átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 1987.

 

1987. A
Osztályfőnök: Körmöczy Lászlóné
Andrejkovics Viktória, Ánosy Ildikó, Farkas Gabriella, Gácsi Zsuzsana, Heidrich Zsolt, Iglai Judit, Ilosvay Ágnes, Kiss Attila, Kiss Zsuzsanna, Kolyvek László, Kovács Zsolt, Lőcsei Ottilia, Madarasi Judit, Moldován Tamás, Molnár Péter, Nagy Rajmund, Nádor László, Nikázy Gusztáv, Papp Ákos, Pongrácz Zoltán, Simon Attila, Skornyák Tamás, Soós gyopár, Strassburger Alexandra, Szőcs Katalin, Szunyogh Péter, Takács Attila, Timár András, Udvarhelyi Marianna, Ungár Péter, Vámosi Tamás, Vincze Anna, Vincze Rita, Zádor Adrienn, Zguralisz Mária, Zsúdel Tamás

 

1987. B
Osztályfőnök: Abonyi Ildikó
Arday Zsolt, Balázs Péter Gyula, Bencs Tibor, Bogdándi Nóra, Boholy Ildikó Zsuzsanna, Czél István Kálmán, Császári Ildikó, Detvay Sándor, Dobos Endre Zsolt, Dobróczki Krisztina, Fenesi István Károly, Gazsó Tamás, Hajduk Gabriella, Hegedűs Éva, Héczei Tibor, Horváth Dezső, Horváth Zoltán György, Kerülő Tünde, Király Zoltán, Kiss Ágota Zita, Kis Csaba József, Kiss Gábor, Lengyel Mária, Nagy Dezső, Nagy Mónika Katalin, Pászty Judit Réka, Pozsgai László, Pucsok Péter, Ráki Tamás, Sánta László Attila, Simon Nóra, Sümegi Andrea, Szeghő Zsolt Péter, Sziklavári Károly, Tajnafői Ágnes, Tardy Erika, Tóth Attila Zoltán, Velty Krisztina

 

1987. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Barkóczy Marianna, Bernát Beáta, Bikki Péter József, Bódig Mátyás, Erdélyi Zoltán Szabolcs, Fónyad Gábor, Grallert Krisztina, Habony Zsolt, Herke Tamás, Hornyánszky Gábor, Horváth Endre, Kiss Anikó, Kosáry Tamás László, Lichy József, Lipkovics Péter János, Lipták Marianna, Makó Balázs, Marokházi Sándor, Molnár Zsuzsanna, Nagy Gábor, Nemkin Béla Róbert, Polyák Hilda Boglárka, Raisz Csaba, Révy Miklós, Senánszky Zsolt, Szabó Géza, Szanyi Péter Zsolt, Szarka Zsolt, Szendi Sándor Kornél, Szilvásy Zoltán, Tóth Zoltán, Török László, Vadász Dénes, Várhegyi Miklós, Várhegyi Zsolt

 

1987. D
Osztályfőnök: Szabó Kálmán
Balogh Anikó, Báder Attila, Berecz Ildikó, Boros Gabriella, Bozzay Éva, Csörghe Zsuzsanna, Dávid Krisztina, Dobai József Gábor, Dobos Szabolcs, Ferencz Zoltán József, Grallert Marianna, Horváth Zsuzsanna Anita, Karádi Péter, Késely Csilla Andrea, Kovács Szilvia, Lukács László, Madarász Péter, Matolcsi Judit, Mónus Edit, Nagy János, Perhács Tamás, Pipoly Zsolt Zoltán, Rozgonyi Tamás, Szabó Gábor, Szegedi Krisztina, Tóth Szilárd, Tóth Valéria, Urbán Andrea, Varga Ferenc, Vértessy Iván Sándor, Visi Ferenc, Viszokai Beáta, Zékány Gábor

 

1987. E
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Csiba Péter, Csongrádi Csaba, Csontos Ildikó, Falvai Zsolt, Gaál Csaba Szabolcs, Halász Judit, Jánosik György, Juhász Attila, Kákóczki András Levente, Kereszty Zsolt Ákos, Kirschner Zsuzsanna Mária, Kolozsváry Beáta, Kostyál Ákos László, Lehosik Béla, Madaras Sándor Ferenc, Majoros Gábor, NagyBalázs, Nagy Mónika Erzsébet, Orosz Krisztina, Polák Péter, Regéczi Ildikó, Riedlinger Csaba István, Stumpf Adrienne, Sütő Tünde, Szegedi Anna, Szeghalmi Katalin Adrienne, Szemkó Andrea, Szép Marianna, Tesbér Anna Klára, Tóth Bertalan, Tőzsér Erika Csilla, Vida Marianna, Wéber Éva

 

1987. F
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Bárdos Péter, Dóczé István Gyula, Draskóczy Imre, Farkas Edit, Fejér László Tamás, Fűzi Edit, Godzsák Hilda, Gulyás Krisztina, Hubi Beáta, Hugli Emese, Kiss Péter, Kristóf László, Ligárt Andrea, Lőrincz Mónika, Mihályfi Rita Ilona, Molnár Eszter, Molnár Péter, Mura Péter, Nagy Ildikó, Nagy Katalin Krisztina, Nagy Kornélia Judit, Pál Sándor, Pongó Rita, Réti József, Szalay Anikó Andrea, Taszner István, Tóth Árpád, Tóth Csilla, Urbanovics Gábor, Vismeg István Gábor, Zolahy Ildikó

Digitális tabló 1986.

 

1986. A
osztályfőnök: Szegedi Győző, Fodor Ferencné
Altmár Károly, Balogh Emese, Barzó Tímea Tünde, Bányai Klára, Bertalan Sándor, Csoma Alfréd, Dusza Emese, Flanek Attila, Gődény Csaba, Hidasi Dóra, Kárpáti Zoltán István, Keczer Zsuzsanna, Kigyóssy Zsolt István, Király Attila András, Kiss Balázs, Kolozsváry Zsolt, Kopácsi Éva, Kulcsár Zsolt, Kumpár Irén, Kühne Zsolt, Lajos Sándor Ferenc, Lendváry Csaba, Lengyel Róbert, Ludányi Péter Erik, Mihálszki Zsolt, Mészáros Ágnes, Murányi István Norbert, Murvai János Zoltán, Papp Julianna, Radványi Árpád, Svéda Anita, Szarka Tünde, Szepessy Kornél András, Szopkó Péter, Tóth Eszter, Vatamány Sándor Albert, Várnai Tímea

 

