átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló

Digitális tabló 2007.

 

2007. A
Osztályfőnök: Bíró István
Balajti Attila, Balog Klaudia, Balog Tamás, Bencs Edina, Benkő Anita, Bese Gergely, Bikki Balázs, Botos Judit, Buczkó Judit, Dojcsák Ferenc, Erdélyi Bence, Fodor István, Gál Levente, Galvács Tamás, Garan Bernadett, Géczi Diána, Gelsei Örsi, Havasi Virág, Hegedűs Zsanett, Horváth Soma, Ispánovity Dávid, Juhász Emőke, Kitka Melinda, Kováts Bence, Láng Adrienn, Magyar Fruzsina, Molnár Ivett, Myártin Árpád, Nagy Ariel, Nagy Ferenc, Naszrai Péter, Polgár Edit, Sárosi Bettina, Schubert Éva, Szedlák Norbert, Szemán Ákos, Sziszkosz Nikolett, Török Zsófia, Vatamány Bella, Zámbó Ágnes, Zsuga Márk Péter, + 1 fő

   

2007. B
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Amriskó Tamás, Apró Anna, Baptiszta Péter, Bálint Ildikó Tünde, Baráti Tamás, Budai Nikolett, Csanádi Dániel, Csontos Zsófia, Fischer Dávid, Halász Gábor, Kiss Ádám, Kiss Bence, Kiss Dénes, Kiss Gabriella Mónika, Kiss Sándor, Kocsis Ádám, Koncz Péter Tamás, Kristóf Tamás, Kurucz István Krisztián, Losonczi István, Lődár Péter, Lődy Tamás, Major Katalin, Matusz Tamás, Medve Attila Ferenc, Orosz Gábor, Pásztor Szabolcs, Petróczki Gábor, Schnek Krisztián, Sebe István, Sepsi Bence, Siklósi Bálint, Simkó Bence, Steierhoffer Gergő, Sváb Emese, Szabó Zsuzsa, Székely Gergely, Szikora Marcell, Szűcs Tibor, Tajti Ferenc, Tordai Zoltán, Tóth Zoltán, Viszolay Ádám

 

2007. C
Osztályfőnök: Kádas Mihály
Barcsák Csaba, Bögre Lajos Ádám, Csapkó Zoltán, Dargai Gábor, Farkas Ádám László, Fehér Judit, Fésűs Katalin, Gáspár Gergő, Gémes György, Hegedűs Szabolcs, Kalász János, Kiss Dániel, Koczák Tamás, Lapsánszky Viktor, Lengyel Orsolya, Macskás József, Majoros Csilla, Mikulás Ádám, Molnár Levente, Prókaj Dávid, Szalánczi Szabolcs, Szegő Márton, Tatár Dávid, Ujlaki Balázs, Vajda Viktor, Varga Anikó, Varga Dániel, Víg Andrea, Zsámboki Bence, Zsóka Péter

 

2007. E
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Árvai Enikő Viktória, Bársony Ádám, Bene Veronika, Bükkhegyi Gergő, Csik Anita, Csikány Barbara, Galajda Ágnes Barbara, Gressai Renáta, Jászberényi Gergő, Kárász Orsolya, Kiss János, Kiss Péter, Kovács Csilla Katalin, Kovács Sándor, Lencsés Judit, Mészáros Gergő, Mórocz Katalin, Nagy Arnold, Nagy Brigitta, Nagy Ildikó, Orosz Boglárka, Pázmándy Kristóf, Pozsonyi Lilla, Tar László, Timkó Ágnes Anita, Tóth Emese, Tóth Nóra, Varga Hajnalka, Varga Henriett, Veres Enikő, Virág Judit

 

2007. H
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bagi Júlia, Bányai Máté, Barócsi Fruzsina, Bódi Anna, Butykai Ádám, Csaba Judit, Csigó Ádám, Eipl Bálint, Galvács Ádám, Gemzsi Gábor, Glambusz László, Kavecsánszki Réka, Kébel Nóra, Kerekes Laura Éva, Kiss Ádám, Kiss Attila Tamás, Lukács Ádám Zsolt, Madácsi Flóra, Majkut Dalma, Molnár Melinda, Molnár Petra, Nádasdi Zoltán, Németh Viktor, Sándor Zoltán, Sápi Dalma, Sikur Péter, Sillinger Anikó, Szabó Réka, Szedlák Levente, Szemere András, Szűcs Gábor, Tóth Anita, Vágvölgyi Bence, Varga József, Vencel Bettina Lilla

Digitális tabló 2006.

 

2006. A
Osztályfőnök: Dr. Puskás István
Asztalos Márk, Bartha László István, Breitenbach Bettina, Csacsovszki Ottó, Erdődy Vanda†, Farkas Helga, Gribovszki Réka, Hágen Béla, Harangi Renáta, Hegyközi Béla, Horváth Gergő, Jáger Szabina, Kovács Ágnes, Kovács Kinga, Kurucz Ádám, Lukács Petra, Mándoky Petra Dorottya, Mudra Mariann, Néző Zsuzsa, Palánkai Dóra, Pásztor Máté, Sólyom Pál Dávid, Szabó Anett, Szarka Veronika, Szigeti Tamás, Szolnoki Csilla, Tóth Zoltán, Vadászi Zsolt, Várnai Gábor, Vashegyi Milán, Veres Balázs, Vincze Ákos, Weilandics Dalma, Zákány –Rácz Márton

   

2006. B
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Birk Csaba, Boldizsár Szilvia, Cziczó Orsolya, Czikray Tamás, Czirba Sándor, Czirle Dávid, Csonka Diána, Farkas Zsuzsanna, Halász Norbert, Kavecsánszki Dóra, Kismarton Dalma, Kocsis Noémi, Konkoly Dávid, Korpos Gábor, Kövesi Judit, Lengyel Ákos József, Leskó László, Molnár Andrea, Molnár Szandra, Némethi Gábor, Nyiczky Éva, Olajos Ákos, Orosz Ákos, Schweitzer György Gábor, Sipos József, Slezsák Eszter, Szabó Péter, Szamosi Szandra, Szkaliczki Anita, Tarr Helga, Timár Szilárd, Tóth Viktória Edina, Turóczi Zoltán, Varga Eszter, Zámborszky György

 

