domonkosi Mária, Eisner Éva, Fehér Szabolcs, Franczia Tamás, Hegyi Eszter, Hubai Ilona, Igaz Gyöngyi, Isépy Eszter, Jávorkuti Judit, Kállai Klára, Kiss Györgyi, Képes Tibor, Kishonthy Éva, Korcsmáros Judit, Kondrák Margot, Kovács Tünde, Lendvay Éva, Lóczi Magdolna, Lopotnyik András, Lukács Zsuzsa, Merényi Valéria, Monostori Judit, Nagy Edit, Petővári Judit, Révai László, Schramkó Ágnes, Stregova Mária, Szabó Ágnes, Szabó Pap Edit, Szabó Rita, Szögedi Judit, Tóth Judit, Tóth Mariann, Török Olga, Varga László, Vida Judit, Vitéz Katalin, Vörös Annamária, Zuggó Géza

 

1974. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Atkári Zsuzsa, Benkő Zoltán, Bogdán Zita, Bory Endre, Bozsvári István, Demjén Sándor, Dunka Ida, Egerszegi Péter, Fazekas János, Fukker Bertalan, Incze Ida, Kárpáti István, Kotta József, Kozslik István, Körmöndi Ferenc, Kretyánszky László, Kriston Ákos, Kuttor György, Liszonyi Zoltán, Makranczi László, Medgyessy Sándor, Naár József, Négyesi Tamás, Papp Gyula, Pataki László, Pojják László, Répási László, Sándor György, Svoboda Borbála, Szobota Jolán, Sztermen Péter, Tihanyi Ottó, Timkó András, Varga László

 

1974. D
Osztályfőnök: Bándi Géza
Baffy György, Baksay Béla, Berényi Ferenc, Bódi Zsuzsa, Bodrogi Marilla, Czár Katalin, Egri Csaba, Egri István, Endrész Antal, Ferenczi Erzsébet, Fónagy Margit, Gáspár Györgyi, Gazda Sándor, Gregus Erika, Hajtós István, Karaba László, Kárpáty Erika, Kiss Gábor, Kismarton Zsuzsa, Lappai Ágnes, Lates Zoltán, Lehoczki Éva, Lengyel Katalin, Liegler Angéla, Lukács Ildikó, Maczurják Judit, Molnár Katalin, Rózsa Péter, Soós Zsuzsa, Sütő Rozália, Szabó Tamás, Timár Judit, Tóth Eleonóra, Tóth Péter, Tyukodi Irén

 

1974. E
Osztályfőnök: Klimon Margit
Barna Judit, Bogoly Éva, Czike István, Csvercskó Ágnes, Daniló Gedeon, Dede József, Esztergályos László, Gál Péter, Győr Erika, Hadházi László, Harkácsi Gábor, Hortai Rita, Katona Ferenc, Kelenföldi Sándor, Klucs Attila, Ladányi Erzsébet, Lengyel Éva, Lukáts Erzsébet, Magyar Mária, Marton Béla, Molnár Enikő, Nagy-Peti Gábor, Pétery Tünde, Pusztai László, Rejtő Eszter, Román Márta, Róth József, Simkó Margit, Skultéty Márta, Somosvári Ildikó, Spisák Edit, Szalay Ibolya, Szvoboda Mária, Tamási Miklós, Tóth Márta, Ujvári Lajos, Varga Ibolya, Varjas László

 

1974. F
Osztályfőnök: dr. Szigeti Lászlóné
Abonyi Tamás, Asztalos Ágnes, Bartus Lajos, Benedek Zoltán, Berta Ferenc, Béres István, Cserhalmi Edit, Deres Dénes, Ferencz Zsuzsa, Gulybán Magdolna, Gyalai Imre, Havasi Csaba, Hegedüs Ottó, Holló Mónika, Iski Judit, Kováts Ágoston, Laczkó Márta, Lakatos Ottó, Loy János, Makár Imre, Mártha Béla, Mészáros Endre, Nagy Tamás, Pecz Dezső, Petró István, Polyák Gyula, Répási Zoltán, Révész Marianna, Rudolf Attila, Szabó Katalin, Szabó László, Szarka Zsolt, Szovák István, Szölgyén Mária, Sztráda Gyöngyi, Tar István, Tóbisz Attila, Tóth Marianna, Ulicsinyi Judit, Varga Tibor