1986. B
osztályfőnök: Abonyi Ildikó
Barna László, Bíró Péter László, Bodnár Judit, Czifra Orsolya, Dudás Gábor József, Filyó Katalin, Füves Anasztázia, Gazdik Andrea, Hegyi Iván Tamás, Horváth Zsuzsanna, Hronyecz Szilárd, Hugert József, Juhász György, Kaminszky Adrienne Emese, Karsai János Zoltán, Kazai Anita, Ketskés Norbert László, Kocsis Norbert Csaba, Kohányi Zsolt, Lipták Róbert Zoltán, Madarász Lajos, Magyar Sándor, Nagy Judit, Nagy Katalin, Nemkin Tamás András, Papp Attila, Pászty Katalin Eszter, Pázmándy Péter György, Pázsit Tamás László, Piukovics Mária Magdolna, Sárvári Nóra, Stefán Gabriella Nóra, Sugár József, Szabó Noémi Anna, Szarka Judit, Szegedi Csilla Judit, Szegedi Judit Zsófia, Tőczik Zsolt János, Wopera Zsuzsanna Éva

 

1986. C
osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Balogh István, Bári Péter, Fekete István Zsolt, Földi László, Földi Péter, Galgóczy Gábor, Gersei Norbert Zoltán, Gönczi Judit, Grallert Ágnes, Gulyás Gergely, Hornyák Zoltán Péter, Horváth Katalin Mónika, Husz Ildikó, Kaló Zoltán, Kardos József László, Késmárky Gergely, Kocsis Katalin, Lengyel Zoltán, Lovas Tímea Gabriella, Lukács Tamás, Miskolci Sándor, Oláh Tibor, Pecsenye Béla József, Porkoláb Gergely György, Radácsi Erika, Révai Tamás, Schindler Anna Tünde, Szabó Dénes Egon, Szentesi Szabolcs, Széll Gábor, Szirmai Zsuzsanna, Szopkó Tamás, Tapasztó György, Varga Gábor, Végh Judit Katalin, Veleczki Tibor

 

1986. D
osztályfőnök: Dr. Kormos Vilmos
Bacsa Beatrix Erzsébet, Balogh Attila Zsolt, Balogh Judit, Bánhidi Angéla, Bérczes Krisztina Mária, Bulla Krisztina, Czingler Andrea, Eszlári Tímea, Éliás István, Gimesi Andrea, Győri Zita, Halász Judit, Hanák Zoltán, Ilosvay Zsuzsanna, Ivancsó Krisztina, Jónás Csaba Sándor, Juhász Zsolt, Kárpáti Károly, Klencs Ildikó, Klér Mariann, Kiss Tóth Katalin, Koscsó Judit, Ládi Zsuzsanna Mária, Lekner Katalin, Lengyel Zsuzsanna, Márton Lajos, Nagy Attila, Papczun Marianna, Perger Zoltán, Pisák János, Polgár Gábor Miklós, Soós Éva Ágnes, Szabó Nóra Zsuzsanna, Szegedi Nóra, Tamás Zsuzsanna, Tóth Imre, Tóth Mária Julianna, Váradi Gábor Péter, Vizsolyi Csaba

 

1986. E
osztályfőnök: dr. Kalo Emilné
Angyal Enikő, Ardai Zoltán, Beke Tibor, Bernáth Marietta, Csikász Erzsébet, Dukát Zsolt, Farkas Andrea, Feczkó Angéla, Fige Marianna, Hinausz Zsombor, Hortobágyi György, Illés Krisztina, Juhász Gergely, Kazai Tibor, Kernóczki Zsuzsa, Kocsis Anita, Kolozsváry Andrea, Kotán Tünde, Kovács Katalin, Kozma Helga, Landgráf János, Lengyel István, Lombay Béla, Lukács Edit, Mátrai László, Molnár Attila, Németh Györgyi, Papp Mária, Pataki Zsuzsanna, Rejtő Gábor, Simon Tibor, Soltész Rita, Soltész Zsuzsanna, Szabó Edit, Szabó Pál, Tóth Judit, Varga Judit

   

1986. F
osztályfőnök: Bacsa Tibor
Bartkó János, Czárán Ágnes, faragó Eszter, Fábián Zsuzsanna, Galambos Andrea, Gácsi Emőke, György Péter, Juhász Ágnes, Kónya Gabriella, Krappai Judit, Molnár Andrea, Molnár Attila, Monostory Judit, Noszály Emese, nyíri József, Orosz Szilvia, Pataky Ágnes, Pálfalvi Sándor, Pásztor Péter, Popovics Pál, Steiner László, Szabó Csaba, Szemánszki Éva, Szendrei Ferenc, Szűcs Lóránd, Tóth Béla, Tóth Géza, Tóth Izabella, Tóth Erika, Varga Judit, Varsányi Gyula, Váradi Lajos, Veres Judit, Vouszka Péter, Vozárik Tibor, Zsitkovits Zsolt

Digitális tabló 1985.

 

1985. A
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Béres Anikó, Gazsó Csaba, Gyuricskó Szilvia, Héjja Adrien, Iván Judit, Kiss Tünde, Kollár Ágnes, Kurucz Mária, Ladomérszky Zsolt, Lecső Emese, Lehóczki Éva, Ludvig Zsuzsanna, Madaras Lilla, Máté Zsolt, Menyhért Mónika, Miskolczi László, Mityók Csaba, Nagy Andrea, Nagy Eszter, Nyéki Attila, Ormay Gábor, Orosz Erzsébet, Papp Tímea, Pálmai Zoltán, Pető Judit, Petőfi Sándor, Sánta Mária, Slezsák Erzsébet, Steer Marianna, Szakács Zsolt, Székely Viktor, Szkiba Iván, Sznagyik Ágnes, Szőllősi Katalin, Terge Zsuzsanna, Treit Zoltán, Velkey Mária Veronika

 

1985. B
Osztályfőnök: Dr. Mádai Gyula
Adámy Tibor, Behringer Zsuzsanna, Dienes Csilla, File Zsuzsanna, Földesi Zoltán, Galajda Tamás, Józsa György, Juhász Éva, Jung Zsuzsanna, Kacser Tünde, Kaló Ágnes, Karcagi Zsolt, Károly Enikő, Király Adrien, Kiss Tamás, Kopári Zsolt, Major Kinga, Molnár Judit, Papp Mónika, Pelles Gábor, Puskás György, Rácz Péter, Schultz Gábor, Senviczki Edina, Simon Alíz, Solymosi Tamás, Szabó Ildikó, Szebik Imre, Szilágyi Sándor, Temesi Zsuzsanna, Tóth Zoltán, Urszin Edit, Varga István

   