2006. C
Osztályfőnök: Vass Iván
Balogh Tibor, Bán Veronika, Boros Alexandra, Csörgő Gábor, Dudás Martin, Fábián Balázs, Fekete Márton, Garan István, Gégény Péter, Gönczi Dávid, Göndör Gábor, Haupt Ágnes, Hausel Norbert, Herschman Tamás, Jáger Balázs, Karászi Zoltán, Kis Alexandra, Kovács László, Kovács Richárd, Madaras Gábor, Nagy Orsolya, Nemes Krisztina, Nohalka Zsanett, Orosz Bence, Orosz Levente, Pásztor István, Potencsik Noémi, Sármásy Árpád, Sepsi Petra, Sikur Petra, Smajda Katalin, Soós Gergely, Szabados Anna Réka, Szabó Roland, Szálkai Dávid, Takács Gábor, Tóth Ádám, Vanyó Zsanett

 

2006. D
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Balogh Boglárka, Birk Ferenc, Bíró Gergely Attila, Bratu Nikolett, Brezovszky Gábor, Dudás Gábor Miklós, Faragó Eszter, Faragó Pál Milán, Farkas Lajos, Fodor Tamás, Fürjész Anna, Galát Márk Dénes, Horváth Gábor, Kelemen Gábor, Kiss Anita, Kiss Brigitta, Lajcsák Kornél, Lázár István, Molnár Dávid, Nagy Benigna, Néző Gábor, Pál Gergő, Pető Nóra, Sárréti Rita, Sinai Ádám, Sipos Anna Katalin, Szanyi Tibor, Szentgyörgyi Péter, Tánczos Bence, Tóth Zoltán, Ujaczki Éva, Vrecenár László, Zsóka István

   

2006. E
Osztályfőnök: Héjj Márta
Berecz Orsolya, Dobos Lilla, Drótos Bettina, Faragó Ákos, Hódos Anita, Huhák Heléna, Iván Richárd, Kállai Nikolett, Kerekes Márta, Kiss Adrienn, Kiss Bettina, Koscsó Zsuzsanna, Kurek Lilla Judit, Magyar Mária, Mózsik Gábor, Novák Viktória, Nyerges Hunor, Pelles Petra, Rapcsok Balázs, Soltész Beáta, Szabó Ferenc, Szimándli Vera, Titi Lejla, Tomcsik Gyula, Tóth Levente Gyula, Varga Éva, Veres Viktória Hajnalka, Visnyai Zsuzsanna, Zvolenszki László

 

2006. H
Osztályfőnök: Medve Judit
Bodolai Zsófia, Borbély Zita, Cseuscsák Nóra, Dióssi Eszter, Dojcsák Dalma, Dulai Csilla, Futó Márk János, Gáll Mariann, Gömöri András Ménrót, Hegedűs Tibor Márton, Hudák Emese, Jánosi Alexandra, Jónyer Dávid, Kasperkovics Klára, Kerekes András, Kiss Gabriella, Kocsis Vivien, Kosik Kata Boglárka, Kovács Roland, Krajnyák Dalma Ida, Kun Gábor, Lencsés Máté, Maleczky Péter, Matesz Gábor, Matika István, Mocsári Judit, Molnár Attila, Nagy Ádám, Nagy Attila, Szabó Anikó, Szabó Márk, Szoboszlai Noémi, Takács Petra, Tordai Zsófia, Tóth Balázs, Tóth Richárd Gábor, Vasas Nikolett, Vass László, Vojtilla Zsuzsanna, Zsáry Ágnes

Digitális tabló 2005.

 

2005. A
Osztályfőnök: Erdődi István
Balák Norbert, Balogh Sára, Bejczi Tímea, Berecz Norbert, Bernáth Gergely Ferenc, Bogáti Anikó, Busku Ágnes, Demján Zsolt Miklós, Emődi Gyula, Farkas Eszter, Fodor Ágnes, Hanvay Eszter, Hegedűs Réka, Hercsik Dávid, Iván Noémi, Jenei Laura Eszter, Juhász Márton, Kaló Violetta, Képes Balázs, Kiss Vanda, Kovács András, Kovács Gábor, Körtvélyesi Szilvia, Kuli Ádám, Márton Noémi, Medve Judit, Molnár Anita, Molnár Vanda, Petróczki Krisztina, Pónus Barbara Krisztina, Prókai Ágnes, Puskás Panna, Rémiás Szabolcs, Schellenberger Judit, Sugár Eszter, Szabó Alexandra, Szarka Judit, Tóth Anita, Váradi Ágnes, Várföldi Krisztián, Varga Zsuzsa, Volascsek Rita, Wicha Erzsébet, Zábreczky Zoltán

   

2005. B
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Bohoczki Éva, Bombicz Mariann, Dudás Péter, Egri Péter, Erdei Réka, Fehér Erika, Ferenczi Adrienn, Fieder Attila, Géczi József, Gregó Ádám, Háda Dániel, Horváth Miklós, Jászay Emese, Juhász Csilla Orsolya, Kaáli Eszter, Katona Lívia, Kiss Gabriella, Kiss Levente Dávid, Konkoly Ádám, Konkoly Rita, Makrai Ádám, Márkus Csaba, Mészáros Zsuzsa, Nagy Marietta, Pásztor Vivien, Rimmel Gábor, Sári Zsófia, Schuszter Erzsébet, Sipos Gergely, Sivák Tímea, Stefán Roland, Sváb Gergő, Szenász Zoltán, Szilva András, Takács Barbara, Tóth Dénes, Virágh Henriett

 

2005. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Balogh István, Barnóczki Zsuzsa, Barta György, Berta Zsolt, Csehovics Gergely, Czank Tamás, Duhi László, Forgács Gábor, Gáspár Ákos, Gulyás Eszter, Gyöngyösi Eszter, Győri Nikolett, Harsányi László, Hetey Levente, Hornyák Márk, Kamecz Gábor, Kórik Gábor, Magyari Zoltán, Mikulás Szabina, Nagy Dénes, Nagy Vanda Katalin, Nyitrai Mónika, Polácsik Ádám, Porcs Gergely István, Rákos Attila, Sándor Balázs, Schuster András, Szabó Balázs, Szabó Roland, Szatmári Nikolett, Szilvási Szandra, Szilvási Tibor, Tóth Brigitta, Vadász Gergely

 

2005. E
Osztályfőnök: Nagy Ferenc
Boros Eszter, Bukovics Rita, Búzás Roland, Csehi András, Elek Szilvia, Erdős Eszter, Geletóczki Rita, Hancsák Henrietta, Hancsák Nikoletta, Kocsis Eszter, Kovács Tibor Norbert, Kucsma Tímea, Léstár Adrienn, Lövei Bernadett, Madarasi Tamás, Nyilas Anikó, Nyíri Nándor, Perge Andrea, Petus Anita, Piriczki Enikő, Putnoki Ivett, Soltész Anikó, Stempely István, Tamási Katalin, Vas Eszter, Vermuth Olga

