átváltás akadálymentes nézetre

Arany-blokk

Megjelent az Arany-könyv

az Arany János Tehetséggondozó Program intézményeit és kiemelkedő tehetségeit bemutató kötet. 

 

ELŐSZÓ - Dr Polonkai Mária c. egyetemi docens, az AJTP szakmai vezetője

BEVEZETŐ - Veres Pál az AJTPIE elnöke, a Földes Ferenc Gimnázium igazgatója

ZÁRSZÓ - Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet a Földes Ferenc Gimnázium igazgatóhelyettese, az Arany-könyv szerkesztője és az interjúk készítője

TARTALOM 

 

INTERJÚ

   Broda Balázzsal
   Osváth Kristóffal
   Veres Enikővel
 

 

Az AJTP a Földes Ferenc Gimnáziumban és a Teleki Tehetséggondozó Kollégiumban

 

Versenyeredmények


Dürer Matematika Csapatverseny regionális forduló,
2. hely (döntőbe jutottak) Marsalkó Petra 8.B Révész Máté 8.B Fazekas István 7.B ,
regionális forduló,
10. hely (döntőbe jutottak) Tasnádi Bence 8.B Orosz Olivér 8.B Makai Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Győry Ákos


Varga Tamás Matematikaverseny
2. fordulóba jutott Ágoston Igor Milán 7.B,
2. fordulóba jutott Bényei Zsigmond 7.B,
2. fordulóba jutott Fazekas István 7.B,
2. fordulóba jutott Hazadi Noémi 7.B,
2. fordulóba jutott Katona Mátyás 7.B,
2. fordulóba jutott Keresztes Alex Zsolt 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Marsalkó Petra 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

2. fordulóba jutott Molnár Zalán 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Révész Máté 8.B,
2. fordulóba jutott Szász Csenge Gabriella 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely (döntőbe jutottak) Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c),
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely Suszter Ágnes Eleonóra (10.c), Révész Máté (8.b), Bethlen Máté (10.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kovács Zsófia 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória ) 1. forduló forduló,
országos 29. hely, 312 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (11.h),
országos 42. hely, 290 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Takács Imre


biológia OKTV 2. fordulóba jutott forduló,
Molnár Ádám Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

Pál Diána Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Nyéki Attila, Kondi Géza

Reviczki Dénes Felkészítő tanár: Nyéki Attila

Zakár Adrienn Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Gratulálunk!

Gratulálunk!