1985. C
Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Antal Géza, Ármás Judit, Baksay József, Barta Attila, Bukolyi Ferenc, Csótai János, Déry Emőke, Fazekas Zsolt, Fonyi Tamás, Golej István, Hudiczius György, Kaló Emese, Kolláth Lajos, Kóródi Zoltán, Krajnyák Kornélia, Lámer Zoltán, Leskó Ágnes, Lövei Péter, Matiz Tünde, Mester Tamás, Molnár Attila, Nagy Attila, Nyikes Tamás, Pásztor Iván, Pásztor Zsolt, Simon Zoltán, Szabó Tamás, Szabó Tibor, Számadó Dóra, Szatmári Ágnes, Szőke Péter, Tóth Róbert, Uhlmann Erik, Zsitkovics Tamás

 

1985. D
Osztályfőnök: Urbán Anikó
Arday Balázs, Balla Tibor, Barják Tamás, Boda Zita, Bonyhay István, Borosi Gábor, Csuhay Csilla, Drenkó Szilvia, Garancz Judit, Gál Gabriella, Gönczi Katalin, Jolsvai Péter, Juhász György, Király Gabriella, Kiss József, Kiss Péter, Kocsis Éva, Koszteleczky Noémi, Korom Edit, Kovács György, Lőrincz Marianna, Nagy Attila, Nagy Gellért, Pásztor Krisztina, Reisz Gyula, Remeczki Katalin, Rémiás János, Riedl Béla, Rieger Edina, Somosi Ildikó, Surányi Péter, Szabó Ildikó, Téglás Magdolna, Tóth Emese, Váradi Judit, Virágh Zsolt, Visnyei László

   

1985. E
Osztályfőnök: Zámborszky Ferenc
Bartkó Julianna, Bereczki László, Béres István, Bertha Laura, Deák Krisztina, Fegyverneki Dalma, Fekete Zsuzsanna, Gáspár András, Gulyás Tünde, Gyulai Csaba, Kalas Attila, Kiss János, Kiss Károly, Kluknavszky Ágnes, Kocsis Mónika, Kónya Csaba, Kosdi Andrea, Kovács Ágnes, Kovács Árpád, Kupai Emőke, Lizák Marianna, Matiscsák Ernő, Nádasi Ildikó, Nagy Rózsa, Németh Mónika, Papp István, Petró János, Porkoláb Szilvia, Ráki Tibor, Romenda Zsuzsanna, Szabó Andrea, Szűcs Monika, Tolnay Tamás, Tóth Andrea, Untisz Tünde, Urszin Csaba, Varga Judit

 

1985. F
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Barczaházi Andrea, Bartus Marianna, Besenyei Zsuzsa, Beszterczey Béla, Buczkó Tünde, Czeglédi Attila, Gadus Csaba, Gara Alice, Gál Edina, Gál Károly, Gurzó István, Győrfi Enikő, Hasulyó Tibor, Hegedűs Éva, Kőhalmi Richárd, Letek László, Letek Zsolt, Meskó Zsolt, Nagy Katalin, Nagypál Hajnalka, Nemeskéri Csilla, Oláh Gábor, Papp Gyula, Piatrik Anikó, Popovics Judit, Rácz Judit, Sárközi Csaba, Sebők József, Soltész Adrien, Szabó Zsolt, Szemán Rita, Tóth Julianna, Zubács Ildikó

Digitális tabló 1984.

 

1984. A
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Bobkó Nóra, Bódi László, Bottka Krisztina, Bucsi Szabó Edit, Czókoly Judit, Cseh Zsolt, Csendom Ildikó, Csorosz Andrea, Dargai Krisztina, Farkas Tamás, Fidrus Terézia, Hajdú Tibor, Halász Enikő, Ivády Éva, Jakab Zoltán, Kala Tamás, Kiss Anna Mária, Kiss Mónika, Kondás Zoltán, Kovács Zsuzsanna, Kurucz Emőke, Lóczi Erzsébet, Milus Zsuzsanna, Minik Attila, Nagy Zoltán, Papp Csilla, Papp György, Péter Péter, Pónus Szilárd, Pozbai Szilvia, Rencsicsovszky Enikő, Simon Edit, Suba László, Szabó György, Szomor László, Zorányi György 

 

1984. B
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Bacskai András, Balogh Szilvia, Bartók László, Bán Tibor, Beke Katalin, Bencs Tünde, Béres Tamás, Burján Ildikó, Dobó Adrien, Erős Nóra, Faragó Csaba, Farkas Péter, Grajz Katalin, Horváth Ágnes, Jobbágy Ervin, Karádi Zita, Kerek Tamás, Kocsis Judit, Korányi Mariann, Kósa László, László Zsolt, Liptovszky György, Malinák Judit, Markó Gábor, Nagy Anna, Nagy Zoltán, Orosz Csaba, Orosz Károly, Pásztor Ilona, Solymosi Zsolt, Soós Enikő, Szabó Attila, Szabó László, Szakács Eszter, Szentiványi Enikő, Székely Péter, Szunyogh László, Ungvári Judit, Veres József, Zalai György

   

1984. C
Osztályfőnök: Liptovszky József
Ajzner István, Azari Rita, Balázs István, Bari László, Boda Péter, Buron Béla, Chrabák Ede, Csoma Tamás, Debreczeni Ákos, Füzes Péter, Havasréti Csaba, Horváth Zsuzsanna, Hunyadi László, Ilosvay Ferenc, Kocsis István, Kovács Imre, Kovács Zsolt, Ladányi László, Lengyel István, Lukasczik Albert, Marozsák Péter, Molnár Gábor, Papp Mária, Pásztor Boglárka, Pásztory László, Skribanek Antal, Szabó Enikő, Szabó Zsolt, Szendrei Zoltán, Tóth Tamás, Török Péter, Velkey Ferenc

 

1984. D
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Bartkó Levente, Bárdos Ilona, Bernáth Csaba, Békési Tímea, Faragó Anna, Kele Szonja, Kis Krisztina, Kis Péter, Kiss Csaba, Kiss László, Kocsis Ildikó, Konecsni István, Leskó Attila, Leyszek Ernő, Lénárt Zsolt, Lévai Tamás, Luczó Péter, Majorossy Ágnes, Maklári Zsuzsanna, Mazsaroff Miklós, Mikler Csaba, Patvaros Kornél, Pál Tamás, Péter Orsolya, Rácz Nóra, Rozmán Katalin, Salamon Andrea, Sárady Judit, Schwartz Edit, Szabó Anna, Szarka László, Szentgyörgyi Zoltán, Tajnafői Gábor, Tarján Iván, Tátrai Ildikó, Urbancsok Attila, Vatamány Mária, Zsuponyó Erzsébet