 

2005. H
Osztályfőnök: Dr. Szabó Istvánné
Bagi Ádám, Balogh Péter, Bánóczi Gergely, Bujnóczki Beáta, Deme Kornél Döme, Dobos Ágnes Irén, Durda Melinda, Endrédy Zsófia, Fábián Dávid János, Gáspár Barnabás, Gáspár Marcell Gyula, Iván Péter Zoltán, Jáger Diána, Kassa Attila, Kiss Attila, Kiss Tamás, Kiss Viktor, Kovács Anikó, Kravjánszki Eszter, Lovassy Ádám, Luong Gyöngyi Lan, Marján Eszter, Miklós Beáta, Neuwirth István, Orosházi Szandra, Orosz Linda, Sápi Dénes, Stefán Rita, Szabó Ákos, Szalai Ádám, Szegőfi Luca, Szunyog Edina, Takács Ákos, Tamáska Péter, Tóth Vivien, Török Stella, Zahorecz Sarolta, Zubay Tímea

Digitális tabló 2004.

 

2004. A
Osztályfőnök: Vargáné Fekete Ildikó
Atkári Krisztián, Balázs Eszter, Balázs Tímea, Berecz Noémi, Béres Eszter, Bihari Csaba, Csirmaz Ágnes, Deme Viktória, Demeter Anita, Faber Tina, Grasalkovits Diána, Gulyás Katalin, Hajdú Éva, Istók Inés, Kárpáti Orsolya, Kavecsánszki Máté, Kecskés Anikó, Kelenik Éva, Képes Gábor, Kiss Georgina, Kovács Norbert, Laposán Roland, Lévai Csilla, Luterán Máté, Marosi László, Menyhárt Gergely, Miklós Nóra Pálma, Nagy Gergely, Oláh Balázs, Papp Gábor, Pásztor Gábor, Péter Ádám, Pósalaky Zita, Ragyina Anett, Répássy Ádám, Schindler Honória, Szadai Krisztián, Szavercsenkó Jekatyerina, Szűcs Sándor, Varga Zoltán, Üveges Loretta

 

2004. B
Osztályfőnök: Dr. Hegmanné Ilosvay Zsuzsanna
Balázsfalvi Gusztáv, Besenyei Róbert, Bihari Zoltán, Borbély Máté, Csobánka Petra Éva, Czeglédi Adrienn, Dranka Tímea, Fedor Nikolett, Fekete Tamás, Gyepesi Szandra, Iván Tünde, Juhász Judit, Kerékgyártó Tamás, Kormos Ivett, Kovács Viktória, Kovács Viktória, Lipták Zita, Louit-Szőke Anna Zsuzsanna, Murinkó Orsolya, Nagy Gábor, Nemes Csilla, Novák János, Palik Erika, Polyefkó Georgina, Rákai Rita, Sebestyén Péter, Seress Diána, Simkó Hella, Sivák Zsuzsa, Szabó István, Sztupák Márton, Tordai László, Tóth János, Trestyánszky László, Turkovics Eszter, Varga Adrienn Beáta, (+ 1 fő)

 

2004. C
Osztályfőnök: Lődár Lászlóné
Apró Márton, Baranyai Ágnes, Barnóczki Norbert, Bíró Szabolcs, Danyi Mátyás, Farkas Tamás, Fónyad Tibor, Gönczi Balázs, Horváth Zsuzsanna, Illés Balázs, Juhász-Nagy Eszter, Kákóczki Norbert, Kárpáti Zsuzsanna, Kitta Ákos, Kovács Tamás, Liptovszky Zsófia, Majkut Gergely, Mazúr Gábor, Mészáros Tünde, Molnár Judit, Murvai Emese, Nagy Zsolt, Nándori Péter, Orosz Gábor, Orosz Tamás, Schnek Gergely, Snír Dániel, Szabó Gábor, Szabó Gergely, Szamarasz Nikosz, Szemes Réka, Takács Réka, Timkó Balázs, Toldi Bence, Túry Máté, Zsámba Viktória

 

2004. D
Osztályfőnök: Letek László
Árk Marianna, Budai Nándor, Burmeister Dániel, Busku Imre, Csanálosi Ádám, Csordás Rita, Dékány Tamás, Dóduj Krisztina, Frei Helga, Gyenes Csilla, Hallgató Edit, Hártó Ákos, Iván János, Kalász Péter, Kazár Péter, Kerényi Zsófia, Konecsni Judit, Kovács Ivett, Kurcsics Imre, Lassú Gábor, Lengyel Edina, Lipkovics Máté, Lőrincz Attila, Matolcsi Zsuzsanna, Mednyánszky Miklós, Mónus Gábor, Nagy Róbert, Pankucsi István, Parti-Józsa Balázs, Pintér Alíz Boglárka, Ráski Csaba, Rimaszéki Gergő, Stefán Ákos, Szarka Tamás, Szerafi Zoltán, Török Gyurkó Boglárka, Urbán Gergely, Zákány Ildikó

   

2004. H
Osztályfőnök: Rokob Tiborné
Árvai Nikoletta, Babenkó Éva, Bodnár Ádám, Boncsér Beatrix, Boros Péter, Cseh Dorottya, Deregi Klaudia, Dóri Gergely, Endrész Zsolt, Erdődy Dávid, Fejér Balázs, Gál Csilla, Gyüker Anikó, Horváth Adrienn, Hudáky Zsuzsanna, Kasnyik Gábor, Kecskés Péter, Knapp Boglárka, Kocsis Dániel, Kocsis István, Kovács Tamás, Kulcsár Ákos, Lenkey Csongor, Lipták Ádám, Mályi Marianna, Mészáros Petra, Nagy Szandra, Németh Alexandra, Orgován Alexandra, Pető Tamás, Siegel Andrea, Szabó Norbert, Szabolcsik Krisztina, Szatmári Zoltán, Szilágyi Éva, Técsy Réka, Tóth Natália, Varga Gabriella, Völgyesi Judit

Digitális tabló 2003.