 

1974. G
Osztályfőnök: Juhász Péter
Antal Mária, Bajáky András, Balogh Ilona, Barancsi Gyöngyi, Barna Magdolna, Bodnár Klára, Boross Attila, Busku Tamás, Czakó István, Csabai Ágnes, Cserháti János, Csiszárik Csaba, Faragó Zoltán, Garamvölgyi Péter, Hegyi László, Hornyák Kálmán, Kerbolt Tamás, Kovács György, Kováts Imre, Kun Katalin, Krivos Csilla, Lollok Éva, Mecsek György, Nógrády Noémi, Nyitrai Katalin, Prorok Zsizsa, Somosi Márta, Szabó György, Szabó Zsuzsa, Szoby Zsolt, Szilágyi Marianna, Türk Attila, Váradi Katalin, Vágner László, Vári Tamás

Digitális tabló 1973.

 

1973. A
Osztályfőnök: Zsúdel László
Bánhegyi Géza, Benkő Mária, Borbély Zsuzsanna, Bónus Tamás, Buda Anna, Czél László, Csoma Éva, Drobni Erzsébet, Földváry Gyula, Grieger Ernő, Jánosi Artúr, Karlowits Tamás, Károlyi Mária, Kárpáti Zoltán, Kerek Gyula, Kruppa András, Miklós Árpád, Monoki Péter, Nagy István, Nébli Géza, Öhschläger István, Pilz Iván, Pintér Gábor, Puskás Gábor, Répás József, Salamon Miklós, Schmidt Zoltán, Sebők László, Slezsák Árpád, Somos Ilona, Sulcz Tamás, Szabó Marianna, Szűcs Sándor, Teleki György, Tóth Éva, Törő Ágnes, Turai Endre, Végh István, Zákány Eszter, Zoltai Judit

 

1973. B
Osztályfőnök: Temesvári Miklós
Balogh Éva, Bányai Katalin, Bányász Margit, Benjámin Gábor, Bíró György, Bohus Katalin, Cseszár Zsuzsanna, Dékány Béla, Farkas Aranka, Galambos Judit, Gárdus Péter, Gercsák Gábor, Glevitzky Gizella, Honos Péter, Jeges Zsuzsanna, Jóni Zsuzsanna, Karajz Mária, kardos Éva, Kimmel Erika, Korinthus Ágnes, Kubicza Rbert, Kurucz Ildikó, Lendvay Pál, Lukács György, Megyeri Sándor, Mészáros Attila, Nyírcsák Nóra, Pásztor Margit, Potyka Klára, Séllei Edit, Simacsek Zita, Simárszki Demeter, Szántó Éva, Szilágyi Judit, Vinnai Ágnes, Zimányi Árpád

 

1973. C
Osztályfőnök: Pirkó Béla
Balla László, Bárdos Zoltán, Csíkos József, Csorba János, Csunderlik Csaba, Dömötör Zoltán, Gáll Endre, Gyurkó Barnabás, Iván Tamás, Iván Valéria, Lacza Etelka, Makray Dusán, Mladenecz Mária, Murai Zsolt, Németh Ákos, Nyeste János, Palásthy Béla, Pásztor László, Pócsik Ferenc, Réti Gyula, Soltész József, Szigeti Jenő, Sztermen Gusztáv, Tóth Árpád, Váradi Imre, Varga Attila, Vastag Irén, Vojtilla László, Zádori Zoltán

 

1973. D
Osztályfőnök: dr. Máday Gyula
Bajusz Imre, Bakos Mária, Balogh Judit, Bárdos Mária, Budai Sándor, Czingler Katalin, Csabalik Zsuzsanna, Csoma László, Danyi Dénes, Debreczenyi Nándor, Dudás Attila, Dudás József, Erdélyi Lajos, Farkas József, Forgács Ilona, Förster Gyula, Gáti Erzsébet, Izsó István, Jakab József, Kassai Gizella, Kálmán Enikő, Kelemen Éva, Kis-Pap Emőke, Kleberz Lajos, Koppány Mária, Kovács Zsuzsanna, Margóczi Katalin, Mitkó Ferenc, Nagy Lajos, Ősz Margit, Podhorszky István, Ronyecz Teodóra, Szabó Lajos, Szemán György, Szűcs Edit, Takács Éva, Tóth Katalin, Zsedényi Judit