 

1984. E
Osztályfőnök: Neuhauser Béláné
Bátori Erika, Bene Zsolt, Bodnár Emese, Boskó Éva, Csiszár István, Daróczy Edit, Farkas Anita, Fábián Klára, Friedmanszky Zoltán, Gaál Ferenc, Gácsi Gyöngyvér, Hoffmann Miklós, Horváth Nóra, Hronyecz Judit, Iski Mária, Jeney Judit, Káldy Zsolt, Kis Ferenc, Kiss Éva, Kiss Szabolcs, Kondás János, Konderák Judit, Lasztóczki Péter, Molnár Judit, Nagy Mariann, Némedi Zoltán, Pásztor Pál, Sereg Zsuzsanna, Simon Anita, Stefán Anikó, Szeles András, Szmetán Zsuzsa, Sztupjár Péter, Szűcs László, Tóth Tímea, Túróczi Magdolna, Vécsey Sándor

 

1984. F
Osztályfőnök: Murányi Istvánné
Antal Tamás, Banu István, Berei Zsolt, Czufor Adrienne, Demjén Éva, Esztergályos Attila, Farkas Ferenc, Hangó Gábor, Hudák János, Jánoky Edina, Juhász Péter, Juhász Tibor, Klencs László, Kovács András, Kriskó Zsuzsanna, Lázár Erzsébet, Lukács Marianna, Maksa Csaba István, Molnár Edit, Nyeste Ibolya, Orosz Zsolt, Péceli Tamás, Serfőző Sándor, Szabó Judit, Szabó Zsuzsanna, Szőllősi Gabriella, Takács Erika Ilona, Takács Katalin Erika, Tavassy Krisztina, Zavarkó Árpád Mihály

Digitális tabló 1983.

 

1983. A
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Bazsa Péter, Bártfai Péter, Czibere Beáta, Cselényi Péter, Csontos Gábor, Drótos György, Kecskeméti Gyula, Kéki Zsuzsa, Kirilla László, Koncz Anikó, Kovács Andor, Kovács Emese, Kovács Mária, Kőrössy Ágnes, Lengyel Éva, Lizák Erika, Nagy Andrea, Nyeste Emese, Perjés Eszter, Porkoláb Tibor, Radácsi Emese, Ramecz Árpád, Szabó Attila, Szabó Marianna, Szekeres Péter, Szemerszki Mária, Szőllősi István, Tolnay Ferenc, Tóth Ibolya, Tövis Erika, Tőkés Emese, Vadnay Lajos, Váradi Zsolt

   

1983. B
Osztályfőnök: Tóth Bertalanné
Adorján Zsolt, Bajusz Jolán, Bakondi Csaba, Barczi János, Bari Zsolt, Barta János, Berzi Csaba, Béki Katalin, Boholy Zsolt, Boros Mária, Botkó Judit, Bulla Andrea, Cseh Mária, Csurilla Lajos, Dancs Andrea, Erős Tibor, Éliás Judit, Fekete József, Figeczky Zsuzsanna, Gál Katalin, Gerőcs Anikó, Gombár Erzsébet, Hunyor Csaba, Jobbágy Mária, Juhász Judit, Kántor József, Kunhalmi Zoltán, Lévai Zsuzsa, Magos Zsuzsanna, Mencsik Monika, Mihalcsik Ágnes, Nagy Enikő, Nagy István, Porkoláb Zsolt, Radnai János, Tóth Rudolf, Wijesinghe Ivor, Zemlényi Zoltán

 

1983. C
Osztályfőnök: Csabainé Molnár Erika
Balajti Zsuzsanna, Beke Sándor, Berzi Klára, Bodnár Gizella, Bodnár István, Csehi Olivér, Demeter János, Dörgő Károly, Ferber Ferenc, Ficsór Csilla, Gácsi József, Gönczy Sándor, Gulyás Erzsébet, Hajós István, Heiner Tamás, Kecskeméti Lajos, Király István, Kondás Zoltán, Kovács Péter, Kovács Szilveszter, Kriston-Vizi Tibor, Lipták Gábor, Mádai Ferenc, Majoros Csaba, Marczinkó Zoltán, Murányi Tamás, Nagy Péter, Nyikes Péter, Orbán István, Rendik Zoltán, Révy Tamás, Soós Tamás, Tóth Ildikó

 

1983. D
Osztályfőnök: Dr. Barzó Pálné
Balázs Árpád, Balázs Krisztina, Barnóczki Csaba, Berecz Anna, Csergő Márta, Engelthaler Gabriella, Erdélyi Erzsébet, Exterde Andrea, Gibárszki Imre, Kasza Ottó, Kiss Attila, Koczka Gábor, Kónya Katalin, Kucskár Tibor, Laczai Lajos, Marosits Éva, Mogyoródy Ferenc, Molnár Zsolt, Naár Éva, Ollári István, Papp Adrien, Pándi Péter, Radványi Enikő, Rémiás László, Simkó Csaba, Tapasztó Katalin, Tokaji Judit, Tóth Andrea, Tóth Ildikó, Tóth Imre, Tóth István, Tóth Tibor, Újházi Béla, Vass Éva, Vilez Zsuzsanna, Zádor Ildikó, Zelena Gabriella

 

1983. E
Osztályfőnök: Dr. Rácz István
Áll Csaba, Borbély Éva, Darab Gábor, Dobos Klára, Erdős Gabriella, Farkas Zsolt, Fehér Károly, Fekete Dezső, Forgács Klára, Frankó Katalin, Hudák Attila, Hursán Zsuzsanna, Izsó György, Juhász Béla, Keszthelyi Zoltán, Kollár Katalin, Kristóf Gyula, Ládi Rita Éva, Podhorányi László, Pribus Attila, Sasvári Enikő, Sólyom Zsolt, Szabó Attila, Szabó Zsuzsanna, Szigeti Zsolt, Szlabóczky Csilla, Timári Miklós, Tóth Béla, Tóth Zsuzsanna, Török Zsolt, Varga Katalin

   

1983. F
Osztályfőnök: Dr. Répásy Jánosné
Bacsur Éva, Balogh Győző, Barta József, Csipke Angelika, Fagyas Gabriella, Farkas Péter, Fehér Tünde, Futó Gabriella, Gergely Ágnes, Hajdu József, Juhász Ibolya, Kiss Zoltán, Mikita Gábor, Nagy Andrea, Nagy Gabriella, Nyikes Tibor, Orosz Péter, Petróczy Zsuzsanna, Rácz László, Simon Katalin, Szabó Adrienne, Szabó Csilla, Szabó László, Szabó Zsolt, Szendi Zsuzsanna, Székely Tünde, Szőlősi László, Takács György, Telihay Péter, Temesi Rita, Török Gabriella, Vas György

Digitális tabló 1982.

