átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny

angol nyelv, szóbeli döntő forduló

4. hely Szunyogh Örs Péter 9. H Felkészítő tanár: Ladányiné Varga Karolina

"Célpont a Mars" Űrkutatási diákpályázat

(országos) 

1. hely Oravecz Éva 12.H

Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Verseny

biológia, (csapat) regionális forduló

3. hely Bodolai Előd 8.H, Major Ábel 8.H, Tóth Miklós 8.H Felkészítő tanár: Szentesi Csilla

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

országos forduló

21. hely Szőke Tamás 10.H,
23. hely Szabó Dániel 10.H Felkészítő tanár: Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

34. hely Mózes Árpád Benedek 9.C Felkészítő tanár: Vass Iván, Veres Pál, Gulyás Tibor

(7. évf.) országos forduló,
3. hely Gáspár Attila 7. H Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos

(8. évf.) országos forduló,
44. hely Bodolai Előd 8. H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

OKTV Magyar nyelv (országos)

24. hely Szolnoki Gábor (11.b) Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

Kémia

20. hely Sóvári Dénes 12. B Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny III. kategória

matematika

24. hely Schultz Vera Magdolna 12. C Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Varga Tamás Matematika Verseny

3. hely Gáspár Attila 7. H,
30. hely Vadon Enikő 7. H,
46. hely Debreczeni Ákos 7. H Felkészítő tanár: Győry Ákos, Kovács Attiláné

48. hely Boros Bence 8. H Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

Informatika

Országos LOGO Számítástechnikai tanulmányi Verseny

(4. korcsoport, 9-10. osztály) 2. (regionális) forduló,
17. hely (országosan) (döntőbe jutott) Botos Árpád Szilveszter (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

Magyar Nyelv OKTV

magyar nyelv és irodalom

döntőbe jutott Szolnoki Gábor 11. B Felkészítő tanár: Pólik Magdolna

Versenyeredmények


angol nyelv OKTV
második fordulóba jutott Dojcsák Milla 12.C Felkészítő tanár: Kéri Henriett

magyar nyelv és irodalom második fordulóba jutott Pál Diána 12.H Felkészítő tanár: Pólik Magdolna


angol nyelv 4 FOR EUROPE ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI VETÉLKEDŐ regionális forduló,
3. hely Kiss Tamás 12.H, Schweickhardt Gyula 12.H, Takács Anna 12.D, Trembóczki Liliána 12.D,
4. hely Bendicskó Laura 11.B, Csordás Henrik 11.B, Hallai Gréta 11.B, , Fenyvesi Tamás 11.B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


angol nyelv TÚL AZ ELSŐ X-EN EU VERSENY regionális forduló,
2. hely (országos döntőbe jutott csapat) Hatvani Anna 12. H, Schweickhardt Gyula 12. H, Takács Anna 12. D, Trembóczki Liliána 12. D,
4. hely Bendicskó Laura 11. B, Csordás Henrik 11. B, Fenyvesi Tamás 11. B, Keresztes Kornél 11. B Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara


történelem OKTV
második fordulóba jutott Illés Dorottya Lilla 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László

második fordulóba jutott Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Erdődi István, Jobbágy László


DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY (B kategória) helyi forduló,
1. hely (döntőbe jutottak) Fehérvári Donát 7. B, Kéki Edit 7. B, Tomesz László Gergő 7. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Csima Borbála 7. B, Hazadi Noémi 8. B, Fazekas István 8. B,
2. hely (döntőbe jutottak) Varga Ildikó Kata 7. B, Szűcs Botond 7. B, Töreczki Gábor 7. B Felkészítő tanár: Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor


Arany János Tehetséggondozó Program Fizika Becslési Versenye
1.hely Stefán Boglárka Abigél 12.E, Tóth Nikoletta 12.E, Balogh Dávid 10.E Felkészítő tanár: Gregáné Hursán Zsuzsanna, Kovács Benedek


Bolyai Matematika Csapatverseny (7. évfolyam, csapat)
2. hely Varga Ildikó Kata 7.B, Töreczki Gábor 7.B, Kun Tamás 7.B, Tomesz László Gergő 7.B ,
5. hely Szűcs Botond 7.B, Fekete Martin 7.B, Dobos Dávid 7.B, Gömze László Norken 7.B ,
6. hely Fehérvári Donát 7.B, Forinyák Judit Virág 7.B, Major Ádám 7.B, Fazekas Ádám 7.B ,
7. hely Dobos Julianna 7.B, Tóth Petra Lili 7.B, Erdélyi Botond 7.B, Bottyán Márton Péter 7.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Grallert Krisztina

(8. évfolyam, csapat)
1. hely, országos 8. hely Fazekas István 8.B, Fekete Patrik 8.B, Fenyvesi Bence 8.B, Hazadi Noémi 8.B,
3. hely Bényei Zsigmond 8.B, Katona Mátyás 8.B, Keresztes Alex Zsolt 8.B, Purgel Márton 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor

4. hely Kerekes Balázs 8.A, Kiss Enikő 8.A, Szabó Dóra 8.A, Szabó Zsuzsanna 8.A Felkészítő tanár: Kurunczi Gábor

7. hely Juhász Péter Marcell 8.B, Kovács Marcell 8.B, Varga Domonkos 8.B, Lisznyai Ádám 8.B Felkészítő tanár: Győry Ákos, Gulyás Tibor


történelem Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi verseny (országos)
4. hely Begál Gábor 12.E, Illés Dorottya 12.H, Tóth Kornél 12.C Felkészítő tanár: Jobbágy László, Erdődi István


filozófia NEMZETKÖZI NÁBOJ FIZIKAVERSENY (senior kategória)
magyarországi rangsorban: 7. hely Csécsi Marcell, Detki Pongrác, Farkas Szabolcs, Xu Dávid és Zámbori Zalán 11.C Felkészítő tanár: Biró István


francia nyelv X. Megyei Idegennyelvű Szavalóverseny (egyéni) megyei forduló,
1. hely Takács Anna 12.D Felkészítő tanár: Sashegyi Virág


Gratulálunk!

Gratulálunk!