   

2003. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Árnyasi Mária, Barnóczki Péter, Béres Márton, Bikki Janka, Bombicz Barbara, Czaga Marianna, Gulyás Erika, Halas Vivien, Istenes Zsolt, Kázsmér Róbert, Kiss Renáta, Király Anita, Konkoly Zsuzsa, Kopányi Réka, Kovács Andrea, Kovács Gabriella, Lengyel Iván, Lukács Eszter, Liszkai Rita, Madaras Zsuzsa, Mátyás Melinda, Mikó Márton, Mócz Attila, Oravecz Kristóf, Panyiczki Adrienn, Papp Adrienn, Papp Milán, Pintér Ágnes, Pongrácz János Balázs, Rubi Zsófia, Sákovits Attila, Slezsák Tamás, Szikszai Szimonetta Judit, Szűcs Nóra, Takács Noémi, Tompa Ágnes, Tóth Márta, Vámos György, Vásárhelyi Katalin Noémi, Vaskó Eszter Klaudia, Virág Gergely, Vojtilla Nóra

   

2003. B
Osztályfőnök: Dr. Miklós Erika
Agócs Glória, Antal Zsófia, Bihall Zsófia, Dobos Evelin, Dudás Kinga, Fazekas Erika, Gyöngyösi Nóra, Hanyik Gábor, Hubai László, Jósvai Júlia Katalin, Kardos Tímea, Károly Adrienn Csilla, Keresztúry Linda, Kovács Orsolya Vera, Kozma Barbara, Kriván Gergő, Lukács Lilla, Marján Éva, Markovics Enikő, Máté Emese, Mészáros-Donka Roland, Mudri Péter, Nagy Zsolt, Novák Edina, Ónodi Judit, Palánkai Csaba András, Péter Dávid, Polácsik Nóra, Soltész Katalin, Sólyom Adél, Spisák Anita, Szabó Milán, Szabó Zsuzsa, Szekrényi Anna, Szomják Anett, Szüle Veronika, Tóth Róbert, Vajsz Ádám, Váradi Eszter, Váradi Mariann, Váraljai Vanda, Varga Renáta, Víg Henrietta, Virág Attila

   

2003. C
Osztályfőnök: ifj. Szabó Kálmán
Antal Ferenc, Baranyi László, Béres Roland, Bukovenszki Nándor, Buzás György, Csorba Emese, Daragó Gergely, Dobos Péter, Dudás Zoltán, Fodor Ákos, Földeák István, Gregó Kinga Zsuzsanna, Gór Tamás Zoltán, Gulyás Katalin, Haupt Gabriella, Hegedűs Ádám, Hernádi Zsuzsanna, Kalas Gergely, Kis Attila, Kiss Judit, Kolossay Anett, Kovács Helga, Kovács Roland, Lövei Levente, Molnár Nikolett, Mustos Attila, Nemes Tamás, Nyakacska Zoltán, Orosz Máté, Pelládi Gábor József, Pogáts Zsuzsa, Puskás Levente, Simon Zsuzsa, Stefán Zita Gabriella, Szabó Zoltán, Szarka Ágnes, Szmetankó Gábor, Szűcs Renáta, Zsíros Ágnes, Zsíros Levente Gábor

   

2003. D
Osztályfőnök:Fejér Szabolcs
Ádám Barbara, Balajti Bence, Berdár Tamás, Bikov András, Borsodi Endre, Borsody Péter, Bózsvári Szabolcs Tamás, Böröczi Tamás, Czier János, Csik Mercedes, Damjanovits Viktor, Farkas Dániel, Fekete Gálfy Botond, Fésüs Ádám, Fürjész Dóra, Horváth Zita, Iván Eszter, Juhász Gergely, Kárpáti János, Kiss Anita, Kléri Zoltán, Kovács Dániel Örs, Krajnc Norbert, Matula Zsolt, Miklósi Judit, Móka Tamás, Novák István, Pásztor Gergő, Rencz László Sasvári Attila, Szabados Béla, Szabó Gábor, Szabó Katalin, Szepcsik Péter, Szombatfalvi Dalma, Szuhai Milán,Tar Melinda, Tóth Melinda ,Tulák Nándor, Varga Gábor, Vári Tamás, Vrecenár Petra, Zelenák Johanna

 

2003. H
Osztályfőnök: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet
Bagi Annamária, Bánkúti Barbara, Bikfalvi Júlia, Boda Eszter, Bucsay Ágnes, Bűdi Károly, Csehily László, Eipl Máté, Fehér Tilla, Filep Angelika, Gorda Richárd, Ispán Krisztina, Karaba Ágnes, Kassai Kitti, Krajcz Éva, Láner Gábor, Luterán Dávid, Matika Viktor, Nagy Gábor, Nagy Péter, Nagy Roland, Németh Ágnes, Novák Ágnes, Oláh Fruzsina, Pasztuha Tocsek Zénó, Péter Dóra, Pozbai Viola, Sereg Hajnalka, Szedlák Gellért, Szendi Eszter, Takács Gábor, Tálas Ágnes, Tóth Imre, Tóth Szabolcs, Váradi Linda, Vincze Dániel, Vojtilla László, Zámbó Sándor

Digitális tabló 2002.

 

2002. A
Osztályfőnök: Jobbágy László
Balázs Ágnes, Barkóczi Ákos, Bodnár Krisztina, Bósa Diána, Bóta Attila, Bujdos Vera, Dióssi Barbara, Ember Judit, Fekete Fruzsina, Fekete Judit, Handó Gergő, Istenes Anett, Juhász Orsolya, Kárpáti Eszter, Kinter Oszkár, Kiss Valéria, Kocsány Balázs, Kovács Eszter, Kozák Andrea, Kőrösi Nóra, Laszák Renáta, Lazarev Oleg, Leskó Andrea, Mélypataki Máté, Molitorisz János, Nagy Adrienn, Németh Tibor, Novák László, Papp Andrea, Pikó Julianna, Prámer Gabriella, Sándor Balázs, Sóvári Botond, Szedlák János, Szegedi Enikő, Szuhai Aladár, T. Petra, Técsy Dóra, Túry Krisztina, Tyukodi Katalin, Závodszki Júlianna

   

2002. B
Osztályfőnök: Dusza Árpád
Ács Réka, Barnák Gábor, Benes Gábor, Borbély Zoltán, Borsodi Jenő, Brogli Attila, Bukovenszki Ágota, Csiszárik Adrián, Dobolán Tamás, Eremiás Szabolcs, Farkas Csaba, Farkas Csaba, Fórizs Diána, Fórizs Patrícia, Gergely Anikó, Gonda Péter, Hámori Marietta, Jászpataki Zsuzsanna, Juga Alíz, Kavesánszki Nóra, Kocsis Antal, Kormos Katalin, Lajcsák Henrietta, Majoros Tamás, Molnár Ákos, Rékó Szilvia, Sasvári Gábor, Simon Csilla, Szabó Adrienn, Szabó Petra, Szalay Eszter, Szemánszki Szabolcs, Szlanyina József, Tábori Ákos, Tóth Gábor, Tóth Roland, Túrmezei Zsófia, Üveges Valéria

