átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

matematika - Zrínyi

országos 76. helyen végzett

Szörényi Zalán András (7.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, Grallert Krisztina

matematika - Zrínyi

országos 16. helyen végzett

Gáthi Donát Ádám (8.B)

Felkészítők: dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Gulyás Tibor

matematika - Zrínyi

országos 21. helyen végzett

Varga Ildikó Kata (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - Zrínyi

országos 12. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (junior)

országos 6. helyen végzett

Zsova Levente (10.C)

Felkészítő: Pál Mihály

matematika - Naboj (junior)

országos 6. helyen végzett

Fekete Martin (10.B), Szűcs Botond (10.B), Töreczki Gábor (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (junior)

országos 6. helyen végzett

Molnár István Ádám (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

matematika - Naboj (junior)

országos 12. helyen végzett

Csima Borbála (10.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos

matematika - Naboj (junior)

országos 12. helyen végzett

Nagy Martin (9.B), Pitti Péter Csongor (9.B), Pocsay Levente László (9.B), Szolyák Balázs (9.B)

Felkészítők: Grallert Krisztina, Tóth Tibor

matematika - MATEGYE megyei

megyei 3. helyen végzett

Fenyvesi Bence (11.B)

Felkészítők: Gulyás Tibor, dr. Győry Ákos

Aktuális eredmények

  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Tárkányi Ákos Róbert (12.B)

    Felkészítő: Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Szabó Péter Bence (12.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Suszter Roland (11.C)

    Felkészítők: Takács Imre, Csató Endre

     
  • Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny, Programozás kategória, III. korcsoport

    regionális fordulóban részt vett

    Csapó Alex Patrik (12.D)

    Felkészítők: Csató Endre, Takács Imre

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Dienes Csenge (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Gaál Gergely (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Elekes Sándor (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Paksy-Szabó Győző (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Kriston Regő Márton (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     
  • Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    regionális fordulóban részt vett

    Szörényi Zalán András (7.B)

    Felkészítő: Kondi Géza

     

Gratulálunk!