 

1973. E
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Balogh Andrea, Balogh Márta, Bányász Gizella, Bodnár György, Bognár János, Borsody Katalin, Csőke Pál, Dankó Ágnes, Derdák Éva, Endrédy Katalin, Farkas Gyöngyi, Fekete Albert, Fekete Edit, Gaál István, Galambosi Dorottya, Gallus Ilona, Gárdosi László, Győri Sándor, Havrán Zoltán, Heiszman László, Jávor Katalin, Juhász László, Kallus Imre, Kőhalmi Zoltán, Lipcsei László, Márton János, Mátyási Dóra, Nagy István, Nagy Julianna, Palotás József, Polyák Erika, Puskás Ferenc, Soóváry Katalin, Szekeres Péter, Szemán László, Szilvai Erika, Szilvási László, Timkó Piroska, Tóth Éva, Turóczi Ferenc, Tusay Péter, Végső Erika

 

1973. F
Osztályfőnök: Polányi Imre
Árvai Éva, Argay Tamás, Bánlaki Mária, Bárány Éva, Battányi Katalin, Benes Imre, Bredács István, Csikai Barnabás, Csőváry Gábor, Ficsor József, Fuhrmann Sándor, Gonda Tamás, Gönczi Ibolya, Hajdú Borbála, Haraszty Péter, Hevesi Anikó, Jászay György, Juhász Zsolt, Kerekes Zoltán, Kishalmi János, Kocsis Attila, Kopcsik István, Kovács Béla, Kovács Mária, Lázár Márta, Liptovszky Gábor, Molnár Katalin, Nikházy Gyula, Novák László, Nyesti István, Ötvös János, Palágyi Zsuzsanna, Rigler Magdolna, Szőllős Irén, Szörényi Gábor, Tóth Mária, Tóth Péter, Török Zoltán, Veress Judit, Wolf Mária

 

1973. G
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Babik Katalin, Balla Péter, Balog Éva, Bartha Péter, Bihall Tamás, Bodnár Lajos, Bodnár Sarolta, Dömsödi Gyula, Farkas Béla, Fekete László, Gera Sándor, Gönde Ilona, Gratzl Dezső, Gyimóthy Zsuzsanna, Hompoth Mária, Kám Erzsébet, Koncz Tibor, Köteles Attila, Ladányi Gábor, Leskó Gyöngyi, Makó Julianna, Mavridisz Szerafim, Máday Anna, Mucsi Mária, Nagy László, Pacher Judit, Pahota Károly, Pirityi Árpád, Skultéty Klára, Szokolyi Irén, Tóth Anikó, Tóth Bertalan, Varga Ákos, Várkonyi Edit, Zsebe János

 

1973. H
Osztályfőnök: Gyarmati Mikósné
Balázs László, Baranyi István, Bezdán Ilona, Csobádi Ferenc, Csoma Bertalan, Csontos Ágnes, Dicházy Katalin, Grizák Ágnes, Hegyközi Sarolta, Inczédi László, Jakab Gyöngyi, Juhász Ágnes, Kiss Adrienne, Lódi György, Molnár István, Molnár Márta, Nagy Ibolya, Nagy Ilona, Nagy Pál, Nánássy Erzsébet, Németh László, Pajkossy Miklós, Palla Sándor, Pásztor György, Pinczés János, Prevendárcsik Gyula, Prill Éva, Rácz Erzsébet, Sipos Éva, Soós László, Szalánczy Sarolta, Szűcs Klára, Tajthy Attila, Tóth Edit, Veress Károly

Digitális tabló 1972.

