átváltás akadálymentes nézetre

Intézményi dokumentumok

Különös közzétételi lista

A felvételi lehetőségről szóló tájékoztató

A beiratkozásra meghatározott idő, a fenntartó által engedélyezett osztályok, csoportok száma

Köznevelési feladatot ellátó intézményegységenként a térítési díj, a tandíj, egyéb díjfizetési kötelezettség (a továbbiakban együtt: díj) jogcímét és mértékét, továbbá tanévenként, nevelési évenként az egy főre megállapított díjak mértéket, a fenntartó által adható kedvezményeket, beleértve a jogosultsági és igénylési feltételeket is

A nevelési-oktatási intézmény nyitva tartásának rendje

Éves munkaterv alapján a nevelési évben, tanévben tervezett jelentősebb rendezvények, események időpontjai

A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításait a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával

A betöltött munkakörök alapján a pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége

A betöltött munkakörök alapján a nevelő és oktató munkát segítők száma, iskolai végzettsége és szakképzettsége

A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatok

Az érettségi vizsgák átlageredményei

Az országos mérés-értékelés évenkénti eredményei

Az országos mérés-értékelés eredménye 8. évfolyam

Az országos mérés-értékelés eredménye 10. évfolyam 4 évfolyamos gimnázium

Az országos mérés-értékelés eredménye 10. évfolyam 6 évfolyamos gimnázium

Az országos mérés-értékelés eredménye összefoglalás

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége

A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai

Az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményei, a tanulmányok alatti vizsgák tervezett ideje

Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban a tanulók létszáma

Versenyeredmények


Dürer Matematika Csapatverseny regionális forduló,
2. hely (döntőbe jutottak) Marsalkó Petra 8.B Révész Máté 8.B Fazekas István 7.B ,
regionális forduló,
10. hely (döntőbe jutottak) Tasnádi Bence 8.B Orosz Olivér 8.B Makai Petra 7.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, Gulyás Tibor, Győry Ákos


Varga Tamás Matematikaverseny
2. fordulóba jutott Ágoston Igor Milán 7.B,
2. fordulóba jutott Bényei Zsigmond 7.B,
2. fordulóba jutott Fazekas István 7.B,
2. fordulóba jutott Hazadi Noémi 7.B,
2. fordulóba jutott Katona Mátyás 7.B,
2. fordulóba jutott Keresztes Alex Zsolt 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Marsalkó Petra 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina

2. fordulóba jutott Molnár Zalán 7.B Felkészítő tanár: Gulyás Tibor, Győry Ákos

2. fordulóba jutott Révész Máté 8.B,
2. fordulóba jutott Szász Csenge Gabriella 8.B Felkészítő tanár: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina


Informatika Dusza Árpád Országos Programozói Emlékverseny (országos, csapat, 11-13. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely (döntőbe jutottak) Gáspár Attila (12.h), Pál Diána (11.h), Robotka István Adrián (12.c),
(országos, csapat, 9-10. osztály kategória) regionális forduló,
országos 6. hely Suszter Ágnes Eleonóra (10.c), Révész Máté (8.b), Bethlen Máté (10.c) Felkészítő tanár: Csató Endre


dráma OKTV
2. fordulóba jutott Kovács Zsófia 12.H Felkészítő tanár: Jobbágy László


Informatika Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (I. alkalmazás kategória ) 1. forduló forduló,
országos 29. hely, 312 pont (2. fordulóba jutott) Pál Diána (11.h),
országos 42. hely, 290 pont (2. fordulóba jutott) Robotka Adrián (12.c) Felkészítő tanár: Takács Imre


biológia OKTV 2. fordulóba jutott forduló,
Molnár Ádám Felkészítő tanár: Rémiás Ferenc

Pál Diána Felkészítő tanár: Szepesiné Medve Judit, Szentesi Csilla, Nyéki Attila, Kondi Géza

Reviczki Dénes Felkészítő tanár: Nyéki Attila

Zakár Adrienn Felkészítő tanár: Szentesi Csilla


Gratulálunk!

Gratulálunk!