 

1982. A
Osztályfőnök: Szegedi Győző
Bene Anna, Cseh Tünde, Farkas Erika, Fekete Zoltán, Gál Péter Zsolt, Gulyás Róbert, Halász László, Himmer Zoltán, Jagicza Zsolt, Juhász Krisztina, Kádas Zsolt, Kerényi Attila, Kishonthy Csilla, Klinga Eleonóra, Laczkó Zsuzsanna, Lóczi Géza László, Lukács Ágnes, Mezősi Tamás, Németh Imre, Oszlányi Gábor, Pálfi Edina, Pelczer Tamás, Pocsai Béla, Radácsi Zsolt, Reményi Róbert, Répási József, Senánszky Miklós, Spicze Attila, Szabó András, Szegedi Györgyi, Szurkos Éva, Tanczula Attila, Tóth Anikó, Vouszka György, Wagner Péter

 

1982. B
Osztályfőnök: Dusza Árpád
Bakosi Zsuzsanna, Barna Tibor, Bódogh Katalin, Dóka Ferenc, Dudás Csaba, Fegyverneki Hedvig, Fehér Zsuzsanna, Filep Zsolt, Gurnicz Ildikó, Halász Zsuzsanna, Horváth Csaba, Jekkel Katalin, Jenei László, Kasza Mária, Kemecsei Margit, Kerekes Erzsébet, Kovács Ákos, Lehóczki Ildikó, Ludvig Zsuzsanna, Madácsi István, Molnár Tünde, Nagy Györgyi, Pónus András, Rózsahegyi Imre, Szentesi Csilla, Szeppelfeld Erzsébet, Szigeti Andrea, Szilágyi Erika, Szuhánszki György, Takács István, Tamás Anikó, Tirpák Judit, Tömpe Éva, Vattai Rita, Váradi Erika, Vízhányó Zita, Zalai Krisztina, Zelenák Zsuzsanna, Zsille Ákos

   

1982. C
Osztályfőnök: Dolák Gabriella
Ádám Zsigmond, Bancsik Edit, Barócsi Edit, Bárdos Anna, Csiki Gábor, Endrész Marianna, Erdődy Tibor, Farkas Kornél, Gondos Attila, Grajz Erzsébet, Horváth Attila, Jacsó Pál, Kelemen Zsolt, Kozák Péter, Lengyel Attila, Lipták Rita, Lövei László, Mozsár Edit, Mravik Gusztáv, Nagy Róbert, Literáti Nagy Zsolt, Nyikes Gábor, Nyíri Judit, Orosvári Tamás, Pók Erika, Pongó Ágnes, Spéder Zoltán, Stefán Ildikó, Szarka István, Sztupjár Károly, Tóth Csaba, Tóth Zsolt, Tranta Beáta, Valánszki Ferenc, Varga Györgyi, Velkey Balázs

 

1982. D
Osztályfőnök: Dr. Kormos Vilmos
Bánrévi Barnabás, Czél Péter, Csukerda Tibor, Csútor Tünde, Dusik Andrea, Éliás Csaba, Fazekas Attila, Grega József, Hegedűs Csaba, Hronyecz Zita, Jármai Gyula, Jeney Tamás, Juhász György, Kamocsai Alfréd, Kása Zoltán, Kébel Zsolt, Kereki Judit, Kiss Attila, Kóta Zsuzsanna, Kováts Nóra, Krakkai Péter, Lévai Tibor, Lipcsei Csaba, Lipták András, Majoros László, Orosz Iván, Petróczki Márta, Punk Zsolt, Soltész Emília, Szabó László, Szeghalmi Ede, Szegő Ágnes, Szlabóczky Krisztina, Takács Péter, Túri Csaba

 

1982. E
Osztályfőnök: Szabó László
Bobok Beatrix, Bukovenszki Erzsébet, Czapáry Miklós, Fodor Gabriella, Gál Mária, Guba István, Gyenis Gábor, Jancsik Viktor, Karnis Lóránt, Kozma Sándor, Lapos Ágnes, Leskó Tibor, Lőkös Béla, Madar Ildikó, Majoros Ildikó, Malinák Erzsébet, Menczel Ágnes, Mészáros Zoltán, Molnár Péter, Molnár Tímea, Nagy István, Nagy Mária, Nagy Rita, Papp Pál, Pál Éva, Pogácsás Péter, Schultz Mária, Spanyol Katalin, Stefán Ottó, Svidró Zoltán, Szemerszki Terézia, Szepessy Tamás, Székely László, Szita Judit, Török László, Zolnai Zita, Zsarnay Zsolt

 

1982. F
Osztályfőnök: Bacsa Tibor
Baghy Zoltán, Bartus Rita, Budavári István, Dombi Márta, Fazekas Erika, Fekete Zsolt, Ferenc Miklós, Gál Imre, Horváth Csaba, Hutter Erzsébet, Koppány Csilla, Kovács Miklós, Major Tamás, Minczér Katalin, Nagy Iván, Németh Tamás, Samu Zsolt, Sztari Mónika, Téglás József, Vidra István, Zinger Béla, Zöldhelyi Judit

Digitális tabló 1981.

 

1981. A
Osztályfőnök: Nagy-Peti Zoltánné
Aczél Zoltán György, Ágoston István, Bányi Nóra, Bodnár Judit, Czina Zsuzsanna, Deák Ágnes, Farkas László, Fehérfalvi Gyula, Földházi Tibor, Gulyás István, Hornyák Csaba, Jakó Ildikó, Kalocsai Zoltán, Kerekes Tibor, Kisházi Edit, Klusóczki Lajos, Koscsó Ferenc, Kozma Andrea, Mihályfi Tibor, Molnár Géza, Nagy Ferenc, Németh Lilla, Ormay Péter, Sebe István, Simkó Róbert, Simon József, Szabó Anna, Szopkó Tibor, Tóth Sándor, Vatamány Márta, Vincze Csaba, Vozár László

 

1981. B
Osztályfőnök: Dr. Mádai Gyula
Barna Dénes, Bartkó Éva, Barzó Pál István, Bártfai Zoltán, Béres Gábor, Bodnár Imre, Csonka Csaba, Dobróczki Emese, Dömötör Gabriella, Dudás Ildikó, Eisner Gábor, Eperjesi Judit, Faragó Károly, Gál Tamás, Kaderják Péter, Kassay Éva, Kocsis Zsuzsanna, Leskó Tibor, Majoros Péter, Mikler László, Molnár László, Németh Mária, Orbán Marianna, Orzóy Zsuzsanna, Ruzsvánszki Anna, Sallai Zoltán, Stefán Mária, Szabó Emese, Szabó Péter, Szakács Tamás, Szalai Zita, Szombati István, Tarján Ildikó, Tolnay Judit, Vámos Csaba

