átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Digitális tabló 2021

   

2021. A
Osztályfőnök: Merkelné Vodila Noémi
Baffi Réka, Béres Botond Pál, Bonta Panna Benedetta, Bölkény Melinda, Czeczán Tamás, Cserpák Mihály Márkó, Csiszár Áron, Deményi Kamilla, Ferencsák Boglárka, Gáspár Fanni, Hrabovszky Lili, Kacsó Botond, Kaprinyák Cintia, Kiss Balázs, Kiss Lea, Kocsis Bálint, Kolcza Gergely, Komjáti Barna, Kurmai Márton Tibor, Maticsek Márta, Nagy Alexandra, Nagy Eszter, Nyíri Virág, Péteri Anna Júlia, Szakácsi Noémi, Szalay Ádám, Szűcs Gréta, Takács Anna, Takács Gergely Levente, Tálas Lilla Júlia, Tamási Kinga Mária, Turnyánszki Ákos Miklós, Turócki Regina, Vass Júlia, Végvári Dóra Lili, Veréb Vanda, Wechsler Laura, Zupkó Áron

   

2021. B
Osztályfőnök: Fazekas Krisztina
Abkarovits Géza Mátyás, Bán Ákos Richárd, Barkai Hanga Kincső, Bordás Milán, Bunda Ágota, Dexter Áron Joshua, Ézsöl András Zalán, Faragó Zsombor, Fekete Boglárka, Fürj Alina Hanna, Gerőcs Gergő, Győrffi Ádám György, Hurták Ildikó Zsófia, Jeddi Gábor, Kamarás Erik, Keresztesi Áron Zsombor, Koleszár Kristóf, Komáromi Brigitta Tünde, Kriston Ádám, Kundrák Ádám, Laczai Lénárd Előd, Merkel Tamás, Molnár Bálint, Nagy Ákos, Nagy Zétény, Ocsenás Lili, Oleár Zalán, Orosz Bence Zsolt, Peiker Balázs, Rékási Bence, Regős Márk, Szabó Áron, Szalontai Máté, Takács Emília Polett, Tomori Lilla Boglárka, Varga Adél Nóra

   

2021. C
Osztályfőnök: Letek László
Ajtai Janka, Al-Hag Máté Amin, Béres Ákos, Boncsér Levente, Boros Richárd, Danyi Kristóf Milán, Dienes Ákos, Egerszegi Balázs, Farkas Dániel, Garai Márk, Hatvani Gergely, Holczer Vanda, Kiss Máté, Kovács Kornél , Ladányi Dániel, Lerch Tamara, Longaver Szabolcs, Mártonffy Áron, Muszka Gabriella , Nagy Dóra, Nemes Máté Levente, Pál Mihály, Pém József, Pipicz Petra, Répási Dávid, Román Patrik Attila   , Schein Péter, Seres Milán, Szabó Gábor, Szabó Gergő, Tajti Péter, Tamás Tekla Noémi, Tóth Szilárd, Vadnai Mátyás

   

2021. D
Osztályfőnök: Endrész Gyöngyi
Almássy Lili Róza, Alvári Míra Teréz, Bársony Alexandra, Berkeszi Ádám, Bidlek Torda, Biró Ágnes Petra, Boros Ildikó, Debreczeni Lili Anna, Fekete Klaudia, Friedmanszky Levente Zoltán, Fülöp Csenge Melinda, Halász Fábián, Hegedűs Nóra, Herman Írisz, Ignácz Botond, Jakab Anna, Kalocsai Édua Mária, Kaprinay Katalin Eszter, Kocsi Elizabet, Lecső Luca Dorottya, ,Matesz Roland, Miskolci Zsófia, Orbán Klarissza, Osváth Zsuzsanna Imola, Sajgó Zsófia, Salagvárdi Natália, Sándor Péter, Simkó Mátyás, Simkó Nóra, Suszter Zsófia, Szekeres Adrienn, Tergalecz Dóra, Tóth Bence, Tóth Boglárka, Tóth Boglárka, Varga Enikő, Vitkolczi Dániel

   

2021. E
Osztályfőnök: Dr. Ladányiné Varga Karolina-Kurunczi Gábor
Balogh Dávid, Bellon Csaba Dominik, Bense Marcell István, Csizmarik Viktória, Dsupin Petra, Fekete Cintia, Germus Vivien, Greutter Lilla, Gyenes Enikő, Horváth Andrea, Kárpáti Adél, Kocsis Boglárka, Kovács Eszter Blanka, Mészáros Zoltán, Pásztor Levente, Pató Eszter, Perge Zsanett, Sütő Erzsébet, Szabó Izabella Vanessza, Szarka Lilla, Székely Bence, Székely-Kővágó David, Tóth Ágnes, Tóth Vanda, Török Eszter Éva, Varga Borbála Kincső, Varga János, Veres Bettina, Zlaczki Martin

 

Aktuális eredmények

  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szlivka Mihály (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Fürjes Evelin (9.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Töttös Maja (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Nagy Dávid (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kádas Olivér (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Jankovics Gábor (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Homolya Dániel (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Gyurján Lujza (9.D)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Mágocs-Bahur Szente (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     

Gratulálunk!