   

2002. C
Osztályfőnök: Vass Iván
Balogh Zoltán, Béres Sándor, Gáspár Szabolcs, Gémes Norbert, Halász Tamás, Hideg Róbert, Kákóczki Noémi, Kardinál Eszter, Kerényi Dávid, Kishonthy Kata, Kiss Györgyi, Kléri László, Kmecz Ádám, Kovács Vivien, Magos Gergely, Mályi Anett, Mészáros Lajos, Misli Gábor, Mokrai Zita, Nagy István, Palotás Levente, Pintér Szabolcs, Rychlik Ádám, Sándor Balázs, Slezsák Ágnes, Szabó Adrienn, Szabó Angéla, Szabó Péter, Szabó Zoltán, Szádvári Judit, Szűcs Ádám, Tátrai Péter, Tóth János, Tóth László, Turóczy Mária, Veréb Rita, Viorel Gábor, Zámborszky Judit

 

2002. D
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Ádám Csaba, Biczó Ákos, Busku János, Demján Marianna, Egri Balázs, Erdei Sándor, Erős Péter, Finta Pál Erol, Fukker Bertalan, Gaál Noémi, Gere Tamara, Hajdu Péter, Jakab Gergely, Kaáli Péter, Kerekes Péter, Keresztény Natália, Kolencsik Katalin, Liptovszky Márton, Madarasi Árpád, Markó Péter, Molnár Márton, Nyitrai Attila, Orosz Gergő, Parázs Dávid, Pipoly Róbert, Ráski Gergely, Schuszter Gábor, Sipos Péter, Szabó Géza, Szilva Attila, Szöghi Zsófia, Tóth Attila, Vattay Péter, Viszolay Réka

 

2002. E
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Árvai Tímea, Babenkó Róbert, Birk Zsófia, Boros Marianna, Czirják Emese, Csicsovszki Péter, Csomor Péter, Dula Zsuzsanna, Farkas Rita, Fincicki Bettina, Gyöngyössy Orsolya, Kardos Vera, Korcsmáros Rita, Lábas Attila, Losonci Zsuzsanna, Lukács Eszter, Murai Kinga, Muránszky Ágnes, Nagy Dávid, Nagymáté Zsuzsanna, Pallai Margit, Puskás Krisztina, Rudó Noémi, Sárossy Zsuzsanna, Sutóczki Zoltán, Svéda Melinda, Szilvási Diána, Sztari Krisztina, Szűcs Zsuzsanna, Tóth Viktória, Török Katalin, Vágó Noémi, Vaktor Zsolt, Virág Tamás

 

2002. H
Osztályfőnök: Fazekas Róbert
Bányai Gergely, Bihari Judit, Bíró Péter, Burka Anikó, Farkas Anita, Farkas Levente, Fejér Katalin, Gulyás Judit, Havril Erika, Hodászi Róbert, Honvári Zoltán, Kollár Enikő, Kosztka Imre Dávid, Kovács Petra Katalin, Monyók Csaba, Naár Tímea, Nagy Bence, Papp Orsolya, Pásztor Gábor, Pásztor Richárd, Piskóti Marianna, Sebe György, Suta György, Sverla Viktor, Szemán Alida, Szilágyi Örs, Tar Tamás, Tátrai Erika, Técsy Virág, Tóth Lilla, Tóth Orsolya, Tóth Szabolcs, Vasas Krisztina, Vojtonovszki Orsolya, Zavarkó Gábor

Digitális tabló 2001.

 

2001. A
Osztályfőnök: Kovács Attiláné
Bálint Imre, Bereczki Dániel, Bodó Kristóf Péter, Dudás Éva, Farkas Felicián Gellért, Gál Tamás, Gályász Edit, Harsányi Ádám Marcell, Ispán Rita Anikó, Jánosi Andrea, Kavecsánszki Éva, Kemény Tímea, Kocsis Péter, Koós Gábor, Kormos Beáta, Kőrösi Katalin, Maleczky Ákos, Molnár Attila, Naár Dénes, Nagy Adrienn, Nagy Tamás, Namesnyik László, Nemes Alexandra, Pálinkás Beáta, Rácz Rita, Saláta Nóra, Schubert Anikó, Sivák Anita, Soltész Kinga, Szabó Zsuzsanna Katalin, Szántó Szabina Orsolya, Sztermen Orsolya Lili, Vajsz Diána

 

2001. B
Osztályfőnök: Dr. Puskás István
Bűdi Péter, Dámóczi Diána, Didik László, Dienes Lajos, Duró Márk, Együd István, Farkas Zoltán, Fövenyes Katalin, Gulyás Gábor, Kocsán Lajos György, Koscsó Eszter, Kovács Bence István, Kovács Dea, Kovács Katalin, Kovács Krisztián, Kovács Norbert, Laszák László, Mészáros Renáta, Nagy Nóra Anna, Piti Nóra, Szécsi Zoltán, Szerencsi Judit, Tábori Eszter, Tolcsvai Anikó Mária, Tóth Alexandra, Vass Tamás, Veszprémi Judit, Zsófi Ágnes

 

2001. C
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Bertalan Dalma Beáta, Boros Attila, Czipa András, Dalmi Dénes, Daróczi István, Éliás Katalin, Erényi Stella, Farkas Melinda, Forgács Gyula, Honos Anasztázia Éva, Jászfalvi Gábor, Kárpáti Zoltán, Kugler Szabolcs Richárd, Leczó Attila, Lénárt Attila, Majzik Péter Bence, Mang Balázs, Móka Eszter, Molnár Tamás, Német Péter, Rokob Tibor András, Siroki Balázs, Smizsánszky Éva Lilla, Sóron Andrea, Szakács Gábor, Szoboszlai Tímea, Takács Eszter, Tóth Katalin, Varga Szilvia, Virág Mária, Zakar Gergely (+ 1 fő)

 