   

1981. C
Osztályfőnök: Szepessy Zoltánné
Antal Csilla, Barsi Béla, Benedek Amália, Bertalan Ildikó, Bódvai István, Csesznak László, Császári Jolán, Dávid Róbert, Fazekas Erika, Fodor Erzsébet, Forgács Andrea, Halász Péter, Hallgató Ferenc, Hegedűs Tibor, Hornyák Péter, Imrich István, Jámbor Emma, Juhász Mária, Kerekes Mária, Király Zoltán, Kontra László, Mura Imre, Paszternák Csaba, Pelles Judit, Regős Péter, Sárvári Gábor, Sebesta Péter, Suták Ildikó, Szabó Ágnes, Szalay Nóra, Szegedi Erika, Székely Zoltán, Tamás Anikó, Türk Katalin, Velkey Gábor, Végh Éva, Voczelka Dezső

 

1981. D
Osztályfőnök: Tóth Bertalan
Balogh Ildikó, Bartók Csilla, Berzy Zsolt, Czikó Mária, Debreczeni Rita, Dsupin Nándor, Emri Ágnes, Hanyec Zsuzsanna, Horváth Erika, Jenei Imre, Jurácsik Antónia, Kasperkovics János, Keresztúry Tibor, Késmárki Zsolt, Lesó Judit, Less Nándor, Lőrincz Gábor, Medve Ferenc, Morvay Mária, Murányi Anna, Nagy Gabriella, Nagy István, Nagy Mária, Nagy Zsuzsanna, Németh Zsuzsanna, Petró Eleonóra, Rőczey Gergely, Szabó Zsuzsanna, Szilágyi Attila, Szűcs Éva, Takács Attila, Tóth Henriette, Tóth Zoltán, Vorsatz Brunó

 

1981. E
Osztályfőnök: Barnáné Kőrössy Orsolya
Ánosy Tünde, Balogh Erzsébet, Baló Attila, Bene Ibolya, Bernáth Erzsébet, Béres László, Bíró Berta, Boross Zsuzsanna, Dapsy Endre, Farkas Piroska, Gáspár Zsuzsanna, Halmai Mónika, Horváth Katalin, Juhász József, Juhász József, Kaposvári Péter, Kisgergely László, Marczinkó Andrea, Matkulcsik Róbert, Mátyus Ilona, Mátyus Zsuzsanna, Nagy Irén, Novák Judit, Pál Attila, Putz Edit, Senánszki Ibolya, Szajkó Éva, Szarka Erika, Teigler Katalin, Tósa Zsuzsanna, Tóth Ildikó, Tóth Zsuzsanna, Thúry Tamás, Varga Ildikó, Zvolenszky Klára, Zsigmond Zsuzsanna

   

1981. F
Osztályfőnök: Tóth Lajos
Berna Judit, Dankó Erika, Érsek Ágnes, Fejes Zsuzsanna, Fridel Erika, Gál Judit, Gönczy Sándor, Győr Ágnes, Hernádfői Csaba, Ivády Csaba, Kiss Edit, Lakatos Gyöngyi, Lovas Marianna, Mikita Cecília, Németh Ilona, Pellei László, Perecsi Jolán, Simon Zoltán, Szabó Emese, Szabó Zoltán, Szűcs Gábor, Tóth Henrietta, Török Katalin, Vasas Csaba

Digitális tabló 1980.

 

1980. A
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Antal Ferenc, Azari Henriette, Barancsi Péter, Bíró Zoltán, Borbély Zsuzsanna, Butykai Attila, Czél György, Elekes Mária, Fülöp Miklós, Kalló Gyula, Kálmán Ágnes, Kolláth Sándor, Kovács Ágnes, Kovács Zoltán, Lorencz Kinga, Majoros Ottó, Németh Leonóra, Orliczki Erika, Papp Katalin, Pintér Ernő, Podlovics Ferenc, Pónus Gábor, Popják Barna, Sárai Katalin, Scholtz Péter, Somorjai Zsolt, Szabadfalvi József, Szoták Éva, Szűcs Zoltán, Tóth Tibor, Turkovics Mária, Üszögh Lajos, Váradi Ildikó, Váradi László, Varga Erika, Varjas Ádám, Vattai Zoltán

 

1980. B
Osztályfőnök: Szabados Rudolf
Andreicsik Ilona, Bárdos Géza, Daragó Tünde, Diószeghy Tünde, Dorkó Iván, Endrész Gyöngyi, Harcsa Árpád, Homonnay Zoltán, Jónás Gyöngyi, Juhász György, Kacsándi Nóra, Kaiser Gábor, Kalász Antónia, Kopcsó Ildikó, Kovács Géza, Kovács József, Krasznai Marianna, Márton Zoltán, Mester Attila, Molnár Enikő, Németh Mónika, Ördög Katalin, Polyák Marianna, Sallay Erika, Simárszki Margit, Stefán Csaba, Szarka Angelika, Szűcs Zsolt, Tokai Klára, Tóth Mária, Tóth Márton, Urszin Márta, Viszokay Árpád, Zsimala Zsuzsanna

 

1980. C
Osztályfőnök: Gyulay Tamás
Adamusz Ildikó, Ádám Judit, Balázs Rita, Bányász Péter, Busku Mária, Csomós Miklós, Dömötör Katalin, Gabura Gábor, Gyarmati Attila, Hidasi Vanda, Juhász Éva, Juhász Zsolt, Kiss György, Kőrössy Katalin, Kuttor Zsuzsanna, Lénárt Vince, Lévai Péter, Lipusz Csaba, Makranczi Judit, Mezősi Monika, Nagybányai Erzsébet, Osváth Zoltán, Palcsó Éva, Palotai Marianna, Petró Judit, Porkoláb Péter, Rucskai Ildikó, Ruszkai István, Sőti Judit, Számadó László, Szigetvári Ferenc, Teleky Marietta, Vértesi Gabriella, Visnyovszky Judit

 