 

1972. A
Psztályfőnök: Szabó Kálmán
Albert Péter, Ambrus István, Barna Judit, Belicza Éva, Bodonyi Attila, Boncsér Jenő, Csercsik Ferenc, Deák Katalin, Deme Attila, Ézsöl Edit, Ferenci Tibor, Fürjes Péter, Horváth Ferenc, Illés Béla, Kuremszky László, Lénárt Ferenc, Magyar Gyula, Mázik Béla, Palánkai Zoltán, Papp Gyula, Petró Mihály, Poór Mihály, Puskás Péter, Steiner István, Szabó Zoltán, Szombati Ágnes, Szőke Gábor, Turóczi Aranka, Váci Károly, Zsugyel János

 

1972. B
Osztályfőnök: Koszorús István
Antal László, Bánfalvy Csaba, Baranyi Ágnes, Benkő Zsuzsanna, Buhenkó Etelka, Csépányi Judit, Éles Éva, Éles Magdolna, Gál Katalin, Herczeg László, Hortai Zoltán, Jakó Marianna, Jászka Mária, Kabai Zoltán, Kádár Zsuzsanna, Kavrán Ferenc, Koncz Emília, Kovács Ferenc, Lóránt István, Madaras János, Magory Éva, Mátyus István, Molnár Sándor, Nagy Attila, Nagy István, Radványi András, Révay György, Simkó Rózsa, Somsák László, Szabó Éva, Szabó Pál, Szekeres Katalin, Tatár Ágnes, Tocsef András, Tóth Edit, Tóth József, Váci Péter, Végh Ágnes

 

1972. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Balázs István, Benkő László, Béres Lajos, Detrik Péter, Diossi Gábor, Eigner Erzsébet, Fejes Gábor, Gáti Attila, Gönczi Judit, Gönczy Hajnalka, Hajdú Éva, Hannák László, Hegyes István, Hizsnyik Mária, Joós Mária, Justh Péter, Kató Márta, Kiss Béla, Kozenkai István, Kövesi Éva, Kriston Márta, Lászlófalvi Árpád, Less György, Mészáros Erzsébet, Mózes László, Pándi Ágnes, Papp Borbála, Poczkodi Gábor, Samu Erzsébet, Solymosi Éva, Székely Imre, Szilvássy Zoltán, Tatár Imre, Tóth János, Técsy Zoltán, Varga Tarhós Klára

 

1972. D
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Bacsó András, Bánhidi Katalin, Brozman Ágnes, Buday Gábor, Csáki Judit, Cseszár Ilona, Csíki Ágnes, Dvorszki László, Gáspár Éva, Horváth Ágnes, Horváth Balázs, Kaló Mária, Karádi Ágnes, Kardos Attila, Kenyeres Erzsébet, Kerényi Sándor, Kertész Róbert, Kiss Andrea, Kiss János, Kőhalmi György, Mares Mária, Mátkó Tibor, Mezei Zsuzsanna, Nagy Géza, Papp Ilona, Papp László, Pecsenye Katalin, Pethő Ágnes, Péter Erzsébet, Poráczki Éva, Szalontai Péter, Szécsi László, Szobonya Mária, Tihor Attila, Tóth Klára, Üveges Katalin, Varga Katalin, Varga László, Velkey László, Zsadányi Eszter

 

1972. E
Osztályfőnök: Szepessi Zoltánné
Bartha Ildikó, Barta Zoltán, Bartók László, Benke Judit, Berecz Dénes, Borosnyay Károly, Büdi Ferenc, Czakó Lajos, Csuri Miklós, Erdélyi László, Fehér Tibor, Fényes József, Fogarasi Katalin, Göndöcz István, Győrfi Gyula, Hédervári Anna, Kilián Zoltán, Kovács Zoltán, Koszorús István, Krajcsi György, Kunhalmi Ágnes, Lajos Csaba, Móré Márta, Nagy Béla, Nagy Péter, Pásztor Zsolt, Pintér István, Pusztafalvi Ilona, Sass Ágnes, Simon Béla, Simon László, Suga János, Sugár Emese, Sutóczki Zoltán, Szabó András, Szabó Ágnes, Szabó Judit, Szakács Zsuzsanna, Szentkatolnay Kristóf, Tóth Sándor, Tóth Szabolcs, Zai Péter

 

1972. F
Osztályfőnök: Kerekes Lajos
Adorján Imre, Barna gyula, barna Margit, Beély Katalin, Bobkó Géza, Bódis Ilona, Borbála János, Borsodi József, Borsodi László, Bucsy Ferenc, Bujalos István, Csáki István, Dobog Béla, Éliás András, Haffner István, Jobbágy Zsolt, Juhász György, Kaczvinszky Erzsébet, Kálmán Károly, Kelemen Tamás, Király Levente, Kosdi Attila, Kovács Eszter, Kövy Zoltán, Kürti Gergely, Lantos Éva, Lollok Zoltán, Marázi István, Melegh Béla, Mészáros Zoltán, Molnár Zsuzsanna, Nagy Kornél, Nagy Zoltán, Németh Éva, Pechman Gyula, Ribánszki János, Róna György, Somos Mária, Svidró István, Szabó Éva, Szvoboda László, Tolnai Sándor, Tolvaj Bertalan, Tóth Erzsébet, Varga László, Veres György, Wágner Géza

Digitális tabló 1971.