2001. D
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Béres Adrienn, Danyi Gergely, Fridrik Gábor, Hercegfalvi Adrienn, Hudák Máté Szabolcs, Ignácz Anikó, Jakubcsák Kornél, Jobbágy István, Kálmán Gergely, Kerekes Tímea, Kishonthy Márton, Kiss Roland József, Kóbor János Tamás, Kovács Árpád, Kozma Zsolt, Ladányi Gergő, Légrádi Péter, Magyari István András, Matisz Gergely, Németh Gabriella, Óvári András István, Perge Andrea, Petus Róbert, Prámer Béla, Rónai Kálmán Viktor, Simon Gábor, Stempely Edit, Számel György, Szarka Botond Ádám, Szarka Györgyi Éva, Szmrek Tamás György, Szukup Krisztina, Titkos Zsuzsanna Csilla, Tóth Ádám, Tóth Balázs

   

2001. E
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Angel Anna, Bányai Eszter, Borsodi Anna, Csendes Gyula, Csobánka Zsuzsa Emese, Fülöp Zsolt, Gombos Zsófia, Görgényi Melinda, Görög Gábor, Gregovszki Réka, Gulácsi Gergely, Juhász Rozalinda, Keresztény Csaba Márk, Kokovai Nóra Beáta, Kovács Ákos Kolos, Lavotha Balázs, Májer Bálint, Nagy Adrienn, Oláh Norbert, Perge Enikő Felícia, Puskás Gábor, Sysol Viktória, Szamarasz Athina, Szemerszky Renáta, Szűcs Botond, Vágó Gábor, Viola Gábor

 

2001. H
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Bári Zsolt, Bikfalvi Péter, Bodonyi Erzsébet, Dudás Ildikó, Eördegh Péter, Érsok Gábor, Farkas Míra Judit, Fehér Ágnes, Fehér Anita Éva, Fejér Szabolcs, Fekete Petra, Fitala Réka, Girhiny Angéla, Gulyás Bernadett, Hanák Péter, Hanvay Dávid, Haviár Zsuzsanna, Hemrich Dániel, Horváth Éva, Kiss Máté, Köteles Ádám, Less Kinga Roxána, Meszticzky Tamás, Nagy Szabolcs, Nagy Vince, Szántó István, Szedlák Ádám Zoltán, Szegedi Róbert, Taksás Balázs, Tárnoki Veronika, Vincze István András, Vodila Gergely

Digitális tabló 2000.

 

2000. A
Osztályfőnök: Dr. Szabó Istvánné
Ajtonyi Zsuzsanna Eszter, Angyal Andrea, Angyal Aurél, Csíkos Janka, Csűri Tímea Tünde, Dévényi Csilla, Dobi Diána Orsolya, Dobos Ákos, Egri Mária, Francsics Dániel Kristóf, Gável Gergő, Gazdag István, Girhiny Szabolcs, Halász Rita, Jancsurák Levente, Kollár Ákos György, Küss Gergely, Magyari Szilvia, Mátyás Gábor Gyula, Mátyás Péter Attila, Mészáros Anikó, Mohácsi Györgyi, Molnár Margaréta, Nemes Annamária, Novotny Katalin, Ombódi Ágnes, Orosz Tamás, Panyi Attila Béla, Piskóti Adrienn Zsuzsanna, Rácz Bernadette, Répássi Andrea, Sneider Anita, Stiber Vivien, Szathmáry Sándor, Szávuly Réka, Tergalecz Eszter, Torma Tamás, Tóth Ágnes, Ughy Gabriella

   

2000. B
Osztályfőnök: Nyéki Attila
Argay Márton László, Axmann Katalin, Balázs Anett Mária, Barna Erika, Bódi Adrienn Marianna, Bodolai Emese, Cserép Gábor Ferenc, Dobos Diána, Fehér Judit, Fenyvesi Gábor, Garamvölgyi András, Hajdu Ádám Gábor, Iványi Csaba, Kaksz Attila, Kerekes Károly Norbert, Kevi Zsuzsanna, Kolcza Péter György, Kósa Ágnes, Koscsó János, Kovács Gergely, Kozenkai Péter István, Köbling Gábor, Lehotai Tamás, Lupkovics Gergely, Mezei Gábor, Mucsi Tamás, Orosz Zsuzsanna Zita, Papp Gergely, Patai Korinna, Sándor Gergő, Simkó Péter, Simon Csaba Péter, Szász Balázs, Szász Tamás, Tóth Gábor József, Trakál Ágnes, Varga Zsuzsanna, Vouszka Nóra, Vuts József, Zimonyi Ferenc

 

2000. C
Osztályfőnök: Sebő Sára
Balázsfalvi Gábor, Bálint Balázs, Balogh Csaba Lóránt, Balogh Tamás, Csuka Tamás, Dargai Ildikó, Deme Orsolya, Glódi Péter, Gulyás Péter, Háger Balázs, Hegedűs György, Hernádi Gergő, Horánszky Éva, Horváth Máté, Lencsés Fruzsina, Leskó Milán, Molnár Edina, Nagy Gábor, Nándori Eszter, Pelyhe Mária, Radics Krisztián, Saska Gergely, Schmidt Vera, Schweitzer Tamás, Sipos Ádám Bence, Szabó Balázs, Szabó Katalin, Szilágyi Ágnes, Szoboszlay Tímea, Szombatfalvi Zsolt, Szűcs Jenő, Téglási Attila, Varga Emese, Varga Kornél László, Várhegyi Dóra, Vastag Gábor, Virág Gábor Balázs, Vitéz Ildikó Ibolya

 

2000. D
Osztályfőnök: Héjj Márta
Balázs Gábor, Baranyai Péter, Bodnár Máté, Bózsvári Gábor Balázs, Csikai Tamás, Csorba Éva, Csorba Katalin, Dékány Mónika, Demeter Zsolt, Dobai Roland, Domonkos Ferenc Gábor, Erdélyi Mária, Feledy György, Fűzi Rudolf József, Górász Gréta, Horváth Tamás, Juhász András, Kalász Éva, Kerényi Andrea, Kis Gábor, Kosdi Bence, Kupcsik Ildikó, Lenkei Ágnes, Losonci Judit, Magyari Rita, Mazug Lajos, Molnár Anikó, Molnár Csaba János, Molnár Tímea, Muránszky Gábor, Nagy István, Nagy Zsuzsanna, Páll János Roland, Pápai Márton, Ruscsák Norbert, Sájer Balázs, Sasvári Anna Emőke, Skara Gabriella, Soltész Olívia, Soós Szabolcs, Szabó Péter Mihály, Szemán Orsolya, Szigeti Krisztina Mária, Szintai Szilárd, Tóth Zoltán

 

2000. H
Osztályfőnök: Erdődi István
Anchieri Brigitte Rosalie Andréa, Bűdi Réka, Csaba Anikó, Csomós Péter, Edőcs Eszter, Farkas Erika, Fekete József, Gecsey Zsuzsanna Zsófia, Gergely Balázs, Gulybán Zsuzsanna, Hanyik Balázs, Hazadi Máté, Herczeg Bálint, Hogya Dénes, Kiss Péter, Kozma Éva, Kristóf Katalin, Lerch Judit, Mészáros Fruzsina, Mihálszki József, Molnár Edina, Molnár László Milán, Nagy Dénes, Német-Bucsi Attila, Purszki Csaba, Puskás Balázs, Svéda Veronika, Szuchy Róbert, Ujvári Ákos, Urbán Helga

Digitális tabló 1999.

