átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

TÁMOP-3.3.10 beszámoló

A beszámoló szövege fdf-ben.

TÁMOP-3.3.10 évközi beszámoló

A beszámoló anyaga pdf formátumban letölthető.

 

Várjuk a Zrínyi versenyen a matematika tehetséggondozó szakkörre meghívást nyert tanulókat!

Az 4. osztályos matematika tehetséggondozó szakkör első foglalkozása szeptember 22-én, kedden 15 órakor lesz a fsz. 12. teremben. A további szakkörök keddenként 15 -16.40 között lesznek ugyanitt.

Szabadfalviné Kormányos Anikó

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Az 5. osztályos matematika tehetséggondozó szakkör időpontja kedd 15 óra, fsz. 10. Első foglalkozás előrelátható időpontja : szeptember 22.

Fejér Szabolcs

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

2015.09.14.

Iskolánk tanárainak elismerése

A tehetséggondozás terén elért kiemelkedő teljesítményéért Graphisoft díjat kapott iskolánk 4 tanára 2015. május 29-én:

Gulyás Tibor

Győry Ákos

Kovács Attiláné

Marosszéky Gábor

Gratulálunk!

2015.06.02.

Sikeresen szerepeltek a FÖLDES diákjai az OKTV matematika, fizika döntőn

 

Tari Balázs, fizika 26. hely; Porupsánszki István, matematika 14. hely; Szőke Tamás, matematika 12. hely; Szabó Dániel, matematika 35. hely

 2015.04.22.

PRO TALENTO – A TEHETSÉGÉRT

 

Veres Pál igazgató úr az Arany János Tehetséggondozó Programban végzett kiemelkedő munkájáért, PRO TALENTO – A TEHETSÉGÉRT  emlékplakett díjban részesült.

Gratulálunk!

2015.04.01.

28. Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornája

Plaszkó Noel László 11.c osztályos tanuló

a többfordulós válogatóversenyen nyújtott teljesítménye alapján
tagja lett annak az 5 fős csapatnak, akik Magyarországot
képviselhetik a thaiföldi Nakhonratchisma-ban rendezett

28. Ifjú Fizikusok Nemzetközi Tornáján.

Felkészítő tanárai: Pál Mihály, Zámborszky Ferenc

Gratulálunk!

2015.03.20.

Személyi jövedelemadója 1 %-a

FIGYELEM!

 A

„KORSZERŰ ISKOLÁÉRT” ALAPÍTVÁNY

MÉGIS FOGADHATJA AZ ADÓ 1%-ÁT!

Tisztelt Szülők!

Kedves Öregdiákok, Támogatóink!

Adminisztrációs pontosítások következtében a

„Korszerű Iskoláért” Alapítvány

tudja fogadni az adó 1%-át.

Tisztelettel kérjük, hogy utalják adójuk 1%-át a

Földes Ferenc Gimnázium

támogatására alakult két szervezet valamelyikének!

„Korszerű Iskoláért” Alapítvány

(3525 Miskolc, Hősök tere 7.)

Adószám: 18404100-1-05

Földes Ferenc Gimnázium Diáksport Egyesület

(3525 Miskolc, Hősök tere 7.)

Adószám: 18428803-2-05

Támogatásukat előre is köszönjük!

 2015.03.16.

IRINYI JÁNOS KÉMIAVERSENY megyei döntő

I/A kategória

     1.    helyezett: Molnár Ádám 9. c
  országos döntőbe jutott

                    Felkészítő tanára: Szepesiné Medve Judit

I/B kategória

1.    helyezett: Sajgó Mátyás 9. D a mezőny legmagasabb pontszáma, kupagyőztes

           2.    helyezett: Kiss Gábor 9. d

Mindketten bejutottak az országos döntőbe.

                Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi.

II/A kategória

          1.    helyezett: Major Ábel 10. h

          2.    helyezett: Sillinger Péter 10. h

          3.    helyezett: Szabadfalvi Dániel 10. h

Mindhárman bejutottak az országos döntőbe.

                Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi.

II/B kategória

        1.    helyezett: Novák Márk 10. c, országos döntőbe jutott

Felkészítő tanára: Kenéz Erika

       2.    helyezett: Bodnár Bence 10. b, országos döntőbe jutott

       3.    helyezett: Jurkó Dávid 10. b, országos döntőbe jutott

       4.    helyezett: Fegyverneki Bence 10. b

       5.    helyezett: Horváth Lívia 10. b

                 Felkészítő tanáruk: Endrész Gyöngyi

2015.03.13.

Tájékoztató a hit- és erkölcstanoktatás szervezéséről

Katolikus hittan 1

Katolikus hittan 2

Református hittan 1

Református hittan 2

2015.03.11.

Versenyeredmények


Dürer Matematika Csapatverseny regionális forduló,
2. hely (döntőbe jutottak) Marsalkó Petra 8.B Révész Máté 8.B Fazekas István 7.B ,
regionális forduló,
10. hely (döntőbe jutottak) Tasnádi Bence 8.B Orosz Olivér 8.B Makai Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Győry Ákos


Varga Tamás Matematikaverseny
2. fordulóba jutott Ágoston Igor Milán 7.B,
2. fordulóba jutott Bényei Zsigmond 7.B,
2. fordulóba jutott Fazekas István 7.B,
2. fordulóba jutott Hazadi Noémi 7.B,
2. fordulóba jutott Katona Mátyás 7.B,
2. fordulóba jutott Keresztes Alex Zsolt 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Marsalkó Petra 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

2. fordulóba jutott Molnár Zalán 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Révész Máté 8.B,
2. fordulóba jutott Szász Csenge Gabriella 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely (döntőbe jutottak) Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c),
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely Suszter Ágnes Eleonóra (10.c), Révész Máté (8.b), Bethlen Máté (10.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kovács Zsófia 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória ) 1. forduló forduló,
országos 29. hely, 312 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (11.h),
országos 42. hely, 290 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Takács Imre


biológia OKTV 2. fordulóba jutott forduló,
Molnár Ádám Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

Pál Diána Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Nyéki Attila, Kondi Géza

Reviczki Dénes Felkészítő tanár: Nyéki Attila

Zakár Adrienn Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Gratulálunk!

Gratulálunk!