átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Hírek, aktualitások

Intézményvezetői pályázatok 2021

Fazekas Róbert

Kovács Benedek

OKTV helyezések 2020/21. tanévben

INFORMATIKA II. KATEGÓRIÁBAN
Győrffi Ádám György 15.,
Révész Máté 28. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk
Csató Endre.


MAGYAR IRODALOM KATEGÓRIÁBAN
Varga Borbála Kincső 18. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Vékony Katalin és Merkelné Vodila Noémi


INFORMATIKA I. KATEGÓRIÁBAN
Komáromi Brigitta Tünde 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Csató Endre és Takács Imre


DRÁMA KATEGÓRIÁBAN
Varga Borbála Kincső 19. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Vékony Katalin, Merkelné Vodila Noémi, Pászthy-Sipos Andrea


MAGYAR NYELV KATEGÓRIÁBAN
Venczel Luca 13. helyezést ért el.
Felkészítő tanára
Pászthy-Sipos Andrea


MATEMATIKA III. KATEGÓRIÁBAN
Révész Máté 21. helyezést ért el,
Felkészítő tanárai
Grallert Krisztina, Fejér Szabolcs, Vass Iván

Győrffi Ádám György 35. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai
Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó, Grallert Krisztina, Győry Ákos, Gulyás Tibor

Gratulálunk!

2021.04.08.

OKTV továbbjutók a 2020/21. tanévben

oktv 2020 2021 10

2021.03.12.

Érettségi témakörök 2021

Magyar nyelv és irodalom   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -   
Történelem   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   -  
Informatika   12.A   12.B   12.C   12.D   12.E   előrehozott  
Fizika   12.A   12.B   12.C   -   -   -  
Kémia   -   12.B   12.C   12.D   -   -   
Testnevelés   12.A   12.B   12.C   -   -   -  

2021.03.02.

Intézményvezetői megbízás ellátására irányuló pályázati felhívás 2021

A pályázati felhívás bővebben

2021.02.16.

Felvételi eredmények 2021

A Földes Ferenc Gimnázium központi írásbeli felvételi vizsga eredményei:

(A módosított javítási-értékelési útmutatók figyelembe vétele utáni eredmények) 

4-5 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

6 évfolyamos (oktatási azonosító szerint)

Magyar kultúra napja a Földesben és könyvbemutató

 

Aktuális eredmények

  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Szabó András (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Rácz Kata (9.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kövics Máté György (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kelecsényi Imola Ágnes (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Barkai Zalán Sólyom (10.B)

    Felkészítő: dr. Vékony Katalin

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Kőhegyi Imre (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Biri-Hasulyó Károly (10.D)

    Felkészítő: Lőrincz Adrienne

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Windecker Csenge Zoé (10.A)

    Felkészítő: Fazekas Krisztina

     
  • Savaria Országos Történelem Verseny

    megyei fordulóba jutott

    Mártonffy Benedek (10.E)

    Felkészítő: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

     
  • történelem - 47. Istvánffy Gyula Megyei Honismereti Gyűjtőpályázat

    megyei 3. helyen végzett (bronz minősítés)

    Karajz Gréta (12.A)

    Felkészítő: Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet

     

Gratulálunk!