átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

fizika - Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Verseny

országos 27. helyen végzett

Nagy Dávid (9.B)

Felkészítő: Kovács Benedek

fizika - Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Verseny

országos 11. helyen végzett

Fehérvári Donát (10.B)

Felkészítő: Pál Mihály

matematika - MATEGYE megyei

megyei 1. helyen végzett

Fehérvári Donát (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - MATEGYE megyei

megyei 1. helyen végzett

Révész Máté (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 1. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor, dr. Győry Ákos

Kalmár László Matematikaverseny

megyei 5. helyen végzett

Szörényi Zalán András (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

Kalmár László Matematikaverseny

megyei 4. helyen végzett

Kriston Regő Márton (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Perczel Laura Daniella (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Imre Csaba (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Glonczi Lajos Dávid (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Szörényi Zalán András (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!