1980. D
Osztályfőnök: Eisner Rudolfné
Bacskai Andrea, Boholy István, Csicsek Judit, Dienes Péter, Egyed Edit, Faragó Ildikó, Fazekas Gyula, Fürjész István, Gyurkó Tamás, Hejszman Lajos, Hizsnyik Tünde, Irmes Zoltán, Iván Adrienne, Jászay Marianna, Juhász Judit, Kanda Imre Dezső, Kassay Levente, Kis-Szabó Teodóra, Korbacska Éva, Kormos Csilla, Kovács Enikő, Lecső Judit, Magyari Ágota, Mitrik Ilona, Molnár Judit, Mörk Leonóra, Munkácsi László, Poduszló Ernő, Rózsahegyi Rita, Szabó Attila, Szabó Tünde, Tiba István, Vantal Dezső, Varga József, Vékony Sándor, Zorányi Gábor

 

1980. E
Osztályfőnök: Ladányi Ágnes
Ábel Éva, Baranyai Marianna, Bencs Éva, Bencs Gizella, Csorba Ágnes, Csótai Zsuzsanna, Debreceni István, Gecse Zsolt, Ginovszky Géza, Gönczy Erika, Gurnicz Marianna, Halász Anikó, Halmos Ottilia, Hornyik Andrea, Horváth Péter, Józsa János, Kálmán Károly, Kiss István Béla, Kocsis Zsuzsanna, Lázár Ildikó, Lipták Ilona, Lövei Ágnes, Macsári Zsuzsanna, Mezősi Emese, Plankó Erika, Pregun Csaba, Rónai Zoltán, Szabó Béla, Szabó József, Tátrai Gyula, Toplenszki Valéria, Tóth Attila, Ujaczki Erzsébet, Velkey György

 

1980. F
Osztályfőnök: Vass Andrásné
Bernáth Tibor, Cserhalmi Alfréd, Csontos Katalin, Csordás Anikó, Dajka Zsuzsanna, Dvorszki István, Fodor Zoltán, Horváth Ádám, Horváth Zsolt, Hricz Dezső, Karcagi Gábor, Kopcsek Imre, Kubus Erzsébet, Lugosi Attila, Mizsák Ibolya, Nagy Zsuzsanna, Palatics Mária, Rákár Erzsébet, Révész Ágnes, Rontó Zsolt, Sárkány Anna, Szabó Zita, Talián Tamás, Tary György, Tolcsvai György, Urbán Gábor, Vágó Béla

Digitális tabló 1979.

 

1979. A
Osztályfőnök: Liptovszky József
Axmann Zsuzsanna, Bakó Tamás, Balázs Edit, Bán Marianna, Becs József, Bene Gyula, Bottka Boglárka, Cziáky Zoltán, Gál István, Hercsik István, Hudy Ferenc, Juhász Márta, Kacsándi László, Kalló Zoltán, Kameniczky György, Kiss Zsuzsanna, Komjáti Miklós, Korózs András, Kovács Zsolt, Kurucz László, Luterán András, Orosz Valéria, Pál Attila, Pázsit Emese, Petróczy Zoltán, Reményi Sándor, Rencsicsovszky Katalin, Soós Csaba, Szabó István, Szabó László, Szentgyörgyi Péter, Székely Ágnes, Szigeti Zsolt, Talabos Zsuzsanna, Tóth Gábor, Trócsányi Zoltán, Varga István, Vass Iván, Velkey Anna, Veres Imre, Vincze Attila

 

1979. B
Osztályfőnök: Juhász Ferenc
Aczél Katalin, Adamcsik Mária, Ágoston Éva, Angyal András, Arnóczki Ágnes, Balázsy Zsuzsanna, Bodnár Mária, Czibere Gabriella, Csapó Györgyi, Cselényi Ildikó, Csermely Katalin, Dányi Melinda, Darag Marianna, Dedics Gábor, Dombovári Paula Nóra, Fábián Ildikó, Gebei Emma, Glódy Andrea, Godó Lajos, Godó László, Götz György, Hajdú Julianna, Harsányi Julianna, Hoffmann Imre, Jobbágy Katalin, Kazár László, Kékesi Tamás, Kontra Tünde, Koska Noémi, Kovács Tibor, Lengyel Ágnes, Márkus Zsuzsanna, Molnár Mária, Nyulászi György, Palkó Mária, Porkoláb Györgyi, Richter Ursula, Scholtz Katalin, Séllei Nóra, Somosi Zsuzsanna, Szántó Tamás, Szöllősi Marianna, Sztupák Zoltán, Várkoly Péter, Veres Adrienne, Zakuczki Attila

 

1979. C
Osztályfőnök: Dr. Csernyák Lászlóné
Albert István, Becze Erika, Berta István, Czesznak Mihály, Farkas Mária, Herczeg Pál, Irmes Ferenc, Jobbágy Endre, Kalmár István, Lázár Katalin, Lévai Miklós, Lukács Miklós, Márkus Ferenc, Márky Géza, Márton Sándor, Molnár Béla, Montovay Emilia, Nahaj Mária, Orosz Katalin, Papp György, Sándor Péter, Sárai Mária, Soós István, Spéder Zsolt, Suta Emese, Szegő Lajos, Szőkedencsi Géza, Takács Irén, Törő György, Zöldi Miklós

 

1979. D
Osztályfőnök: Juhászné Molitor Edina
Balázs Judit, Bartha Mária, Budaházy Péter, Csepregi László, Cseri Edit, Érsek Zsolt, Flaskó Lóránt, Garai Adrienne, György Marianna, Hazadi Éva, Héjja Attila, Homonnai Judit, Juhász László, Kavecsánszki László, Kiss József, Kocsis Zoltán, Kónya Eleonóra, Koszteleczky Mónika, Kozák Ágnes, Lapos Györgyi, Lengyel Éva, Lukács Katalin, Marázi László, Molnár Éva, Mravik István, Nyisalovits János, Pásztor József, Schiroky Ágnes, Soós Marianna, Spéder Enikő, Szalay Tamás, Szaniszló Magdolna, Szatmári Tünde, Szomják Edit, Takács István, Tállai András, Tóth Erika, Uray Zsolt, Vajna Annamária, Varga Marianna, Viszlai István, Zámborszky József

 

1979. E
Osztályfőnök: Dr. Mádai Gyula
Axmann Judit, Bordás Attila, Budaházy Eszter, Bulla Tamás Ernő, Czina György, Csehovics Albin, Csernoch László, Csikós Zsuzsanna, Farkas Éva, Gyenes István, Gyöngyösi Magdolna, Hanuska Emese, Hochvart Katalin, Horváth Gábor, Kákóci Klára, Kánya Marianna, Kispál István, Kókai Laura, Kovács Béla, Kovács Katalin, Kozaróczy Gábor, Ládi Éva, Lipták Attila, Matlák Annamária, Mazug Tamás, Márta Mária, Nagy Péter, Páldeák László, Petrány Mihály, Pocsai Zsuzsanna, Sulyok Ferenc, Szabó Csaba, Szegedi Adrienn, Szikora Miklós, Szűcs János, Ujaczki Mária, Vallus Gábor, Varga-Kovács Anna, Varga Tamás, Vályi Aida, Vozár Mária

 

1979. F
Osztályfőnök: Fodor Ferencné
Baranyi István, Bárdos Zsolt, Boldis Erzsébet, Czinglér János, Csörsz Magdolna, Darai Dóra, Dukát Teodóra, Dusek Ilona, Farkas Ágnes, Fodor Antal, Irmai István, Juhász Hilda, Juhász Lajos, Kocsis László, Korondi Ildikó, Kovács Ildikó, Kovács János, Kovács Rita, László Mihály, Matiz László, Mezőssy Csaba, Nikházy Eleonóra, Novák István, Pekk Edit, Poroszkai Csaba, Reidmár Edit, Szégner Zsolt, Török Tamás, Venczel Anikó, Zeleni Enikő

Digitális tabló 1978.

