átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Borsod-Abaúj-Zemplén megye tanulmányi versenyeinek díjazottjai 2017

2017.06.06.

Ismét földesista a Nemzetközi Kémia Diákolimpián

Sajgó Mátyás 11. D osztályos tanuló

a Nemzetközi Kémia Diákolimpián a Magyarországot képviselő csapat tagja lett.

Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

Gratulálunk!!!

2017.06.01.

Sajgó Mátyás 11. D osztályos tanuló

a Nemzetközi Kémia Diákolimpián a Magyarországot képviselő csapat tagja lett.

 

Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

 

Gratulálunk!!!

Kispályás Labdarúgás Diákolimpia Országos Döntő, Vép - 2017.05.12-14.

Csapatunk a 10.helyezést érte el. (induló csapatok:249)

 A csapat tagjai:
11d:Szabó Levente,Demján Máté,
12b:Bihari Soma, Nagy Máté,
11e:Rachev Patrik, Rémiás Máté,
12c:Mészáros Bálint
12h:Borbély Ágoston
11c.Fehér Viktor, Tóth Sebestyén
Testnevelő:Túróczy Attila

 

 

2017.05.25.

OKTV EREDMÉNYEK - DÖNTŐK 2016/2017-es tanév

2017.04.11.

Miniszterelnöki és miniszteri elismerő oklevelek

 

Miniszterelnöki és miniszteri elismerő okleveleket adott át az oktatási államtitkár a nemzetközi tudományos diákolimpiákon érmet szerző és részt vevő diákoknak, felkészítő tanáraiknak, valamint az őket támogató szervezeteknek a Parlamentben.

A jutalmazottak között volt Gáspár Attila (11. h) matematika és Tompa Tamás (12. c) fizika olimpikon, Győry Ákos és Zámborszky Ferenc tanárok.

2017.04.10.

European Youth Forum Trogen 2017

Március végén a Földes Ferenc Gimnázium 18 tanulóval és 2 kísérőtanárral, Sebő Sára és Dr. Ladányiné Varga Karolina tanárnőkkel képviselte Magyarországot az Európai Diáktalálkozón a svájci Trogenben.

Bővebben...

Vargáné Fekete Ildikó

 

 

A Földes Ferenc Gimnázium közössége mély fájdalommal tudatja, hogy gimnáziumunk magyar nyelv és irodalom – francia – dráma szakos tanára,

Vargáné Fekete Ildikó  tanárnő,

mára virradó éjjel elhunyt.

1954-2017

Emlékét megőrizzük!

 

2017.03.30.

A Tehetségek Szolgálatáért életműdíj – 2017

Szeretettel gratulálunk Dr. Szabó Istvánné tanárnőnek „A Tehetségek Szolgálatáért életműdíj – 2017” kitüntetéshez. 

2017.03.30.

STRASBOURG – 3. FELVONÁS

A gimnázium “uniós” csapata ősszel újabb Euroscola vetélkedőt nyerve kiharcolta a harmadik utazási lehetőséget az Európai Parlamentbe. Izgatottan készültünk az útra a diákokkal, akik aktívan, lelkesen készülődtek a strasbourgi „kalandra”.

Az utazásra 2017. február 14-18. között került sor…

Bővebben...

Érettségi témakörök 2017

Magyar irodalom   12.B   12.C   12.E     12.H   -   
Magyar nyelvtan   12.B   12.C   12.E   12.H   -  
Történelem   12.B   12.C   12.E   12.H   -  
Fizika   -   12.C   -   12.H
  -  
Informatika   12.B   12.C   12.E   12.H   előrehozott  
Kémia   12.B   -   -   12.H   -  
Testnevelés   -   12.C   12.E   12.H   -  

2017. 03.03.

Versenyeredmények


Dürer Matematika Csapatverseny regionális forduló,
2. hely (döntőbe jutottak) Marsalkó Petra 8.B Révész Máté 8.B Fazekas István 7.B ,
regionális forduló,
10. hely (döntőbe jutottak) Tasnádi Bence 8.B Orosz Olivér 8.B Makai Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Győry Ákos


Varga Tamás Matematikaverseny
2. fordulóba jutott Ágoston Igor Milán 7.B,
2. fordulóba jutott Bényei Zsigmond 7.B,
2. fordulóba jutott Fazekas István 7.B,
2. fordulóba jutott Hazadi Noémi 7.B,
2. fordulóba jutott Katona Mátyás 7.B,
2. fordulóba jutott Keresztes Alex Zsolt 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Marsalkó Petra 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

2. fordulóba jutott Molnár Zalán 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Révész Máté 8.B,
2. fordulóba jutott Szász Csenge Gabriella 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely (döntőbe jutottak) Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c),
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely Suszter Ágnes Eleonóra (10.c), Révész Máté (8.b), Bethlen Máté (10.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kovács Zsófia 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória ) 1. forduló forduló,
országos 29. hely, 312 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (11.h),
országos 42. hely, 290 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Takács Imre


biológia OKTV 2. fordulóba jutott forduló,
Molnár Ádám Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

Pál Diána Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Nyéki Attila, Kondi Géza

Reviczki Dénes Felkészítő tanár: Nyéki Attila

Zakár Adrienn Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Gratulálunk!

Gratulálunk!