 

1971. A
Osztályfőnök: Körmöczy Lászlóné
Borosnyai Tibor, Csutorás György, Dallos Sára, Dalmi István, Demjén József, Dorony Attila, Dorony Zoltán, Dózsa Sarolta, Drahos László, Fejes Margit, Fekete Zoltán, Forgács Károly, Gerják István, Hornyák János, Horváth Zoltán, Illyés Gizella, Juhász László, Kalina Katalin, Kádas Katalin, Kemény Tibor, Kerekes István, Kertész Imre, Kovács Attila, Laczkó Beatrix, Magyar Attila, Mihók Zoltán, Monoki József, Pazár Béla, Péli Irén, Sebe Tamás, Simonffy Zoltán, Sipos József, Szabó László, Szarka Őrs, Szedlák Miklós, Szőlősi Barnabás, Sztaroveczky Mária, Terstyánszky Gábor

 

1971. B
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Baán Mária, Deres László, Doros László, Farkas Emma, Földi Erzsébet, Gémesi Géza, Grundik Zsuzsa, Győrfi Irén, Gyulai Iván, Héjj Katalin, Hnisz Eszter, Ignácz Éva, Jakab Lajos, Juhász Albert, Kardos Judit, Kimmel Zsuzsanna, Kolodzey Zoltán, Kovács Mária, Kurucz Andrea, Lévay Ágnes, Macz Eszter, Mayer Péter, Mészáros István, Nagy Irén, Nyizsnyánszki Gabriella, Ósvay Mária, Péderi Zsuzsanna, Peiker László, Petendi Rudolf, Pintér Erika, Rech Judit, Révész Anna, Sass Ilona, Skultéti Judit, Somorjai Ágnes, D. Szabó Ede, Szatmári Ilona, Szilas Erzsébet, Szüle Tamás, Vándor Béla, Varga Mária

 

1971. C
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Borosdy Tamás, Buza Erika, Dömötör Ferenc, Eperjessy Judit, Fenes Pál, Glódy Attila, Hegedűs Tamás, Hernádi Tamás, Kabay György, Korinthus Katalin, Kovács Sándor, Lengyel Ágnes, Mang Béla, Nagy Erzsébet, Nagy István, Nyilánszky Mihály, Orosz Gizella Valéria, Schmidt Ferenc, Soós Lajos, Stubnya Gyula, Szekrényi Jenő, Tóth Béla, Tóth István, Wrbata Adrienne, Zajzon Zsuzsanna

 

1971. D
Osztályfőnök: Tamási Miklósné
Almásdi László, Bartók Judit Zsuzsanna, Berecz Teodóra, Béres Ágnes, Bodnár Tamás, Bujdos Ágnes, Bujnóczki Tibor, Czerődi Zoltán, Galuska Erzsébet, Havas István, Hornyik László, Hubay Ágnes, Ignácz Béla, Istók Edit, Juhász Irén, Képes István, Kinter Ferenc, Kiss Judit, Lengyel Piroska, Nagy Gizella, Rácz Éva, Ruttkay Katalin, Szathmáry Ezsébet, Szentpétery Zsolt, Szőnyi Edit, Szvaratkó Viktor, Tamás Ottó, Zavodnyik Ágnes, Zvolenszky Róbert, Zsilinszky Pál

   

