átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

AJTP matematikaverseny

országos 27. helyen végzett

Dubabér Anna Marietta (9.E)

Felkészítő: Csetneki Csilla

AJTP matematikaverseny

országos 23. helyen végzett

Farkas Marcell (12.E)

Felkészítő: Tóth Tibor

AJTP matematikaverseny

országos 23. helyen végzett

El Hassan Miriem Réka (12.E)

Felkészítő: Tóth Tibor

AJTP matematikaverseny

országos 21. helyen végzett

Tóth Norman Lajos (12.E)

Felkészítő: Tóth Tibor

AJTP matematikaverseny

országos 21. helyen végzett

Tirpák Noémi (11.E)

Felkészítő: Kovács Attiláné

AJTP matematikaverseny

országos 1. helyen végzett

Ruszkai Dániel (11.C)

Felkészítők: Kovács Attiláné, Kurunczi Gábor

AJTP matematikaverseny

országos 14. helyen végzett

Pásztor Milán (10.E)

Felkészítő: dr. Miklós Erika

AJTP matematikaverseny

országos 11. helyen végzett

Pásztor Virág (11.E)

Felkészítő: Kovács Attiláné

informatika - Diákolimpiai válogatóverseny

országos 4. helyen végzett, a magyar diákolimpiai csapat tagja lett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre, Weisz Ágoston, Zsakó László, Nikházy László

matematika - Zrínyi

országos 8. helyen végzett

Fehérvári Donát (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Szörényi Zalán András (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!