átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Irinyi János Kémiaverseny, megyei döntő 2016

I. A kategória

1. helyezett:       Reviczki Dénes 9. d      országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

I. B kategória

1. helyezett:       Al-Hag Johanna Iman          9. d   országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

2. helyezett:       Tóth Gergely Zoltán    9. d   országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

3. helyezett:                   Forgó Krisztián             9. d

                            Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit

II. B kategória

1. helyezett:       Sajgó Mátyás     10. d           országos döntőbe jutott,             

                                                                                 kupagyőztes

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

2. helyezett:       Kiss Gábor          10. d           országos döntőbe jutott

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

3. helyezett:        Molnár Ádám      10. c          

                            Felkészítő tanár: Kenéz Erika

4. helyezett:        Orosz Dávid        10. d

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

5. helyezett:        Lükő Levente       10. d

                            Felkészítő tanár: Endrész Gyöngyi

                                                                  GRATULÁLUNK!

2016.03.11.

A 25. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny eredményei

            Gáspár Attila            10.H                    I. díj és Urbán János-díj

(a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó hazai diák díja)

Tanárai: Győry Ákos (tehetséggondozó mentortanár), Kovács Attiláné, Gulyás Tibor, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor

 

Bodolai Előd               11. H                   III. díj

Tóth Miklós                11. H                   dicséret

Tanáraik: Győry Ákos, Gulyás Tibor

2016.03.17.

Érettségi témakörök 2016

Magyar nyelv és irodalom   12.B   12.C   12.H     13.A   13.E   
Történelem   12.B   12.C   12.H   13.A   13.E  
Filozófia   -   -   12.H   -   -  
Fizika   12.B   12.C   12.H   13.A   -  
Informatika   12.B   12.C   12.H   13.A   13.E  
Kémia   12.B   -   12.H   -   -  
Testnevelés   -   12.C   12.H   13.A   -  

2016. 03.01.

Újabb nemzetközi siker matematikából!

Gáspár Attila 10. H osztályos tanuló ezüstérmet szerzett a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematikaversenyen!

Bővebben...

Bolyai Természettudományos Csapatverseny 2015/2016

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjébe jutott:

8. B osztály  „Csapatunk és egyéb állatfajták”  csapata

Csapattagok:   Antal Réka

Bendicskó Laura

Matiz Eszter

Purgel Dóra

Felkészítő tanáraik: Szentesi Csilla, Kondi Géza, Bíró István, Rémiás Ferenc

Gratulálunk!

2016.02.24.

Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája

Sajgó Mátyás
10. d osztályos tanuló

kémiából az EUSO-n (Európai Unió Természettudományos Diákolimpiája)
Magyarországot képviselő csapat tagja lett.
A májusban megrendezésre kerülő olimpia helyszíne Észtország lesz.
Felkészítő tanára: Endrész Gyöngyi

GRATULÁLUNK! 

2016.02.15.

OKTV döntőbe jutottak 2015/2016

NÉV, OSZTÁLY TANTÁRGY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Bodolai Előd 11.H matematika III. Gulyás Tibor, Győry Ákos
Lencsés Ádám 11.C informatika I. Csató Endre, Takács Imre
Lencsés Ádám 11.C informatika II. Csató Endre, Takács Imre
Kovács Rita 12.B német nyelv Sebő Sára

 

GRATULÁLUNK!

2016.02.11.

VÉGZŐS DIÁKOK FIGYELEM!

Azokat a könyvtári könyveket, tankönyveket, melyek nem szükségesek az érettségire, kérjük, hogy március 15-ig vigyétek vissza a könyvtárba. A többi könyvet a szóbeli érettségi nyitó napján kell leadni.

2016.02.10.

OKTV továbbjutók 2015

NÉV, OSZTÁLY

TANTÁRGY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Csendi Balázs 11. H

történelem

Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

Simon Bence 12. H

történelem

Jobbágy László,

Dr. Szabó Istvánné

Lencsés Ádám 11. C

informatika II:

Csató Endre, Takács Imre

Mizser Fruzsina 13. A

magyar irodalom

Pólik Magdolna

Szunyogh Örs Péter 12. H

angol nyelv I.

Dr. Ladányiné Varga Karolina

Bodolai Előd 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Tompa Tamás Lajos 11. C

fizika I.

Zámborszky Ferenc

Tóth Miklós 11. H

fizika I.

Kovács Benedek

Lukács Miklós Ágoston 11. C

fizika II.

Kovács Benedek

Plaszkó Noel László 12. C

fizika II.

Bíró István, Zámborszky Ferenc

Major Ábel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Szabadfalvi Dániel 11. H

kémia I.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Novák Márk 11. C

kémia II.

Endrész Gyöngyi, Szepesiné Medve Judit

Deák Orsolya 13. A

biológia I.

Szentesi Csilla, Kenéz Erika

Korpás Kristóf 11. B

biológia II.

Rémiás Ferenc

Tardi Réka 12.B

biológia II.

Nyéki Attila

Kovács Rita 12. B

német nyelv

Sebő Sára

Bogyay Botond 12. H

informatika I.

Takács Imre

Lencsés Ádám 11. C

informatika I.

Csató Endre, Takács Imre

Bodolai Előd 11. H

matematika III.

Gulyás Tibor, Győry Ákos

 
2016.01.14

Versenyeredmények


MEDVE SZABADTÉRI MATEMATIKAVERSENY (csapat) országos forduló,
9. hely Herpai Ádám 11.H, Szász Kristóf 11.G Felkészítő tanár: Győry Ákos, dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó


Gratulálunk!

Gratulálunk!