 

1978. A
Osztályfőnök: Dr. Kaló Emilné
Balogh Zoltán, Baranyai Béla, Bartók Gábor, Berta György, Bobkó Szilárd, Bodnár Csaba, Csútor Csilla, Dóka Áron, Emődi István, Galuska Judit, Gömöry Ágnes, Gulyás István, Henzler István, Homola Andrea, Hudák Tibor, Jóni Béla, Juhász Csaba, Kassai Tibor, Király Eleonóra, Kolozsvári Erzsébet, Kövér Béla, Lakatos Csaba, Lövei Judit, Nagy Katalin, Nagy Pál, Nemesi Balázs, Stefán Péter, Szabó Tibor, Szalóczy Zoltán, Szikora László, Szűcs József, Tantó Miklós, Tiszai Attila, Toplenszki János, Tóth József, Treit Gusztáv, Varga Attila

 

1978. B
Osztályfőnök: Szikora Ferencné
Adorján Éva, Bakos Katalin, Brézai Ildikó, Busku Ilona, Cinke István, Csepregi János, Déri Marianna Katalin, Egyed Jolán, Fazekas Béla, Frank Judit, Galambos László, Gócsa Balázs, Godó Éva Piroska, Halmos Mária, Haraszti Mária, Juhász Gábor, Kalász László, Kalina László, Kántor Béla Pál, Kárpáti Magdolna, Kovács Attila, Krisztik Cecília, Lezák Zsolt, Létai Ágnes, Molitorisz Gabriella, Molnár Ágnes, Pecze Imre, Pénzes Géza, Pénzes Géza István, Péter Ágnes, Sajó Attila, Szentkatolnay Éva, Szikra Zsuzsanna, Tóth Antal Tamás, Tóth Edit, Török Éva, Varga János Zsolt, Velkey Klára, Wrbata Erika

 

1978. C
Osztályfőnök: Dr. Rácz István
Balázs András, Becze István, Buday Pál, Csorba László, Csuzda Attila, Dul Imre, Fegyverneki Sándor, Fekete László, Galo János, Horváth Nándor, Jánosik Ferenc, Katulin Zoltán, Kiss Barnabás, Kovács Imre, Kovács József, Lovrity Ernő Szilárd, Magos Béla, Mihálffy Imre, Mihályfi Gyula, Molnár József, Nagy Péter, Papp Zsolt, Pirkó József, Sötét Gábor, Steiner Ferenc, Szabó Gyula, Szántó István, Szobota András, Tavaszi Miklós, Tóth Béla, Vaskó József, Zelenák Gellért

 

1978. D
Osztályfőnök: Pápay Sándor
Andó Pál, Béres Attila, Bodgál Péter, Dallos Zsolt, Dananay Csaba, Gajdosi Róbert, Gondos Csaba, Győrffy Tünde, Herczeg Lajos, Hernádi György, Káldy Zoltán, Kiss Eszter, Kovács József Péter, Kovanecz István, Kozaróczy Kornél, Krajnyák József, Kriston Judit, Kupecz Éva, Majoros István, Mészáros Hedvig, Molnár György, Molnár István, Nemes György, Német Erzsébet, Papp Csaba, Paszternák Erika, Perényi Andrea, Rudolf Éva, Sólyom Ilona, Soós József, Spéder Árpád, Szabó Emese, Szabó Katalin, Szécsi Zoltán, Tamás Mária, Urbán László, Volascsek Péter, Ziman Piroska Katalin

 

1978. E
Osztályfőnök: Kerekes Lajos
Aranyos Judit, Barta Sándor, Bencze József, Bihari Irén, Flaskó Tibor, Grafjódi István, Hizsnyik Ildikó, Hoffmann Géza, Horváth Judit, Huszár Zsolt, Juhász Attila, Katócs Ágnes, Kecskés István, Kerékgyártó Julianna, Kóródi Tünde, Kovács Éva, Lakatos Éva, Lőrincz Zoltán, Molnár Gábor, Molnár Imre, Németh József, Palásthy Erika, Planicska Katalin, Poráczki Judit, Riedl István, Sándor Zoltán, Sárvári Attila, Soós Beáta, Szabó Olga, Székfi Zsolt, Szendi József, Szendrey Julianna, Szobota Csaba, Szombati Zsigmond, Tóth Adrienne, Ujaczki Tibor, Varga Gabriella, Vrecenár László, Wéber Péter, Zsáry Géza

 

1978. F
Osztályfőnök: Gyarmati Miklósné
Baranyi Judit, Bukovinszky Zsuzsa, Czink Zoltán, Csipkó György, Dánfi Dezső, Demjén Zsuzsanna, Domonkos Zoltán, Emri Gabriella, Eperjesi Éva, Feldbauer Károly, Hunkó Zsuzsanna, Isépy Zsuzsanna, Kálmándi Zita, László István, Lénárt Erika, Lukács Andrea, Nagy István, Nagy László, Novák László, Pocsay Erzsébet, Répási Éva, Révész Erika, Surjánszki György, Szabó Erzsébet Beáta, Szalánczi Tamás, Székely László, Toronyi Judit Márta, Tóth Ibolya, Váradi Zoltán, Veleczki János

Versenyeredmények


informatika Diákolimpia (IOI) (nemzetközi) döntő forduló,
aranyérem Gáspár Attila (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


informatika inf0(1) cup (nemzetközi meghívásos online programozói verseny)
ezüstérem Gáspár Attila (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Közép-Európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) (nemzetközi) döntő forduló,
bronzérem Gáspár Attila (11.h) Felkészítő tanár: Csató Endre


Nemzetközi Matematikai Diákolimpia
aranyérem Gáspár Attila 11.H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor


Gratulálunk!

Gratulálunk!