átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 2022

   

2022. A
Osztályfőnök: Sebő Sára
Alacs Dániel, Almási Kata, Bazsányi Zsófia, Burai Beáta Karolina, Detki Dávid, Farkas Angéla Alma, Figeczki Hanna, Geleta Gréta, Gyarmathi Levente Zalán, Hangonyi Petra, Ilniczki Gergely Mihály, Kakas Lilla Judit, Kelemen Anna, Kendeházi Janka, Kendi Pál Dávid, Kocsis Ábel, Kocsis Laura, Kolláth Bence, Kovács Katalin, Kovács Zsombor, Králik Balázs, Kulcsár Luca, Kun Borostyán, Kupás Vivien, Lipták Levente, Mészáros Boglárka, Nagy Eszter Kincső, Nagy Gréta, Nagy Karolina, Orosz Szilárd, Pákozdi Zsolt Balázs, Papp Adrienn, Pásztor Áron, Szabó Hanna, Szalay Balázs, Szobeczki Marcell, Tárkányi Szabolcs Olivér, Tóth Zsuzsanna, Túróczy Lili, Untisz Levente

   

2022. B
Osztályfőnök: Szalontainé Batta Barbara
Apró Balázs, Benedek Gábor, Bodrogi Éva, Csató Balázs, Csomós Bence, Fegyverneki Ádám, György Patrik, Hajdu Zalán Zoltán, Halász Dorka, Hazir Zorka Anna, Kmeczkó Levente, Kozári Dominik, Krakkai Dávid Milán, Kriskó Kitti, Kurucz Márton, Makó Vince, Marsalkó Petra, Nácsa Dominik, Orosz Olivér, Révész Máté, Réz Csongor, Svidró Ákos, Szabó Petra, Szántai Márk, Szász Csenge Gabriella, Szilágyi Anna Tímea, Szőr Anikó, Tárkányi Ákos Róbert, Tasnádi Bence, Tasnádi Panna, Tóth Laura, Tóth Tamás

   

2022. C
Osztályfőnök: Kovács Benedek
Bajnok Zoltán Szabolcs, Bana Bálint, Farkas Orsolya, Fodor Zoltán, Gaál-Répássy Attila, Gál Olivér, Gazdik Bence Levente, Géczy Ákos, Horváth Péter, Juhász Csenge Judit, Kertész Zsófia, Kocsis Balázs, Kónya Zalán Csaba, Kórik Edina, Kovács Levente György, Kozicska Réka, Kőszeghy Imre, Krajnik Péter, Kruppa László, Lantos Márk Aurél, Lénárt Réka, Lukács Milán, Nagy Zoltán, Pente-Székely Balázs, Porupsánszki Szabolcs, Sári Károly Bence, Sárkány Bence, Sebák Fruzsina Jázmin, Sipos Balázs, Szabó Péter Bence, Tar Alexandra, Temesvári Alex, Tisza Máté Bence, Tóth Áron, Türk Zsombor, Üveges Petra, Varga Olivér, Vizi Kristóf Levente

   

2022. D
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Árvai Dóra, Bálint Petra, Benke Dávid, Biró Ádám, Bitó Patrik, Bubnó Judit, Budai Laura, Bukovenszki Liza, Buza Bence Lajos, Czudar Viktor Bars, Csapkó Panna, Csapó Alex Patrik, Demeter Bianka, Dienes Fülöp István , Fülöp Alexa, Harmati Bendegúz, Jeszenszki Dániel, Kardos Ádám, Kondi Tamás, Kondor Dénes, Kovács Panna, Lalik Réka, Mester Ajsa, Molnár Eszter, Molnár Mercédesz, Muri Gyöngyvér, Pitti Panna, Stadler Bettina, Szögedi Tímea, Tamás Virág, Timkó Zsombor, Traczik Dorina Száva, Tyukodi Sámuel, Varga Zsófia, Vezendi Vivien

   

2022. E
Osztályfőnök: Cseke-Tímár Enikő, Pocsayné Zámbó Zsuzsanna
Bakos Stefánia, Bócz Amanda, Bucsi Vencel, Budai Henrietta, Czikora Laura, El Hassan Miriem Réka, Fabók Marcell, Farkas Marcell, Galuska Lilian, Gellérfi Bence, Guellal Amina, Gyurcsik Petra, Jaczkó Nikolett, Lipták Fanni, Molnár Bálint, Nagy Balázs, Puruczki Dorka, Román Gergely, Saracz Evelin, Sebeszta Zsófia, Stelin László, Szajkó Tessza, Szarvady Eszter, Szemán Ábel, Szilágyi Balázs, Szőke Gréta, Tóth Norman Lajos, Tóth Zsófia, Venczel Luca

 

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!