 

1999. A
Osztályfőnök: Barna István
Barati István, Barnóczki Brigitta, Berecz Péter, Csáki Tibor, Cserép Anita, Erdő Éva, Farkas Emese, Fényes Gréta, Fodor Krisztina, Gulyás Kristóf András, Hauzman Dávid, Hohl Boglárka, Ignácz Ádám, Karaffy Zoltán, Kinter Alexandra, Kiss Csaba, Kocsis Tibor, Kovács István, Laczkó Péter, Lantos Eszter, Lehóczki Gergely István, Leskó Zsolt, Mezei Péter, Molnár Ágnes, Nagy Barbara, Nagy Róbert, Orosz Ildikó, Pechmann Orsolya, Polányi Péter, Ráski Patrícia, Rogosz Zsuzsa, Schmidt Réka, Schneider Gergő, Szamos Tibor, Szarka Levente Zoltán, Szelekovszky Márta, Szentmiklóssy Zoltán, Takács Tibor, Tompa Tamás, Tősér Tibor, Veres Enikő, Vinnai Gellért, Zupcsán Ágnes, Zsófi Beáta

 

1999. B
Osztályfőnök: Kenéz Erika
Argay István Máté, Axmann Aliz, Bányai Zsuzsanna, Barancsi Boróka Margit, Bodnár Éva, Bodnár Nikolett, Bodnár Péter, Csomós Krisztián, Dudás Andrea, Dudás Ákos, Galuska Éva, Gönczi Anita, Győri Aliz, Gyuricza István Balázs, Honos Gergely, Kerek Éva Gabriella, Kocsis Áron, Kocsis Nárcisz Anikó, Kondás Katalin, Kovács Tamás, Köteles Klaudia, Kurucz Adrienn, Lipták Beáta, Lőrinc Rita, Madácsi Réka Ágnes, Magyar Gergely, Májer István Mátyás, Mitrán Attila, Monoki Bernadett Zsuzsa, Nagy Zsuzsanna, Papp Judit Enikő, Petercsák Ádám József, Pető Dániel, Safadi Heléna, Simon Gabriella, Sulyok Viktor János, Szemcsák Miklós Gergely, Szemerszki István, Takács István, Takács Nóra, Tóth Péter, Tóth-Szabó Petra, Vanczák Viktória

 

1999. C
Osztályfőnök: ifj. Szabó Kálmán
Almási Gergely, Asztalos Judit, Bakó Zoltán, Balla Gergely, Bánvölgyi Beáta, Benedek Péter, Csík Borbála, Deregi János, Farkas Edina, Fegyverneki Áron, Fekete Gábor, Gyöngy Zoltán, Háger Balázs, Hegedűs Péter, Jakab Tamás, Juhász Viktória, Kiss Henrietta, Kovács Péter, Körtesi Gyopár Tekla, Lukács László, Márkus Balázs, Nagy Bálint, Nagy Sándor, Nemes Anikó, Oláh Larion, Orosz Gergely, Pataki Péter, Pásztor Zsolt, Sajgó Árpád, Sajgó Lóránd, Soltész Árpád, Szabados Veronika, Uher Zoltán, Ujfaludi Adrienn, Ujlaki Csaba, Varga Nóra

 

1999. D
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Balog Krisztián, Boda Pál, Bodnár Tamás, Bukszár Tamás Ottó, Didik Nikoletta, Éliás Edit, Fejér Dina, Gaál Péter, Galló Georgina, Gelsei László, Kerekes Viktor, Kertész Séra Zoltán, Kompár Krisztina, Kotta Péter Béla, Kovács Béla, Kovács Tamás, Kozsnyánszky Gyula, Köteles Melitta Judit, Kristóf Norbert, Maczkó Szabolcs, Magyar Zsuzsa Sarolta, Nagy Julianna Ilona, Nyitrai Róbert, Selmeczi Szabolcs, Simon Ádám, Szopkó Eszter, Sztermen Anikó, Szymanowich Dóra Gyöngyi, Tar Péter Miklós, Tóth Erika, Varga Szilárd Viktor, Varga Zoltán

 

1999. H
Osztályfőnök: Fejér Szabolcs
Adorján Adél, Antal Csilla Edit, Asztalos János, Bárdos Gergő, Bódi Ádám, Buczkó Gábor, Dranka Anita, Egri István Gergely, Gilányi Eszter, Gondos Gabriella, Horváth Ildikó Zsuzsanna, Huszti Linda Éva, Jósvai Tamás, Kallus Edit, Kardos Zsófia, Kecskeméti Nóra Andrea, Keszte Dóra, Monyók Ákos, Muha Anikó, Nagy Ákos, Novák Gábor, Péter Linda Gabriella, Plaszkó Vanda, Stoll Péter, Szabó András, Szép László, Szontágh Zsuzsanna, Sztankovics Ágnes, Ujhelyi Bernadett

 

Digitális tabló 1998.

   

1998. A
Osztályfőnök: Szűcs Tamás
Asztalos Gábor, Balázs Éva, Bartkó Róbert, Bíró Sára, Bondár Hajnalka, Borbára Kitti, Csorba József, Dúzs Tamás, Fejér Csilla, Fekete Zsófia, Földesi Norbert, Furmann Dávid, Girhiny Zsuzsanna, Gömöri Ákos Tibor, Havas Eszter, Holbusz Réka, Honti Julianna, Horvát Orsolya, Kató Tamás, Kádas Anikó, Kovács Máté, Körmendi Robin Ariel, Lipa Tímea, Majoros Éva Gabriella, Mádai Linda, Máthé Mária, Mérhay Enikő, Nagy Éva, Nagy Zsuzsanna, Némethi Péter, Orosz Krisztián, Pálmai Szabolcs, Tósa Krisztián, Vankucz Marianna, Varga Valentin, Vári Péter, Vastag Zsófia, Vécsei Zoltán

 

