átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

matematika - MATEGYE megyei

megyei 1. helyen végzett

Révész Máté (12.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Vass Iván

matematika - MATEGYE megyei

megyei 1. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor, dr. Győry Ákos

Kalmár László Matematikaverseny

megyei 5. helyen végzett

Szörényi Zalán András (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

Kalmár László Matematikaverseny

megyei 4. helyen végzett

Kriston Regő Márton (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Perczel Laura Daniella (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Imre Csaba (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Glonczi Lajos Dávid (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Farkas Vanessza Julianna (9/NY-AJTP)

Felkészítő: Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Hajdu Gábor (9.E)

Felkészítő: Csetneki Csilla

AJTP matematikaverseny

országos fordulóban részt vett

Garics Péter (9.E)

Felkészítő: Csetneki Csilla

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!