átváltás akadálymentes nézetre
1. kép

Eredmények

Angol nyelv

Dr. Gárdus Megyei Angol Verseny megyei forduló
4. hely Csicsek Zoltán 11. D,
8. hely Bezerédi Bence 11. DFelkészítő tanár: Koncz Tamásné

16. hely Kiss Kamilla 10. H Felkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

19. hely Szalontai Barbara 11. DFelkészítő tanár: Koncz Tamásné

21. hely Bánóczi Dávid 10. HFelkészítő tanár: Szalontainé Batta Barbara

Informatika

Dusza Árpád Országos Programozó Verseny (csapat, 11-13. osztály kategória) döntő forduló, 
1. hely (+különdíj) Barta Szilveszter Marcell (11.c), Bíró Máté (11.c), Soltész Adrián (12.h) (2012. 02. 11.) ,
(csapat, 9-10. osztály kategória) döntő forduló, 
3. hely (+különdíj) Gribovszki Máté (10.h), Pércsi Máté (10.h), Virág Fausztin Asztrik (10.h) (2012. 02. 11.) Felkészítő tanár: Csató Endre

Magyar nyelv és irodalom

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos)


5. hely Betyárok csapat: Béres Gábor (8.h), Bige Kristóf (8.h), Kovács Soma (8.h), Szunyogh Örs Péter (8.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Túróczyné Bényei Szivia

6. hely Nyelv-ész csapat: Bodolai Előd (7.h), Szabadfalvi Dániel (7.h), Juga Péter (7.h), Paréj Balázs (7.h) (2012. 01. 23.) Felkészítő tanár: Jobbágy László

Történelem

"Mit ránk hagytak a századok..." - "Nagy két császár birodalmi között"

"Mit ránk hagytak a századok..." - "Nagy két császár birodalmi között" című országos történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő második forduló forduló, (szóbeli döntőbe jutott)

Mihók Anna (9.H),

Hrivnák Balázs (9.H),

Pecsenye Flóra (9.H) Felkészítő tanár: Dr. Szabó Istvánné

2012. február 08.

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny

(programozás, 2. forduló)

országos 9. hely (döntőbe jutott) Virág Fausztin Asztrik (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

országos 18. hely (döntőbe jutott) Botos Árpád Szilveszter (9.h) Felkészítő tanár: Csató Endre, Botos Artúr

országos 61. hely (döntőbe jutott) Pércsi Máté (10.h) Felkészítő tanár: Csató Endre

2012. február 07.

Atlétika, svédváltó leány országos forduló


6. hely Fónagy Gabriella (11.B), Farkas Fanni (12.B), Kébel Zsófia (12.H), Lukács Flóra (10.H), Ferencsák Dóra (9.A) Felkészítő tanár: Vanczákné Darai Dóra

2012. február 06.

Aktuális eredmények

  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Polgár Sándor Bendegúz (11.C)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Lajgut Attila Álmos (10.D)

    Felkészítő: Endrész Gyöngyi

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Zalasch Bence Csaba (11.D)

    Felkészítő: Szepesiné Medve Judit

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 4. helyen végzett

    Fehérvári Donát (10.B)

    Felkészítők: Fejér Szabolcs, Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Madarász Péter

     
  • matematika - Arany Dániel III.kategória

    országos 3. helyen végzett

    Molnár István Ádám (9.B)

    Felkészítők: Grallert Krisztina, dr. Győry Ákos, Kovács Attiláné, Madarász Péter, Tóth Tibor

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fenyvesi Bence (11.B)

    Felkészítők: Nyéki Attila, Szepesiné Medve Judit

     
  • kémia - Dürer Verseny

    regionális fordulóban részt vett

    Fekete Martin (10.B)

    Felkészítő: Fóris Tímea

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei fordulóba jutott

    Kárpáti Donát (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 9. helyen végzett

    Tóth Kinga (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     
  • Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

    megyei 6. helyen végzett

    Rácz Kata (8.B)

    Felkészítő: Biró István

     

Gratulálunk!