átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

AJTP országos matematika verseny

Előkészítő évfolyam
1. helyezett: Mák Csaba (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)
2. helyezett: Kovács Zsigmond (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
3. helyezett: Erős Dorián (Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium, Kőszeg)

9. évfolyam
1. helyezett: Olar Alexander (Katona József Gimnázium, Kecskemét)
2. helyezett: Fodor Virág (Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger)
3. helyezett: Balogh Petra Virág (Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa)

10. évfolyam
1. helyezett: Szabó Viktória Ildikó (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
2. helyezett: Patkovics Dóra (Neumann János Gimnázium, Tech. és Koll., Eger)
3. helyezett: Ambrus Attila (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)

11. évfolyam
1. helyezett: Ruszkai Dániel (Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc)
2. helyezett: Kovács Péter (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
3. helyezett: Gulyás Győző (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)

12. évfolyam
1. helyezett: Molnár Milán (Katona József Gimnázium, Kecskemét)
2. helyezett: Tombor Máté (Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár)
3. helyezett: Lengyel Vanessza (Leőwey Klára Gimnázium, Pécs)

Részletes eredmények

 

2022. előkészítő évfolyam feladatsor 2022. előkészítő évfolyam javítókulcs
2022. 9. évfolyam feladatsor 2022. 9. évfolyam javítókulcs
2022. 10. évfolyam feladatsor 2022. 10. évfolyam javítókulcs
2022. 11. évfolyam feladatsor 2022. 11. évfolyam javítókulcs
2022. 12. évfolyam feladatsor 2022. 12. évfolyam javítókulcs

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!