1998. B
Osztályfőnök: Tóth Tibor
Bajnóczki Attila Mátyás, Benkő Krisztián, Bonta Zsuzsanna, Dávid Roland, Farkas Ádám Gábor, Fábián Zsanett, Fekete Emőke, Fekete Róbert Iván, Feró Márió Dániel, Gályász Attila, Győry Gábor, Janiga Barbara, Jex Ákos, Kiss Gábor Tamás, Lizakovszky Géza, Lupkovics Réka, Mizser Gergely, Novák Attila, Nyers Tamás, Oláh Csaba, Péderi Adrienn, Puskás Dániel, Révay Róbert, Seregélyes Gábor László, Sipos Gergely Csaba, Szádvári Mária Erzsébet, Szerényi Zoltán Péter, Szilágyi László, Szilvássy Márta, Szűcs Péter Ádám, Takács János Donát, Tokaji András, Toró Krisztina

 

1998. C
Osztályfőnök: Vass Iván
Ambrus István, Andrási Gyula Gábor, Árvay Angelika, Atali Krisztina Katalin, Bálint Zoltán, Barancsi Gábor András, Borsodi Rita, Bozsó Beatrix, Drágár Valéria, Fábián Mihály, Faragó Tímea, Fazekas Rita, Gaál Károly, Gyöngy Eszter, Gyuricza Gábor, Hanák Balázs, Homolya Dániel, Juhász Balázs, Juhász Tamás, Kóczián Viktória, Koscsó Orsolya, Kusper Krisztián, Lakatos László, Less Áron, Madácsi Roland, Papp Beáta Andrea, Pohobics Erika, Pusztafalvi Zoltán István, Recskó Dávid Gábor, Sándor Zsuzsa, Szabó Nándor, Szőke Andrea, Szöllösi István, Szűcs Edina, Taba Györgyi Judit, Tolnay Zsófia, Vitéz Gábor Attila, Vizi Orsolya Erika

 

1998. D
Osztályfőnök: Zámborszky Ferenc
Antal Dénes Gábor, Apró Ákos, Árk Melinda, Balázs Katalin, Bialkó Ágnes, Bozsó Enikő Aida, Bratu Henrietta, Czár Iván, Csicsovszki Gábor, Dobos Tamás, Farkas Gergely, Finta Péter, Győrffy Ágnes, Kerekes Zoltán, Kolencsik Ákos Béla, Kozma Tímea, Lemák Gábor, Lévai Gabriella, Palla Zoltán, Rakaczki János, Rónaföldi Alex Osszián, Soós Norbert, Szirovicza Péter Zsolt, Szojka Gábor, Sztermen Anikó, Szukup László, Takács-Szabó Zsuzsanna, Tóth Gábor, Turi-Nagy Zsolt, Turóczi Nikoletta, Ujházi Tibor, Váradi Balázs György, Varga Zsolt, Vass István Csaba

 

1998. E
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Antal Krisztina, Barna Szilvia, Bartha Lilla Diána, Detrik Rozália, Gönczi Rita, Juhos Gabriella, Kádas Angelika, Kádas Péter, Kállai Veronika, Kasza Gábor András, Kertész Ágnes, Kertész Gábor Ákos, Kiss Judit, Kósa Éva, Kota Marianna, Kovács Máté, Magyari Zoltán, Medgyesy Anett, Nehrer Judit, Orosz Viktor, Pataki Éva, Riczu Noémi, Simon Tibor, Szabó Gábor, Szabó Gergely, Szatmári Lilla Ildikó, Székely Kinga, Szkrinyár Anett, Theisz János, Tompos Zsuzsa, Vályi-Nagy Viktor, Vass Polla, Vizi Lóránd Ákos, Völgyesi Teodóra, Zakar Éva Mariann, Zsoldos Gabriella Edit

 

1998. H
Osztályfőnök: Veres Pál
Balás Réka, Balla Györgyi, Bohoczki Judit, Boros Katalin, Boros Viktor, Csíkos Nóra, Durda István Sándor, Erdélyi István, Fedorcsák Tamás János, Garamvölgyi Orsolya, Iczkovits Gábor Róbert, Joó Ildikó Zsuzsanna, Korbel Attila, Körmöndi Krisztina, Liptovszky Mátyás, Losonci Bernadett, Nagy Ádám, Nagy László, Nagy Tamás, Szabó Gábor, Szász Tilda, Szemerszki Veronika, Titkos Alexandra, Varga László, Varsányi Gábor András, Vámosi Gergő Péter, Visnyovszky Fruzsina Laura, Zsirka Gábor

Versenyeredmények


magyar nyelv és irodalom Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (9. évfolyam, csapat) körzeti forduló,
8. hely Halász Fábián 9.D, Hegedűs Nóra 9.D, Szekeres Adrienn 9.D, Tergalecz Dóra 9.D Felkészítő tanár: Dr. Vékony Katalin, Horváth Ibolya


Országos Fotó, Vers és Prózaíró Verseny (fotó kategória) országos forduló,
2. hely Kalocsai Édua Mária 9.D


fizika Eötvös Verseny országos forduló,
dicséretet kapott Gyulai Márton 11.C Felkészítő tanár: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc


Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny (programozás kategória 5-8. o.) 1. forduló,
191 pont (2. fordulóba jutott) Révész Máté (8.B),
77 pont (2. fordulóba jutott) Apró Balázs (8.B),
98 pont (2. fordulóba jutott) Nácsa Dominik (8.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


DEIK (Debreceni Egyetem Informatikai Kar) Regionális programozói csapatverseny (középiskolás kategória)
1. hely (különdíj a legtöbb elsőre jól beadott feladatért) Gáspár Attila (12.H), Robotka Adrián (12.C), Révész Máté (8.B),
dicséret Pál Diána (11.H), Suszter Ágnes (10.C), Győrffi Ádám (9.B) Felkészítő tanár: Csató Endre


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye (csapat)
1. hely Stefán Boglárka Abigél 11.E, Tóth Nikoletta 11.E, Tóth Lili 11.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna


Dr. Gárdus János Városi Általános Iskolai Német Nyelvi Verseny
2. hely Tóth Zsuzsanna 8.A,
4-5. hely Nagy Eszter 8.A ,
4-5. hely Nagy Karolina 8.A Felkészítő tanár: Sebő Sára


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny  (web alkalmazás kategória, csapatverseny) 2. döntő forduló,
országos 1. hely Suszter Ágnes (10.c), Tóth Anna (10.a), Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


Gratulálunk!

Gratulálunk!