1971. E
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Barnóczki József, Domonkosi Imre, Fehér László, Ferenczi Zoltán, Fodor Mária, Fridély László, Furman József, Gaál Zoltán, Házi János, Hódi Béla, Kardos Károly, Kádas József, Károlyi Katalin, Kerekes Tibor, Kiss Gábor, Koch Péter, Kovács János, Krompaszky Csongor, Makár Barnabás, Mácsay István, Mérhay Gusztáv, Mislai Katalin, Móré Ernesztina, Nagy László, Nádasi Hajnalka, Németh Péter, Petróczy Gusztáv, Propper Valéria, Pluszky Viktória, Rozsnyói Tibor, Simon Zoltán, Somogyi Éva, Sógor Eszter, Szabó Péter, Szakál Ferenc, Szigeti László, Sziklai Ilona, Tápai László, Tóth Gyula, Tricskó Piroska, Veres Ágnes, Végső László, Vincze Olivér

   

1971. F
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Almássy Sándor, Balogh Ágnes, Berecz János, Béres Éva, Bukta Pál, Csorba Dénes, Dányi Márta, Dobos László, Dolák Katalin, Fink Katalin, Kardos Győző, Katona József, Kiss Éva, Kiss Kornélia, Kurta Irén, Lakatos József, Lakatos Miklós, Lehoczki Ágnes, Markó Gusztáv, Orosz Jenő, Pankucsi Márta, Pásztor Erika, Pásztor István, Pléh László, Ráki János, Rejtő Ilona, Rozgonyi Rózsa, Rozman Ferenc, Szatmári Zoltán, Szentkatolnay Ákos, Szilágyi István, Tiba Sándor, Tóth Ferenc, Tóth Mária, Várhegyi Viktória

Versenyeredmények


informatika Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny (4. korcsoport, 9-10. osztály) 3. országos döntő forduló,
országos 7. hely Lencsés Ádám (9.c) Felkészítő tanár: Takács Imre, Csató Endre


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny (9. évfolyam)
2. fordulóba jutott Bánóczi László 9.C,
2. fordulóba jutott Benkő Glória 9.H,
2. fordulóba jutott Estók Sándor 9.C ,
2. fordulóba jutott Kiss László 9.C Felkészítő tanár: Kovács Benedek

2. fordulóba jutott Novák Márk 9.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

2. fordulóba jutott Tóth Miklós 9.H ,
országos döntőbe jutott Bodolai Előd 9.H,
országos döntőbe jutott Lukács Miklós Ágoston 9.C Felkészítő tanár: Kovács Benedek

országos döntőbe jutott Tenkely Levente 9.C,
országos döntőbe jutott Tompa Tamás Lajos 9.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

(10. évfolyam)
2. fordulóba jutott Kosztyó Péter 10.C Felkészítő tanár: Bíró István

2. fordulóba jutott Mózes Árpád Benedek 10.C Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István

2. fordulóba jutott Szilágyi Dávid 11.A Felkészítő tanár: Dr. Miklós Erika

2. fordulóba jutott Tóth Bence 10.C Felkészítő tanár: Bíró István

országos döntőbe jutott Plaszkó Noel László 10.C Felkészítő tanár: Győry Ákos, Bíró István


biológia Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (II. kategória) országos forduló,
5. hely Lesinszki Lukács Sándor 12.B Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


sport Országos Szertorna (csapat) országos forduló,
5. hely Luterán Péter 9.H, Szemán Szilárd 11.A, Sinkovics Dániel 12.A, Filep Ajtony Atád, Mayer Attila 12.B, Tálas Péter 12.H Bodolai Máté 9.E Felkészítő tanár: Victor Benjámin


magyar József Attila szavalóverseny városi forduló,
3. hely Linczényi Laura 11.A Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


Kalmár László Matematika Verseny (7. osztály) megyei forduló,
4. hely Kormos Gergely 7.H Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Győry Ákos

(8. osztály) megyei forduló,
1. hely Gáspár Attila 8.H,
2. hely Debreczeni Ákos 8.H,
3. hely Vadon Enikő 8.H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos


matematika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (III. kategória) országos forduló,
10.hely Szőke Tamás 11.H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó

21.hely Simkó Irén 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

27.hely Porupsánszki István 11.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Vass Iván

38.hely Gulyás Eszter 12.H Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Vass Iván

41.hely Matkovics Gábor 12.C Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Veres Pál

fizika (II. kategória) országos forduló,
13.hely Kovács Árpád 12.C,
14.hely Pristyák Levente 12.C Felkészítő tanár: Zámborszky Ferenc

17.hely Hornyák Szabolcs 11.C Felkészítő tanár: Bíró István


Gratulálunk!

Gratulálunk!